Primavera

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 04 maja 2017, 21:10

Alexinhio-10 pisze:
PlanetJuve pisze:http://it.uefa.com/under17/video/videoi ... rue#latest

Skrót meczu Chorwacja- Włochy U17 dla zainteresowanych.
Cieszynka :facepalm: Ci murzyni to naprawdę mają coś nie tak z deklem.
Cieszynka jakich miliony czy to u białego czy u murzyna. :facepalm: :facepalm2: Gość mi zarzuca pisanie bzdur, a nie spojrzy na poziom jaki sam reprezentuje swoimi wypocinami - beka.

No co bardzo fajny gol, mam nadzieje że Moise poprowadzi ich do Mistrzostwa.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
MichałJuve124

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2011
Posty: 155
Rejestracja: 09 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 04 maja 2017, 22:12

Alexinhio-10 pisze:Cieszynka :facepalm: Ci murzyni to naprawdę mają coś nie tak z deklem.
Też mi się to nie spodobało. Przylatują koledzy z drużyny żeby się z nim cieszyć a on ich odpycha, bo przez nich nie może zrobić swojej idiotycznej "cieszynki". :facepalm:


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2932
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 04 maja 2017, 22:37

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Alexinhio-10 pisze:
PlanetJuve pisze:http://it.uefa.com/under17/video/videoi ... rue#latest

Skrót meczu Chorwacja- Włochy U17 dla zainteresowanych.
Cieszynka :facepalm: Ci murzyni to naprawdę mają coś nie tak z deklem.
Cieszynka jakich miliony czy to u białego czy u murzyna. :facepalm: :facepalm2: Gość mi zarzuca pisanie bzdur, a nie spojrzy na poziom jaki sam reprezentuje swoimi wypocinami - beka.

No co bardzo fajny gol, mam nadzieje że Moise poprowadzi ich do Mistrzostwa.
Dzbanie ponoć byłeś mega wdzięczny za możliwość blokowania postów, notabene stworzonych żeby ukrywać twoje :prochno: , więc nie życzę sobie żebyś komentował jakikolwiek mój post. Jesteś pośmiewiskiem całego forum, w realu jest nie inaczej, choć zapewne obracasz się w gronie innych dzbanów. Skąd tyś się człowieku urwał ?! Zrób jedna dobra rzecz w swoim życiu i coś dobrego dla tego forum i odejdź. Ile jeszcze ludzi ma ci to dać do zrozumienia ?

Kean jest pajacem i tyle. Wystarczy popatrzeć na czarnych piłkarzy, koszykarzy jak się zachowują, ubierają żeby wiedzieć o co chodzi.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 04 maja 2017, 23:03

Alexinhio-10 pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Alexinhio-10 pisze:
Cieszynka :facepalm: Ci murzyni to naprawdę mają coś nie tak z deklem.
Cieszynka jakich miliony czy to u białego czy u murzyna. :facepalm: :facepalm2: Gość mi zarzuca pisanie bzdur, a nie spojrzy na poziom jaki sam reprezentuje swoimi wypocinami - beka.

No co bardzo fajny gol, mam nadzieje że Moise poprowadzi ich do Mistrzostwa.
Dzbanie ponoć byłeś mega wdzięczny za możliwość blokowania postów, notabene stworzonych żeby ukrywać twoje :prochno: , więc nie życzę sobie żebyś komentował jakikolwiek mój post. Jesteś pośmiewiskiem całego forum, w realu jest nie inaczej, choć zapewne obracasz się w gronie innych dzbanów. Skąd tyś się człowieku urwał ?! Zrób jedna dobra rzecz w swoim życiu i coś dobrego dla tego forum i odejdź. Ile jeszcze ludzi ma ci to dać do zrozumienia ?

