Pensje piłkarzy Juventusu

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 12 września 2012, 00:24

Ouh_yeah pisze:2 mecze ewidentnie zawalił,
ewidentnie? No niee. Mówisz o meczu Genoa i Napoli, tak? W tym pierwszym najpierw piłkę w najbardziej frajerski ze sposobów przegrał Krasić, potem przegrana piłka Kielona w powietrzu, a następnie Bonuc daje się wyprzedzić w sytuacji, kiedy powinien zastawić piłkę by Storari spokojnie mógł do niej dobiec? :doh: nawet zakładając, że Caracciolo był bliżej piłki, to i tak najlepszą decyzją byłoby ustawić się przy krótkim słupku co w tym momencie kał by dało.
Jeśli Storari zawalił mecz z Napoli, to polecam Ci okolice 0:57

Nie, nie zachował się dobrze przy faulu na Lavezzim, ale jeszcze gorzej zachowali się dwaj obrońcy czekający aż Ezio sobie spokojnie wbiegnie między nich. A jeszcze gorzej zachowała się w tym meczu nasza pomoc, która nie stworzyła żadnego zagrożenia pod bramką rywala i dała się kompletnie zdominować.
Tak, możesz nie zgodzić z moją oceną tych sytuacji, ale na pewno nie było to zawalenie "ewidentne". A już na pewno nie "meczu".
Poza tym to ty wyskoczyłeś z teorią, że robi babola w każdym meczu, więc nie zasłaniaj mi się tu "wagą spotkań" przyjacielu.

Kończmy tego offtopa.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 12 września 2012, 00:25

Koleś rozwalasz mnie. Napisałeś, że wpuszcza babola w praktycznie każdym swoim występie. Wrzuciłem Ci wszystkie stracone przez nas bramki w poprzednim sezonie, które wpuścił Storari. Przekaz z nich płynie taki, że może zawalił karnego i wpuścił gola w meczu z Genua, którego mógł nie wpuścić. Liczba potencjalnych wpuszczonych baboli (czyli przyjmijmy - zawalonych spotkań) wynosi według Ciebie 2 na 8 rozegranych spotkań. Nawet gdyby pozostałe były tak ważne jak mecz San Marino z Andorą to nie zmienia to faktu iż NIE MOŻNA powiedzieć, że wpuszcza babola w praktycznie każdym meczu. Storari to ciągle bardzo pewny punkt naszego zespołu, wiedziałbyś to bez wątpienia gdybyś spojrzał na to szerzej niż tylko przez pryzmat tych dwóch epizodów. Niejedną fajną interwencję znalazłem w tych linkach, ale nie chce mi się ich teraz wyszukiwać.

Swoją drogą mecz z Genoa to zawalił cały Juventus z Conte na czele z tego co pamiętam (zmiany i niezbyt ogarnięty Vucinic?). W finale w pucharze cały zespół zaprezentował się, żeby to tak delikatnie ująć, słabo.


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 12 września 2012, 00:36

Ouh_yeah pisze:Zawalony finał CI i na trzy występy ligowe, z których jeden nie miał kompletnie znaczenia, zawalony mecz z Genoą. Świetna forma Marco. Top 2 ligi bo pierwszy Buffon.
Aż musze przyznać racje, o zgrozo, szczypkowi :prochno:
W tych linkach które pan S. Zapodał nie ma nawet jednego typowego babola. Karny z Napoli? Bląd obrony, takich interwencji kazdy bramkarz ma dużo i cięzko ich za to winić bo fakt, że zostają 1:1 z napastnikiem drużyny przeciwnej trzeba zrzucić na obrone.
Zawalony mecz z Genoą czyli że co? 1 gol mógl wyjąć ale nie musiał- strzal z bardzo bliska. Drugi gol tutaj sie zgodze, powinien to wyciągnąc(albo raczje nie wychodzić z bramki) ale nie oczerniajmy na siłe- to też nie była prosta sytuacja. Pierwszy gol zdecydowanie wina kryjących na radar obronców, drugi na spółke bo obie strony mogły zachować sie lepiej.
W reszcie spotkań gole jakie były mu wbijane puściłby zapewne i Gigi i inny Kasijas czy Waldes. Wyśpij sie stary, bo uczepiłeś sie tego Marco kij wie tak naprawde o co.

Żeby OT nie było- tak, Storari zarabia adekwatnie do swoich umiejętności.


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 12 września 2012, 03:56

Dziwi, że jeszcze nikt nie zakwestionował obecności Giaccheriniego. Że przecietniak, że 3 do wejścia na każdą pozycję, że pewnego poziomu nie przeskoczy. Z Ceseny do Juve z Juve do Reprezentacji. Fakt. Niczego się nie nauczył.
Co do Storariego to czepiacie się. Bramki jakie wpuszczał, puściłby też Buffon. Tych np z Milanem nawet Buffon by nie wyciągnął. Mówienie, że Storari puszcza babole jest wielką niesprawiedliwością bo ten bramkarz w każdym innym klubie oprócz pewnie Interu wchodzi z miejsca do podstawowego składu.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 września 2012, 09:32

Jeśli bramkarz w 85 minucie meczu na 2-2 wpuszcza takiego gola jak Storari z Genoą to trzeba być naprawdę wielkim fanem jego talentu, żeby go nie winić za zawalenie meczu.
Podobnie w przypadku faulu na Lavezzim, który ustawił cały mecz z Napoli.

