Juventini na wypożyczeniach...

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2015, 18:53

Kimi pisze:Czy mi się wydaje czy Palermo dzięki wczorajszej porażce awansowało z 11 na 10 miejsce w zamian za Milan? Przecież bilans bramkowy mają gorszy. :think:.
przecież Palermo ani nie grało wczoraj, ani też nie przegrało :think:


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 17 maja 2015, 20:59

Wojtek pisze:
Kimi pisze:Czy mi się wydaje czy Palermo dzięki wczorajszej porażce awansowało z 11 na 10 miejsce w zamian za Milan? Przecież bilans bramkowy mają gorszy. :think:.
przecież Palermo ani nie grało wczoraj, ani też nie przegrało :think:
Mi się wydaje, że tu kolega po prostu pomylił się i źle sformuował pytanie. A powinno to wyglądać raczej tak: wcześniejszej porażce Milanu , a bilans bramkowy mają lepszy.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 maja 2015, 10:06

zbysioJuve pisze:
Wojtek pisze:
Kimi pisze:Czy mi się wydaje czy Palermo dzięki wczorajszej porażce awansowało z 11 na 10 miejsce w zamian za Milan? Przecież bilans bramkowy mają gorszy. :think:.
przecież Palermo ani nie grało wczoraj, ani też nie przegrało :think:
Mi się wydaje, że tu kolega po prostu pomylił się i źle sformuował pytanie. A powinno to wyglądać raczej tak: wcześniejszej porażce Milanu , a bilans bramkowy mają lepszy.
Ogólnie wszystko mi się powaliło, zły dział, byłem przekonany, że Palermo przegrało z Lazio, a to była Sampdoria... Choć nadal Palermo ma gorszy bilans (49-51) od Milanu (50-49) a są wyżej w tabeli.


ZaperJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2011
Posty: 124
Rejestracja: 31 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 18 maja 2015, 10:09

O kolejności w tabeli decyduje mecz bezpośredni. Palermo u siebie przegrało 1:2, a na wyjeździe pokonali Milan 2:0 :)


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 15:51

Wiecie na jakich zasadach nasz Zoran Josipović(nie Josinović!) pogrywa teraz w FC Lugano?

Faktem jest, że miniony sezon 14/15 spędził tam na wypożyczeniu i to, że nowy już sezon rozpoczął również z Lugano(15 minut gry, dwie żółte kartki). Szukałem w googlach po nazwisku i na ich bardzo prężnie działającej oficjalnej stronie czegoś o jego transferze. Nic nie znalazłem.


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2015, 20:52

Nie wiem czy tutaj o tym pisać, ale czy ktoś wie czemu Berardi dziś nie zagrał? Ba nawet nie był na ławce?

OK, znalazłem. Wypadł na 40-50 dni, po starciu z jakimś zawodnikiem Napoli. Naprawdę co za drużyna...
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2015, 20:55 przez Kamex22, łącznie zmieniany 1 raz.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2015, 20:54

Kamex22 pisze:Nie wiem czy tutaj o tym pisać, ale czy ktoś wie czemu Berardi dziś nie zagrał? Ba nawet nie był na ławce?
Kontuzja w meczu z Napoli. Wyleciał na około 4 tygodnie niestety.


bianconeristy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2007
Posty: 138
Rejestracja: 23 października 2007

Nieprzeczytany post 03 września 2015, 09:13

Nicola Leali - to prawda, że ten chłopak dalej należy do Juve i jest we Frosinone na zasadzie wypożyczenia?

Nie sądzę żeby ktoś oglądał Atalanta - Frosinone, ale może jednak ktoś się znajdzie i będzie mógł powiedzieć coś więcej w zakresie dyspozycji Lealiego w tym spotkaniu.
Po skrócie można stwierdzić, że Leali jest w bardzo dobrej formie. Obronił karnego, kilka groźnych strzałów i zaliczył interwencję wybraną do trzech najlepszych w drugiej kolejce. Można się przyczepić do pierwszej bramki dla Atalanty, przy której trochę zaspał i się poślizgnął. Jednak w tym wypadku bardziej obwiniałbym obrońców.

Czy on ma jeszcze jakieś realne szanse powalczyć o numero uno w Juve?

edit: Po skrócie i statystykach z meczu z Romą tym razem odnoszę wrażenie, że Leali zaliczył średni mecz, żeby nie powiedzieć więcej. Roma miała trzy strzały na bramkę, dwa wpadły. Skuteczność bramkarza Frosinone fatalna. Na skrócie nie pokazali też jakiegoś wyróżniającego się zachowania Lealiego na przedpolu, przy rzucie rożnym itp. W porównaniu do poprzedniej kolejki obniżka formy i już 6 puszczonych bramek.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 16:44

Mattiello zalicza asyste przy golu Pellissiera na 2:2.



Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 19:45

Niezłe wejście po takiej kontuzji.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 października 2015, 18:40

Matiello złamał noge,no to chłopak w ciągu roku dwie takie kontuzje, szklanka? Możliwe, a szkoda, bo zaczął się chyba odnajdywać w Weronie. Obawiam się, ze to jednak może być początek końca chłopaka.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 października 2015, 19:49

Szkoda chłopaka. A jeszcze w zeszłej kolejce asystował po długiej kontuzji. No cóż życie. Obry wrócił mocniejszy.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 22 października 2015, 20:15

Robaku pisze:Matiello złamał noge,no to chłopak w ciągu roku dwie takie kontuzje, szklanka? Możliwe, a szkoda, bo zaczął się chyba odnajdywać w Weronie. Obawiam się, ze to jednak może być początek końca chłopaka.
Nie znalazłem nic żeby znów złamał.


Wojtek1207

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 230
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 października 2015, 23:58

Garreat pisze:
Robaku pisze:Matiello złamał noge,no to chłopak w ciągu roku dwie takie kontuzje, szklanka? Możliwe, a szkoda, bo zaczął się chyba odnajdywać w Weronie. Obawiam się, ze to jednak może być początek końca chłopaka.
Nie znalazłem nic żeby znów złamał.
http://www.football-italia.net/74691/ma ... w-fracture


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 23 października 2015, 02:13

Oszzzz fak. Pecha mamy do tych młodych łepków. Najpierw Bouy - był jednym z lepszych środkowym pomocników w Serie B, a po kontuzji przepadł. Teraz dobrze rokujący Mattiello, wraca w dobrym stylu po ciężkim złamaniu i na treningu doznaje podobnej kontuzji tej samej nogi.

Pozamiatane.


ODPOWIEDZ