Analiza prasy

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Qbayt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2008
Posty: 6
Rejestracja: 22 października 2008

Nieprzeczytany post 15 września 2012, 20:12

pan Zambrotta pisze:wszyscy mamy brata, który kupuje BravoSport :prochno: nie musisz się tu z tym kryć, my Cię rozumiemy. Zwłaszcza jak jest jakiś fajny plakacik z Juve.
Heh. Poważnie brat kupił nie wiem po co bo ma 32 lata.
Ale gdyby w kiosku zobaczył tą gazetę to bym ją kupił na pewno.
Kiedyś miałem mnóstwo plakatów to były czasy dwa,trzy razy dziennie je przekładałem (układając zawodników wg klubów zawodnikiem którego bardzej lubiałem twarzą do góry :-D ) Szkoda że to mineło :cry:


StaryDobryNedved

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2012
Posty: 291
Rejestracja: 17 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 20 września 2012, 17:52

Widziałem pierwszą stronę PS, a na niej bodajże Oscar i Asamoah, co tam ciekawego piszą w polskiej prasie o Juve?


Jvri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 192
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 maja 2013, 10:13

http://www.sport.pl/pilka/1,65041,13957 ... oxSportTxt

nowa rewelacja. na pierwszej stronie gazety. pogrubione nawet :D


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 22 maja 2013, 10:42

oho, zaczyna sie kolejna aferka po sezonie..w tamtym roku Conte, w tym juz chycili się czego innego..jeszcze nam wydrą puchar LM z gabloty i tyle bedzie :lol:


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 22 maja 2013, 10:56

Możecie mnie za to zlinczować, ale ja osobiście nie wierzę, żeby te wszystkie oskarżenia w stosunku do nas, które dotyczą lat 90' były wyssane z palca. Jestem pewien, że coś zostało zrobione nie zgodnie z prawem, zwłaszcza mając nad sobą takiego cwaniaka jak Moggi. Calciopoli to zupełnie inna historia, gdzie wszystko zostało poprzekręcane i wyolbrzymione. Jednak skoro holenderska telewizja zajmuje się takimi sprawami, to znaczy, że coś jest na rzeczy. Na zwrot Pucharu przecież i tak nie mają szans. Jesteśmy za Juve, lecz trzeba być nieco ślepym, żeby myśleć, iż te WSZYSTKIE ataki w naszą stronę, to tylko wymysły mediów.


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 22 maja 2013, 11:13

Kibice oczekują piłki na najwyższym poziomie od zawodników co 4-5 dni, to i nie dziwcie się że normalnie ludzie tego nie wytrzymują. Doping w piłce jest obecny cały czas, i jestem przekonany że w mniejszym lub większym stopniu korzystają z niego wszyscy czołowi zawodnicy.

Akurat Holendrzy nie powinni się wychylać, bo do nich w latach 90' przychodzili młodzi piłkarze, a po 2-3 miechach mieli zrobioną masę jak Ronaldo w PSV, do dziś nie wiadomo co mu tam wstrzykiwali ( sam piłkarz ma wątpliwości) i czy aby przez te kuracje nie odbiły się na jego tarczycy.

Inną sprawą jest nagminność zawałów serca u młodych jeszcze ludzi. Przecież normalnie ludzie nie mają zawałów w wieku plus-minus 30 lat.

Messi przecież odbył terapie hormonalną (co jest dopingiem). Aktualnie najbardziej zastanawia mnie przyrost masy piłkarzy wędrujących do Porto.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 22 maja 2013, 11:15

ewerthon pisze:Możecie mnie za to zlinczować, ale ja osobiście nie wierzę, żeby te wszystkie oskarżenia w stosunku do nas, które dotyczą lat 90' były wyssane z palca. Jestem pewien, że coś zostało zrobione nie zgodnie z prawem, zwłaszcza mając nad sobą takiego cwaniaka jak Moggi. Calciopoli to zupełnie inna historia, gdzie wszystko zostało poprzekręcane i wyolbrzymione. Jednak skoro holenderska telewizja zajmuje się takimi sprawami, to znaczy, że coś jest na rzeczy. Na zwrot Pucharu przecież i tak nie mają szans. Jesteśmy za Juve, lecz trzeba być nieco ślepym, żeby myśleć, iż te WSZYSTKIE ataki w naszą stronę, to tylko wymysły mediów.
Pamiętam taką historię z czasów Wójcika. Albo w Legii, albo w kadrze. Któryś z piłkarzy podbiega do linii bocznej, łapie za bidon stojący obok "Wójta", dudli... i oczy stają mu w słup, bo w bidonie była gorzała. Co prawda "siwa" to jednak nie koksy, ale to w sumie niezła puenta. JEdni dawali w kable, a Polacy - w gaźnik.

