Juventini na wypożyczeniach...

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 lutego 2018, 16:56

Dobra kolejka w serie B naszych zdolnych orłów.
Clemenza bramka, Marrone bramka, Cerri bramka + asysta. Cerri bardzo ciekawe liczby w tym sezonie 20 meczy w lidze 8 bramek i 9 asyst, 3 mecze w pucharze 4 bramki + 2 asysty.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 24 lutego 2018, 17:29

Chciałbym kiedyś usłyszeć od naszych włodarzy czym musi się odznaczać młodzik którego warto włączyć do pierwszej drużyny bo nie wiem jak wy, ale ja nie mam złudzeń...gdyby nie bieda po Calciopoli to Marchisio kopałby dalej w jakiejś Atalancie, Empoli czy cholera wie.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 24 lutego 2018, 19:43

Shadow Marshall pisze:Chciałbym kiedyś usłyszeć od naszych włodarzy czym musi się odznaczać młodzik którego warto włączyć do pierwszej drużyny bo nie wiem jak wy, ale ja nie mam złudzeń...
Może dlatego, że są po prostu za słabi?

PlanetJuve pisze: Cerri bardzo ciekawe liczby w tym sezonie 20 meczy w lidze 8 bramek i 9 asyst, 3 mecze w pucharze 4 bramki + 2 asysty.
W ogóle mnie to nie przekonuje, szczególnie, że to jest wysunięty napastnik. Mnóstwo było takich zawodników, którzy coś tam grali w Serie B, a potem przepadali w Serie A, albo zasilali średniaków. W ostatnich latach najbardziej przypomina mi się przypadek Edera, który w jednym sezonie Serie B strzelił prawie 30 bramek, a potem w Serie A nigdy nie doszedł nawet do 15.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 24 lutego 2018, 20:43

ewerthon pisze:
Shadow Marshall pisze:Chciałbym kiedyś usłyszeć od naszych włodarzy czym musi się odznaczać młodzik którego warto włączyć do pierwszej drużyny bo nie wiem jak wy, ale ja nie mam złudzeń...
Może dlatego, że są po prostu za słabi?
A czego Ty byś chciał? Zdobytej złotej piłki przez wypożyczonego do Cagliari/Bologni gracza? Jestem pewny że gdyby to byli gracze innego klubu Serie A, dawno zostaliby czołowymi zawodnikami we Włoszech. Jedni topami, drudzy świetnymi ligowcami. Tak swoją drogą, skupujemy co najlepsze we Włoszech z talentów, a potem ich marnujemy, przyczyniając się tym samym do fatalnej obecnej sytuacji kadry, bo zatrzymujemy rozwój jej potencjalnych gwiazd.
ewerthon pisze:Przypomina mi się przypadek Edera, który w jednym sezonie Serie B strzelił prawie 30 bramek, a potem w Serie A nigdy nie doszedł nawet do 15.
Przypomina mi się przypadek Del Piero, który w jednym sezonie Serie B strzelił 1 bramkę, a potem w Serie A nigdy nie doszedł nikt do bycia taką legendą Juventusu jak On. :lol:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 24 lutego 2018, 20:59

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
ewerthon pisze:
Shadow Marshall pisze:Chciałbym kiedyś usłyszeć od naszych włodarzy czym musi się odznaczać młodzik którego warto włączyć do pierwszej drużyny bo nie wiem jak wy, ale ja nie mam złudzeń...
Może dlatego, że są po prostu za słabi?
A czego Ty byś chciał? Zdobytej złotej piłki przez wypożyczonego do Cagliari/Bologni gracza?
Ja tylko zadałem pytanie, a ty już dopisałeś sobie do tego resztę.
ForzaItanimulli3vujcm pisze:
ewerthon pisze:Przypomina mi się przypadek Edera, który w jednym sezonie Serie B strzelił prawie 30 bramek, a potem w Serie A nigdy nie doszedł nawet do 15.
Przypomina mi się przypadek Del Piero, który w jednym sezonie Serie B strzelił 1 bramkę, a potem w Serie A nigdy nie doszedł nikt do bycia taką legendą Juventusu jak On. :lol:
Beznadziejne porównanie. Kiedy Del Piero wychodził na powierzchnie włoska piłka była w zupełnie innym stanie niż teraz. Nowe stadiony, ogromne pieniądze inwestowane w futbol, multum talentów.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 24 lutego 2018, 22:00

ewerthon pisze:Ja tylko zadałem pytanie, a ty już dopisałeś sobie do tego resztę.
Wiesz, wielu ludzi zachowuje się jak zgorzkniałe marudy i oczekuje nie wiadomo czego od młodych zawodników.

