Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 31 października 2015, 16:56

Pierwszorzędny trolling z tym Mourinho
Obrazek


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 października 2015, 17:33

pumex pisze:Chelsea ponownie dostała po rajtach. Jeśli Roman wyrzuci Mourinho na bruk to Juventus powinien stanąć na głowie, by zrealizować wymianę Maxa na Jose.
Przeca nie tak dawno Mou powiedział, że dla niego jedynym klubem jaki może prowadzić w Italii jest inter, więc choćby dlatego odpada;)


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2015, 18:41

Wojtek pisze:
pumex pisze:Chelsea ponownie dostała po rajtach. Jeśli Roman wyrzuci Mourinho na bruk to Juventus powinien stanąć na głowie, by zrealizować wymianę Maxa na Jose.
Przeca nie tak dawno Mou powiedział, że dla niego jedynym klubem jaki może prowadzić w Italii jest inter, więc choćby dlatego odpada;)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 października 2015, 20:47

@jakku1: a ja jestem w stanie uwierzyć, że LDN tak powiedział ;) to mogła być zwykła motywująca gadka, żeby Doski poczuł się pewnie etc... śmieszne/tragiczne jest jedynie to, że Brazylijczyk w to na prawdę uwierzył...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 października 2015, 21:43

Nigdy bym nie chciał i nie chciałem special one na naszej ławce... zadufany w sobie burak, niech ciągnie Chelsea :cwaniak:


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 31 października 2015, 21:52

Nie osiągalny także ze względów finansowych, przecież to jeden z najdroższych trenerów na świecie, myślicie, że Marotta wyda taką kasę, na trenera, który jeszcze chciałby mieć władze i wpływ na ruchy klubu? To tak samo prawdopodobne jak sprowadzenie Ronaldo...

Dodatkowo nasi włodarze pewnie chcieliby mieć Włocha bądź ewentualnie Juventinio spoza kraju, ale nie Mou...


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 października 2015, 21:52

Dla wielbicieli zwolnienia Allegriego. Do których mimo wszystko się zaliczam.
Marotta: 'Allegri not up for debate'


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 października 2015, 22:06

Ja bym jednak wolal żeby obronił sie wynikami.


Franek1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2006
Posty: 96
Rejestracja: 26 października 2006

Nieprzeczytany post 01 listopada 2015, 12:54

Tyrael pisze:Ja bym jednak wolal żeby obronił sie wynikami.
Podbijam. Niech potrenuje do końca sezonu, zapewni nam awans do CL, w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów zajdzie jak najdalej, a po sezonie niech zawędruje do nas DD :)


"To moja walka, moje życie. Nigdy na dnie-zawsze na szczycie!!!"
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 01 listopada 2015, 20:35

Było 4-3-1-2, był Hernanes/Cuadrado na trequatriście, byli Morata z Dybalą RAZEM w ataku. Cieszę się, że Allegri zatrudnił tłumacza języka polskiego i przeczytał mój post - mam nadzieję, że będzie trzymał się moich rad do końca sezonu :prochno:

Edit: Oj tam, szczegóły... na papierze było 4-3-1-2 :P
Ostatnio zmieniony 01 listopada 2015, 21:06 przez evilboy, łącznie zmieniany 1 raz.


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
yamakasi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 sierpnia 2009
Posty: 208
Rejestracja: 17 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 01 listopada 2015, 20:54

evilboy pisze:Było 4-3-1-2, był Hernanes/Cuadrado na trequatriście, byli Morata z Dybalą RAZEM w ataku. Cieszę się, że Allegri zatrudnił tłumacza języka polskiego i przeczytał mój post - mam nadzieję, że będzie trzymał się moich rad do końca sezonu :prochno:
To nie było żadne 4312 bo Morata grał cały mecz na skrzydle i nie było z niego żadnego pożytku, mi to wyglądało na 4-5-1 w układzie V


To My Jesteśmy JUVENTUSEM :)
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 01 listopada 2015, 21:01

Wg mnie to tez bylo 4-5-1. Chyba jednak w 4-3-1-2 wyglądamy najlepiej...do 4-3-3 brakuje grajka. Ja bym spróbował 4-3-1-2 z Cuadrado na trequ.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 01 listopada 2015, 21:12

evilboy pisze:Było 4-3-1-2, był Hernanes/Cuadrado na trequatriście, byli Morata z Dybalą RAZEM w ataku. Cieszę się, że Allegri zatrudnił tłumacza języka polskiego i przeczytał mój post - mam nadzieję, że będzie trzymał się moich rad do końca sezonu :prochno:
A nie będzie Cię w maju krew zalewać, że cały splendor za wygranie potrójnej korony spłynie na tego komedianta, a Ty co najwyżej nabijesz trochę fejmu na JuvePoland?

