Davide Lanzafame - Nouvo Juventino.

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 17:07

jarmel pisze:ja prócz tej nieudanej sztuczki a'la Cristiano niczego nie zapamiętałem.
To Pasquato nie trafił z krzyżaka.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 17:10

Odbiory owszem, czasem coś odbiera, ale tych kluczowych podań mało widzę. A tego od środkowego pomocnika się wymaga.

W ogóle to ja od jakiegoś czasu mam straszne refleksje na temat naszych graczy. Rozmawiamy o graczach jak Lanzafame, Pepe itp. zawodnikach, którzy w normalnych okolicznościach byli by maks rezerwowymi w klubie.
Przecież jak ktoś pamięta czasy DP ( byłęm wtedy dzieckiem, ale od niego się zaczęło ), to nie ma prawa zachwycać się grą jakiegoś Lanzafame ( z całym szacunkiem dla niego ). Przecie do cholery u nas grali tacy gracze jak Zidane, Inzaghi, Nedved, Thuram, Davids, Deschamps i wielu innych. Każdy absolutny top na świece na swojej pozycji. A teraz rozmawiamy o jakiś pseudo piłkarzach i wmawiamy sobie, że są dobrzy i mają potencjał. G***o prawda za przeproszeniem.

Musiałem to kiedyś wyrzucić z siebie :P


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 17:20

Ja jestem zdania, że w końcu w Juve dzieje się to co powinno przychodzą w koncu Włosi i o to chodzi. Juventus ma być drużyną włoską zawsze to bedę powtarzał tylko z "domieszką" kilku piłkarzy ale muszą oni być o dwie/trzy klasy lepsi od naszych Włochów w skladzie. Diego to dobry przykład ... MARTINEZ?! Ten piłkarz naprawdę co on tu robi?!

Takich piłkarz jak Nedved Davids Zidane czy Deschamps już długo nie będzie więc nie łudźmy się, że zgarniemy wirtuozów od zaraz i nauczmy się cenić obecny kształt JUVENTUSu. :) :o

17:37 Odnośnie Lanzafame chyba zapomnieliście że wczoraj zgarnął bardzo ładną asyste przy bramce Diego :whistle: . To tak gwoli ścisłości, że "nic nie pokazał". 8)
Ostatnio zmieniony 14 sierpnia 2010, 19:34 przez Buczus_JuveFan, łącznie zmieniany 2 razy.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 17:26

Buczus_JuveFan pisze:Ja jestem zdania, że w końcu w Juve dzieje się to co powinno przychodzą w koncu Włosi i o to chodzi. Juventus ma być drużyną
Narodowość nie ma znaczenia. Liczą się umiejętności, tylko i wyłącznie.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 17:28

Łukasz pisze:
Buczus_JuveFan pisze:Ja jestem zdania, że w końcu w Juve dzieje się to co powinno przychodzą w koncu Włosi i o to chodzi. Juventus ma być drużyną
Narodowość nie ma znaczenia. Liczą się umiejętności, tylko i wyłącznie.
Ta :prochno: to kibicuj Interowi w koncu lepiej grają...

tylko i "wyłącznie" latynosami.

Przez takie myślenie Włoska reprezentacja nie ma zabezpieczenia w postaci młodych gniewnych, bo nie daje sie szans młodszym. Zresztą nie tylko Włosi mają taki problem. Ostatnio dobrym przykladem jest liga angielska gdzie kluby zaczęły prowadzić zgubną dla reprezentacji polityke (slawny angielski bramkarz na MS).


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 17:37

Jak dla mnie nic specjalnego. Gorsza wersja Giovinco, tylko wyższy i oczywiście piłkarsko w ofensywie zjadany przez Sebe na śniadanie. Wiadomo, fajnie, bo to chłopak od nas, ale według mnie to zawodnik zupełnie bez ikry i nie widzę dla niego innej pozycji na boisku niż ławeczka.
Ostatnio zmieniony 14 sierpnia 2010, 17:40 przez Vincitore, łącznie zmieniany 1 raz.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 17:39

Buczus_JuveFan pisze: Przez takie myślenie Włoska reprezentacja nie ma zabezpieczenia w postaci młodych gniewnych, bo nie daje sie szans młodszym.
To jest problem FIGC/selekcjonera kadry, nie nasz - kibiców Juve.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 17:40

Vincitore pisze:Jak dla mnie nic specjalnego. Gorsza wersja Giovinco, tylko, że wyższy i oczywiście piłkarsko w ofensywie zjadany przez Sebe na śniadanie. Wiadomo, fajnie, bo to chłopak od nas, ale według mnie to zawodnik zupełnie bez ikry i nie widzę dla niego innej pozycji na boisku niż ławeczka.
Jak można porównywać tych piłkarzy ? Nie da rady ich w zaden sposób zestawić, zupełnie inny typ piłkarza Giovinco nie biega wszędzie, Lanzafame owszem. Po za tym warunki fizyczne :? . Pozycja owszem in plus po obu stronach jesli chodzi o porównanie ale na tym sie kończy...

Łukasz pisze:
Buczus_JuveFan pisze: Przez takie myślenie Włoska reprezentacja nie ma zabezpieczenia w postaci młodych gniewnych, bo nie daje sie szans młodszym.
To jest problem FIGC/selekcjonera kadry, nie nasz - kibiców Juve.
Czyli nie jesteś kibcem Squadra Azurra ?
Bo ja owszem tak samo jak Juve.
Nie pisz też że nasz, bo nie piszesz za wszystkich. 8)
Choćby nie za mnie, a to już Ci nie pozwala prowadzić takiej polemiki.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 17:43

Buczus_JuveFan pisze: Czyli nie jesteś kibcem Squadra Azurra ?
Bo ja owszem tak samo jak Juve.
Jestem, ale to nie ma znaczenia. Przede wszystkim jestem Juventino.

