Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 20:01

SKY - uwolnienie Sarriego zajmie trochę więcej czasu niż przypuszczano, Juventus pozostaje spokojny i cierpliwy.

Powiedzcie mi, że to nie jest grubymi nićmi szyte i przekonajcie mnie, że Sarri to nie gorący kartofel rzucony mediom.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 20:03

Attenti alle sorprese. Vai con la musica. In fila col trenino di capodanno: “Pepepepe pepepepe pepepepe pepe”. A cantare siamo bravi tutti...
Paolino to fan Juve. Chyba jeden z najbardziej popularnych.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 20:04

notquitemytempo pisze:Kim jest Paolino i co było w jego tweecie? Bo nie wyświetla się już.
Fan Juve, w jednym programie komentuje mecze na żywo.

Pamiętajmy o tym, że Pep pracuje cyklami.

Ja sobie Sky nawet głowy nie zaprzątam. Postawiłem na Pepa i będę się tego trzymał.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 20:04

To nie jest ten komentator sportowy?


Sarri ciągle nie pasuje do tej całej otoczki, ale uwierzę w Pepa jak wyląduje w Turynie ;)


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 20:14

MRN pisze:WhySoSerious podobnie jak fazzi, PlanetJuve, realbs oraz Siła Spokoju zdążył ze mnie zadrwić...ale z podziękowaniami dla nich poczekam do szczęśliwego finału ! Oby nastąpił...
Możesz już, obchodzi mnie to tyle co zeszłoroczny śnieg :P Zresztą tłumaczone tu już było nie raz, że nikt tu nie miał problemu z samym przekazywaniem informacji.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 20:21

To jest Paolino:

Aż zapomniałem o gościu :)


TheDreamer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 112
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 20:39

@D@$ pisze:To jest Paolino:

Aż zapomniałem o gościu :)

Studio lv hard :D


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 20:43

Rispondo qui a chi si chiede come mai le gurate mie e di @versilia (tramite @Marocchi) sono state fatte a poca distanza di tempo.

allora il 21 maggio giorno del famoso incontro a Palazzo Parigi si è raggiunto un accordo al 100% con Pep. Quella sera mi messaggiai con Marocchi dicendoglielo e chiedendo se anche a Versilia risultava ,

ovviamente quando il caro Maro ha avuto conferma ha postato la sua news e io la mia.

oggi è stato comunque diverso, io già sabato vi dissi che era la questione staff a dover essere sistemata (gurata in prima pagina) ieri vi parlai della famosa riunione del Management alla continassa ...

ecco oggi ho avuto conferma che la riunione ha sciolto tutti i nodi .

Maro ha avuto conferma da Versilia indipendentemente e ha postato appena ha potuto ( comunque a distanza di tempo da me)

questo per chi pensa sia “strano” quanto successo (ironia della sorte, mentre leggevo @juvetna ho ricevuto whatsapp di conferma e ho postato)
ktoś potrafi ładnie tłumaczyć, aniżeli google translator :D ? wpis tego całego guru goleador kilka min temu :cooler:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 20:52

Mówi, że po tym jak w maju osiągnięto porozumienie w Mediolanie, skontaktował się z Marocchim, by i ten potwierdził u Versilii. Wówczas Marocchi po zatwierdzeniu wrzucił info na forum, co i Goleador uczynił. Dziś wyglądało to inaczej, bo duet ten wrzucił info niejako niezależnie, po krótkim odstępie czasu.

To takie info dla tych, którzy myśleli, że oni mają jedno źródło. Wynika z tego, że źródła obu tych guru przekazały potwierdzenie Pepa u nas mniej więcej w tym samym czasie. To dobry znak. Jak nigdy wrzucili info krótko po sobie, co niektórych zbiło z tropu.

To niby oczywiste, ale wszelkie detale dograno wczoraj w Continassie.
Ostatnio zmieniony 11 czerwca 2019, 20:57 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


pepiczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2019
Posty: 104
Rejestracja: 23 maja 2019

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 20:56

To kiedy w końcu osiągnięto 100% porozumienia z Pepem? W lutym:
Vincitore pisze:Marocchi/versilia odpowiadając na zarzut hejtera, który śmieje się, że w tym temacie nie powinno się umieszczać rzetelnych informacji tylko bajanie o Pepie:

Witam. Pod koniec lutego otrzymałem wiadomość potwierdzającą Pepa. Nie o negocjacjach z Guardiolą tylko o 100% porozumieniu z trenerem. Trener jest dogadany, możliwe, że City jeszcze nie, nieprawdziwe są informacje, że zwróciliśmy się do niego w maju. Źródło jest doskonałe i świetnie poinformowane, drugim nazwiskiem i alternatywą był Conte.
Czy tak jak wyżej jest napisane w maju?


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 20:56

mrozzi pisze:To tekst od Goleadora. Mówi, że po tym jak w maju osiągnięto porozumienie w Mediolanie, skontaktował się z Marocchim, by i ten potwierdził u Versilii. Dziś wyglądało to inaczej, bo duet ten wrzucił info niejako niezależnie, po krótkim odstępie czasu.

To takie info dla tych, którzy myśleli, że oni mają jedno źródło. Wynika z tego, że źródła obu tych guru przekazały potwierdzenie Pepa u nas mniej więcej w tym samym czasie. To dobry znak.
Możliwe też że to jedno źródło jest informatorem obu. Dostali być może smsa z informacją i obaj natychmiast opublikowali post na VS. Jeden i drugi stara się by zrodlo pozostało anonimowe, więc nie wiedzą kto przekazuje informacje temu drugiemu.

Tak czy inaczej mam nadzieję że to Guardiola zostanie naszym trenerem. Z Sarrim są za duże szopki. Juve zazwyczaj działa po cichu. Mam nadzieję że i tym razem.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 21:01

To czy w lutym, czy maju może być kwestią tego, o jakim porozumieniu mówimy. Załóżmy, że Pep wszelkie zgody przekazał w lutym, zgodził się na pensję, wizję prowadzenia klubu itd. W maju mogło to być dogrywanie kwestii czysto technicznych, przygotowywanie ostatecznego kształtu umowy, coś w ten deseń. Gdybanie, ale nie można takiego scenariusza wykluczyć.

Do dzisiaj nie znamy całego procesu związanego z Ronaldo, więc możliwe, że wszystkiego byśmy się i tu nie dowiedzieli. Jakieś ogólniki Fabsa jedynie.


pepiczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2019
Posty: 104
Rejestracja: 23 maja 2019

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 21:05

Nie wykluczam, że o to chodzi. Informatorzy powinni być czasem bardziej precyzyjni, bo wygląda to tak, jakby zmyślali historię i pogubili się w datach.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 21:05

Swoją drogą to jeśli Pep faktycznie przyjdzie, to nawet szkoda, że wcześniej ludzie z vs mieli przecieki. Wyobraźcie sobie sytuację, w której karmieni jesteśmy tylko informacjami o Sarrim, a tu cyk, przylatuje Pep :-)


notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 21:06

Szilgu pisze:Swoją drogą to jeśli Pep faktycznie przyjdzie, to nawet szkoda, że wcześniej ludzie z vs mieli przecieki. Wyobraźcie sobie sytuację, w której karmieni jesteśmy tylko informacjami o Sarrim, a tu cyk, przylatuje Pep :-)
Poza kibicami Juve jeszcze nikt w to nie wierzy, więc większość piłkarskiego świata będzie miała ten efekt wow. Zazdroszczę im trochę. ;)


ODPOWIEDZ