Antonio Giraudo gotowy by wrócić do Juventusu?!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 04 lutego 2010, 10:55

Podobno Giraudo jest gotowy wrócić do Juve uważa tak magazyn Panorama.W tym newsie jest mowa ,że Moggi mógłby wrócić ale tylko jeśli prezydentem nie będzie Blanc a Andrea Agnelli kuzyn Lapo i Johna Elkanna.
Myślę że to dobry pomysł bo coś w tym naszym zarządzie się musi zmienić.Co wy o tym sądzicie?
http://www.goal.com/en/news/10/italy/20 ... urn-report


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2010, 11:01

w 100% jestem za!! z obecnym zarządem możemy jedynie walczyć o 2 miejsce a z triadą o LM spokojnie ,więc chyba wybór łatwy!! pamiętam jak było za ich czasów i jeżeli mogę wybrać pomiędzy dzisiejszym juve i byłym to wybieram byłe!!

warto dodać ,że na 70% wtedy trenerem byłby Lippi!


Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 04 lutego 2010, 11:30

Ja jestem za (jeśli chodzi o Moggiego o Bettege), co do Girauda to raczej nie, wolałbym zamiast niego na przykład Lippiego... FORZA JUVE !!! :whistle:


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 04 lutego 2010, 12:20

Wprawdzie z całej dawnej triady tego pana raczej najmniej lubię o ile można to tak nazwać, to jestem za wszystkim co odpędzi od władzy obecnych nieudaczników i przywróci stary dobry Juventus. Mam naprawdę słabą opinię o Giraudo i w moich oczach zawsze będzie najemnikiem, ale jeżeli pomoże to Juventusowi wrócić tam gdzie jego miejsce to jestem jak najbardziej za, dodatkowo jeżeli miałoby to pomóc w powrocie Moggiego do Juventusu.


Madara

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2009
Posty: 802
Rejestracja: 29 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 04 lutego 2010, 12:26

Ja może powiem tak...nie dziwcie się Giraudo, że robił przekręty w papierach.
Tak robili wszyscy.
Jak było z jakimś młodziutkim chłopaczkiem bodajże w Interze (poprawić jeśli się mylę) ?
Sprzedali go za 8mln?
Bujda na resorach.
Nie znam się na tym za bardzo, ale moim zdaniem kluby działają chyba jak normalna firma i jeśli zawyżają ceny w papierach to potem mają z tego większy zwrot, ale tam praktycznie nikt tych przepływów nie kontroluje więc przez lata była i jest samowolka.
Ja bym chciał żeby on wrócił bo Juve zdecydowanie za dużo wydało i nie przekłada się to na wyniki.
W każdym razie obecny zarząd popełnił moim zdaniem wiele katastrofalnych błędów. Więcej niż poprzedni przez kilkakrotnie większy okres.


Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 lutego 2010, 12:46

... I zstąpił duch święty by odmienić obliczę ziemi tej ziemi ...


Ciekawe czy jak dojdzie do powrotu całej triady to i tak nie będzie to samo zapewne każdy będzie zaglądał im na ręce uprzykrzał życie nie będą mieli tego powera co kiedyś


"Wyobraź sobie worek, w worku bilon, worek ze trzy metry i wazy ze sto kilo. Wyobraź sobie worek, w worku banknoty, a teraz spójrz na tych co sprzedali się za pięć złotych"
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 05 lutego 2010, 18:19

Ja byłbym jak najbardziej za powrotem. Tylko, że na pewno byłyby nie małe problemy. Każdy z boku by się przyglądał, i jak tylko sędzie "podaruje" karnego dla Juve to od razu, że to sprawka Moggiego. Sprawa fajna, ale chyba niewykonalna, jeśli chodzi o ich powrót.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 05 lutego 2010, 20:49

Majos pisze:Ja byłbym jak najbardziej za powrotem. Tylko, że na pewno byłyby nie małe problemy. Każdy z boku by się przyglądał, i jak tylko sędzie "podaruje" karnego dla Juve to od razu, że to sprawka Moggiego. Sprawa fajna, ale chyba niewykonalna, jeśli chodzi o ich powrót.
No i dobrze...niech patrzą. To świetna okazja żeby udowodnić, że każdy powinien dostać drugą szansę i że cała ta afera to jedynie mary kola od interu.

Jeszcze trzeba zmienić prezydenta (Blanc to sobie może księgowość prowadzić), dorzucić Lucka i jakiegoś porządnego trenera. Wtedy może wrócimy na ten "właściwy tor"... :lol:


Madara

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2009
Posty: 802
Rejestracja: 29 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 05 lutego 2010, 21:10

LordJuve pisze:"właściwy tor"... :lol:
No...bo aż głupio, że Inter prowadzi.
Widać, że tu jest coś nie tak :-D
To drużyna, której przeznaczeniem jest zawsze oglądać czyjeś plecy.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 05 lutego 2010, 21:20

Madara pisze:
LordJuve pisze:"właściwy tor"... :lol:
No...bo aż głupio, że Inter prowadzi.
Widać, że tu jest coś nie tak :-D
To drużyna, której przeznaczeniem jest zawsze oglądać czyjeś plecy.
To też prawda. :prochno: Jednak mi, w tym momencie, chodziło o pierwsze słowa Zaca, jako trenera Juve, kiedy to mówił coś na temat powrotu na "właściwy tor" w kontekście dyspozycji fizycznej jak i psychicznej naszych kopaczy. :wink:


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 06 lutego 2010, 12:01

Wątpie zeby odgrzany kotlet mógl cos poprawic w prowadzeniu Juve, no ale za jego czasów Juventus był Juventusem więc drzwi powinien miec otwarte. Będzie miał obok siebie kursantów i duże pole do popisu.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 lutego 2010, 13:47

juveman7 pisze:Wątpie zeby odgrzany kotlet mógl cos poprawic w prowadzeniu Juve
Nie wiem naprawdę czy odgrzany kotlet nie smakuje lepiej niż niedoprawiana rolada...

Z Secco i Blankiem cały czas jesteśmy w ciemnej dupie, niech wraca.


Obrazek
Regulus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2007
Posty: 145
Rejestracja: 04 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 lutego 2010, 14:49

Giraudo z tego co pamiętam odpowiadał głównie za finanse klubu, a te przed aferą zawsze były w świetnym stanie. Juventus jako jedyny włoski klub nie był zadłuzony i zawsze wypłacał pensje w terminie.
Z drugiej strony to człowiek znienawidzony przez kibiców, będący wręcz w stanie wojny z ultrasami i nie kryjący sympatii do Torino. Przy aferze dopingowej, o ile pamiętam był jednym z głównych podejrzanych.


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 06 lutego 2010, 15:35

Do powrotu Giraudo mam mieszane uczucia. Jesli mialby sie zajmowac tylko ekonomia - to niby po co, bo co jak co, ale Secco i Blanc to na ekonomii sie znaja (chodz i tak wielkie z nich paly). Ale znac sie mniej na futbolu niz dwaj wyzej wspomniani panowie to sztuka, wiec czemu nie?


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
ODPOWIEDZ