Lata 90. to taki czas, kiedy chyba wszyscy koksowali. Mnie też by to specjalnie nie zdziwiło. Zresztą... bo to pierwszy raz pojawiają się takie głosy? No, ale teraz to mogą nam skoczyć.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 22 maja 2013, 11:52

Czyli co zaczynamy proces odebrania Juventusowi pucharu LM w 1996?
Mnie też to nie zaskoczyło. Moggi i jego banda zrobili więcej szkód niż pożytku. Coś w tym napewno jest.


:allegri: na śmietnik
Jvri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 192
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 maja 2013, 12:14

pytnie tylko po co rozsztrzasac cos tak odleglego. jest tyle afer ktorymi mozna by sie zajac na biezaco... dla mnie to kolejny pomysl na podbice ogladalnosci. jak ktos sie uprze to wszystko mozna przedstawic w takim swietle by wygladalo na podejrzane. pewnie i przetoczyli sobie krew albo w inny sposob podbili zawartosc tlenu we krwi. bo oni jedni?
nie zlapales za reke to zajmij sie czyms pozytecznym...


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 maja 2013, 12:54

deszczowy pisze:Pamiętam taką historię z czasów Wójcika (...)
Kowal - prawdziwa historia ;)

co do tego szprycowania to nie uważam, żebyśmy w tamtym finale biegali szybciej i więcej niż przeciwnicy, więc Ajax też musiał być na prochach (no ale jeśli Kucharius1 ma rację a coś w tym co pisze jest, to tak też mogło być)

ale nie biegnijmy 17 lat wstecz... popatrzmy jak ganiają zawodnicy Bayernu :) wytrenowanie? :D wyścig sportu to także wyścig medycyny bardzo często niestety...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 07:17

Kucharius1 pisze: Messi przecież odbył terapie hormonalną (co jest dopingiem).
Owszem, dla dorosłej osoby, choćby kulturysty, dla dzieci z zaburzeniami pracy przysadki, jest to normalne lekarstwo.

Zaraz gdzieś w mediach pojawi i Zeman i z satysfakcją stwierdzi, że on o tym mówił już dawno. :smile:


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 08:37

@up: może i lekarstwo ale jeśli ktoś może brać to legalnie do 18 roku życia to chyba nie jest to jednak normalnie w sporcie, tym właśnie rozumowaniem można szprycować nastoletnich piłkarzy jak to podobno było w ajaxie i być może dzieje się w wielu szkółkach... w ogóle z tym dopingiem to dziwna sprawa bo sprawdza się tylko seniorów a młodzieżowców można napychać tabletkami żeby lepiej rośli i mieli lepszą budowę ciała... trochę to jednak parodia


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 08:49

Dlaczego uważasz, że skoro jakieś lekarstwo można brać legalnie to nie jest to normalne?

Chyba, że źle zrozumiałem przekaz Twojego posta. Jeśli nadal mówimy o przypadku Messiego oczywiście...


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 10:06

Przypadek Messiego jest akurat mało kontrowersyjny, bo chłopak by miał teraz z 1,40m. Gorzej wygląda to niestety w przypadku innych dyscyplin. Nie zastanawiało was nigdy że jeśli chłopak zapisuje się na koszykówkę w wieku 9-10 lat, zawsze wyrasta ponad normę ? Przecież jeden powinien być niski, drugi wysoki tak jak w normalnym życiu. Często dzieje się tak że dzieciakom w szkółkach koszykarskim przepisuje się hormony wynajdując z dupy jakieś dolegliwości.

Prawda jest taka że człowiek wcale nie powinien ingerować w naturę. Przyzwolenie na jeden przypadek rodzi nadużycia, tak jak w biegach narciarskich, gdzie opłaca się być astmatykiem, i nagle okazuje się że 3/4 zawodników z czołówki na to choruje.

W piłce doping pewnie istnieje, ale nie jest tak wartościowy jak w innych dyscyplinach. Co prawda możesz więcej biegać, ale nie nabędziesz dzięki temu umiejętności i nie zaczniesz lepiej grać :)


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2013, 10:40

Kucharius1 pisze:
W piłce doping pewnie istnieje, ale nie jest tak wartościowy jak w innych dyscyplinach. Co prawda możesz więcej biegać, ale nie nabędziesz dzięki temu umiejętności i nie zaczniesz lepiej grać :)
Może by tak było, gdyby piłkarze stali jak kołki przykręcone do ziemi. Tymczasem futbol polega także na bieganiu.... Co z tego, że masz świetną technikę, skoro sił wystarcza ci na pół godziny.
Co do ostatnich rewelacji, to dochodzę do wniosku, że niektórzy to już naprawdę nie mają czym się zajmować.... W "Cold Case" są młodsze przypadki.


ODPOWIEDZ