Poza tym, interesujesz się trochę Juventusem i włoską piłką to chyba wiesz jakie jest na Półwyspie Apenińskim podejście do młodych zawodników. Mam nadzieje nie przesiąkłeś nim.
ewerthon pisze:Beznadziejne porównanie. Kiedy Del Piero wychodził na powierzchnie włoska piłka była w zupełnie innym stanie niż teraz. Nowe stadiony, ogromne pieniądze inwestowane w futbol, multum talentów.
Zakpiłem sobie oczywiście z Del Piero. Chodzi mi o to że wiele jest potencjalnym gwiazd które aż proszą się o danie szansy, ale mentalność Calcio jest jaka jest. Zaś My jako najlepszy klub we Włoszech, kultywujemy tą tradycję...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Arcadio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 229
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 lutego 2018, 14:47




Nikt nie wrzucał, a fajna bramka :)


Żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek.
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 03 marca 2018, 17:06

Marko Pjaca zdobyl gola dla Schalke, moze dobrze mu zrobi to wyporzeczenie i wroci do dobrej dyspozycji jak przed kontuzji.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 12 marca 2018, 19:36

Cerri na 25 występów w tym sezonie ma nie tylko 14 goli, ale też 11 asyst: https://www.transfermarkt.pl/alberto-ce ... ler/197751

Gra na szpicy i ma 194 cm, więc podejrzewam, że asysty wynikają ze zgrywania piłek głową do partnerów ;)


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 21 marca 2018, 00:55

Cerri teoretycznie ma prawie wszystko czego wymaga się od nowoczesnej 9. Siła, niezła motoryka, piłka mu nie przeszkadza, gra obiema nogami, mocny w powietrzu, potrafi uderzyć sprzed pola karnego i dostrzega partnerów na boisku - asysty to głównie podania... nogami ;)

Tylko ta skuteczność, a raczej jej brak. Mocno się zdziwiłem, jak zobaczyłem jego liczby w tym sezonie. Może coś z niego jeszcze będzie, choć nie nastawiam się na jego grę w Juventusie. Niestety Włosi od lat nie mogą doczekać się klasowego napastnika.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 15 lutego 2022, 21:40

Fagioli i Zanimacchia wyrastają na kluczowe postacie Cremonese, które jest sensacyjnym liderem Serie B.

Fagioli ma w ogóle spore szanse na wykręcenie lepszych liczb niż Verratti w sezonie 2011/12. To Włoch i nasz wychowanek (w klubie od 14. roku życia), a do tego kiedyś ciepło wypowiadał się o nim Allegri, który zresztą chyba dał mu zadebiutować w Juve. Dziś rozegrał kolejny mecz na OPŚ w 4-2-3-1, więc mógłby grać mezzalę albo trequartistę jako zmiennik Dybali. Według mnie zasługuje na szansę w pierwszej drużynie Juve, bo z ogrywaniem na wypożyczeniach w Serie A jest problem - kluby nie mają w tym żadnego interesu.

Kiedyś dobrze zapowiadał się też Nicolussi Caviglia, ale niestety zerwanie więzadeł zastopowało jego karierę. Oby Fagioli miał więcej szczęścia.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1760
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 15 lutego 2022, 22:44

Crunny pisze:
15 lutego 2022, 21:40
To Włoch i nasz wychowanek (w klubie od 14. roku życia), a do tego kiedyś ciepło wypowiadał się o nim Allegri, który zresztą chyba dał mu zadebiutować w Juve.
Fagioli zadebiutował u Pirlo - na początku zeszłego roku w Coppa Italia z tego co pamiętam. Allegremu tak się spodobał, że ten pozwolił mu pojechać z kadrą kiedyś na jeden mecz i to tyle. W Eleven kiedyś przytaczali tę historię jako dowód na to, że taktyk był zachwycony talentem Fagiolego.

Ogólnie to tak, sporo się o tym Fagiolim pisze i wygląda na to, że faktycznie dobrze sobie tam radzi. Ale zajrzałem w swoją tajemniczą kulę i zobaczyłem przyszłość: Allegri będzie chciał Fagiolego przetestować w pre-sezonie, ten będzie się prezentował dobrze, ale na kilka dni przed końcem mercato strateg stwierdzi, że Fagioli ma za mało doświadczenia na poziomie Serie A i wypchnie go na wypożyczenie do Sassuolo albo jakiejś Genui. I tyle z niego będzie w Juventusie.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2022, 23:16

Ihattern dziś hat-trick w drugiej lidze holenderskiej (póki co występuje w rezerwach Ajaxu). Trzecia bramka palce lizać:



Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2022, 13:47

Crunny pisze:
25 kwietnia 2022, 23:16
Ihattern dziś hat-trick w drugiej lidze holenderskiej (póki co występuje w rezerwach Ajaxu). Trzecia bramka palce lizać:

Gość ma moim zdaniem bardzo duży talent ale jak czytałem z nim wywiad jakieś pół roku temu to aż się złapałem za głowę - taka biła z niego roszczeniowość (chyba w sumie charakterystyczna dla dzisiejszych młodych piłkarzy).

Newsy podają, że trafił do nas za 6 melonów, a transfermarkt mówi o 1,9 melona - jeśli ta druga kwota jest prawdziwa to trochę kontrowersyjnie stwierdzę, że nie jest to żaden pieniądz i nawet gdyby facet kompletnie, kompletnie nie wypalił i skończył karierę w okręgówce to warto było zaryzykować.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2022, 14:30

Crunny pisze:
25 kwietnia 2022, 23:16
Trzecia bramka palce lizać:
Gol a la Dybala/Kulu. Szczerze, to bardziej podobał mi się dokładny przerzut, z którego wyszła asysta. U nas też się gra takie piłki tylko do tyłu za plecy kolegi :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