Juventus w LM

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 13:23

I to bardzo, bo wtedy najpewniej jedna z drużyn - Juve bądź Real - pogra w pucharze UEFA. No, chyba, że zarówno Real jak i Juve zgarną po trzy punkty w meczach między sobą, wygrają z Zenitem na własnym boisku i dwukrotnie pokonają BATE. Wtedy trzy drużyny będą miały po 12 punktów :]
Mimo wszystko wolę widzieć Zenit który nie wygrywa u siebie z Juve


Dirty mind
matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 13:29

steru pisze:
matekkuba pisze:Dla mnie Zenit to zespół, który sprawić niespodziankę może tylko na wyjeździe, bo warunki w Rosji są inne niż w ligach z "ciepłycha krajów". Dla mnie Zenit może i wygra z Juve i Realem, ale tylko u siebie. I to bardzo dużym nakładem sił.
To by oznaczało już 6 punktów. Doliczyć w takim razie można kolejne 3 punkty za mecz u siebie z BATE i prawdopodobne 3 punkty za rewanż na Białorusi i Zenit ma 12 punktów :lol: Real i Juve powinni drżeć :)
Zapomniałeś zaznaczyć, że bardzo dużym nakładem sił. Z resztą napisałem, że wygra, ale nie wierzę w to. Z resztą: Zenit ma 12 ptk, a skoro wszyscy jesteście pewni, że Juve wygra z Realem, bo ma na nich sposób to będziemy mieć 6 ptk z Realem, 3 z Zenitem, 6 z BATE i mamy 15. Z reszta to bez sensu gdybać kto z kim wygra, ile ptk zdobędzie. Napisałem, że Zenit może i wygra z nami i Realem, ale w dalszej części posta (specjalnie przez Ciebie pominiętej?) napisałem, że w to nie wierzę. Z resztą niech Ruski nie myślą, że jak w polityce tacy cwani to Juve też będzie gralo jak oni zechcą 8) .


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 13:33

matekkuba pisze:Zapomniałeś zaznaczyć, że bardzo dużym nakładem sił.
Nie zapomniałem :] Najzwyczajniej nie chciałem tego zaznaczać :)
matekkuba pisze:Z reszta to bez sensu gdybać kto z kim wygra, ile ptk zdobędzie. Napisałem, że Zenit może i wygra z nami i Realem, ale w dalszej części posta (specjalnie przez Ciebie pominiętej?) napisałem, że w to nie wierzę.
Uznałem, że należy ją pominąć żeby było śmieszniej :lol:

P.S. Spokojna Twoja rozczochrana. Ja się tylko nawydurniam, to nic osobistego :prochno:


artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2008, 08:03

Shit...
Ciężka grupa. BATE nie włączy sie nawet do walki o 3. miejsce. Ale możemy wylądować w kolejnej rundzie Champions Lauge równie łatwo jak w UEFA.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 01 września 2008, 09:06

A moim zdaniem ta grupa nie jest taka beznadziejna jak każdy myśli. Najbardziej obawiacie się Zenitu, ale przecież Ranieri nie będzie zaskoczony bo wie na co ich stać. Zenit to bardzo dobra drużyna, ale do Chelsea czy Realu trochę im brakuje. Owszem pokonali Manchester, ale drużyna Fergusona była w tym meczu osłabiona, poza tym Manu nie obecnie takiej formy jak z poprzedniego sezonu. Lecz mimo to pokazali, że Zenitowi da się strzelić bramkę i walczyć jak równy z równym. Pod koniec tego meczu Rosjanie opadali już z sił to było widać, niewielu piłkarzy włączało się w akcje ofensywne. Także tamten mecz kosztował ich wiele wysiłku.Poza tym jak każdemu zespołowi zdarzy im się na pewno niedługo słabszy okres i na to również powinniśmy liczyć.