Racje ma Urbi27 - na Mourinho, abstrahując od tego czy to dobry czy zły kandydat, raczej nas nie stać. Nawet jeżeli niebawem wyleci z Chelsea, to prędzej czy później trafi się klub który zaoferuje mu ciekawszy kontrakt, większy wpływ na kształt drużyny i więcej forsy na transfery niż Juventus.

Zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia. Czytając wypowiedzi na forum można dojść do wniosku, że zmiana trenera niewiele da, bo jedną uległą, miękką faję zastąpi inna, która pogodzi się z zerowym wpływem na transfery, dlatego też należy się pozbyć Marotty, bo on trzyma każdego szkoleniowca za mordę. Ja bym zwrócił uwagę na jeszcze jeden aspekt: że tak jak trenera-popierdółkę zastąpi następna kolejna popierdółka, tak DSa-despotę analogicznie zastąpi kolejny despota, bo taka zwyczajnie jest polityka klubu. Marotta nie zamknął Agnellego w kiblu grożąc że nie wypuści go, póki nie dostanie pełni władzy - zarząd przyjął taki, a nie inny model i konsekwentnie się go trzyma.

Może się oczywiście zdarzyć tak że jego następca, mimo zielonego światła od zarządu w kwestii kupowania piłkarzy według własnego widzimisię i ignorowania zaleceń trenera, mimo wszystko zaryzykuje sugerowany przez szkoleniowca transfer, co do którego nie będzie przekonany i w razie ewentualnej wtopy będzie sam świecić oczami - ale to tylko gdybanie, podczas gdy trener przyzwyczajony do odgrywania roli managera (taki jak wspomniany wcześniej Mourinho) żądać będzie raczej jasnego ustalenia tej kwestii i pewnych gwarancji. Jako że na zmianę polityki zarządu o 180 stopni w najbliższym czasie raczej bym nie liczył, radziłbym się w tych spekulacjach ograniczyć do nazwisk trenerów, którym nie wadzi ograniczony wpływ na decyzje transferowe. Pocieszający jest fakt, że tego typu specjaliści istnieją - taki chociażby Ancelotti w Realu wygrał LM rzeźbiąc w tym, co mu ogarnięty zakupowym szałem Perez dostarczył, a i w Milanie znosił dyktatorskie zapędy Berlusconiego póki sympatyczny polityk nie zaczął przeginać pały do kwadratu. Jeszcze inna sprawa to taka, że co innego kiedy kupują ci bez pytania Bale'a za prawie sto baniek, a co innego kiedy sprowadzają bez konsultacji Hernanesa.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 listopada 2015, 21:32

ale na Hernanesa nie można póki co narzekać ;] koleś jest już 2 miesiące w Juve a nie rozegrał żadnego meczu na AM a dokładnie o tej pozycji mówił, że mu najlepiej pasuje gdy przychodził do nas... co więcej tylko dwa razy wychodził w 1 składzie by na takiej grać ale raz Marchisio doznał kontuzji a drugi Khedira (teraz nie mam pojęcia czemu nie dał pograć Leminie albo Sturaro a wpuścił Cuadrado)

ponadto Hernanes jest pierwszym do zastępowania Marchisio wpięc tym bardziej był to dobry zakup... a że Allegri chciałby Oscara? Conte chciał Cuadrado więc... może kiedyś 8)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 23:25

Coś się zaciął ten wątek o nowym trenerze... ;)
Pozdrowienia dla zahora, który napisał <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> od których oczy bolą... :smile:


Obrazek
ODPOWIEDZ