Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 09:05

kdzr pisze:Zaczyna to wyglądać tak, że zwolniliśmy Maxa bez żadnej alternatywy. Jeśli tak, to to jest kabaret. Jeżeli zaś alternatywą był Sarri...to też kabaret.
Polski kabaret, bo mnie to srednio bawi :/
Jezeli mamy poznac trenera w niedziele tak jak padlo wczesniej to na pewno dzis cos musi wyplynac, mysle ze jesli dzis bedzie znowu maglowanie tego samego bez zadnych konkretow to mozemy sie nastawic na kolejny rozdzial od poniedzialku.

14.06 :afraid: jak pierwszy raz padla ta data to myslalem ze nie ma szans, zeby tyle to zajelo, a tu konca nie widac...


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 09:17

Ja naprawdę mam dla niektórych dobrą radę: spokoju i cierpliwości.

Huśtawka nastrojów jest tutaj wręcz śmieszna. Ja rozumiem wyczekiwanie na nowego trenera, mnie samego również to bardzo ekscytuje. Chodzi tylko o to, że w ostatnich kilkudziesięciu godzinach nie wydarzyło się nic ekstra, a tutaj histeria.

Di Marzio pisze to samo od przynajmniej 2 tygodni, a przytaczanie newsów z football-italia to niesmaczny żart (długoletni obserwatorzy tej strony wiedzą co mam na myśli).

Być może ostatecznie faktycznie skończymy z Sarrim (wg mnie nie), być może doczekamy się Guardioli (wg mnie tak) - każdy z nas ma swoje przeczucia i przemyślenia - ale na razie jest ten sam medialny miszmasz, który był 2-3 tygodnie temu.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 09:30

pepiczek pisze:
Adrian27th pisze:Taki on wiarygodny że napisał chwile przed Transferem Hazarda że "NO DEAL".
Jakiś link?
Przejrzyj jego Twitty. Znajdziesz.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
wongier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 156
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 09:31

Jak skończymy z sarim to nie będzie krok do przodu.
Po nieudacznikach przyszedł Conte juventini itd. Garnitur furiat ale wygrał dużo. Potem allegri znów Level wyżej w kulturze i grze i co teraz sarri. Bez jaj


pepiczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2019
Posty: 104
Rejestracja: 23 maja 2019

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 09:38

Adrian27th Czyje twitty? Podaj link, skoro taki istnieje.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 09:39

Chodzi zapewne o:

Ale nie wiem, czy to można zamknąć jako 'NO DEAL'.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 09:41

Wcześniej główne pytanie brzmiało czy zwolnią Allegriego mimo jego sukcesów ?

Zarząd rozwiał wątpliwości i pokazał że chcą iść do przodu.

Teraz zastanawiamy się Pep czy może Sarri ?

Włoch tu kompletnie nie pasuje. Poza tym gdyby nasi naprawdę go chcieli to wpłacili by te głupie kilka milionów za niego i skończyli tą całą szopkę.


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 09:44

Raczej nie chodzi o głupie kilka milionów, tylko o bezpieczeństwo, że będzie nasz, jeśli taki miałby być plan. Gdyby nie mieli kogoś innego w planach/blisko to pewnie dawno byłoby zapłacone.

Kolejna sprawa to podatki, Sarri nie podlega nowemu prawu więc brutto byłby droższy niż np Conte.


Obrazek
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 09:46

Sorek21 pisze:Wcześniej główne pytanie brzmiało czy zwolnią Allegriego mimo jego sukcesów ?

Zarząd rozwiał wątpliwości i pokazał że chcą iść do przodu.

Teraz zastanawiamy się Pep czy może Sarri ?

Włoch tu kompletnie nie pasuje. Poza tym gdyby nasi naprawdę go chcieli to wpłacili by te głupie kilka milionów za niego i skończyli tą całą szopkę.
Zarząd chce by kolejny trener preferował ofensywny styl, takim trenerem jest Sarri, więc pasuje zarządowi. Nie zgodzę się z tym, że gdyby Sarri był naszym pierwszym wyborem to byśmy płacili i po sprawie. Juventus jest notowany na giełdzie, ma akcjonariuszy, ma określony budżet, taki klub nie może nie próbować zbić ceny i być może dlatego bierze się tak długi czas oczekiwania na nowego trenera.
Poczekajmy na oficjalne ogłoszenie nowego trenera, bo nie ma sensu doszukiwać się argumentów tam gdzie ich nie ma. Prawdą jest, że te wszystkie argumenty można interpretować zarówno za Pepem jak i Sarrim.


pepiczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2019
Posty: 104
Rejestracja: 23 maja 2019

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 09:48

Szilgu pisze:Chodzi zapewne o:

Ale nie wiem, czy to można zamknąć jako 'NO DEAL'.
To niezły NO DEAL :D

5 czerwca kluby nie były jeszcze dogadane, negocjacje się przedłużały, dogadali się dwa dni później, Real wydał oficjalny komunikat 7 czerwca ok. 22:
https://www.realmadryt.pl/index.php?co= ... i&id=89335


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 09:50

Tymczasem Agresti...


Co ciekawe, tweet który wrzucili tydzien temu niemal rownoczesnie z GdM, że Sarri to 99% i kwestia godzin, zniknał z jego twittera...


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 09:53

@19

Jaką mamy gwarancję, że Sarri jest do wyjęcia? Jak się Chelsea uprze to po sprawie. Identycznie jest z Pepem. Musi być coś, czego nie wiemy i stąd klub pozbył się Allegriego i czeka spokojnie na finalizację.

Sarri mi nie przeszkadza jako trener, późno wszedł na wysoki poziom ale jakie to ma znaczenie, skoro jego ekipy potrafią grać ładnie i skutecznie.

Jedyny zarzut jaki mam do niego to przywiązanie do konkretnej jedenastki (choć nie wiem jak to w Chelsea wyglądało).


Obrazek
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 09:54

binio pisze:@19

Jaką mamy gwarancję, że Sarri jest do wyjęcia? Jak się Chelsea uprze to po sprawie. Identycznie jest z Pepem. Musi być coś, czego nie wiemy i stąd klub pozbył się Allegriego i czeka spokojnie na finalizację.

Sarri mi nie przeszkadza jako trener, późno wszedł na wysoki poziom ale jakie to ma znaczenie, skoro jego ekipy potrafią grać ładnie i skutecznie.

Jedyny zarzut jaki mam do niego to przywiązanie do konkretnej jedenastki (choć nie wiem jak to w Chelsea wyglądało).
Ja się w pełni z Tobą zgadzam.


wongier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 156
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 09:54

Kupujemy cr7 żeby naszym trenerem był sarri . Ehh


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2019, 09:58

wongier pisze:Kupujemy cr7 żeby naszym trenerem był sarri . Ehh
Czekajmy. Nikt nic nie wie więc po co się nakręcać.


Obrazek
ODPOWIEDZ