Czy Alessandro Del Piero powinien pojechać na MŚ do RPA ?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Czy Alessandro Del Piero powinien pojechać na MŚ do RPA ?

Czas głosowania minął 06 maja 2010, 11:03

Tak
94
59%
Nie
47
29%
Nie wiem
19
12%
 
Liczba głosów: 160
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2010, 19:58

Łukasz pisze:
fallweiss pisze:Poza Buffonem, Cannavaro i Kielonem nad powołaniami do kadry narodowej, na miejscu Lippiego bym się poważnie zastanowił(chodzi o innych piłkarzy Juve) ...
Co do Iaquinty i Camora można mieć mieszane uczucia (choć - jeśli będą zdrowi - pojadą), ale uważasz, że obiektywnie patrząc Marchisio nie zasłguguje na kadrę?
Nie bardziej, niż Del Piero, Łukaszu.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2010, 20:00

Łukasz pisze:
fallweiss pisze: ale uważasz, że obiektywnie patrząc Marchisio nie zasłguguje na kadrę?
W sumie nie pomyślałem o Claudio... Jeżeli Lippi patrzy przekrojowo na piłkarza to myślę, że jak najbardziej. Ale w kontekście tego sezonu... No nie wiem :think:
Nie bardziej, niż Del Piero, Łukaszu.
Coś w tym jest.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2010, 20:10

deszczowy pisze: Nie bardziej, niż Del Piero, Łukaszu.
Chyba sobie - Łukaszu - jaja robisz. Spójrz na konkurencję w ataku kadry (i fakt, że do 4-3-3 Del Piero już się po prostu nie nadaje) i na środku jej pomocy.

Alex, jeśli pojedzie, to tylko i wyłącznie po starej znajomości. Marchisio natomiast za poziom sportowy, jaki reprezentuje. Jest po prostu obecnie graczem lepszym od Montolivo czy Gattuso.

PS. Mam ten album. Jest raczej niewiele warty, skoro pewniakiem jest Borriello, który zaprzepaścił daną mu szansę w meczu z Kamerunem.
Ostatnio zmieniony 27 kwietnia 2010, 20:32 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2010, 20:18

Nie wiem, może już ktoś widział album Panini ??

Oto jaką kadrę awizują naklejki :P

Buffon-Canna-Kielon-Grosso-Camor-Iaq-Marchisio-Legro-Criscito-Palombo-Zambrotta-Gattuso-De Rossi-Pirlo-Di Natale- Gila- Boriello

bez jeszcze 6 miejsc


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2010, 20:23

Łukasz pisze:
deszczowy pisze: Nie bardziej, niż Del Piero, Łukaszu.
Alex, jeśli pojedzie, to tylko i wyłącznie po starej znajomości. Marchisio natomiast za poziom sportowy, jaki reprezentuje. Jest po prostu obecnie graczem lepszym od Montolivo czy Gattuso.
Jest jeszcze Aquilani. W L`poolu miał kiepski początek, ale ostatnimi czasy radzi sobie coraz lepiej.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2010, 20:24

fallweiss pisze:Nie wiem, może już ktoś widział album Panini ??
Mam dwa, chce ktoś kupić ? :prochno:

Na goalu spekulują, że Marczello Lippi może podać kadrę już w ten weekend - http://www.goal.com/en/news/1863/world- ... veal-squad


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2010, 20:26

deszczowy pisze: Jest jeszcze Aquilani. W L`poolu miał kiepski początek, ale ostatnimi czasy radzi sobie coraz lepiej.
O ile zaraz się nie połamie, znamy my tego pana. Tak czy siak - moim zdaniem Marchisio jedzie.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2010, 20:35

deszczowy pisze:
Łukasz pisze:
fallweiss pisze:Poza Buffonem, Cannavaro i Kielonem nad powołaniami do kadry narodowej, na miejscu Lippiego bym się poważnie zastanowił(chodzi o innych piłkarzy Juve) ...
Co do Iaquinty i Camora można mieć mieszane uczucia (choć - jeśli będą zdrowi - pojadą), ale uważasz, że obiektywnie patrząc Marchisio nie zasłguguje na kadrę?
Nie bardziej, niż Del Piero, Łukaszu.

