Primavera

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Arcadio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 229
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2016, 12:48

Kucharius1 pisze:
Interesuje się losami naszych młodzików cały rok, szczególnie grającymi we Włoszech dlatego mam jakieś rozeznanie. Więc posiadanie zdania na podstawie oglądania dokonać zawodników, a patrzenia w kartkę z statystykami to co innego.

PS. Nic do Ciebie nie mam ale trochę wkurza mnie takie wyciąganie wniosków - zagrał 900 min dla lidera więc musi być lepszy.
Widzisz i odwrotnie to działa - nie znam wszystkich statystyk, to Ty je pierwszy przywołałeś. Jak również, że zagrał dla drużyny walczącej o utrzymanie, a tam stawia się na doświadczenie...
I mnie też wkurzyło, ze chcesz mi na siłę udowodnić, że Vitale jest lepszy.

Interesuje się naszymi młodszymi piłkarzami - założyłem ten wątek w końcu ! Nie wiedziałem, że Vitale rozegrał aż tyle minut ( przyznaje się bez bicia) , a Tello co sprawdzałem na flashscore grał, albo wchodził z ławki. Strzelił też bramki, które widziałem...


Żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek.
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2016, 17:46

Arcadio pisze:Może zmiana odnośnie składów i posiadanie w nim 4 wychowanków w tym pomoże...
A jaki to z Tello wychowanek? Gracz, który rok temu (w wieku 19 lat) został zakupiony przez Juventus i wypożyczony za chwilę do Cagliari.

Vitale jest tu od 14 roku życia. Od 5 lat szkoli go Juventus - z dumą patrzę, gdy ktoś taki dostaje szansę na grę.


Obrazek
Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2016, 19:57

Il Fenomeno pisze:
Arcadio pisze:Może zmiana odnośnie składów i posiadanie w nim 4 wychowanków w tym pomoże...
A jaki to z Tello wychowanek? Gracz, który rok temu (w wieku 19 lat) został zakupiony przez Juventus i wypożyczony za chwilę do Cagliari.

Vitale jest tu od 14 roku życia. Od 5 lat szkoli go Juventus - z dumą patrzę, gdy ktoś taki dostaje szansę na grę.
Do tego to najmłodszy debiutant od 1991 roku. W klubie widać że w niego wierzą, nawet Max i Conte wypowiadali się głównie o nim i Audero. Jakiś trener mówił że to największy talent od czasu Markiza.

Myślę że jak zachowa tempo rozwoju to w wieku 20 lat będzie zawodnikiem pierwszego składu.


Arcadio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 229
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2016, 21:08

Tak zachwalaliście chłopaka, że postanowiłem zobaczyć Go w akcji, a jak na złość dziś na ławce...
Za to w środku pola gra Giandonato-pamiętacie Jego piękną bramkę z wolnego przeciwko ManU ?


Żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek.
Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2016, 21:28

Arcadio pisze:Tak zachwalaliście chłopaka, że postanowiłem zobaczyć Go w akcji, a jak na złość dziś na ławce...
Za to w środku pola gra Giandonato-pamiętacie Jego piękną bramkę z wolnego przeciwko ManU ?
Pamiętam :) Niezły był hype na niego również na JP. Później jednak nie sprawdził się nawet w Serie B i przez dość długi czas nie mógł znaleźć klubu. Mówił nawet w jakimś wywiadzie że kończy z piłką i bierze się za uczciwą pracę :P

O widzę że nawet King się załapał na ławkę. Poza tym jest jeszcze Padovan.

Grają za to Di Francesco i Bonazzoli którymi się interesujemy.

Edit. Vitale wszedł w 73 minucie i kilkoma zagraniami pokazał że poziomem przerasta wszystkich pomocników na murawie. Kilka razy ładnie rozegrał i minął przeciwnika. Tylko Ci jego partnerzy z zespołu :facepalm:


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2016, 13:54

Nie oglądam, ale to już na kompilacji było widać, że jest niezły dramat :D To Serie B jest tylko o tyle dobre, że przeciwnicy silniejsi, ale drużyna, do której trafił prezentuje się gorzej od Primavery Juventusu


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 lipca 2016, 10:15

Dzisiaj zaczynają się ME u-19 w Niemczech.
I Włosi o 11:45 zaczynają Batalię z Niemca ( transmisja na Eurosporcie).
We włoskiej kadrze m.in. Romagna i Favilli, który już nawet zadebiutował w Juventusie, wiec jak ktoś ma ochotę to się może przyjrzeć młodym z primki.

