200mln Euro odszkodowania?!?!?!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Baala

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2003
Posty: 211
Rejestracja: 02 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 14:25

Michal87 pisze:
bartekoo2 pisze:Kto niby miałby wypłacić Juve tak wielkie odszkodowanie?
Państwo?
No nie aż oplułem monitor :lol:

To jest trochę analogiczna sytuacja jak u nas z Widzewem, też domagają się odszkodaowania od PZPN za degradacje. To samo było bodaj ze Szczakowianką. Państwo nie ma nic do tego.

Zgadzam sie z tym co napisał jeden z użytkowników, albo Inter spada, albo nam odszkodowanie. Dwie rzeczy na raz nie mogą być.


dawidm

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 października 2004
Posty: 99
Rejestracja: 19 października 2004

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 14:28

No chyba że Państwo Moratti :smile:

A tak na serio, to wątpię w odszkodowanie... Nie wiem skąd ktokolwiek miałby wziąć takie pieniądze. Choć może się mylę...


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 14:50

Jak dla mnie, najważniejsze to odzyskanie Scudetti, a reszta to już będzie dla mnie koło fortuny, nie wiadomo co wyjdzie, osobiście wolałbym degradacje najbardziej włoskiej drużyny (w co osobiście nie wierzę nawet w 1% szans.), bo z tych pieniędzy nic nie zrobimy a i tak, koszty jakie ponieśliśmy są niewyobrażalnie większe, sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć, ale wydaje mi się, że to wszystko jest zbyt piękne żeby było możliwe, tak jak pewnie większości..


Ya-Qb 25

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2010
Posty: 251
Rejestracja: 17 marca 2010

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 14:53

200 mln ?
od kogo ? - włoska federacja nie dam nam ani grosza bo sama na tym straciła jeszcze grubsze miliony ...
mi wystarczy jak inter spadnie do niższej klasy rozgrywkowej a w pełni szczęścia bede jak nam oddadzą scudetti a o kasie zapomijcie ;/
PS no chyba że inter nie spadnie i beda nas chcieli <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i nam wcisną z 20 mln no "odpierdziel sie !"


Jedna matka
Jedno serce
Jedno życie
Jedno JUVE !!!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 14:59

Niektórzy mówią że co byłoby jakby Secco dostałby 200mln ? gdyby dostaliśmy odszkodowanie to moggi juz nie miałby kary i on zarządzałby tą kasą jak dyrektor w juve :C


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 15:06

200 mln tylko, że nie na transfery pewnie by poszło":/ no i te niby 100 mln na transfery, które miały być kto wie....
jak dla mnie nie dostaniemy nic a Inter może z 10 pkt na minusie max:(


Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 15:07

Jak narazie radzę się jeszcze nie podniecać, nie przesądzać wszystkiego i nie rozdzielać co otrzymamy a co nie. Właściwie nic jeszcze nie wiadomo a my zwykli kibice wiemy na pewno najmniej. Na pewno jednak coś jest na rzeczy i robi się gorąco co może nas cieszyć i dawać pewne nadzieje na oddanie tytułów. Gdyby faktycznie okazało się, że Inter jest umoczony to całe ich gadanie, postrzeganie się przez nich jako jedynych uczciwych i przede wszystkim ich 'mistrzostwa' z lat 06-09 okazałyby się gówno warte, a oni sami i ich kibice staliby się największym pośmiewiskiem w historii calcio.


bartekoo2

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 144
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 15:07

Mateuszello pisze:
bartekoo2 pisze:Kto niby miałby wypłacić Juve tak wielkie odszkodowanie?
Wielkie? :shock:
Przecież te 200mln nie są porównywalne do szkód, które ponieśliśmy(już nawet nie będę ich wymienił, bo mi szkoda tej mojej klawiaturki)

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, jeśli patrzeć obiektywnie to 200mln euro to niewyobrażalne pieniądze, ale jeśli spojrzeć na to przez pryzmat odszkodowania to nie ma takiej sumy która by wynagrodziła nam tułaczkę po Serie B, stratę sponsora(tamoil), zmianę zarządu itp.