Kean jest pajacem i tyle. Wystarczy popatrzeć na czarnych piłkarzy, koszykarzy jak się zachowują, ubierają żeby wiedzieć o co chodzi.
Przyjedź do Warszawy i powiedz mi prosto w oczy że jestem dzbanem - powiedz to moim kolegom ... Nie znasz kogoś, nie wiesz kim jest, nie znasz mojego otoczenia, nie znasz mojego środowiska. Przysięgam Ci żebyś się zdziwił - w ogóle jakim prawem obrażasz moich kolegów jak ich nie znasz? Dla mnie ty jesteś żałosnym zbuntowanym dzieckiem internetu, w mojej ocenie Kucem - ale mogę się mylić. Skoro obrażasz mnie, to nie dziw się że ja ciebie też będę punktował - gdybyś się nigdy do mnie nie odniósł - bym Cię olewał. Poza tym - mam cię! Powiedziałeś że blokujesz moje posty, a jednak nie. Zresztą ostatnio, czepiałeś się ludzi że ze mną piszą No i Po co? Bądź konsekwentny Ty, skoro tego wymagasz ode mnie. Co Cię to obchodzi? Ty i twoje brednie o Illuminatach do dziś mam z Ciebie beke. Szczerze? Zdarzało mi się przyświrować na forum kiedyś, parę razy, czy pisać pod wpływem emocji. A co?! Nie ja jedyny.
Tak pasuje mi blokowanie czyiś postów - skoro ktoś nie jest wstanie powstrzymać się przed zadawaniem sobie masochizmu czytania - jak ty - niech sobie wyłączy. Ja sobie AdBlocka używam np. to czemu nie używać takich rzeczy.

Dla mnie twoje rasistowskie teksty są poniżej dna - jakbyś nigdy nie widział białasa dziwnie ubranego. Pajacem jesteś ty chłopcze. Te twoje teksty tylko udowadniają mi że nie mam się co przejmować krytyką takiego typa jak ty. Olewajmy się nawzajem i już - tak będzie lepiej - tylko bądź konsekwentny.

Kean jest mega dobrym zawodnikiem przed którym wielka przyszłość.
MichałJuve124 pisze:
Alexinhio-10 pisze:Cieszynka :facepalm: Ci murzyni to naprawdę mają coś nie tak z deklem.
Też mi się to nie spodobało. Przylatują koledzy z drużyny żeby się z nim cieszyć a on ich odpycha, bo przez nich nie może zrobić swojej idiotycznej "cieszynki". :facepalm:
No i co z tego? Jego gol - jego cieszynka. Według mnie nic się nie stało.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
MVP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 listopada 2012
Posty: 237
Rejestracja: 18 listopada 2012

Nieprzeczytany post 05 maja 2017, 00:37

Ja pierdacze, stalkuje sobie to forum z przyjemnością od kilku ładnych lat i z lenistwa po prostu się nie udzielam. Zresztą jak widać powyżej wystarczająco dużo, jak to było ujęte "dzbanów"(żeby nie było nie mówie o iluminacie) tutaj już pisze, także już nie muszę dokładać swoich trzech groszy, ale...

Panowie, co Was tak dupa boli? Dajcie spokój temu iluminacie, bo jedno to pisać trochę śmiszne posty, a drugie być totalnym chamem. Sam mówisz Alexinhio o ukrywaniu postów to po co potem pierdzielisz takie rzeczy? Przecież Twój post to tak jakbyś krzyknął " UWAGA KURDE LUDZIE JESTEM HIPOKRYTĄ!"
Czytam to forum z przyjemnością i serio cenie je za to że dostaje praktycznie z pierwszej ręki największe ilości newsów, historii i wgle informacji o moim ukochanym klubie i nawet niektóre uszczypliwości jakie tutejsi lubią sobie zafundować wywołują nie raz uśmiech na moim licu, ale to? To po prostu chamstwo. Pastwicie się nad biednym iluminatem, choć poza pisaniem często, a i nie zawsze, głupot gościu nic złego nie zrobił. Co więcej, 95% użytkowników tego forum pisze głupoty, a nawet śmiem stwierdzić że takie właśnie portale są trochę po to żeby powylewać mniej lub bardziej rozważne przemyślenia, więc nie odbierajcie i jemu prawa do tego, a sobie godności, bo zachowujecie się jak sebixy czasami, serio...

Już od jakiegoś czasu chciałem to napisać, bo po prostu wertuje sobie to forum praktycznie codziennie i od jakiegoś czasu natrafiam non stop na jakieś kwasy. Prawda jest taka że może i Iluminat jest niereformowalny, ale nigdy nie widziałem z jego strony objaw takiego buractwa jakie się odbywa w drugą stronę. Nie ma to znaczenia, czy jakiś użytkownik ma licencje UEFA pro i zjada merytoryczną wiedzą każdego, czy nadal myśli że w piłce chodzi o to żeby zdobyć seta. Z głupoty można się pośmiać, a <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> po prostu trzeba tępić. Niektórzy powinni się po prostu zastanowić nad tym, bo to po prostu dziecinne.