nie żartuj... jeśli nie Claudio, to kto niby zasługuje na powołanie z pomocników? Gattuso? Pirlo?...nie te lata, Montolivo? też bez szału Aquilani - to już chyba w ogóle dowcip...

dla mnie De Rossi i Marchisio to aktualnie najlepsi kandydaci

Alex ma jeszcze szansę
Ostatnio zmieniony 27 kwietnia 2010, 20:48 przez ketraB, łącznie zmieniany 1 raz.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2010, 20:39

triada pisze: nie żartuj... jeśli nie Claudio, to kto niby zasługuje na powołanie z pomocników? Gattuso? Pirlo?...
Pirlo jak najbardziej, bo ta kadra niestety bez niego nie istnieje, on dostanie powołanie w pierwszej kolejności. A i Gattuso pewnie pojedzie, jako zmiennik.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2010, 20:44

Łukasz pisze:
triada pisze: nie żartuj... jeśli nie Claudio, to kto niby zasługuje na powołanie z pomocników? Gattuso? Pirlo?...
Pirlo jak najbardziej, bo ta kadra niestety bez niego nie istnieje, on dostanie powołanie w pierwszej kolejności. A i Gattuso pewnie pojedzie, jako zmiennik.
Pirlo, Aquilani, De Rossi, Marchisio. A w rezerwie Gattuso... i kto jeszcze? Co do Alexa- jakoś nie jestem przekonany.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2010, 20:50

deszczowy pisze: Pirlo, Aquilani, De Rossi, Marchisio. A w rezerwie Gattuso... i kto jeszcze?
Pojedzie pięciu albo szcześciu, bo Camor też może grać w drugiej linii. Moim zdaniem: Pirlo, Marchisio, De Rossi, Palombo, Gattuso, + ewentualnie Aquilani/D'Agostino/Montolivo/Candreva (Lippi wydaje się być zwolennikiem talentu tego ostatniego, a Włoch ostatnio u nas nieźle gra)


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2010, 21:43

Pirlo niestety gra bardzo słabo, nie ten zawodnik co kiedyś. Jakby ode mnie zależało to bym go nie brał, bo dzisiaj wygląda jakby nie trzeba było się starać o grę w kadrze, przynajmniej on nie musi. Dla mnie śmieszne jest, że 'pewniakami' są tacy zawodnicy jak Gattuso i Grosso albo Pirlo który od mundialu już nic nie pokazuje, podczas gdy ciągle niepewne są powołania dla Pazziniego, Quagliarelli i Cassano. Nie jestem wielkim znawcą Calcio ale nie wierzę, że w Serie A nie biegają lepsi zawodnicy niż nasz lewy defensor, ulubieniec Kołtonia.
Alex nie zasługuje, żeby jechać na mundial, ale patrząc na inne twarze w kadrze to solidarnie powinien pojechać także on. Camor też niestety wydaje się być przestarzały w kadrze. W ostatnich sezonach momentami bezmyślne zachowanie na boisku, tylko chwilowe przebłyski dawnej świetności i coraz częstsze kontuzje.
Pewniakami z Juve dla mnie są Buffon, Chiellini i Marchisio.
Iaquinta długo nie grał ale warto go zabrać, przynajmniej widać po nim , że się stara i walczy na boisku więc raczej nie zawiedzie Lippiego.
Legro i cannavaro mocno naciągane powołania. Lepiej byłoby dla kadry gdyby zamiast siebie zarekomendował brata.
Aha, no i Grosso to w ogóle obecnie ostatni lewy obrońca (łączony z kadrą) w calcio który zasługuje na 'zaszczyt' grania w kadrze Italli na mundialu.
Co do Candrevy to nie wiem. Ogólnie to nie zasługuje ale to bardzo nieobliczalny zawodnik, niestety działa to w obie strony. Nie będzie krzywdy jeśli pojedzie.
Na lewej stronie fajnie byłoby zobaczyć Criscito ale nie sądzę, żeby był już gotowy do gry w pierwszej 11 Włochów na mundialu. Z Kamerunem się spalił.

