Calciopoli

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2010, 12:41

Castiel pisze:
bajbek17 pisze:Ja to widzę tak:
1.Juve winne - my juz kare otrzymalismy i nie dostajemy spowrotem tytułów, ale kluby również zamieszane w afere otrzymują taką samą karę jak Juve a dwa tytuły nie zostają przyznane nikomu.
2.Juve niewinne - odzyskujemy tytuły i odszkodowanie pieniężne za straty poniesione z degradacją do Serie B.
Myślę, że to jest najsprawiedliwsze rozwiazanie.
To odszkodowanie musiałoby wynieść jakieś 100 mln + pogorszenie opinii, prestiż, brak LM. Takie odszkodowanie zadłużyłoby tych popaprańców na dłuuuugo.
Jak już to odszkodowanie wypłacałoby Calcio czy coś w tym stylu, a nie Inter :lol:

Edit:
Castiel pisze:
jarmel pisze:Jak już to odszkodowanie wypłacałoby Calcio czy coś w tym stylu, a nie Inter :lol:
To miałem na myśli - federacje czy kogoś tam, a nie Inter.
A to sorry, źle zrozumiałem :)
Ostatnio zmieniony 30 grudnia 2010, 12:50 przez jarmel, łącznie zmieniany 1 raz.


#AllegriOut
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2010, 12:42

Siewier pisze:Niestety panowie prawo nie działa tak jak Wam się wydaje.
To nie Inter nas skazał i nie ma takiej możliwości, żeby ponosili jakiekolwiek konsekwencje za błędne decyzje sędziów sprzed kilku lat.
Musiałoby zostać udowodnione, że ich włodarze ustawili tamte wyroki, co groziłoby załamaniem wymiaru sprawiedliwości w całej Italii - taki obrót spraw jest równie prawdopodobny jak tytuł króla strzelców dla Amauriego w tym sezonie :wink:
Ja to nie kierowałem w stronę Interu. szkoda, że Amauri tego nie przeczyta może by go to zmobilizowało do lepszej gry :smile:


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2010, 12:45

jarmel pisze:Jak już to odszkodowanie wypłacałoby Calcio czy coś w tym stylu, a nie Inter :lol:
To miałem na myśli - federacje czy kogoś tam, a nie Inter.


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2010, 16:25

Negri pisze:
Mateuszello pisze:Wolałbym, żeby zostali zdegradowani najpóźniej sezon po nas. Wtedy by była r o z p i e r d u c h a drużyny(tak jak w naszym przypadku)
A teraz co by było? Myślisz, że wszystkie gwiazdki typu Etoo, Sneijdery i inni tak bardzo kochają Inter, że graliby sezon w Serie B?
Jeżeli spadliby wcześniej nie zdobyliby aż tylu Scudetti.


Co do pieniężnego odszkodowania to żadna kwota nie zwróci nam tego bólu, który odnieśliśmy ze wszystkich strat...
Ostatnio zmieniony 30 grudnia 2010, 16:30 przez Mateuszello, łącznie zmieniany 1 raz.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2010, 16:29

Mateuszello pisze:
Negri pisze:
Mateuszello pisze:Wolałbym, żeby zostali zdegradowani najpóźniej sezon po nas. Wtedy by była r o z p i e r d u c h a drużyny(tak jak w naszym przypadku)
A teraz co by było? Myślisz, że wszystkie gwiazdki typu Etoo, Sneijdery i inni tak bardzo kochają Inter, że graliby sezon w Serie B?
Jeżeli spadliby wcześniej nie zdobyliby aż tylu Scudett.
scudettI ;)
Mateuszello pisze:Co do pieniężnego odszkodowania to żadna kwota nie zwróci nam tego bólu, który odnieśliśmy ze wszystkich strat...
Bólu nie zwróci, ale jeśli za tę kaskę można by kupić kogoś konkretnego... ;)


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2010, 16:36

deszczowy pisze:
Mateuszello pisze:
Negri pisze: A teraz co by było? Myślisz, że wszystkie gwiazdki typu Etoo, Sneijdery i inni tak bardzo kochają Inter, że graliby sezon w Serie B?
Jeżeli spadliby wcześniej nie zdobyliby aż tylu Scudett.
scudettI ;)
Poprawione
deszczowy pisze:
Mateuszello pisze:Co do pieniężnego odszkodowania to żadna kwota nie zwróci nam tego bólu, który odnieśliśmy ze wszystkich strat...
Bólu nie zwróci, ale jeśli za tę kaskę można by kupić kogoś konkretnego... ;)
A za co bylibyśmy wycenieni?


