Czy popierasz decyzje JC Blanca w sprawie zamrożenia pensji?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Czy popierasz decyzje J.C. Blanca w sprawie zamrożenia pensji piłkarzom?

Czas głosowania minął 14 kwietnia 2010, 11:53

Jak najbardziej, "No wins, no money"
20
22%
Raczej tak, aczkolwiek sam prezydent ponosi dużą odpowiedzialność za obecny stan rzeczy
51
57%
Nie, złe wyniki to efekt złego zarządzania w klubie
12
13%
Nie, gdyż nie powinno się tak traktować piłkarzy
7
8%
 
Liczba głosów: 90
ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2010, 11:53

Zdecydowałem się zrobić ankietę, bo temat moim zdaniem w miarę ciekawy.

Osobiście uważam, że kara przyniesie dobry efekt na następny mecz, a później będzie ta sama sytuacja czyli gra z przymusu... Generalnie uważam, że samo zamrożenie pensji nie będzie motywatorem, natomiast szum medialny wokół tej sprawy wzbudzi w drużynie dużo więcej sportowej złości, którą będą mieli okazję wyładować na boisku (oby tylko pozytywnie). Nie jestem zwolennikiem zarządu i "myśli ekonomicznej" prezydenta Blanca i uważam, że po zakończonym sezonie powinien podać się do dymisji.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2010, 12:07

Owszem, powinien. Ale trudno na to liczyć. Dobrze, że w ankiecie dodałeś opcję nr 2. To Blanc w największej mierze doprowadził do takiego stanu rzeczy, a teraz odprawia coś, co- sięgając do klasyka- przypomina tuszowanie syfa pudrem.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Ya-Qb 25

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2010
Posty: 251
Rejestracja: 17 marca 2010

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2010, 12:28

powiem tak:
nie wiem czy dobrze czy źle zobaczy sie po meczu czy to dało jakiś efekt ale w 100% było by pozytywne jak by zamroził pensje piłkarzom, trenerom, masażystom, samemu sobie itd
wtedy to by miało sens
jak wygrywają to wszyscy a jak przegrywają to tylko piłkarze ? :think:


Jedna matka
Jedno serce
Jedno życie
Jedno JUVE !!!
Fonczek1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2008
Posty: 75
Rejestracja: 24 października 2008

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2010, 13:31

A powiedzcie mi w jaki sposób to Blanc ma wpływ na wyniki zespołu?


ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2010, 14:33

Fonczek1 pisze:A powiedzcie mi w jaki sposób to Blanc ma wpływ na wyniki zespołu?
Pytanie z gatunku "akuratnych" :shock:

Ma bardzo duży wpływ na wyniki zespołu, oczywiście nie gra na boisku, jego najważniejszym zadaniem jest kierowanie całą infrastruktura sportową, w którego skład wchodzą poszczególne działy od zapewnienia drużynie dobrych warunków, po działania związane z wizerunkiem drużyny i marketingiem sportowym. Należy robić to tak, aby współpraca między każdym poziomem zarządzania układała się w sposób kompatybilny. Na tym polega zarządzanie drogi kolego. Dobry manager to PODSTAWA. :wink:


Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2010, 16:26

za taką mielizne co grają to jak oni mają zarabiac jak oni nic niegrają ? zamrozic pensje to może wtedy zaczną grać piłkarze nic niegrają a stac na boisku to kazdy umie .


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2010, 16:26

zauważcie, że beznadziejne wyniki zaczęły się od momentu przejęcia stołka przez Blanca.... z Giglim może nie graliśmy jakieś wielkiej piłki, ale wyniki były o niebo lepsze niż dzisiejsze. Więc widocznie zarząd tez miał coś do tego, a śpiewki typu: to przez obóz, kontuzje, Ciro był jak Rocky, kto się spodziewał, że mu nie wypali? Zac to klasa światowa, przecież trenował Milan i Inter... nie przemawiają do mnie.
Zawalili cały rok: trener=>transfery=>obóz przygotowawczy( juve nie stać na lepszy?? skoro tak narzekają niech się przeniosą, tylko my w całej Serie A mamy taki problem??) => głupie wypowiedzi => obstawanie za Ciro murem, a Zac na starcie miał powiedziane pół roku i out? i otwarte szukanie nowego trenera..
Bob pisze:za taką mielizne co grają to jak oni mają zarabiac jak oni nic niegrają ? zamrozic pensje to może wtedy zaczną grać piłkarze nic niegrają a stac na boisku to kazdy umie .
moim zdaniem, gra juventusu jest spowodowana nieporadnością;/ taktyka u nas leży, a piłkarze nie wiedzą co mają robić na boisku, dodatkowo taki Grygera gra na swoim poziomie przez co dostajemy "nóż w plecy"


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2010, 16:39

zagłosowałem na (Raczej tak, aczkolwiek sam prezydent ponosi dużą odpowiedzialność za obecny stan rzeczy) jak większość ;)

Uważam że to dobrze może wkońcu zaczną grać :!: ale blancowi też nie należy się ta kasa którą zarabia...toi jest syn marnotrawny :whistle:


ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2010, 21:17

<<W@jTEk>> pisze:zagłosowałem na (Raczej tak, aczkolwiek sam prezydent ponosi dużą odpowiedzialność za obecny stan rzeczy) jak większość ;)

Uważam że to dobrze może wkońcu zaczną grać :!: ale blancowi też nie należy się ta kasa którą zarabia...toi jest syn marnotrawny :whistle:
jak to nie zadziała to "po ptokach"


ODPOWIEDZ