Koszulki na Allegro.pl / JuveStore.com

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2018, 18:53

Wojtek pisze:Zwróciłem i też dostałem kod na minus 30% w ramach rekompensaty za brak etykiety. I tak sobie myślę żeby kupić jeszcze raz bo ten pasiak mi się strasznie podoba tylko boję się, że znowu dostanę bubla...jak myślicie? Jest szansa że teraz dostanę dobra koszulkę? :think:
Raczej nie. Chyba te koszulki tak mają. Przyjrzyj się zdjęciu koszulki na stronie adidasa. (zdjęcie z modelem) Też ten pas od strony J w nazwie Jeep jest krzywy :rotfl:

Moją dzisiaj kurier odebrał. Na jakim etapie reklamacji dostaliście kod zniżkowy? Bo ja niestety nic nie dostałem, a chętnie bym przybulił


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2018, 20:08

dzodzik pisze:
Wojtek pisze:Zwróciłem i też dostałem kod na minus 30% w ramach rekompensaty za brak etykiety. I tak sobie myślę żeby kupić jeszcze raz bo ten pasiak mi się strasznie podoba tylko boję się, że znowu dostanę bubla...jak myślicie? Jest szansa że teraz dostanę dobra koszulkę? :think:
Raczej nie. Chyba te koszulki tak mają. Przyjrzyj się zdjęciu koszulki na stronie adidasa. (zdjęcie z modelem) Też ten pas od strony J w nazwie Jeep jest krzywy :rotfl:

Moją dzisiaj kurier odebrał. Na jakim etapie reklamacji dostaliście kod zniżkowy? Bo ja niestety nic nie dostałem, a chętnie bym przybulił
Ja dostałem maila ze zniżką od razu po rozmowie telefonicznej.
30% jest całkiem sympatyczne. Kupiłem sobie m.in. "gacie" do pływania :prochno:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2018, 20:15

Ja też po rozmowie dostałem, a Ty dzodzik pewnie pisałeś na emaila a zwrot już poszedł więc raczej już nie dostaniesz.

PS. Co do krzywych pasów to w zeszłe wakacje byłem w Italii, wstąpiłem przy okazji do sklepu sportowego i tam była koszulka Juve, nie wiem czy oryginał czy nie, ale pasy prościutkie, takie jak powinny być.

Foto


ars13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lutego 2016
Posty: 14
Rejestracja: 10 lutego 2016

Nieprzeczytany post 08 maja 2018, 20:49

Jakby offtop, ale nie do końca. Odebrałam dzisiaj przesyłkę z Adidasa z koszulką, o taką: https://www.adidas.pl/podstawowa-koszul ... P9188.html. I tu problem, bo jednak jej nie chcę. Jest za duża, to przede wszystkim, a do tego spodziewałam się jednak czegoś innego. Chętnie sprzedam, za tyle, za ile ją kupiłam, czyli 124 zł, koszt przesyłki biorę na siebie. Wiem, mogłabym ją odesłać, ale za dużo z tym zachodu. Jacyś chętni? Rozmiar L.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 maja 2018, 08:05

wygrał ktoś może getry za update danych osobowych na stronie Juve? da się czy to tylko taka ściema dla naiwnych? ;)

mnie uraczyli informacją: DEFEAT IS PART OF THE GAME


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2018, 09:32

Na adidas.pl koszulki z (już) poprzedniego sezonu są przecenione o 50%. Niestety meczówki połowy rozmiarów już nie ma a repliki są ale z emblematami krucho a bez nich to jak dla mnie zakup traci sens. Swoją drogą mogliby dopracować tę stronę i pokazywać które są dostępne a które nie...


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2018, 16:02

mateo369 pisze:a repliki są ale z emblematami krucho a bez nich to jak dla mnie zakup traci sens.
Poluje na nią, ale cały czas czekam na emblematy, bo totalny brak, a nie wiem czy dodają...Żal mi nie brać bo mam dodatkowo -30% na adidasie więc tą koszulkę miałbym za 140zł :ok:


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2018, 18:04

Skąd taki kod na dodatkowe 30%, jest gdzieś ogólnodostępny?


Obrazek
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 23 maja 2018, 18:44

tabo89 pisze:Skąd taki kod na dodatkowe 30%, jest gdzieś ogólnodostępny?
Niektórzy dostali w ramach rekompensaty za poprzednie zamówienie, gdy zwracali koszulki które przyszły z różnymi wadami np. krzywymi pasami. Możesz poczytać o tym na wcześniejszej stronie.


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2018, 21:22

A faktycznie było coś takiego, czytałem, zapewne teraz zamówione przyjdą takie albo nawet dokładnie te same.

Ma ktoś może na zbyciu taki kod?


Obrazek
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 23 maja 2018, 22:09

Ile trzeba czekać na realizacją zamówienia z JuveStore? Miała być wysyłka od wczoraj niby a wciąż żadnego maila nie dostałem o wysyłce.


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 23 maja 2018, 22:26

Vanquish pisze:Ile trzeba czekać na realizacją zamówienia z JuveStore? Miała być wysyłka od wczoraj niby a wciąż żadnego maila nie dostałem o wysyłce.
Spokojnie, mam podobny przypadek a koszulki zamawiałem tydzień temu. Dodatkowo pisałem dwie wiadomości na oficjalny e-mail sklepu (pytałem o limitowane edycje poszczególnych produktów), ale także bez odzewu.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 maja 2018, 08:01

tabo89 pisze:Ma ktoś może na zbyciu taki kod?
może prościej będzie się dołączyć do kogoś z kodem ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 27 maja 2018, 13:59

Maly pisze:wygrał ktoś może getry za update danych osobowych na stronie Juve? da się czy to tylko taka ściema dla naiwnych? ;)

mnie uraczyli informacją: DEFEAT IS PART OF THE GAME
Ja mam napis "Congrats You've won!"
WE’VE SENT YOU AN EMAIL WITH THE INFORMATION TO RECEIVE YOUR PRIZE.. GET READY FOR THE NEXT COMPETITION AND KEEP CELEBRATING THIS AMAZING SEASON WITH US.

Czy to znaczy, ze wygrałem? :D
EDIT: Tylko u mnie jest szalik a nie getry :think:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 maja 2018, 19:44

Udało się! Czekałem, czekałem i się doczekałem. Replika koszulki Juve z sezonu 17/18 ze znaczkami Scudetto, CI i CL za jedyne 140zł! :) Byle pasów nie będzie krzywych :smile: A jeśli będą to znowu zwrócę, ale oby nie, bo ta koszulka jest boska :ok:


ODPOWIEDZ