Stroje na sezon 2011/2012

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
Zablokowany
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 lipca 2011, 18:52

meda11 pisze:
WojtinhoFCJ pisze:Nie chodzi o róż bo ja również nie mam problemu z tym kolorem, mimo że obecnie nie mam nic różowego w garderobie. Chodzi moim zdaniem o odcień różu który strasznie wali po oczach + ta gwiazda jest rozesrana po całej powierzchni koszulki, no wygląda bardzo źle imo. Moim zdaniem w wyjazdówce Nike osiągnęło podwójne dno, kolorystyczne i ogólne projektanckie. :ok:

Gdyby była taka jak Palermo i z gwiazdami na ramionach to byłoby świetnie. Niestety, może za rok.

Co do Włochów to oni w ogóle są bardziej otwarci jeśli chodzi o modę, nie chodzi tylko o róż. U nas w Polsce czasem jak założysz coś nietypowego to patrzą się jak na <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> niektórzy. A jeszcze jak jest to różowa koszulka u faceta to już w ogóle tragedia.
Ad.1 Podpisuje się obiema "ręcami". Tym kompletem Nike spalił się dla mnie dożywotnie.

Ad.2 Kiedy wybrałem się w weekend z moją drugą połówką nad jezioro w różowej koszce od Faja69 to delikatnie mówiąc wzbudziłem małą sensacje. Kolesie przerwali gre w siatke plażową, laski pokazywały palcami bądź podśmiewały się kiedy je mijaliśmy, a starsi mieli wyraz twarzy jak by mieli zapytać "O so chosi jakby?".
A co się dziwisz? Różowy to kolor dla dziewczyn


dzidzia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 października 2010
Posty: 91
Rejestracja: 21 października 2010

Nieprzeczytany post 06 lipca 2011, 18:59

-- domowe są w miarę. Najważniejsze, że są prawie zwykłe białoczarne paski, bo bałam się, że coś przekombinują. Podobają mi się bardzo domowe skarpetki

-- strój bramkarski jest świetny :) . Klasyczny, elegancki. podoba mi się różowy akcent na skarpetkach. Gigi będzie się w nim ładnie prezentował

-- wyjazdówki :rotfl: :rotfl: :rotfl: . Spodziewałam się różu, ale ten strój mnie zabił. Potraktuję go jako niezły żart i uznam, że mi się podoba, choć Pirlo chyba nie był zbyt zachwycony, sądząc po minie. Już nie mogę się doczekać pierwszego wyjazdowego meczu :C . Szkoda, że pozbywamy się Amauriego. On pewnie świetnie by się czuł w tej koszulce :smile:


"Z jakiegoś powodu wiele osób po prostu mnie nie lubi" - Ronnie O'Sullivan

https://twitter.com/#!/dzidzia147 <- mój sportowy pamiętnik
http://147.pl/ <- wszystko o światowym snookerze
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 06 lipca 2011, 19:02

Szkoda, że pozbywamy się Amauriego. On pewnie świetnie by się czuł w tej koszulce
Ja bym w niej widział Łajzafame. Ale Młotta też się nada o ile go nie sprzedamy na złomie :smile:


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 lipca 2011, 19:04

Sapo_Juve&Legia pisze:A co się dziwisz? Różowy to kolor dla dziewczyn
Róż różowi nie równy. Nie jeden z tych gości co się dziwi na widok innego faceta w różowym t-shircie idąc do klubu zakłada różową koszulę i nie jednej śmiejącej się pannie taka koszula/kamizelka/sweter nie przeszkadza na parkiecie na lowelasie. Hipokryzja do entej potęgi.

Porównaj sobie nasz tegoroczny róż do zeszłorocznego różu Palermo czy też naszego odcienia z sezonu 2002/2003(?). Nadal będsziesz wrzucał wszystkie odcienie do jednego worka? Uważasz naszych piłkarzy (obecnych i z lat ubiegłych) za dziewczyny?


Obrazek
nowik92

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 269
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 06 lipca 2011, 19:08

meda11 pisze:
Sapo_Juve&Legia pisze:A co się dziwisz? Różowy to kolor dla dziewczyn
Róż różowi nie równy. Nie jeden z tych gości co się dziwi na widok innego faceta w różowym t-shircie idąc do klubu zakłada różową koszulę i nie jednej śmiejącej się pannie taka koszula/kamizelka/sweter nie przeszkadza na parkiecie na lowelasie. Hipokryzja do entej potęgi.

Porównaj sobie nasz tegoroczny róż do zeszłorocznego różu Palermo czy też naszego odcienia z sezonu 2002/2003(?). Nadal będsziesz wrzucał wszystkie odcienie do jednego worka? Uważasz naszych piłkarzy (obecnych i z lat ubiegłych) za dziewczyny?
Bez przesady, daliśmy radę się przyzwyczaić w poprzednim sezonie, tak samo będzie i w tym. Po kilku meczach wszyscy się przyzwyczają i będzie spoko. Gorzej tylko z tymi treningowymi bluzami, bo takie końcówki różowe, czy znaczek różowy 'nike' charakteryzuje najczęściej wzór dla kobiet, no ale spoko...