Jeśli chodzi o tych niedocenianych to widzę w kadrze Miccoliego, który ma świetny sezon, robi na boisku co chce i jest bardzo przydatny w każdej ofensywnej roli, oraz Storariego z Sampdorii który broni niespodziewanie bardzo dobrze. Znacznie lepiej od domniemanego drugiego bramkarza kadry, Amelii.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2010, 21:53

Bobek1991 pisze:Pirlo niestety gra bardzo słabo, nie ten zawodnik co kiedyś. Jakby ode mnie zależało to bym go nie brał, bo dzisiaj wygląda jakby nie trzeba było się starać o grę w kadrze, przynajmniej on nie musi.
Pirlo, nawet bez formy, jest niestety tej kadrze niezbędny.
Bobek1991 pisze:Dla mnie śmieszne jest, że 'pewniakami' są tacy zawodnicy jak Gattuso i Grosso albo Pirlo który od mundialu już nic nie pokazuje, podczas gdy ciągle niepewne są powołania dla Pazziniego, Quagliarelli i Cassano.
Cassano nie jedzie, ale bilety dla Pazzy i Quagli są co najmniej tak samo prawdopodobne jak dla Gattuso.

Bobek1991 pisze:Znacznie lepiej od domniemanego drugiego bramkarza kadry, Amelii.
Obecnie to raczej Marchetti jest zmiennikiem Buffona.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2010, 23:19

Bobek1991 pisze:Pirlo niestety gra bardzo słabo, nie ten zawodnik co kiedyś. Jakby ode mnie zależało to bym go nie brał, bo dzisiaj wygląda jakby nie trzeba było się starać o grę w kadrze, przynajmniej on nie musi. Dla mnie śmieszne jest, że 'pewniakami' są tacy zawodnicy jak Gattuso i Grosso albo Pirlo który od mundialu już nic nie pokazuje, podczas gdy ciągle niepewne są powołania dla Pazziniego, Quagliarelli i Cassano. Nie jestem wielkim znawcą Calcio ale nie wierzę, że w Serie A nie biegają lepsi zawodnicy niż nasz lewy defensor, ulubieniec Kołtonia.
Alex nie zasługuje, żeby jechać na mundial, ale patrząc na inne twarze w kadrze to solidarnie powinien pojechać także on. Camor też niestety wydaje się być przestarzały w kadrze. W ostatnich sezonach momentami bezmyślne zachowanie na boisku, tylko chwilowe przebłyski dawnej świetności i coraz częstsze kontuzje.
Pewniakami z Juve dla mnie są Buffon, Chiellini i Marchisio.
Iaquinta długo nie grał ale warto go zabrać, przynajmniej widać po nim , że się stara i walczy na boisku więc raczej nie zawiedzie Lippiego.
Legro i cannavaro mocno naciągane powołania. Lepiej byłoby dla kadry gdyby zamiast siebie zarekomendował brata.
Aha, no i Grosso to w ogóle obecnie ostatni lewy obrońca (łączony z kadrą) w calcio który zasługuje na 'zaszczyt' grania w kadrze Italli na mundialu.
Co do Candrevy to nie wiem. Ogólnie to nie zasługuje ale to bardzo nieobliczalny zawodnik, niestety działa to w obie strony. Nie będzie krzywdy jeśli pojedzie.
Na lewej stronie fajnie byłoby zobaczyć Criscito ale nie sądzę, żeby był już gotowy do gry w pierwszej 11 Włochów na mundialu. Z Kamerunem się spalił.

Jeśli chodzi o tych niedocenianych to widzę w kadrze Miccoliego, który ma świetny sezon, robi na boisku co chce i jest bardzo przydatny w każdej ofensywnej roli, oraz Storariego z Sampdorii który broni niespodziewanie bardzo dobrze. Znacznie lepiej od domniemanego drugiego bramkarza kadry, Amelii.

Całkowicie się zgadzam ze zdaniem odnośnie Alexa i porównania reszty. Jeżeli będą powołania dla Grosso i Gattusso to powinna być dla Del Piero.

Miccolli- to jeszcze jedna kwestia ma znaczenie. Napastnik Palermo jest znany ze swych lewackich pogłądów (patrz casus Lucarelli chyba z 2006 )


Damianoss60

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2010
Posty: 120
Rejestracja: 27 lutego 2010

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2010, 23:17

Ja dałem tak.Ale mi się zdaję jak pojedzie to tak symbolicznie.Bo Alex i jak i całe juve nie pokazało nic ciekawego w tym sezonie.Czyli w porównaniu do innych Włochów wypada chyba nie najlepiej.


Obrazek
ODPOWIEDZ