Gigi Buffon wystawiony na sprzedaż...

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2010, 02:23

No bez jaj panowie... Sprzedać jednego z najlepszych piłkarzy globu za tak śmieszne pieniądze :?: Jeśli już miałby odejść to powinniśmy dostać za niego pieniądze porównywalne z tymi, jakie za Ronaldo dostał Manchester czy jakich żądałaby Barca za Messiego, bo Buffon bez wątpienia takim Messim bramki jest.

I że niby co mielibyśmy takim transferem osiągnąć? No, chyba że Gigi się po prostu wkurzył i sam chce odejść, co by mnie wcale nie zdziwiło :roll:


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Madara

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2009
Posty: 802
Rejestracja: 29 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2010, 03:47

Nie dziw się. 35 mln za zawodnika w tym wieku to bardzo dobra cena.
Gdyby Buffon miał teraz np. 25 lat to tą kwotę można by śmiało podwoić lub lub nawet potroić. Niestety jeśli to prawda i gdyby doszłoby do jego sprzedaży to można mówić o prawdziwej rewolucji w Juve.
Jeśli już Juve miałoby szukać bramkarza to tylko Lloris lub Mandana.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2010, 08:25

evilboy pisze:No bez jaj panowie... Sprzedać jednego z najlepszych piłkarzy globu za tak śmieszne pieniądze :?: Jeśli już miałby odejść to powinniśmy dostać za niego pieniądze porównywalne z tymi, jakie za Ronaldo dostał Manchester czy jakich żądałaby Barca za Messiego, bo Buffon bez wątpienia takim Messim bramki jest.
Raczej chyba nie jest. Jest starszy i nie jest juz uważany za najlepszego na świecie. 35 mlkn to uczciwa cena, choc jak pisałem wcześniej i co podkreślam- dla nas jest bezcenny.


Ya-Qb 25

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2010
Posty: 251
Rejestracja: 17 marca 2010

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2010, 09:29

Mam nadzieję że to nieprawda :pray:
On został po spadku do Serie B, a teraz odejdzie za pół darmo ?
I jeszcze do City jak by chciał do jakiegoś United, ale nie do takich frajerów co tylko na kase liczą i myślą że każdego można kupić :płaczę:
Oby to był fejk bo nie wyobrażam sobie innego piłkarza w Juve z "1"


Jedna matka
Jedno serce
Jedno życie
Jedno JUVE !!!
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2010, 10:43

stahoo pisze:
evilboy pisze:No bez jaj panowie... Sprzedać jednego z najlepszych piłkarzy globu za tak śmieszne pieniądze :?: Jeśli już miałby odejść to powinniśmy dostać za niego pieniądze porównywalne z tymi, jakie za Ronaldo dostał Manchester czy jakich żądałaby Barca za Messiego, bo Buffon bez wątpienia takim Messim bramki jest.
Raczej chyba nie jest. Jest starszy i nie jest juz uważany za najlepszego na świecie. 35 mlkn to uczciwa cena, choc jak pisałem wcześniej i co podkreślam- dla nas jest bezcenny.
Starszy? Czy aby na pewno jak na bramkarza jest starszy? Buffon ma 32 lata, 6-8 lat gry na bramce przed sobą - o ile mu się nie znudzi :wink: Skoro w tym samym newsie na SoloJuve pisze się, że mamy wydać na nowego goalkeepera niemal 60% z kwoty sprzedaży Gigiego, to wydaje mi się to jakimś nieporozumieniem.

Mamy piłkarza o cholernie stabilnej formie, nigdy nie schodzącego poniżej pewnego poziomu. Taki ktoś w drużynie to skarb, którego nie powinno się sprzedać za żadną cenę. No chyba, że w przyszłym sezonie zarząd mierzy w walkę o utrzymanie :roll:


marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2010, 10:55

Sprzedanie Buffona w tej chwili to by był strzał w kolano. Weźmy nawet że wytargowali by ze 40 milionów... to przecież za godnego następce będzie pewnie trzeba zapłacić ze 25. To żadna inwestycja biznesowa. Rozumiał bym jeszcze jak po poprzednim sezonie ManCity faktycznie wyłożył by z 80 milionów i by go sprzedali ( co mimo wszystko uznał bym za głupotę )... tu przynajmniej widać jakis interes. Nienormalnym wydaje mi się pozbywanie zawodnika który w moim mniemaniu obok Del Piero jest sercem tego klubu. PIENIĄDZE TO NIE WSZYSTKO. A co do wieku Buffona.. On ma 32 lata, toż to na bramkarza idealny wiek. Jestem pewien że jest w stanie być na topie jeszcze kilka dobrych lat. ( wystarczy popatrzeć na Van der Sara )


FORZA JUVE !!!
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2010, 16:52

Buffon odchodzi? Na moje oko, nie, bo to już jest przecież legenda klubu. Wiadomo coś tam kiedyś wspominał, że jeśli dla Juventusu będzie jakaś fantastyczna oferta to go sprzedają, ale czy te 35. milionów to jest właśnie taka oferta? Nie sądzę, żebyśmy zdążyli znaleźć czy też ukształtować godnego następcę dla Gigiego. Ja sądzę, że są to straszne bzdury i pismaki nie mają co robić, Gigi zostanie w Juve do końca kariery.


ODPOWIEDZ