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 lipca 2011, 19:14

Wyjazdówka faktycznie nie jest zbyt ładna, ale co poniektórzy przesadzają. Moim zdaniem drugi komplet koszulek z ubiegłego sezonu nie był wcale dużo lepszy od tego różu. Domówka natomiast według mnie jest nawet ładna. Wiadomo, szału nie ma, ale najgorzej też nie jest :)


Obrazek
dzidzia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 października 2010
Posty: 91
Rejestracja: 21 października 2010

Nieprzeczytany post 06 lipca 2011, 19:15

Mnie się ten odcień różu bardzo podoba. Gorzej z tą wielką, czarną gwiazdą - to jest jakaś zemsta designera. Mogli zrobić całe różowe, albo dorzucić jakiś niewielki wzorek, a nie coś takiego :shock:


"Z jakiegoś powodu wiele osób po prostu mnie nie lubi" - Ronnie O'Sullivan

https://twitter.com/#!/dzidzia147 <- mój sportowy pamiętnik
http://147.pl/ <- wszystko o światowym snookerze
RulleZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2009
Posty: 10
Rejestracja: 16 lipca 2009

Nieprzeczytany post 06 lipca 2011, 19:25

co do wyjazdówki...

- KOLOR: uważam, że jest dobry! nie jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ani jakiś przezroczysty. Jest utrzymany w tonacji szarego z wyjazdówki 2009/2010. przecieki podawały różne kolory (bardziej lub mniej ostre).

- WZÓR: koszulka bez żadnego motywu była by nijaka... motyw gwiazdy jest do przyjęcia. Zamiast całkowitej czerni mogliby jakoś zmieszać biały z czarny.

ogólnie uważam strój wyjazdowy za fajny! i go kupię!


RulleZ
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 06 lipca 2011, 19:30

meda11 pisze:
WojtinhoFCJ pisze:Nie chodzi o róż bo ja również nie mam problemu z tym kolorem, mimo że obecnie nie mam nic różowego w garderobie. Chodzi moim zdaniem o odcień różu który strasznie wali po oczach + ta gwiazda jest rozesrana po całej powierzchni koszulki, no wygląda bardzo źle imo. Moim zdaniem w wyjazdówce Nike osiągnęło podwójne dno, kolorystyczne i ogólne projektanckie. :ok:

Gdyby była taka jak Palermo i z gwiazdami na ramionach to byłoby świetnie. Niestety, może za rok.

Co do Włochów to oni w ogóle są bardziej otwarci jeśli chodzi o modę, nie chodzi tylko o róż. U nas w Polsce czasem jak założysz coś nietypowego to patrzą się jak na <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> niektórzy. A jeszcze jak jest to różowa koszulka u faceta to już w ogóle tragedia.
Ad.1 Podpisuje się obiema "ręcami". Tym kompletem Nike spalił się dla mnie dożywotnie.

Ad.2 Kiedy wybrałem się w weekend z moją drugą połówką nad jezioro w różowej koszce od Faja69 to delikatnie mówiąc wzbudziłem małą sensacje. Kolesie przerwali gre w siatke plażową, laski pokazywały palcami bądź podśmiewały się kiedy je mijaliśmy, a starsi mieli wyraz twarzy jak by mieli zapytać "O so chosi jakby?".
No niestety, sporo Polaków ma jeszcze uprzedzenia wobec tego koloru, co zrobić. Może z czasem to się zmieni.

Sapo_Juve&Legia pisze: A co się dziwisz? Różowy to kolor dla dziewczyn
No właśnie nie dla dziewczyn tylko dla wszystkich. Widocznie tego nie rozumiesz, szkoda. Na początku Juve miało tylko różowe bo ktoś w Anglii się pomylił. Rozumiem że nie zostałbyś kibicem Juve gdyby róż był naszym kolorem domowym do dziś?

Chodzi o wzór, o pomysł, o odcień. Róż w koszulkach Palermo jest fajny. Jak ktoś się postara to może zawalić każdy projekt, ale też sprawić że każdy będzie piał z zachwytu. Nike tym razem dało ciała z wyjazdówką.


Z Juve na dobre i złe!
JuveLethal

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2003
Posty: 561
Rejestracja: 14 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 lipca 2011, 19:30

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek



Calosc potem wrzuce.


hinx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2011
Posty: 149
Rejestracja: 01 lipca 2011

Nieprzeczytany post 06 lipca 2011, 19:30

Marat87 pisze:
Szkoda, że pozbywamy się Amauriego. On pewnie świetnie by się czuł w tej koszulce
Ja bym w niej widział Łajzafame. Ale Młotta też się nada o ile go nie sprzedamy na złomie :smile:
On będzie grać <Davide> w Rózowej Palermo : D


Angelu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2007
Posty: 214
Rejestracja: 09 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 06 lipca 2011, 19:40

Mówcie co chcecie, ale mi się podobają wyjazdówki :)
Przezaje.iste są! :)


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 06 lipca 2011, 19:45

Angelu pisze:Mówcie co chcecie, ale mi się podobają wyjazdówki :)
Przezaje.iste są! :)

Mi też sie podobają tylko ta gwiazda troszeczkę mniejsza powinna być ...


Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 376
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 06 lipca 2011, 19:48

logo BetClic'a - śmiech na sali i w ogóle fuszerka
Tu chodzi o to, że BetClic ma opatentowane logo z białym tłem, nie biało-czarnym.
Mówcie co chcecie, ale mi się podobają wyjazdówki Smile
Przezaje.iste są!
Zgadza się! Dla mnie są super!


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 06 lipca 2011, 19:53

Patrząc na wyjazdowe... hmm nie za bardzo mi się podobają, ale co jestem w stanie zrobić.. Automatycznie przypomniały mi się nasze koszulki z sezonu... 2002/2003 ? Jeszcze za czasów Fastweb, oraz koszuleczki, w których nasi zawodnicy byli często widywani przed meczami kontrolnymi w sezonie 2009/2010, jednak one miały nieco łagodniejsze zabarwienie.

Obrazek


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Zablokowany