Edit:
Buczus_JuveFan pisze: Nie pisz też że nasz, bo nie piszesz za wszystkich.
Piszę. Dla każdego kibica Juve dobrem nadrzędnym jest interes jego klubu.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 17:48

Łukasz pisze:
Buczus_JuveFan pisze: Czyli nie jesteś kibcem Squadra Azurra ?
Bo ja owszem tak samo jak Juve.
Jestem, ale to nie ma znaczenia. Przede wszystkim jestem Juventino.

Edit:
Buczus_JuveFan pisze: Nie pisz też że nasz, bo nie piszesz za wszystkich.
Piszę. Dla każdego kibica Juve dobrem nadrzędnym jest interes jego klubu.
Tak tyle że każdy ma inny ogląd na sprawe i różnie myśli w tych samych aspektach. Po to jest dyskusja.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 17:50

Buczus_JuveFan pisze: Tak tyle że każdy ma inny ogląd na sprawe i różnie myśli w tych samych aspektach. Po to jest dyskusja.
Tak, ale w sprawie interesu klubu każdy na tym forum z rangą 'Juventino' ma zdanie takie samo. To kwestia fundamentalna i niepodważalna, więc nie powinna być przedmiotem dyskusji.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 17:53

Łukasz pisze:
Buczus_JuveFan pisze: Tak tyle że każdy ma inny ogląd na sprawe i różnie myśli w tych samych aspektach. Po to jest dyskusja.
Tak, ale w sprawie interesu klubu każdy na tym forum z rangą 'Juventino' ma zdanie takie samo. To kwestia fundamentalna i niepodważalna, więc nie powinna być przedmiotem dyskusji.
To dziwne, że klub nie wziął tą głoszoną przez Ciebie fundamentalną i niepodważalną kwestie pod uwagę... nie musiałbyś chociażby Marchisio oglądać czy Lanzafame.

Bezsensowne jest generalizowanie tego w ten sposób bo nie siedzisz każdemu w głowie.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 17:57

Łukasz pisze:
jarmel pisze:ja prócz tej nieudanej sztuczki a'la Cristiano niczego nie zapamiętałem.
To Pasquato nie trafił z krzyżaka.
O, może faktycznie, sorry za pomyłkę. W takim razie nie pamiętam niczego z jego gry :prochno:
Buczus_JuveFan pisze: Przez takie myślenie Włoska reprezentacja nie ma zabezpieczenia w postaci młodych gniewnych, bo nie daje sie szans młodszym. Zresztą nie tylko Włosi mają taki problem. Ostatnio dobrym przykladem jest liga angielska gdzie kluby zaczęły prowadzić zgubną dla reprezentacji polityke (slawny angielski bramkarz na MS).
A czy to jest aż tak ważne? Najważniejsze, żeby to Juventus grał dobrze.


#AllegriOut
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 17:58

Buczus_JuveFan pisze: To dziwne, że klub nie wziął tą głoszoną przez Ciebie fundamentalną i niepodważalną kwestie pod uwagę... nie musiałbyś chociażby Marchisio oglądać.
:rotfl: - oj chłopaku, dziwną masz retorykę
Marchisio nie gra dlatego, że jest Włochem, tylko dlatego, że jest niezłym piłkarzem i wciąż się rozwija. Poza tym - mamy takie braki na innych pozycjach, że na inwestowanie w takiego Mascherano nas po proostu najzwyczajniej w świecie nie stać.
Buczus_JuveFan pisze: Bezsensowne jest generalizowanie tego w ten sposób bo nie siedzisz każdemu w głowie.
Interes Juve nie jest dla Ciebie priorytetem?!

PS. nie wziął - kogo? czego? - "tej fundamentalnej kwestii" (dopełniacz, nie biernik ;) )
Ostatnio zmieniony 14 sierpnia 2010, 18:02 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 18:01

Łukasz pisze:
Buczus_JuveFan pisze: To dziwne, że klub nie wziął tą głoszoną przez Ciebie fundamentalną i niepodważalną kwestie pod uwagę... nie musiałbyś chociażby Marchisio oglądać.
:rotfl: - oj chłopaku, dziwną masz retorykę
Marchisio nie gra dlatego, że jest Włochem, tylko dlatego, że jest niezłym piłkarzem i wciąż się rozwija. Poza tym - mamy takie braki na innych pozycjach, że na inwestowanie w takiego Mascherano nas po proostu najzwyczajniej w świecie nie stać.
Buczus_JuveFan pisze: Bezsensowne jest generalizowanie tego w ten sposób bo nie siedzisz każdemu w głowie.
Interes Juve nie jest dla Ciebie priorytetem?!
Tu chodzi o różnice zdań, której widocznie nie mozesz zakceptować.
Klub jest priorytetem dlatego wierze w PRIMAVERE Juventusu a w szczególności w Marchisio, Giovinco, Lanzafame czy innych którym chociażby nie dano szansy (CRISCITO). Ten ostatni na pewno sobie poradzi szkoda jedynie ze nie w Juve.
Ostatnio zmieniony 14 sierpnia 2010, 18:03 przez Buczus_JuveFan, łącznie zmieniany 2 razy.


ODPOWIEDZ