Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 15:53

dubel, kasacja


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 15:59

jakku1 pisze:Proponuje zostawić w spokoju wszystkich, których przekazywali tutaj informacje z VS, bo to się nie godzi zabijać poslańca ;-).
Wydaje mi się, że problem nie leżał tu dla wielu ( w tym dla mnie) w samym fakcie przekazywania informacji, bo fajnie się to czytało, te wszystkie historyjki, domysły i poszlaki, często rzeczywiście składające się do kupy. Problem raczej w formie, przekazywaniu tego jako pewnik i teksty że Guardiola już nasz, done deal itp.
No nic, pozostaje czekać. Może jescze zaskoczy nas jakiś niespodziewany zwrot akcji :think:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 16:01

MRN pisze:Dzięki jakku, jak Ty wrzucałeś i miałeś więcej czasu to wszystko było ok, sam to czytałem z zainteresowaniem i nigdy nie miałem Tobie za złe, że coś nie poszło bo i skąd Twoja wina ? Ale niektórzy ( siła spokoju ) kierują się wycieczkami osobistymi a na tyle się zaangażowałem, że kosztem wielu rzeczy bawiłem się w to bo i sam się napaliłem, nie da się ukryć.

Teraz na chłodno, nadal nie gra mi to wszystko, nie kupuje tego tak łatwo bo po przeanalizowaniu tego wszystkiego to nie trzyma się nadal kupy. Cisza, klauzule itd. ...no to media wraz z Agrestim powinni teraz być pociągnięci do odpowiedzialności choć oni akurat klauzul nie mają ;)
Skąd oni mieli Sarriego w głowie skoro to najprostsza sprawa ? Po co te wszystkie tajemnicze wycieczki ? To jeszcze nie koniec, takich zmian nastroju będziemy wiele ale nie kupuje tego, że do wtorku będzie Sarri. Klubowi to na rękę ? Tak myślę...to się tak absurdalnie skończyć nie może bo zakładając, że jest to finał sprawy nie można tego nazwać inaczej niż absurdem.
Bardzo szanuję Twój wysiłek. Teraz na chłodno, to o jakie tajemnicze wycieczki chodzi? Jedyne udowodnione to wizyty w Mediolanie Paraticiego. Boje się że ta cała atmosfera została wytworzona przez kilka osób, a klub spokojnie pracowal nad czymś kompletnie innym. Żeby się nie okazało że żyliśmy w jakimś matrixie i sami się pompowaliśmy, a najbardziej realne rozwiązanie nazwiemy absurdalnym, przez nasze marzenia.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 16:03

Poprostu pisze:Na dobitkę:

Momblano begins to pull the brakes! Monday fateful day, another Monday. A problem could have arisen with Guardiola and this would explain the speed with which Juve would be closing for sarri
Momblano: "Sarri closer than Guardiola"
Myślę, że to bardziej reakcja na wpisy na VS, a nie info od jego źródeł.

Ciekawe kiedy się Marocchi odezwie i potwierdzi/zaprzeczy, bo tylko to mnie trzyma z nadzieją :D


YaSq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 16:09

MRN pisze:Dzięki jakku, jak Ty wrzucałeś i miałeś więcej czasu to wszystko było ok, sam to czytałem z zainteresowaniem i nigdy nie miałem Tobie za złe, że coś nie poszło bo i skąd Twoja wina ? Ale niektórzy ( siła spokoju ) kierują się wycieczkami osobistymi a na tyle się zaangażowałem, że kosztem wielu rzeczy bawiłem się w to bo i sam się napaliłem, nie da się ukryć.

Teraz na chłodno, nadal nie gra mi to wszystko, nie kupuje tego tak łatwo bo po przeanalizowaniu tego wszystkiego to nie trzyma się nadal kupy. Cisza, klauzule itd. ...no to media wraz z Agrestim powinni teraz być pociągnięci do odpowiedzialności choć oni akurat klauzul nie mają ;)
Skąd oni mieli Sarriego w głowie skoro to najprostsza sprawa ? Po co te wszystkie tajemnicze wycieczki ? To jeszcze nie koniec, takich zmian nastroju będziemy wiele ale nie kupuje tego, że do wtorku będzie Sarri. Klubowi to na rękę ? Tak myślę...to się tak absurdalnie skończyć nie może bo zakładając, że jest to finał sprawy nie można tego nazwać inaczej niż absurdem.
Może zwyczajnie byliśmy zainteresowani Guardiolą, on również. Jednak sprawa padła, bo kluby się nie dogadały.