radioland

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 grudnia 2003
Posty: 64
Rejestracja: 02 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2011, 15:55

Jeżeli ktoś ma ochotę zgłębić temat farsopoli, to tutaj znajdzie ogrom materiałów: http://www.ju29ro.com/index.php


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 marca 2011, 09:11

Siewier pisze:Niestety panowie prawo nie działa tak jak Wam się wydaje.
To nie Inter nas skazał i nie ma takiej możliwości, żeby ponosili jakiekolwiek konsekwencje za błędne decyzje sędziów sprzed kilku lat.
Musiałoby zostać udowodnione, że ich włodarze ustawili tamte wyroki, co groziłoby załamaniem wymiaru sprawiedliwości w całej Italii - taki obrót spraw jest równie prawdopodobny jak tytuł króla strzelców dla Amauriego w tym sezonie :wink:
No to jest jasna sprawa. Ja myślę, że tu chodzi o skazanie interu za to że zrobił znas kozłów ofiarnych bardziej tak metaforycznie. Bo to jest tylko tajemnica poliszynela. Jeśli inter zostanie ukarany ze swoje grzechy ja będę miał już względne poczucie sprawiedliwości.


hubijuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 64
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 27 marca 2011, 21:22

Daję dwa miechy na to, że sprawa całkowicie ucichnie..
.

Minęły 4, a o sprawie coraz ciszej...


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 marca 2011, 21:27

hubijuve pisze:
Daję dwa miechy na to, że sprawa całkowicie ucichnie..
.

Minęły 4, a o sprawie coraz ciszej...
W 2006-tym wszystko odbyło się za szybko. Nie zbadano sprawy dokładnie tylko ukarano tych, których była "najwygodniej" ukarać. Teraz wszystko idzie w tempie znanym z polskich sądów, ale mam nadzieję, że teraz sprawa zostanie dokładnie zbadana i winni zostaną ukarani.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 22 maja 2011, 19:20

W temacie wypowiedział się Andrea Agnelli za pośrednictwem swojego oficjalnego Twittera i wyraził swoje niezadowolenie, że FIGC zwleka z wydaniem werdyktu w wiadomej sprawie... Też myślałem, że coś ruszy już dawno temu, a tu zonk.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 22 maja 2011, 19:39

Moim zdaniem nie należy spodziewać się konkretów, dla FIGC sprawa jest zamknięta i pewnie myślą, że kolejne jej rozgrzebywanie zaszkodziłoby wizerunkowi Calcio. Już chyba większa szansa jest na to, że Moggi się oczyści z zarzutów, ale o jego sprawie też już nie słychać nic od kilku miesięcy.


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 22 maja 2011, 21:29

A mnie cieszy podejście do tematu AA. Nie boi się wypowiadać słów niezadowolenia w stronę FIGC.
To już nie pierwszy raz kiedy AA daje wyraz swojemu niezadowoleniu, podobnie wypowiedział się w kwestii praw telewizyjnych bodajże (mogę się mylić) kiedy to powiedział że to nie wielka 4 serie A potrzebuje calcio a odwrotnie. CO by o nim nie mówić ale w pewnych kwestiach stawia sprawę jasno czy to się władzą calcio podoba czy nie.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2011, 06:53

Podobno dziś ma zapaść decyzja w sprawie „papierowego Scudetto” przyznanego w 2006. Szczerze liczę na to, że Inter utraci ten tytuł w świetle dowodów, które pojawiły się w trakcie procesu w Neapolu.

http://www.pilka.pl/calciopoli,-w-czwar ... detto-2006


Juve per sempre sara...!!!!
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 01 lipca 2011, 09:07

jurson09 pisze:Podobno dziś ma zapaść decyzja w sprawie „papierowego Scudetto” przyznanego w 2006. Szczerze liczę na to, że Inter utraci ten tytuł w świetle dowodów, które pojawiły się w trakcie procesu w Neapolu.

http://www.pilka.pl/calciopoli,-w-czwar ... detto-2006
Coś chyba nie zapadł żaden wyrok, bo na necie nie ma żadnych informacji w tym temacie.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
ODPOWIEDZ