EDIT:
Favilli nie zagrał ani minuty.
Romagna kapitanem Włoch, którzy po bardzo słabiutkim meczu w swoim wykonaniu, pokonują po karnych Niemców, którzy atakowali cały mecz praktycznie. Fantastyczne zawody bramkarza Włoch, ale i nasz młodziak popisał się w meczu i zanotował praktycznie 100% skuteczność w obronie.
Fajnie jakby gdzieś chłopaka dało się wypożyczyć, może jakieś Empoli, Crotone czy inny zespół, bo powinien młodziak jak najwiecej się ogrywać, żeby łapać doświadczenie.

Oooo w 70 minucie na boisko wszedł jeszcze nasz Cassata.
Ostatnio zmieniony 11 lipca 2016, 14:28 przez Robaku, łącznie zmieniany 1 raz.


Boogey96

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2010
Posty: 181
Rejestracja: 23 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 11 lipca 2016, 13:56

Favilli nie zagrał ani minuty.
Nie mógł zagrać, bo pauzował za kartki jeszcze z eliminacji.

Cały mecz w wykonaniu Włochów tak beznadziejny, że nie wiem jakim cudem wygrali z jednym celnym strzałem z karnego. Nawet sytuacje 3 na 2 zmarnowali i kupę szczęścia mieli z tą ręką Niemca. We Włoszech grali tylko bramkarz i nasz Romagna. Ale Niemcy mimo, że ewidentnie lepsi to nie mają jakichś wielkich powodów do radości, bo poza dwoma zawodnikami w ofensywie też raczej talentów na miarę przyszłych mistrzów świata nie mają.

A komentator Eurosportu bawił się w Hajte i chociaż nie wiem kto to to mogę w ciemno strzelać, że zajmuje się nacodzień Bundesligą.[/quote]


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 lipca 2016, 14:00

[quote="Robaku"]Dzisiaj zaczynają się ME u-19 w Niemczech.
I Włosi o 11:45 zaczynają Batalię z Niemca ( transmisja na Eurosporcie).
We włoskiej kadrze m.in. Romagna i Favilli, który już nawet zadebiutował w Juventusie, wiec jak ktoś ma ochotę to się może przyjrzeć młodym z primki.

Z rejonem czytałem nie zdecydowaliśmy się na wykupienie Favilli i wraca on do Livorno choć mogę się mylic


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 11 lipca 2016, 14:50

Trzeba powoli zacząć myśleć, jak pokierować karierą Romagny. Mamy w Primaverze obrońcę z nogą pomocnika (na tej pozycji zaczynał, stąd częste porównanie do Marchisio), Bonucci ma 29 lat więc w tym kierunku należałoby chłopaka szkolić. W głowie podobno ma bardzo poukładane, zresztą kapitanem w klubie i reprezentacji nie zostaje się z przypadku. Przed klubem ciężki krok do wykonania, czyli wprowadzenie zawodnika do dorosłej piłki w taki sposób żeby nie stanął w rozwoju lub nie spalił się totalnie.


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 11 lipca 2016, 18:15

Meczu nie oglądałem, będę nadrabiał o 4:30 przed pracą, ale widzę pochlebne opinie na temat Romagni i to nie z "ust" ludzi związanych z Juventusem czy włoską piłką.

"wskazał na Romagnę właśnie jako zawodnika meczu. Gość praktycznie bezbłędny, myślał przy każdej interwencji, nie wchodził bez głowy "na raz", tylko często słusznie wyczekiwał rywala do końca. Kiedy nie był naciskany mądrze wyprowadzał piłkę do kolegów, którzy mieli czas i miejsce na przyjęcie piłki bądź jej natychmiastowe odegranie. Szybkościowo też wyglądał dobrze. "


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 20:37

Pozbyliśmy się młodego naszego obrońce, który chyba już przestał grac w Primce. Mianowicie Hördur Magnusson, który został sprzedany do Bristol City, za niewiadomą kwotę.
CHłopak był nawet na Euro, ale z tego co pamietam to nie zagrał ani minuty.
Można go pożegnać gromkim HUH!


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2016, 20:31

Romagna powolany do reprezentacji U-21. CHłopak musiał zrobić niezłe wrażenie na DiBaggio. No fajnie nam się rozwija, żebyśmy go wsadzili do serie B na ten sezon to by mógł zacząć się ogrywać w seniorskiej piłce.

A poza tym 5 z Juve powołanych do kadry U-19.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2016, 18:48

Panowie, czy ktoś może zna naszą kadrę zgłoszoną na młodzieżową LM?

A poza tym nasz młodzieżowiec V. Slivka (Litwin) trafił gola dla Litwy w meczu przeciwko Słoweni. Chłopak wypożyczony na sezon do Holandii. (jakby ktoś chciał obejrzec to o 23.00 - mecz na PSE)


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 września 2016, 19:13

Chyba jeszcze nie było oficjalnych powołań. Zapewne przed pierwszym meczem pojawi się tutaj: http://www.uefa.com/uefayouthleague/sea ... index.html


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