"Gwizdy z trybun? Jeszcze trochę i będą nam bić brawo" L. Del Neri
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 16:09

goleador78, który od początku pisze o Pepie odezwał się i pisze aby zachować spokój...jesteśmy gotowi na dalszą męczarnie ? :-)


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 16:10

MRN myśle, ze nikt nie ma pretensji o to ze wrzuciłeś informacje z VS, co więcej wszyscy za to wdzięczni. Chodzi o Twoją butę z jaką to robiłeś - myśle, ze uwierzyłeś w te wszystkie rewelacje, które wyczytałeś i chciałeś zgasić wszystkich, którzy mieli inne zdanie.

Zupełnie inaczej informacje z vs wrzucał Patryk (nazywacie go chyba Vincitore? :-) ) a Ty zachowywałeś sie jakbyś miał bezpośrednie źródło w klubie.

Nie bierz tego do siebie, bo to żaden atak.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 16:33

Lypsky pisze:MRN myśle, ze nikt nie ma pretensji o to ze wrzuciłeś informacje z VS, co więcej wszyscy za to wdzięczni. Chodzi o Twoją butę z jaką to robiłeś - myśle, ze uwierzyłeś w te wszystkie rewelacje, które wyczytałeś i chciałeś zgasić wszystkich, którzy mieli inne zdanie.

Zupełnie inaczej informacje z vs wrzucał Patryk (nazywacie go chyba Vincitore? :-) ) a Ty zachowywałeś sie jakbyś miał bezpośrednie źródło w klubie.

Nie bierz tego do siebie, bo to żaden atak.
Szczerze mówiąc to nie uważam że masz rację. Mówił z przekonaniem, a nie butą.

z Butą to mówił Realbs i jego ekipa.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 16:35

Kwestia oceny. Dla teksty „to Sarri jeszcze nie podpisał?” brzmiały butnie.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 16:39

Lypsky pisze:Kwestia oceny. Dla teksty „to Sarri jeszcze nie podpisał?”
Z tym, że ten zwrot nie był akurat do nikogo z forum tylko w nawiązaniu do tego, że według GDM, Agrestiego była to kwestia godzin, która urosła do tygodnia. Oczywiście, że uwierzyłem i trochę nadal wierzę ;)
Podałem tutaj tylko jednego użytkownika - jeżeli chodzi o niego to była wycieczka osobista bo miałem czelność nie raz go skrytykować.


Obrazek
mleko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 262
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 17:18

Tymczasem Tommaso Agosta, pracownik Juventusu o którym była mowa już tutaj wcześniej(słynna akcja z samolotem), wrzucił na swojego Facebooka:

"Per conto mio Sarri100% che sia il benvenuto Mister"

https://www.facebook.com/tommaso.agosta.9

Hmm to tak się wita trenera? ;) Może to moje życzeniowe myślenie, a może jeszcze jest nadzieja.


Verse

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 sierpnia 2009
Posty: 200
Rejestracja: 31 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 17:35

Spokojnie. Ani Sarri, ani Guardiola nie zostali oficjalnie ogłoszeni. Zatem nadal jest taka sama szansa na zatrudnienie Józka, jak i Maurycego. Nie ma co się podpalać, że Sarri jest w drodze do Turynu. Cierpliwie czekajmy i zaraz będzie wszystko wiadomo


AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 17:35

Dajcie sobie na luz. Nieważne kto będzie trenerem najważniejsze, że nie będzie to Allegri :bye:


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 17:44

https://www.football-italia.net/139113/ ... ait-monday

Ciężka piguła do przełknięcia.


Obrazek
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 18:00

MRN pisze:goleador78, który od początku pisze o Pepie odezwał się i pisze aby zachować spokój...jesteśmy gotowi na dalszą męczarnie ? :-)
Rosyjska ruletka i gość idzie w zaparte - jak trafi to zostanie ogłoszony forumowym wieszczem, jak nie trafi będzie mógł się udać na zesłanie jak u nas swojego czasu Cabrini ;)


ODPOWIEDZ