Pozdro.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 05 maja 2017, 01:22

MVP pisze:Ja pierdacze, stalkuje sobie to forum z przyjemnością od kilku ładnych lat i z lenistwa po prostu się nie udzielam. Zresztą jak widać powyżej wystarczająco dużo, jak to było ujęte "dzbanów"(żeby nie było nie mówie o iluminacie) tutaj już pisze, także już nie muszę dokładać swoich trzech groszy, ale...

Panowie, co Was tak dupa boli? Dajcie spokój temu iluminacie, bo jedno to pisać trochę śmiszne posty, a drugie być totalnym chamem. Sam mówisz Alexinhio o ukrywaniu postów to po co potem pierdzielisz takie rzeczy? Przecież Twój post to tak jakbyś krzyknął " UWAGA KURDE LUDZIE JESTEM HIPOKRYTĄ!"
Czytam to forum z przyjemnością i serio cenie je za to że dostaje praktycznie z pierwszej ręki największe ilości newsów, historii i wgle informacji o moim ukochanym klubie i nawet niektóre uszczypliwości jakie tutejsi lubią sobie zafundować wywołują nie raz uśmiech na moim licu, ale to? To po prostu chamstwo. Pastwicie się nad biednym iluminatem, choć poza pisaniem często, a i nie zawsze, głupot gościu nic złego nie zrobił. Co więcej, 95% użytkowników tego forum pisze głupoty, a nawet śmiem stwierdzić że takie właśnie portale są trochę po to żeby powylewać mniej lub bardziej rozważne przemyślenia, więc nie odbierajcie i jemu prawa do tego, a sobie godności, bo zachowujecie się jak sebixy czasami, serio...

Już od jakiegoś czasu chciałem to napisać, bo po prostu wertuje sobie to forum praktycznie codziennie i od jakiegoś czasu natrafiam non stop na jakieś kwasy. Prawda jest taka że może i Iluminat jest niereformowalny, ale nigdy nie widziałem z jego strony objaw takiego buractwa jakie się odbywa w drugą stronę. Nie ma to znaczenia, czy jakiś użytkownik ma licencje UEFA pro i zjada merytoryczną wiedzą każdego, czy nadal myśli że w piłce chodzi o to żeby zdobyć seta. Z głupoty można się pośmiać, a <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> po prostu trzeba tępić. Niektórzy powinni się po prostu zastanowić nad tym, bo to po prostu dziecinne.

Pozdro.

:ok: :ok: :ok:

Fajnie jest mieć kogoś do obśmiewania, ale to świadczy o tych, którzy szydzą.


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2932
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 05 maja 2017, 10:34

No nie gość ma jeszcze swoich wyznawców i obrońców :)

Chamstwo ? Mówiąc grubemu że jest gruby mówisz nieprawdę, obrażasz go ? Stwierdzasz tylko fakt. Analogiczna sytuacja.

Co do hipokryzmu, to skrypt nie działa/nie chcę działać na androidzie.

Z głupoty raz można się zaśmiać, ale w ogólnym rozrachunku trzeba ją tępić. Dzięki takim mądro głupim , ktorzy dają się dymać na każdym kroku, mamy w kraju taka sytuację jaka mamy. Cytując klasyka "głupich jest więcej".

MVP Waż słowa pajacu, bo chyba nawet nie znasz ich dokładnego znaczenia, a jeśli znasz to jesteś zwykłym cwaniakiem sprzed monitora.

Co do Keana, to ja nie chcę aroganckiego gowniarza w Juve, jeszcze pseudo Włocha. Balotelli v2


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 05 maja 2017, 11:57

Alexinhio-10 Ty to jesteś dopiero rodzynek. O Keane piszesz że jest aroganckim <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i że czarni maja coś z deklem.

Dodajesz że głupotę trzeba wytykać, a w temacie mercato płaczesz jak przypominają Ci stare posty - jakim zakompleksionym człowiek trzeba być by tak robić.

O MVP napisałeś że jest cwaniakiem/pajacem sprzed monitora.

Jak na moje doskonale opisałeś samego siebie. Siedzący przed monitorem frustrat, któremu jak coś nie idzie po jego myśli, to się oburza i sieje popelinę w internecie. Kompleksy aż krzyczą przez Twoje słowa. Śmiejesz się przez łzy z głupoty, bo baaaardzo Ci przypomina o kimś kogo bardzo dobrze znasz ;) Opowiedz mi o tym czy jak komuś elegancko pociśniesz, to wołasz rodzinę przed monitor byście mogli razem napawa się widokiem ;) Może nawet dostaniesz dodatkową porcje klusków, że taki zuch jesteś.

