Koszulki na Allegro.pl / JuveStore.com

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 18:50

Tutaj można kupić jeszcze taniej: http://www.podstadionem.pl/koszulka-juv ... didas.html Również niestety bez dodatków. Sam stamtąd zamawiałem i wszystko było ok.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 18:56

Wojtek pisze:
Vanquish pisze:250zł to zadowalająca cena? BomaSport przeceniła koszulkę Juve o 100zł. Nie gwarantuję dodatków (scudetto itp.).
Sprawdzaj sobie codziennie stronę adidasa, bo ostatnio jak przecenili koszulki to były wykupione wszystkie rozmiary prócz XS i 2XL, a za 2-3 dni patrzę i znowu były rozmiary S,M,L po parę sztuk. Teraz znowu niema, ale może jeszcze coś będzie.
Widzę, że znowu dodali cenę naklejek LM i CI Serie A :prochno:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 18:59

Vanquish pisze:
Wojtek pisze:
Vanquish pisze:250zł to zadowalająca cena? BomaSport przeceniła koszulkę Juve o 100zł. Nie gwarantuję dodatków (scudetto itp.).
Sprawdzaj sobie codziennie stronę adidasa, bo ostatnio jak przecenili koszulki to były wykupione wszystkie rozmiary prócz XS i 2XL, a za 2-3 dni patrzę i znowu były rozmiary S,M,L po parę sztuk. Teraz znowu niema, ale może jeszcze coś będzie.
Widzę, że znowu dodali cenę naklejek LM i CI Serie A :prochno:
No tak, ale koszulka za połowę ceny i najpewniejsze kupić ze strony adidasa. Nie zamierzałem kupić koszulki, bo była droga, ale jak zrobili -50% to zacząłem się zastanawiać którą wziąć, biało-czarną czy czarną, aż w końcu wszystkie mi wykupili, a ja dalej nie umiem się zdecydować, bo obie są świetne :D


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 19:18

Koszulek nie ma, potem nagle sie pojawiaja i znowu znikaja - cos mi sie wydaje, ze pojawily sie po prostu zwroty, po czym ktos je szybko zwinal. Poczatkowo myslalem, ze na kazdy rynek jest jakas pula koszulek, ale niestety tak to nie dziala. Przegladalem regularnie takze niemiecka i wloska wersje serwisu Adidasa i za kazdym razem w ofercie bylo to samo i brakowalo tych samych rozmiarow.


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 09 maja 2016, 09:07

na stronie adidasa można zamawiać w przedsprzedaży podstawowy strój na przyszły sezon. zdjęć koszulki w całości na razie jeszcze nie ma. ktoś wie czym się replika różni od oryginalnej koszulki (różnica w cenie 120 zł)?. Planowana wysyłka chyba 16 maja, więc bardzo możliwe, że na ostatni mecz wystąpimy w nowych koszulkach.


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
LukaS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 203
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 maja 2016, 09:24

http://allegro.pl/koszulka-adidas-juven ... 44496.html

Jak myślicie warte uwagi? Chciałbym kupić czarną. :juve:


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 maja 2016, 11:18

LukaS pisze:http://allegro.pl/koszulka-adidas-juven ... 44496.html

Jak myślicie warte uwagi? Chciałbym kupić czarną. :juve:
Jeśli dobrze pamiętam, to w tym miejscu - KLIK - zamiast jednolitego czarnego powinien być tzw. motyw stadionowy, czyli nie gładkie, a "kafelkowe" wykończenie.

Na JuveStore również ruszyła przedsprzedaż koszulek na przyszły sezon.
Nie wiem czy to tylko u mnie czy ogólnie nie ma jeszcze grafik, więc może wzór, który krąży od jakiegoś czasu w sieci nie do końca jest tym ostatecznym.

dzodzik pisze: ktoś wie czym się replika różni od oryginalnej koszulki (różnica w cenie 120 zł)?..
Replika jest lepsza - herb jest haftowany/wyszywany. Na oryginalnych koszulkach herb jest naklejany jak logo Jeep i w takich grają piłkarze na boisku.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2016, 12:34

Koszulka oryginalna ma byc przede wszystkim mozliwie lekka i komfortowa. Stad dodatkowa wentylacja czy zdaje sie zgrzewane szwy. Tak jak napisane powyzej - pilkarze NIE maja wyszywanych herbow i gwiazdek (odsylam chocby do zdjec z obecnego sezonu), wiec jak dla mnie doplaca sie sporo za... tandetny wyglad. Jest to malo praktyczne.

Po zdjeciu na adidas.pl widac niestety wyraznie szerokie pasy z cienkimi przechodzacymi przez sam srodek - wzor w duzym stopniu potwierdzony.

Adidas lubi prezentowac pierwsze komplety tuz przed zakonczeniem starego sezonu, wiec absolutnie nie zdziwi mnie, jesli z Sampa zagramy juz w tych nowych.


Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 09 maja 2016, 12:57

CavAllano pisze:Koszulka oryginalna [...]
*Autentyczna ;)
Co by nie wprowadzać nikogo w błąd. Replika to też oryginał :P


Obrazek
ManInBlack87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2012
Posty: 109
Rejestracja: 19 września 2012

Nieprzeczytany post 09 maja 2016, 14:04

CavAllano pisze:wiec jak dla mnie doplaca sie sporo za... tandetny wyglad. Jest to malo praktyczne.
Siemanko, akurat niedawno dostałem w prezencie czarną koszulkę z tego sezonu, i ma własnie naklejany herb. Nie wiem jak z pasiakiem, ale na czarnej wygląda to spoko.
Niby kazdy chwali swoje, ale ja jestem obiektywny bo jak pisze, nic nie płaciłem. Co nie zmienia faktu, ze naszywany herb pewnie, bo nie wiedziałem, wyglada lepiej. Tak czy inaczej czarna nie jest tandetna


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2016, 14:22

Kwestia gustu, no i wzgledy praktyczne. Sam jestem ciekaw jak to bedzie wygladac po kolejnych praniach.


Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 12 maja 2016, 13:52



Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 12 maja 2016, 14:05

Dunio333 pisze:http://www.adidas.pl/replika-koszulki-z ... 12851.html

A o tym co myślicie?
Zależy o co pytasz, jeśli martwisz się o kwestie jakości, to przecież sklep adidas podróbki Ci nie sprzeda. Pamiętaj tylko, że zlinkowałeś rozmiarówkę dziecięcą ;)


Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 12 maja 2016, 16:11

Dobra zamawiam tą

http://www.adidas.pl/replika-koszulki-z ... 12849.html

Tylko widzicie tam po prawej w opcjach mogę zaznaczyć znaczek Respect LM i Coppa Italia. Zaznaczyć to i kupić czy lepiej bez tego? :D


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 15 maja 2016, 16:37

Niektórzy sprzedawcy na allegro to dziwni są. Znalazłem koszulkę Juve dość tanio, w Częstochowie i poprosiłem o "real photo". Oto co dostałem:
KLIK 1 i KLIK 2
Do tej pory nie mogę wyjść z podziwu. Koszulka jedna a zdjęcie robione trzem różnym i każda krzywa na swój sposób. :prochno:


ODPOWIEDZ