Trener jakiego nie znamy ?!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
zlypasterz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 maja 2007
Posty: 40
Rejestracja: 29 maja 2007

Nieprzeczytany post 04 marca 2009, 22:49

no z ranierim jak zwykle w prasie wyolbrzymiaja wszystko dla odrobiny sensacji
Łukasz pisze:Trochę niefortunna była ta wypowiedź, ale mnie bardziej oburzyły te słowa Mourinho:
http://www.pilka.pl/mourinho-kontra-juventus

Wyraźne insynuacje. Jak to dobrze odwrócić kota ogonem.
ten facet do nikogo nie ma szacunku, nawet do siebie publicznie robiac z siebie durnia


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 05 marca 2009, 13:03

Jose Murinho pajacował w Anglii, a teraz pajacuje we Włoszech. Ten "szkoleniowiec" za dużo się nie nauczył. Każdy z nich ma trochę racji, kłótnie i niedomówienia przecież zawsze będą.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 marca 2009, 22:00

Miś Coccolino pisze:Po pierwsze i najwazniejsze - olejcie pilka.pl i wypociny tej całej agnieszki... (...)
ale agnieszka musi sie wysilać, by pisać coś innego.
Nie orientujesz się może czy to jest ta sama Agnieszka, która pisuje newsy na fcinter.pl?

Wtórnie przeczytałem słowa Ranieriego i wnioskuję, że w tych słowach nie można nawet próbować szukać jakiegoś rasizmu. To hasło ostatnio szaleje w sporcie, a sami zawodnicy nie zawsze odpowiednio się zachowują. Są zasady, których łamać nie można, ale na litość, człowiek za jakiś czas nie będzie mógł pisać czarną czcionką, a żółte kartki zamienią na zielone, aby nikogo nie obrażało się w momencie ich pokazywania.

Mourinho? Już mówi się o powrocie Manciniego. :smile:

Edit.
IGI pisze:
szczypek pisze:
Miś Coccolino pisze:Po pierwsze i najwazniejsze - olejcie pilka.pl i wypociny tej całej agnieszki... (...)
ale agnieszka musi sie wysilać, by pisać coś innego.
Nie orientujesz się może czy to jest ta sama Agnieszka, która pisuje newsy na fcinter.pl? Jeśli tak, to nie mam więcej pytań ;]
Moze nie do mnie bylo te pytanie, a czy pisala newsy na fcinter.pl tez nie wiem. W kazdym badz razie, jest to ta sama agnieszak ktora kiedys chciala zablysnac na tym forum, fanka interu.
http://forum.juvepoland.com/profile.php ... ile&u=3777
Tak. To będzie ta sama osoba. Także nie mam więcej pytań ;]
Ostatnio zmieniony 05 marca 2009, 22:22 przez szczypek, łącznie zmieniany 2 razy.


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 05 marca 2009, 22:08

szczypek pisze:
Miś Coccolino pisze:Po pierwsze i najwazniejsze - olejcie pilka.pl i wypociny tej całej agnieszki... (...)
ale agnieszka musi sie wysilać, by pisać coś innego.
Nie orientujesz się może czy to jest ta sama Agnieszka, która pisuje newsy na fcinter.pl? Jeśli tak, to nie mam więcej pytań ;]
Moze nie do mnie bylo te pytanie, a czy pisala newsy na fcinter.pl tez nie wiem. W kazdym badz razie, jest to ta sama agnieszak ktora kiedys chciala zablysnac na tym forum, fanka interu.

http://forum.juvepoland.com/profile.php ... ile&u=3777


Obrazek
Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 06 marca 2009, 01:24

Zdaje sie ze to ta sama paniusia. BTW. (prezent od Abiego)

Agnieszka Kiołbasa, zamieszkała w Gliwicach

http://static.goldenline.pl/user_photo/ ... e_huge.jpg

---------------

Nie ma co sie wielce bulwersowac ta cala "zolta" afera. Moze na pierwszy rzut zabrzmialo to niefortunnie, ale Ranieri sie ladnie z tego wywinal.

W ogole ostatnio jakos duzo tych rasistowskich podtekstow.. a tu zolci a tu balotelli skacze po slupkach (jak MAŁPA) :C

Bzdury na bok.. chce dobrej gry naszej ekipy i na tym powinien sie skupic Ranieri.


zlypasterz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 maja 2007
Posty: 40
Rejestracja: 29 maja 2007

Nieprzeczytany post 06 marca 2009, 18:03

stara_dama pisze:Zdaje sie ze to ta sama paniusia. BTW. (prezent od Abiego)

Agnieszka Kiołbasa, zamieszkała w Gliwicach

http://static.goldenline.pl/user_photo/ ... e_huge.jpg
kurcze szkoda bo ladna dziewczyna, a z interu... nie wyobrazam sobie umawiac sie z fajna panienka i po jakims czasie dowiedziec sie ze kibicuje interowi :P wielki cios, prawie jak dowiedziec sie ze twoja dziewczyna jest jak miriam ^_^


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 06 marca 2009, 18:56

http://nasza-klasa.pl/profile/1321996/gallery/32

opis mówi wszystko o tej paniusi.

