Nowy zarząd?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007
Podziekował: 9 razy
Otrzymał podziękowanie: 137 razy

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2024, 19:19

Od nowego sezonu będziemy mieli nowych członków sztabu sportowego bo do Giuntoliego dołączy prawdopodobnie Pompilio, Stefanelli oraz szef skautów - Scala. Odchodzą Cherubini oraz prawdopodobnie Manna, który ma zostać DS Napoli. Czyli będziemy mieli całkiem już nowy zarząd.


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2308
Rejestracja: 16 maja 2006
Podziekował: 1 raz

Nieprzeczytany post 18 maja 2024, 10:34

To od teraz praktycznie wszystko idzie na konto Giuntoliego. Od początku wiedział, że z Allegrim ten projekt nie pójdzie do przodu, że klub potrzebuje kogoś ze świeżym spojrzeniem na piłkę aby znów zacząć przyciągać nowych kibiców, ale nie mógł się jeszcze go pozbyć. Teraz dopiął swego. Ciągle pojawiają się też głosy o potencjalnych roszadach w kierownictwie klub w obszarze sportowym, które chciałby przeprowadzić Giuntoli. Tak więc dostał ewidentnie duży kredyt zaufania od Elkanna, aby zbudować ten klub na nowo, według swojej wizji i pomysłu. Poprzednie okna transferowe miał praktycznie bez budżetu, więc ciężko to jakkolwiek obiektywnie oceniać. Ale to najbliższe oraz lato 2025 (bo w jedno trudno zbudować mocną drużynę) pokażą w dużej mierze na co go stać i na co możemy liczyć w najbliższej przyszłości. Zaczyna się nowa era. Od teraz to będzie Juve Giuntoliego. Ja w niego wierzę.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2025
Rejestracja: 17 maja 2011
Podziekował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 10 razy

Nieprzeczytany post 19 maja 2024, 00:48

A ja jestem ciekawy, kiedy dojdzie do zmian na samej górze i kiedy wycofają ten zarząd księgowych. Już teraz, czy jeszcze sezon się będzie trzeba przemęczyć?
Trochę w ferworze po odejściu znienawidzonego przez wielu trenera, mniej dyskutowana jest sprawa zachowania zarządu i ich rzekomego przepraszania FIGC.
Po tej całej dmuchanej aferze z zeszłego roku? Po tym ewidentnym sędziowaniu przeciwko Juventusowi i to nawet w tym ostatnim meczu z Atalantą? Jeżeli to prawda, to jest to dla mnie kompromitacja i niczego dobrego z tego nie wyniknie. Nie byłem zwolennikiem targania się po sądach przez te ujemne punkty, bo za dużo by to i tak nie dało, ale mimo wszystko jest jakaś granica płaszczenia się.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2308
Rejestracja: 16 maja 2006
Podziekował: 1 raz

Nieprzeczytany post 19 maja 2024, 10:00

W idealnym świecie prezydentem/prezesem powinien zostać ktoś ze świata piłki. Najlepiej ktoś znający i kochający klub. Nazwisko samo się nasuwa


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007
Podziekował: 9 razy
Otrzymał podziękowanie: 137 razy

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2024, 12:41

Ponieważ do sztabu Giuntoliego doszedł kolejny (ostatni) członek, narodził się całkiem nowy obszar sportowy :

- Pompilio: prawa ręka dyrektora piłkarskiego
- Stefanelli: będzie pełnił rolę szefa skautingu
- Sbravati: będzie nowym szefem sektora młodzieżowego
- Chiellini: (Next Gen) i Scaglia (U19)


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 6937
Rejestracja: 08 października 2002
Podziekował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 7 razy

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2024, 21:35

Chiellini będzie swoją filozofią zarażał najmłodszych? Czyli można zapomnieć, że coś ciekawego trafi do pierwszego zespołu w najbliższej przyszłości :(


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7093
Rejestracja: 11 listopada 2007
Podziekował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 14 razy

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2024, 22:02

Maly pisze: 26 czerwca 2024, 21:35 Chiellini będzie swoją filozofią zarażał najmłodszych? Czyli można zapomnieć, że coś ciekawego trafi do pierwszego zespołu w najbliższej przyszłości :(
To jest brat Kielona, który w Juve pracuje już x lat.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1585
Rejestracja: 17 maja 2009
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2024, 22:04

Poprostu pisze: 26 czerwca 2024, 22:02
Maly pisze: 26 czerwca 2024, 21:35 Chiellini będzie swoją filozofią zarażał najmłodszych? Czyli można zapomnieć, że coś ciekawego trafi do pierwszego zespołu w najbliższej przyszłości :(
To jest brat Kielona, który w Juve pracuje już x lat.
Rok temu przyszedł z Pisy gdzie był dyrektorem sportowym


Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 334
Rejestracja: 01 lipca 2012
Podziekował: 9 razy
Otrzymał podziękowanie: 10 razy

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2024, 23:00

Żeby księgi dobrze wypełniali, ogarniali czy VATem czy bez VATu, a tak to... i tak wszystko w nogach kopaczy.


Obrazek
AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 413
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2024, 19:09

Na losowaniu w Monaco z ramienia Juve był G. Pessotto. Jaką on teraz pełni funkcję ww klubie bo umknęło mi, że w ogolę dla nas pracuje


zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 446
Rejestracja: 14 września 2010
Podziekował: 1 raz

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2024, 19:18

Jeżeli się nie mylę to działa w obszarze młodzieżowym. Kiedyś był chyba szefem, nie wiem jak teraz.


lucasjohnson

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 września 2024
Posty: 1
Rejestracja: 04 września 2024

Nieprzeczytany post 04 września 2024, 09:00

zakiii pisze: 29 sierpnia 2024, 19:18 Jeżeli się nie mylę to działa w obszarze młodzieżowym. Kiedyś był chyba szefem, nie wiem jak teraz.
Obecnie jest dyrektorem drużyny młodzieżowej. Wniósł wiele wkładu w wielu rolach dla zespołu.


ODPOWIEDZ