Juventini na wypożyczeniach...

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2011, 19:48

Mietson pisze:
WojtinhoFCJ pisze:Parma niech się utrzyma, to był kiedyś mocny klub, zdecydowanie wolę ich w lidze niż jakieś Albinoleffe (z całym szacunkiem).

A Wolfsburg niech spada z ligi, bardzo chętnie to zobaczę. Może uda się wyrwać Kjaera w promocyjnej cenie? :-D Bo Diego do nas nie wróci póki Marotta jest w klubie, nie liczcie na to.
Uwielbiam te najazdy na Marottę. Uwielbiam powracanie do tematu Diego.
Diego nie wróci bo sam nie będzie chciał wrócić i Marotta nie ma tu nic do rzeczy. A Kjaer? :D On jest gorszy niż Bonucci. Jak mamy ściągać stopera, to takiego który zrobi różnicę.
Akurat pisząc tego posta nie miałem na myśli jeżdżenia po Marottcie, Ty to sobie dopowiedziałeś. Stwierdziłem tylko fakt że Diego do nas nie wróci póki jest tu Marotta bo to on go sprzedał, więc nawet jakby Ribas zdobył Złotą Piłkę to Marotta się do błędu nie przyzna. A sam Marotta to dyskusja na inny wątek, ale do tej pory podjął zbyt wiele błędnych decyzji. EOT.

Co do Kjaera to nie wiem jak się teraz prezentuje, ale uchodził za utalentowanego obrońcę, a został sprzedany za ok 15 mln chyba (niech ktoś mnie poprawi jbc). Jeśli VFL spadnie to myślę że warto by zaryzykować za jakieś 7 mln. Więcej nie wydamy bo mamy pilniejsze wydatki niż stoper, ale jak okazja dobra to warto spróbować.


Z Juve na dobre i złe!
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2011, 20:05

WojtinhoFCJ pisze:
Mietson pisze:
WojtinhoFCJ pisze:Parma niech się utrzyma, to był kiedyś mocny klub, zdecydowanie wolę ich w lidze niż jakieś Albinoleffe (z całym szacunkiem).

A Wolfsburg niech spada z ligi, bardzo chętnie to zobaczę. Może uda się wyrwać Kjaera w promocyjnej cenie? :-D Bo Diego do nas nie wróci póki Marotta jest w klubie, nie liczcie na to.
Uwielbiam te najazdy na Marottę. Uwielbiam powracanie do tematu Diego.
Diego nie wróci bo sam nie będzie chciał wrócić i Marotta nie ma tu nic do rzeczy. A Kjaer? :D On jest gorszy niż Bonucci. Jak mamy ściągać stopera, to takiego który zrobi różnicę.
Akurat pisząc tego posta nie miałem na myśli jeżdżenia po Marottcie, Ty to sobie dopowiedziałeś. Stwierdziłem tylko fakt że Diego do nas nie wróci póki jest tu Marotta bo to on go sprzedał, więc nawet jakby Ribas zdobył Złotą Piłkę to Marotta się do błędu nie przyzna. A sam Marotta to dyskusja na inny wątek, ale do tej pory podjął zbyt wiele błędnych decyzji. EOT.

Co do Kjaera to nie wiem jak się teraz prezentuje, ale uchodził za utalentowanego obrońcę, a został sprzedany za ok 15 mln chyba (niech ktoś mnie poprawi jbc). Jeśli VFL spadnie to myślę że warto by zaryzykować za jakieś 7 mln. Więcej nie wydamy bo mamy pilniejsze wydatki niż stoper, ale jak okazja dobra to warto spróbować.
Diego nie wróci, bo piłkarze rzadko wracają do klubów które opuścili, na pewno nie do takich z którymi się pożegnali w takich okolicznościach. Sprawy takie jak Cannavaro albo np. Lehman to inne przypadki. "Honor Marotty" nie ma nic do rzeczy. Zresztą, skąd to możesz wiedzieć? A już wiem - Ty tego nie wiesz ale tak Ci pasuje bo Marotta jest zuy i trzeba go pocisnąć.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2011, 17:25

