Juventus faworytem LM w całej Europie.

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 15:35

Gracz FMa to jak dziecko Neo - nie chodzi o sam fakt posiadania gry (neostrady) ale o pewną jakość w tym co pisze.
Zaznaczam że NIE przeglądałem wcześniejszych postów i NIE wiem do kogo ani NIE wiem dlaczego zostały wypowiedziane.

Chielliniemu taktycznie jeszcze daleko do Cannavaro. Przypomnijcie sobie choćby meczz Zenitem i ich groźną sytuację na początku meczu. Gdzie stał Chiellini? 2 metry od słupka nie kryjąc nikogo. W sumie podczas całej akcji poruszał się trochę jak dziecko we mgle.
Takie błędy wciąż przytrafiają mu się dużo częściej niż miało to miejsce Cannavaro.


Dirty mind
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 16:39

Chielliniemu taktycznie jeszcze daleko do Cannavaro. Przypomnijcie sobie choćby meczz Zenitem i ich groźną sytuację na początku meczu. Gdzie stał Chiellini? 2 metry od słupka nie kryjąc nikogo. W sumie podczas całej akcji poruszał się trochę jak dziecko we mgle.
Takie błędy wciąż przytrafiają mu się dużo częściej niż miało to miejsce Cannavaro.[/quote]

Trudno się z tym zgodzić. Jeden przykład vide jeden mecz Włochy - Chile na mś we Francji Fabio Cannavaro kryć miał Marcelo Salasa (też dam jeden mecz dla przykładu), który strzelił dwie bramki. Cannavaro uważa, że wszystkie padły po jego ewidentnych błędach. Faktycznie do każdego dośrodkowania wychodził tragicznie, o błędach w taktyce nie wspominając. W lidze też długo się uczył, żeby zostać świetnym graczem defensywy. Mówienie, że Cannavaro był lepszy niż Chiellini w jego wieku, jest opinią wyrażoną na wyrost. :)


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 17:18

Karowiew pisze:Mówienie, że Cannavaro był lepszy niż Chiellini w jego wieku, jest opinią wyrażoną na wyrost. :)
My mówimy, że Chiellini z 2008 jest słabsza wersja Cannavaro z 2005.
Gracz FMa to jak dziecko Neo - nie chodzi o sam fakt posiadania gry (neostrady) ale o pewną jakość w tym co pisze.
Nie za bardzo uogulniasz? Czy wszyscy posiadacze neostrady to tzw. dzieci neo? Czy wszyscy piszą, za przeproszeniem pierdoły? Czy wszyscy gracze FMa widzą w podstawowym składzie Juve Messiego, Palombo, VdV, Quaresme i Essiena? :smile:


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 17:34

stahoo - jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś nie pisał teraz takich postów. Wiem, że 'czytaj ze zrozumieniem' stało się ostatnio szalenie modne, ale ja pisałem wyraźnie:
NIE chodzi o posiadanie Neo (FMa) ale o SPOSÓB PISANIA/ARGUMENTOWANIA.

Karowiew
Teraz to mnie dobiłeś. Dyskusja rozpoczęła się od porównania składu 2005/06, w tym ówczesnego Cannavaro z obecnym Chiellinim, a Ty wyskakujesz z błędami Canny z czasów, kiedy nawet nie minął środek jego długiej kariery w Parmie, a na arenie międzynarodowej dopiero raczkował. Na 7 lat przed omawianym sezonem 05/06. Wspaniała argumentacja.


Dirty mind
rokfor

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 18:09

Chyba troche odbiegacie od tematu :wink:

Do rzeczy, uwazam ze potencjalnych faworytow jest conajmniej 10, fakt faktem My do nich rowniez nalezymy. Na poczatek trafilismy do silnie obsadzonej grupy, nikt nie moze zaprzeczyc. Druzyny angielskie wygladaja na jeszcze silniejsze niz w zeszlym roku do grona faworytow naleza rowniez Real i Barca, nie nalezy zapominac o Bayernie ktory notuje kiepski poczatek sezonu, ale zawsze jest grozny.
Mysle ze przy odrobinie szczescia ktora jest bez watpienia potrzebna mamy szanse cos ugrac w tej edycji LM. :whistle:


Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 18:20

Oki mój błąd :). Wspaniałe zdanie "Takie błędy wciąż przytrafiają mu się dużo częściej niż miało to miejsce Cannavaro"


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 18:47

Venomik pisze:stahoo - jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś nie pisał teraz takich postów. Wiem, że 'czytaj ze zrozumieniem' stało się ostatnio szalenie modne, ale ja pisałem wyraźnie:
NIE chodzi o posiadanie Neo (FMa) ale o SPOSÓB PISANIA/ARGUMENTOWANIA.
Starałem sie przeczytac jak najlepiej umiem ;) Teraz gdy sie w to dokładnie wczytałem to widze o co chodziło. Niemniej jednak było to na poczatku troche zawiłe ;) Ja zinterpretowałem to tak:
Gracz FMa to jak dziecko Neo - nie chodzi o sam fakt posiadania gry (neostrady) ale o pewną jakość w tym co pisze
Znaczy tyle co:
Gracz FMa to jak dziecko Neo - tu ok.
i teraz:
nie chodzi o sam fakt posiadania gry (neostrady) ale o pewną jakość w tym co pisze.- Nie chodzi o to, że posiada grę czy też neostradę, ale o to, że dzieci neo/fmczycy piszą głupoty.

Tak to na pierwszy rzut oka wygladąło.
Sorry za OT.


Pinturicchio1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2008
Posty: 115
Rejestracja: 12 maja 2008

Nieprzeczytany post 05 października 2008, 09:02

To że zawsze liczyliśmy się w Europie nie podlega wątpliwości :)


Noi Siamo Come La Nostra Fede... Immortale!!!

Obrazek
ODPOWIEDZ