EDIT:
gladston pisze:W jaki sposób wszedłeś w jej galerie zdjęć? Nie korzystam z nk, ale o ile się nie mylę to jak ktoś ma ukrytą galerię to zdjęcia mogą oglądać tylko znajomi. Znasz ją? :P
z tą panią dzięki Bogu nigdy nie miałem do czynienia, główne zdjęcie na nk jest dostepne dla wszystkich. A tak swoją droga, to nawet jesli ktoś ma zablokowaną galerię zdjęć, łatwo można ją zobaczyć...

mrozzi - nk to małe zboczenie, nie jesteś na nk to znaczy, że nie żyjesz :lol: poza tym, portal wymyślony przez ludzi z polibudy wrocławskiej 8)
Ostatnio zmieniony 06 marca 2009, 20:20 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 1 raz.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 marca 2009, 19:14

Miś Coccolino pisze:http://nasza-klasa.pl/profile/1321996/gallery/32

opis mówi wszystko o tej paniusi.
Misiek co dociekliwy :lol: Teraz to wszystko zaczęło się układać niczym LEGO 8) "NadINTERpretacja" przy tłumaczeniu wypowiedzi Ranieriego zapewne celowa :-D


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 06 marca 2009, 19:53

Miś Coccolino pisze:http://nasza-klasa.pl/profile/1321996/gallery/32

opis mówi wszystko o tej paniusi.
W jaki sposób wszedłeś w jej galerie zdjęć? Nie korzystam z nk, ale o ile się nie mylę to jak ktoś ma ukrytą galerię to zdjęcia mogą oglądać tylko znajomi. Znasz ją? :P

zlypasterz pisze:
kurcze szkoda bo ladna dziewczyna, a z interu...
Ładna? Ona nie jest nawet średnia :P I mówię to jako facet, antypatie do Interu odstawiam na bok! :smile:


Żeby nie było OT to powiem, że miejmy nadzieję iż Inter zgubi punkty w następnym meczu. Mourinho wie doskonale, że musi oszczędzać swoich najlepszych piłkarzy na pojedynek na Old Trafford. Tam już nie będzie taryfy ulgowej. Czerwone Diabły zrobią im piekło. Cesar, będzie się musiał wykazać znacznie lepiej niż na San Siro.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 06 marca 2009, 20:02

Możesz wejść na zdjęcie - avatar i je zobaczyć w galerii :). Chociaż ja tam nie mam swoich zdjęć. A co do wypowiedzi Ranieriego, to on się wytłumaczył i kij - wierzę mu.


JuveCracow

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 343
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 06 marca 2009, 21:49


Wielu "obrażalskim" i przewrażliwionym na własnym punkcie jednostkom brakuje autoironii, luzu, dystansu do siebie. To nie wina Ranieriego, że tak mało osób, niezależnie od koloru skóry, wykształcenia czy miejsca zamieszkania potrafi śmiać się z samych siebie, swobodnie żartować i widzieć w lustrze coś więcej niż świętą krowę, dobrą i prawą, czule kochaną przez wszystkich ludzi, którzy obchodzą się z nią jak z jajkiem. Powtarzając za Jokerem- "Why so serious..?"
Co do żartu, to rozbawiła mnie polska interpretacja wypowiedzi naszego trenera, chociaż zamieszczona w temacie przez Misia Coccolino inglisz werszyn (jeśli ją dobrze kum kumam) jest o wiele łagodniejsza, a zrobienie z "yellow card" cytowanego z oburzeniem "żółtka" to moim zdaniem spore nadużycie. Forza Ranieri!
Ze wspominanym przez forumowiczów serwisem pilka.pl od ponad roku nie mam nic wspólnego, więc powstrzymam się od komentarzy.


krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 marca 2009, 22:13

stara_dama pisze:Zdaje sie ze to ta sama paniusia. BTW. (prezent od Abiego)

Agnieszka Kiołbasa, zamieszkała w Gliwicach

http://static.goldenline.pl/user_photo/ ... e_huge.jpg

---------------

Nie ma co sie wielce bulwersowac ta cala "zolta" afera. Moze na pierwszy rzut zabrzmialo to niefortunnie, ale Ranieri sie ladnie z tego wywinal.

W ogole ostatnio jakos duzo tych rasistowskich podtekstow.. a tu zolci a tu balotelli skacze po slupkach (jak MAŁPA) :C

Bzdury na bok.. chce dobrej gry naszej ekipy i na tym powinien sie skupic Ranieri.
Ej ej, to ta Agnieszka z portalu pilka.pl? hahah jezeli tak to ladny z niej bazyl... sorry za offa ale musialem to napisac... :D widac komu kibicuje. Ale nawet ja nie mam kalendarza interu :}

EDIT: ja tam Ranieriemu wierze ze nie chcial urazic "zoltych" :>


zlypasterz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 maja 2007
Posty: 40
Rejestracja: 29 maja 2007

Nieprzeczytany post 06 marca 2009, 23:10

gladston pisze:
zlypasterz pisze:
kurcze szkoda bo ladna dziewczyna, a z interu...
Ładna? Ona nie jest nawet średnia :P I mówię to jako facet, antypatie do Interu odstawiam na bok! :smile:
skoro dla ciebie ta dziewczyna nawet nie jest srednia to wybacz, ale gratuluje ci ambicji co do wygladu kobiet, dla mnie jest ladna (nie mowie ze piekna), a w sumie kazdy ma inny gust


matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 06 marca 2009, 23:18

zlypasterz pisze:w sumie kazdy ma inny gust
Tym zdaniem zakończyłbym dyskusję na temat tej nędznej prowokatorki :)
Ranieri oficjalnie powiedział co miał na mysli nazywając sędziego "chińskim", a oprócz wypowiedzi tego jednego dziennikarza z Kraju Środka nie było więcej wypowiedzi, wyrażających oburzenie, więc nie wiem nad czym się rozwodzić. Dla mnie sztucznie rozdmuchana sprawa, aby pokazać Ranieriego jako rasistę :lol:


January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 08 marca 2009, 15:43

Trener jakiego znamy?

Niewątpliwie mourinho to bardzo skromny człowiek, po tym poznaje się wielkich ludzi.


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
ODPOWIEDZ