Mietek, co sie z Toba dzieje? Czyzbys prosta droga zmierzal do "frontu obrony Marotty"?;)

Wolsfburg spadnie, bo Diego w ostatnim meczu, w 90 minucie strzeli samoboja :D


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2011, 18:21

jakku1 pisze:Mietek, co sie z Toba dzieje? Czyzbys prosta droga zmierzal do "frontu obrony Marotty"?;)
To już powstał taki front? :) Nawet jeśli, to ja nie chcę do niego należeć. Powiem tylko, że drażni mnie skrajnie nieobiektywna ocena Marotty. Zarzuty jakie mu się stawia są momentami śmieszne.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2011, 20:02

Albo jesteś z frontem albo przeciwko :smile:


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2011, 21:27

Jak nie Del Neri, który zostaje na kolejny sezon, to Amauri, który najprawdopodobniej wróci do nas latem. Po prostu cud, miód, malina i orzeszki.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2011, 21:20

God bless Giovinco!

Lej Waćpan chamów... Chamstwo trzeba płazować!

polecam meczyk. Parma z kimś tam gra ;)


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2011, 21:34

yanquez pisze:God bless Giovinco!

Lej Waćpan chamów... Chamstwo trzeba płazować!

polecam meczyk. Parma z kimś tam gra ;)
6 gol. Ma jeszcze 4 asysty. Biorac pod uwage minuty, ktore spedzil dotychczas na boiskach Serie, Gio albo strzela albo asystuje, w co 2 meczu. Ma ktos linka do tej bramki?

Edit: --Maq-- Podziekowac ;)
Ostatnio zmieniony 16 kwietnia 2011, 21:40 przez jakku1, łącznie zmieniany 1 raz.


Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2011, 21:38

jakku1 pisze:
yanquez pisze:God bless Giovinco!

Lej Waćpan chamów... Chamstwo trzeba płazować!

polecam meczyk. Parma z kimś tam gra ;)
6 gol. Ma jeszcze 4 asysty. Biorac pod uwage minuty, ktore spedzil dotychczas na boiskach Serie, Gio albo strzela albo asystuje, w co 2 meczu. Ma ktos linka do tej bramki?
http://www.101greatgoals.com/videodispl ... n-9062038/ tu jest bramka :wink:


kowal1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 144
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2011, 21:42

Nasza mróweczka znów strzela. Oby tak dalej.
Ciekawe jak Amauri się prezentuje


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2011, 21:50

kowal1990 pisze:Ciekawe jak Amauri się prezentuje
Nie oglądam od początku, ale zapamiętałem jeden przyzwoity rajd, nie najgorzej odnajduje się w polu karnym, a poza tym to tradycyjnie - więcej mach rękami niż biega. Chociaż mam dziwne wrażenie, że gdy grał u nas to mu mniej zależało.

Edit.
A teraz zakręcił obroną i uderzył w poprzeczkę. Lol.

Edit.
Jest i bramka!


bonus2o

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 grudnia 2008
Posty: 35
Rejestracja: 20 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2011, 22:21

Juventus - Inter 2-0 Giovinco 35' Amauri 86'


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2011, 22:23

Amauri bramka :> Inter bez formy odaje mistrzostwo już na 100% ciekawe czy Napoli jeszcze bedzie walczyło


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2011, 22:27

bonus2o pisze:Juventus - Inter 2-0 Giovinco 35' Amauri 86'
Oplułem monitor jak to na livescore zobaczyłem. Przypomniała mi się piosenka Majki Jeżowskiej marzenia się spełniają :ok:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2011, 22:29

Straszliwa zemsta Amauriego na Interowcach! Za te wszystkie smiechy z niego przez ostatnie lata!

Czyli Milan i Napoli zostaja w grze. 5 kolejek do konca.


ODPOWIEDZ