Spalletti w Juve?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
JuveFanWałcz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2008
Posty: 11
Rejestracja: 16 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 03 września 2008, 16:56

Jak donosi włoski tuttosport, może dojść do zaskakującej zmiany na trenerskiej ławce Juventusie Turyn obecny szkoleniowiec rzymskiego klub miałby zostac trenerem w Juventusie Turyn zmieniając na tym stanowisku Claudio Ranieriego.

Jeśli miało by to okazać się prawda to jak to oceniacie. Czy Spalletti lepiej spisywał by się na stanowisku trenera od Ranieriego?


Źródło: www.goal.com
Ostatnio zmieniony 03 września 2008, 17:14 przez JuveFanWałcz, łącznie zmieniany 1 raz.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 03 września 2008, 17:01

nie podales dokładnego źródła (moze byc kartka) a pisza tez o tym tutaj:
http://transfery.info/news-full-8690.html

jednak jak dla mnie to plotka

a co do twojego pytania to nie widze potrzeby zmieniania kołcza - nie mam nic do Ranieriego ale przyznaje że Spaletti jest świetnym trenerem i podziwiam go za jego prace w Romie, szacunek
:-D
Ostatnio zmieniony 03 września 2008, 17:13 przez tabo89, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
śliwek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2008
Posty: 20
Rejestracja: 12 lipca 2008

Nieprzeczytany post 03 września 2008, 17:05

Radzę podać źródło.

Co do zmiany na ławce trenerskiej, już kiedyś było mówiono, że Spaletti zostanie trenerem Juve, i patrząc na to jak gra Roma jestem za. Romie z góry współczuje jeśli ich trenerem miałby zostać geniusz Ancelotti :lol: Natomiast jeśli chodzi o trenera Milanu to miałby nim zostać niby Rijkaard. Czy takie zmiany są możliwe? Nie wiem na razie jest jak jest i musimy wytrzymać ;)


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 03 września 2008, 17:26

W obecnej chwili nie ma mowy o zmianie trenera, a w przeciągu sezonu może zdarzyć się tak wiele rzeczy, że nie ma sensu gdybać.

Jeśli chodzi o umiejętności - Spaletti jest świetnym trenerem, bardzo go cenię. Uważam jednak, że nie ma sensu zwalniać Ranieriego (tak jak moim zdaniem nie było sensu kończyć współpracy z Didierem).
A tak swoją drogą, jednego trenera z Romy już mieliśmy. Wyniki miał dobre, ale nie będę go najlepiej wspominał.


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 września 2008, 17:37

http://www.seriea.pl/index.php?strona=n ... kul=120772 Tu też o tym piszą.

Jak na razie nie mam większych zastrzeżeń do Ranieriego, nie zmienia to oczywiście faktu, że widziałbym na stanowisku trenera Juve kilku innych szkoleniowców. Dajmy mu szansę, nie bądźmy Chelsea czy Realem którzy co sezon zmieniają trenerów :) Na razie jest dobrze, więc zmiany są niepotrzebne. Chyba, że myślimy o zmianach w zarządzie :whistle: :smile:

IMO to plotka.


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 września 2008, 18:01

Gdyby bylo napisane, ze to Michael Jordan ma zastapic Claudio, sens newsa nie zmienilby sie.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 03 września 2008, 18:11

Wielkim zwolennikiem talentu trenerskiego Ranieriego nie jestem, a Spallettiego wręcz przeciwnie. Obecnie absolutnie TOP3 włoskich trenerów piłkarskich.


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 września 2008, 18:13

JuveFanWałcz pisze:Jak donosi włoski tuttosport
:roll:

Jak dla mnie to na 200% plota, nasz zarząd nie ma żadnych podstaw do zwolnienia Claudio. Poza tym zmiana trenera w czasie trwania rozgrywek to nie jest dobry pomysł.


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 03 września 2008, 19:00

co do całego newsa , na takiej zamianie trenerów na pewno najgorzej wyszła by roma ... co do Spallettiego w Juve ... może kiedyś , w tym sezonie raczej nie , choć dużo będzie zależało od wyników wszystkich zespołów. A jeśli już miałby zostać u nas trenerem wiązało by to się ze sporym przemeblowaniem składu , bo Spalletti raczej preferuje futbol ofensywny ... może wtedy niektórzy doczekaliby się tak upragnionego Diego lub innego zawodnika tego pokroju .


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 03 września 2008, 19:08

hehe mi pomysl Spalletiego w Juve sie podoba bo lubie i szanuje tego trenera :) ale cos jest teraz w tym Juve Ranieriego co mnie intryguje :P dlatego dal bym Claudio szanse bo widzac ze Juve potrafi grac dobra pilke pod jego wodza, trzeba tylko to ustabilizowac i przestac gadac po cienkich meczach ze jest zadowolony :p


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 03 września 2008, 19:57

nasze blogoslawienstwo i jedyna sznasa na sukces.. ale dziwne gdyby taka zmiana nastapila zaraz po starcie sezonu

edit: ach sorry, to sa spekulacje na temat tego co sie bedzie dzialo za rok.. takze bez komentarza


calma calma
RavaneVialli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2007
Posty: 425
Rejestracja: 03 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 września 2008, 20:26

Ranieri zostanie tu do 2010 roku, zresztą tyle ma trwać jego kontrakt, a wtedy prawdopodobnie zarząd spróbuje jeszcze raz tego, co nie udało im się po zwolnieniu Deschampsa.

A Tuttosport serwuje bzdury, już w dzień po zamknięciu mercato łączy nas z Zapatą i Felipe. Szykuje się też prawdopodobnie długi rok z Aquilanim.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 03 września 2008, 20:43

Bardziej cenie Prandelliego...ale nad trenerem Romy tez bym się długo nie zastanawiał.


18kokol97

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2008
Posty: 20
Rejestracja: 28 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 03 września 2008, 21:09

uważam że Claudio Ranieri powinien pozostać trenerem Juventusu ponieważ radzi sobie bardzo dobrze a Spaletti niech zostanie przy Romie


''Od kołyski aż po grób wiara tylko w jeden klub Juventus Turyn."
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 03 września 2008, 21:43

Spalletti to świetny trener. Obecnego szkoleniowca Romy cechuje przede wszystkim duża pomysłowość, ale nie wiem skąd ten temat?
Naszym trenerem jest Ranieri i dopiero po tym sezonie będziemy mogli ocenić jego pracę i jeśli będzie słaba - pomyśleć o ewentualnym następcy.
My, a właściwie zarząd.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
ODPOWIEDZ