Wg mnie żadnego odszkodowania nie dostaniemy, bo nikt nam takich pieniędzy nie wypłaci.

Skutkiem Calciopoli 2 może być odebranie interowi mistrzostwa w roku 2006 oraz jakaś śmieszna kara punktowa dla tego zasłużonego klubu na starcie rozgrywek przyszłego sezonu.


Państwo zapłaci odszkodowanie?


:ok:


risto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2005
Posty: 264
Rejestracja: 19 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 15:36

zejdzcie na ziemie. Nie dostaniemy kasy. Wtedy oznaczalo by ze kontakty z Bergamo byly legalne. A wiec Inter i reszta byla by czysta. Jedyne co sie spodziewam to ukaranie zamieszanych zespolow w ten sam sposob jak my zostalismy ukarani. Nie ma opcji ze dostaniemy kase a reszta zostanie ukarana. Kto wymyslil 200mln? Nie czaje tego. Jedynie na co mam nadzieje to na sprawiedliwy wyrok Interu!


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 15:45

My możemy zyskać tylko to, że Inter będzie osłabiony, a tak to nic nie dostaniemy. Scudetto 05/06 najpewniej nie zostanie przyznane nikomu, bo my w końcu też kantowaliśmy.
...ale najpierw, trzeba poczekać aż wytoczą konkretne oskarżenia i nie udowodnią niewinności.
Ostatnio zmieniony 15 kwietnia 2010, 15:50 przez Push3k, łącznie zmieniany 1 raz.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 15:48

Taką informacje podała jako pierwsza najprawdopodobniej mediolańska La Gazzetta Dello Sport. Oto pierwsza strona dzisiejszego wydania:

http://img708.imageshack.us/i/primapaginagrande.jpg/


Z tej pierwszej strony wyczytać można:


- Juve 200 milionów za Scudetto (ale chodzi tu chyba nie o odszkodowanie a o 3 letni plan Juventusu w który klub chce zainwetsować 200 mln aby zdobyć mistrzostwo).
- Benitez ma 9 dni na zaakceptowanie 3 letniego projektu
- Alternatywni trenerzy: Allegri i Prandelli
- Młody Facchetti: Inter powinien oddać tytuł
Ostatnio zmieniony 15 kwietnia 2010, 16:10 przez Marcin_FCJ, łącznie zmieniany 2 razy.


risto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2005
Posty: 264
Rejestracja: 19 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 15:59

nie ma sie co łudzić. Mi wystarczy ukarac wszystkich tak samo jak nas ukarali za te same czyny.


Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 16:04

risto pisze:nie ma sie co łudzić. Mi wystarczy ukarac wszystkich tak samo jak nas ukarali za te same czyny.
Nie wielkie ma znaczenie co "Ci" lub mnie wystarczy.


matthb

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 maja 2009
Posty: 18
Rejestracja: 19 maja 2009

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 16:31

Skończy się tak że my dostaniemy odszkodowanie a Inter troche ujemnych punktów (ok. 20). Do tego Interowi zabiąrą to mistrzostwo co nam zabrali ale nikt go nie otrzyma.
Tak zrobią bo nie będą chcieli jeszcze bardziej pogrążać włoskiej piłki. Choc sprawiedliwie by było gdyby również Inter zdegradowali.


risto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2005
Posty: 264
Rejestracja: 19 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 16:39

a Inter troche ujemnych punktów (ok. 20).

za co? jesli wszyscy beda niewinni... (2opcja: za to ze kontaktowali sie z Bergamo tak jak my)
Skończy się tak że my dostaniemy odszkodowanie
dostaniemy przez to ze nieslusznie nas osadzili bo wszyscy dzwonil (2opcja: za co odszkodowanie jesli Inter zostanie ukarany tak jak i my?)

Pomysl logicznie i uzasadni swoja wypowiedz ;)

Chyba nie beda stosowali tego ze dla dobra wloskiej pilki ze Juve dostanie bonus maly a Inter malego klapsa.


ODPOWIEDZ