Storari nie wpuszcza babola w każdym meczu fakt, to było nieco krzywdzące uproszczenie z mojej strony (nie wiedziałem że w aż 8 meczach grał) ale bardzo pewnym punktem drużyny ani żadnym top3, top5 ligi nie jest. Broni tak jak widać, według mnie przeciętnie i stać go na dużo więcej. 10 bramek w 8 meczach to nienajlepszy wynik. Buffon wpuścił 16 przez cały sezon a obrona też nie raz i nie dwa zostawiała go samemu sobie.

Życzę mu powrotu do dobrej formy bo wiem, że to bardzo dobry bramkarz ale poprzedni sezon nie był najlepszym w jego wykonaniu.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 września 2012, 09:51

Ouh_yeah pisze:wiem, że to bardzo dobry bramkarz ale poprzedni sezon nie był najlepszym w jego wykonaniu.
ja bym raczej pokusił się o stwierdzenie, że okres pomiędzy sampdorią a początkiem w Juve był najlepszy w jego wykonaniu... jego kariera zdaje się o tym świadczyć ;] później grał już po prostu na poziomie przyzwoitego/dobrego rezerwowego i tyle, ale widać, że nawet siedząc na ławce jest dobrym duchem drużyny... bo i pobyt u nas jest dla niego najlepszym z możliwych sposobów na zakończenie kariery, bierze w tym przecież czynny udział, jak Dudek w Realu, ja go tak odbieram, a że przy okazji zarabia tyle, że nie opłaca mu się już w tym wieku nigdzie ruszać?

EDIT:
Pan Mietek dnia 08.09.2011 pisze:Vicek ma kontrakt do 2013 :angry:
Ciekawostka - za rok będzie on najpewniej jedynym piłkarzem w składzie kupionym przez Secco.
prorok ;)
ale w tym miejscu także pochwale się myślą jaką spłodziłem w maju 2011 - żeby pozbyć się wszystkich których sprowadził Secco, zaczynając od Melo...
http://www.juvepoland.com/text.php?id=1155


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 12 września 2012, 14:54

szczypek pisze:
Ouh_yeah pisze:Nie wiem kto się ze mną zgodzi ale Storari odkąd przestał regularnie bronić zaczął wpuszczać babole praktycznie w każdym swoim występie.
Pewnie jakiś nieogar.
Pijesz między innymi do mnie, więc odpowiem. Zgodziłem się ogólnie z nim, ale nie z tym, że zawala nam gole.
Marco przez swoje notoryczne grzanie ławy stał się niepewnym golkiperem
Po prostu w jego grze widać nieogranie, zdarzyły mu się niepewne interwencje, kiedy zamiast złapać piłkę, bądź piąstkować, wybijał ją przed siebie. Wielu osobom to uchodzi uwagi, bo patrzą tylko na akcje zakończone golami, ale na potwierdzenie moich słów można spojrzeć na ogólne sezonowe oceny Storariego, które wydali dziennikarze różnych gazet. Są one niższe niż oceny kibiców.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 12 września 2012, 15:02

Ouh_yeah pisze:Jeśli bramkarz w 85 minucie meczu na 2-2 wpuszcza takiego gola jak Storari z Genoą to trzeba być naprawdę wielkim fanem jego talentu, żeby go nie winić za zawalenie meczu.
Chętnie wysłuchałbym jak się zapatrujesz na tę sytuację, skoro to dla Ciebie taki "ewidentny babol". Oczywiście po przeanalizowaniu całej akcji dokładnie i w odniesieniu do tego, co napisałem powyżej. Może być PW, szybciej ogarnę a i ten temat to nie miejsce na to.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 09 września 2013, 09:21

Mamy już aktualne zestawienie więc zapraszamy do analizy i dyskusji:
http://www.juvepoland.com/news.php?id=26593


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 09 września 2013, 09:27

Zeby Asamoah,Bonucci i Pogba zarabiali mniej niż ławkowicz Fabio czy Storari...

Jedyne co mi sie tu nie podoba.

A wszyscy sie dziwia dlaczego Ci dwaj są tak bardzo przywiązani do naszych Barw :D

http://img545.imageshack.us/img545/9315/wrsc.png

Analizujac wszystkie kluby - Boriello 4 miliony ;O


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Alexis93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 171
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 września 2013, 11:05

Mnie zdziwiło że Muriel zarabia mniej niż Motta a Di Natale mniej niż De Ceglie.


Juventus na zawsze!
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 września 2013, 11:09

Borriello to jest taki "facet po przejściach". Przeszedł do Milanu to mu podwoili pensję. Wzięli go do Romy to mu pewnie znowu podwoili i tak jakoś się cztery bańki uzbierały :prochno:
Ale, że Cannavaro nie ma nawet miliona w Napoli to dziwne. Tak samo jak 1,1 Cassano w Parmie.

Asa i tak zadowolony, bo w Udine miał pewnie 0,7 (chociaż to też fajna liczba).


wojokamil

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 grudnia 2009
Posty: 121
Rejestracja: 10 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 września 2013, 11:14

Amauri w końcu normalna pensja.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 09 września 2013, 11:28

wojokamil pisze:Amauri w końcu normalna pensja.
Tylko kluby z czołówki płacą milionami, więc takie byłe gwiazdy jak Amauri czy Gilardino teraz muszą grać kilka sezonów, żeby zarobić tyle co dawnej w rok.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 09 września 2013, 12:14

iltalismano pisze:Analizujac wszystkie kluby - Boriello 4 miliony ;O
Mnie tam bardziej śmieszy prawie 10 baniek dla Milito i Cambiasso. :prochno:


ODPOWIEDZ