ForzaItanimulli3vujcm nie lubię Twoich postów, nie czytam ich i omijam, ale jeśli wylewanie przemyśleń na tym forum sprawia Ci przyjemność to rób to dalej, i nie przejmuj się hejtem kogoś komu najwyraźniej węgiel spadł na głowę ;)

Jak dla mnie Moise zasługuje na szacunek za to jak daleko zaszedł w tak młodym wieku. Chłopak jest dzieckiem jeszcze a ludzie wytykają mu cieszynki :facepalm2:


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 06 maja 2017, 17:48

Właśnie Włosi rozpoczynają drugi grupowy mecz, tym razem z Hiszpanią. Kto chętny by przyjrzeć się jak zaprezentuje się Caligara to mecz jest/będzie za chwile (bo na rowerach jeżdżą). W pierwszym składzie w ataku dziś wyszedł Pietro Pellegri, czyli pierwszy gracz z rocznika 2001, który zagrał na boiskach Serie A.

Moise Kean natomiast opuści mecz ME U17 z Hiszpanią, bo został wezwany do Turynu by trenować z pierwszą drużyną Juventusu przed derbami. Ostateczni Allegri nie zdecydował się go powołać do kadry meczowej...

Kucharius1 pisze:ForzaItanimulli3vujcm [...] jeśli wylewanie przemyśleń na tym forum sprawia Ci przyjemność to rób to dalej, i nie przejmuj się hejtem kogoś komu najwyraźniej węgiel spadł na głowę ;)
:ok:


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2017, 19:06

Caligara po kontuzji kolana opuścił stadion ze łzami w oczach. Nie wyglądało to dobrze, czyżby kolejny młody po Pjacy i Clemenzie, którego karierę wyhamują krzyżowe?


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2017, 19:53

nasz kolejny mlodziak H. Caviglia strzela bramke na u17, ale i tak Wlochy w pipkę 3:1 z Hiszpanami.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2017, 21:25

ten Kean musi być mega słaby i mega przereklamowany, jeśli jakiś Arsenal rzeczywiście chce wyłożyć za niego kupę kasy powinniśmy go opylić

wiem, że jest jeszcze mega młody ale na talent jaki mu się przypisuję z rywalami z Chorwacji powinien strzelić ze 3 gole, sam stworzyć sobie ze 4 sytuacje na bramkę i ogólnie siać tam zamęt, że na skrócie pojawiłby się z 10 razy... a tu niestety zmarnował sam na sama i poprawnie zachował się w drugiej sytuacji (tylko chyba ciut wolno biegł skoro musiał kogokolwiek przedryblować przed oddaniem strzału), oby się rozwinął ale póki co nie bardzo rozumiem skąd zachwyty...

ale najbardziej smutne jest to, że nie siada nawet na ławce gdy mistrza mamy już w kieszeni, może siedzieć na niej bardzo dużo zawodników a my nie mamy żadnego innego ofensywnego w obwodzie...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2469
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 07 maja 2017, 21:39

Agent Raiola i wszystko jasne. Nie to, że skreślam chłopaka, ale ile takich rozdmuchanych za młodu gwiazdeczek stało się na prawdę klasowymi piłkarzami? Zazwyczaj nie radzą sobie z presją, nie przechodzą tej drogi, która potrafi zahartować tych mnie "popularnych".


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2017, 21:47

Marat87 pisze:Agent Raiola i wszystko jasne. Nie to, że skreślam chłopaka, ale ile takich rozdmuchanych za młodu gwiazdeczek stało się na prawdę klasowymi piłkarzami? Zazwyczaj nie radzą sobie z presją, nie przechodzą tej drogi, która potrafi zahartować tych mnie "popularnych".
No tak, chłopak ma 17 lat i nie stał się drugim Neymarem jakie to smutne. Was dwóch powyżej, zazwyczaj Wasze wypowiedzi przewidujące coś co nigdy się nie sprawdza. Jak słucham tego płaczu to sam nie wiem czy podać Wam chusteczki? Dla samego Keana powołanie do kadry to coś wielkiego.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2469
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 07 maja 2017, 22:34

Jeszcze pokażesz mi ten płacz w mojej wypowiedzi, oraz gdzie gościa skreśliłem, to może się z tobą zgodzę.
W ogóle chyba pierwszy raz wypowiadam się w temacie Keana, więc nie lecz swoich fobii chłopie, bo od tego jest psycholog.


ODPOWIEDZ