Moggi powróci do Turynu?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 maja 2011, 22:35

ale moggi zawsze gadał głupoty... jak ściągał Ibre czy innych to też gadał jedno a robił i tak swoje, z jego wypowiedzi dla pracy nigdy nic nie wynikało i tyle, nikt też za to co mówił dla pracy nigdy go nie rozliczał, ja go nigdy na tej podstawie nie oceniałem przynajmniej ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2011, 21:46

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-w ... omosc.html

Panowie co do <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ?


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2011, 21:49

jarecki.k pisze:http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-w ... omosc.html

Panowie co do ### ?
dzień 15 czerwca oficjalnie został dniem żałoby moggifapaczy:(


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2011, 22:00

Jestem w szoku, szczerze powiedziawszy. Wszystko wedle newsów w mediach szło po naszej myśli, a tutaj nagle taka informacja. Szkoda, że tak wygląda jego koniec.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2011, 22:05

Antichrist pisze:Jestem w szoku, szczerze powiedziawszy. Wszystko wedle newsów w mediach szło po naszej myśli, a tutaj nagle taka informacja. Szkoda, że tak wygląda jego koniec.
Podobnie napisałem pod newsem na jp.

To co zamykamy ;) ?
W sumie to i tak nie widziałbym tu jego powrotu.


esteban

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2010
Posty: 117
Rejestracja: 22 października 2010

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2011, 22:21

Po prostu brak słów, i znowu dostało się tylko Moggiemu a Moratti siedzi i się cieszy...


Zawsze i Wszędzie Juventus Najlepszy Będzie
Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2011, 22:22

Widział, nie widział, ale czy ta decyzja jest decyzją podjętą w sprawie Calciopolo 2 ? Przecież to moggi był oskarżającym a nie odwrotnie ? Moge się mylić w sumie nie śledziłem wszystkiego dokładnie. Z drugiej strony też nie wierzyłem w powrót jego do Turynu...


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2011, 22:25

Czy moze ktos jakies konkrety powiedziec? Za do dokladnie?





KLIK ==>www
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2011, 22:40

:cry: Nie wierzę. :cry:

Jest to ktoś w stanie przetłumaczyć?
La Commissione Disciplinare della Figc, presieduta da Sergio Artico, ha accolto la richiesta del procuratore federale Palazzi sulle posizioni di Luciano Moggi, Antonio Giraudo e Innocenzo Mazzini "precludendo alla permanenza in qualsiasi rango o categoria della FIGC". Arriva cos&#236; la radiazione ufficiale per l'ex direttore generale e per l'ex amministratore delegato della Juventus.
Edit:
@Zahor
Dzięki. :ok:
Ostatnio zmieniony 15 czerwca 2011, 23:28 przez Juras_Senat, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
peste

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2006
Posty: 218
Rejestracja: 17 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2011, 22:53

To było do przewidzenia. Mam tylko nadzieję, że proces cywilny zakończy się po jego myśli i inni też bekną za swoje.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2011, 23:23

Juras_Senat pisze:
:cry: Nie wierzę. :cry:

Jest to ktoś w stanie przetłumaczyć?
La Commissione Disciplinare della Figc, presieduta da Sergio Artico, ha accolto la richiesta del procuratore federale Palazzi sulle posizioni di Luciano Moggi, Antonio Giraudo e Innocenzo Mazzini "precludendo alla permanenza in qualsiasi rango o categoria della FIGC". Arriva cos&#236; la radiazione ufficiale per l'ex direttore generale e per l'ex amministratore delegato della Juventus.
W wolnym tłumaczeniu:
Komisja Dyscyplinarna FIGC (federacji piłkarskiej), pod przewodnictwem Sergio Artico, przyjęła żądania prokuratora federalnego Palazzi dotyczące Luciano Moggiego, Antonio Giraudo e Innocenzo Mazziniego aby "uniemożliwić sprawowanie jakiegokolwiek stanowiska związanego z FIGC ". W ten sposób dochodzi do zawieszenia (wykluczenia) byłego dyrektora generalnego oraz byłego delegata administracyjnego Juventusu.
Czyli żadnych konkretów. Ktoś zna jakieś oficjalne uzasadnienie?


JIm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2003
Posty: 39
Rejestracja: 15 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2011, 23:40

chceili skasowac Juventus na lata i sie im udalo, czyli Ci ktorzy nie potrafili dokonac tego na boisku. Juventus tamtych lat kasowal wszystich w Europie, wiec nie gadajcie glupot ze potrzebowali kupna meczow w SERIE A zeby byc na szczycie. Po prostu Moggi gral jak grali wszyscy, tylko okazuje sie ze mial grac i mial przegrac ....

I czy zastanwialiscie sie czemu Moratti akurat w 2004 oddal prezydenture Fachettiemu, ktory zmarl po 2 latach (super zbieg okolicznosci). Bedziecie mowic ze zmarl na raka,no ok bo mial umrzec albo mu pomogli. Mial za kolnierzem wiecej niz Moggi i widocznie mial miec i mial go wprowadzic w te gre ...

Smierdzi gownem na kilometr a gnoje z premedytacja(akurat jak sie kara konczyla) przedluzyli dozywotnio

Sereie A spada za Bundelige wlasnie daltego ze nie ma sukcesow a jak nie ma sukcesow to tylko daltego ze nie ma Juventusu, wszyscy pokroju Seco czy Marotty i ich trenerkow i co wiecej ich pilkarzy to tylko konsekwencja. Powodzenia takim teamowm w LM jak Udine czy Napoli ...


Juve !
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2011, 01:25

źle się stało

To chyba ostatecznie kończy nasze marzenia o powrocie wielkiego Juve. I niestety, ale zmusza nas do wierzenia w Marottę... szkoda, bo nie na takie zakończenie liczyłem. :|


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2011, 07:41

Antichrist pisze:Jestem w szoku, szczerze powiedziawszy. Wszystko wedle newsów w mediach szło po naszej myśli, a tutaj nagle taka informacja. Szkoda, że tak wygląda jego koniec.
No to już widzimy jak obiektywnym źródłem jest Tuttosport. Relacje z rozprawy, natarcia Moggiego, jego niepodważalne argumenty.
Miały być odszkodowania, zwrot tytułów, ukaranie Interu...

No cóż Luciano... Spokojnej emerytury!


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2011, 08:15

Bardzo niedobra wiadomość i nie mam tu na myśli zakończenia spekulacji na temat ewentualnego powrotu Moggiego do Juve. Dyskwalifikacja Lucka nie pozostanie bez wpływu na postrzeganie naszego klubu w świecie. Mam nadzieję, że zostanie ujawnione szczegółowe uzasadnienie tej decyzji.


Obrazek
ODPOWIEDZ