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 września 2008, 10:51

Nie było mnie parę dni, więc trzeba co nieco skrobnąć na temat losowania ;) Grupa mi się podoba, zagramy co prawda z silnymi przeciwnikami - ale motywacja także będzie większa więc nie obawiam się Realu czy Zenitu.

Wie ktoś może, czy faza grupowa LM leci na niemieckiej platformie PREMIERE ?


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 września 2008, 11:16

Sapo_JuveFan pisze:Wie ktoś może, czy faza grupowa LM leci na niemieckiej platformie PREMIERE ?
Oczywiście jak co roku wszystkie mecze.
Tutaj cały program


Obrazek
Obrazek
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 01 września 2008, 20:43

Takie glupie pytanie:
Czy wszystkie mecze bedziemy rozgrywac na Olimpico (oczywiscie u siebie). Bo na Onecie pisze (wiem, co to za zrodlo informacji, ale szczerze mowi sam sie w tym nie orientuje) ze, bedziemy grac na stadione w Eindhoven z Realem i BATE.


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2008, 22:12

Kuzminski pisze:Takie glupie pytanie:
Czy wszystkie mecze bedziemy rozgrywac na Olimpico (oczywiscie u siebie). Bo na Onecie pisze (wiem, co to za zrodlo informacji, ale szczerze mowi sam sie w tym nie orientuje) ze, bedziemy grac na stadione w Eindhoven z Realem i BATE.
Oczywiscie byk jakich wiele na tego typu portalach. Wszystkie mecze rozgrywamy na Olimpico.


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 01 września 2008, 22:35

Na oficjalnej stronie pojawiła się lista zawodników zgloszonych do Champions League: http://juventus.com/site/eng/NEWS_newss ... 860DFD.asp


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 02 września 2008, 10:07

Real sprzedał Robinho do Man City, co jest dobrą informacją dla naszej linii obronnej i wogóle. Jak Holendzry złapią kontuzje będą w tarapatach hehe :P


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2008, 18:04

Ivory pisze:Real sprzedał Robinho do Man City, co jest dobrą informacją dla naszej linii obronnej i wogóle. Jak Holendzry złapią kontuzje będą w tarapatach hehe :P
Ty się prędzej martw o Juventus, a nie Real. Myślę, że oni raczej wiedzą co robią. Ich kadra (a szczególnie pomoc) jest szeroka, i sprzedaż jednego zawodnika nie robi tak dużej różnicy.
W każdym bądź razie kontuzja u nich nie jest aż tak odczuwalna jak u nas.
Wystarczy że nie może grać Camoranesi, i już poziom drużyny znacznie spada, to samo z Chiellinim.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2008, 00:15

grupa ciekawa. juve i real wiedza ze nie moga sobie pozwolic na wpadke w takiej grupie bo to sie moze skonczyc tragedia. nie przecenialbym zenitu jak to bywa przewaznie zwyciesca PUEFA wygrywa w superpucharze europy wiec nie ma co sie zachwycac. sevilla po pogromie realu w superpucharze jakos nie zachwycila w dalszej czesci sezonu podobnie bedzie z zenitem tak mysle. obstawiam ze real bez wiekszych problemow wyjdzie na 1 miejscu a juventus mam nadzieje 2 miejsce.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 03 września 2008, 09:44

marcinek pisze:nie przecenialbym zenitu jak to bywa przewaznie zwyciesca PUEFA wygrywa w superpucharze europy wiec nie ma co sie zachwycac. sevilla po pogromie realu w superpucharze jakos nie zachwycila w dalszej czesci sezonu
Od kiedy W Superpucharze udzial biora zwyciezca LM i PUEFA, proporcje wynosza 4-5 na korzysc druzyn triumfujacych w UEFA, wiec z tym 'przewaznie' bym nie przesadzal. No i gwoli scislosci Sevilla w meczu o SP Europy rozgromila 3-0 Barcelona, nie Real.


ThugAngel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 lipca 2008
Posty: 6
Rejestracja: 28 lipca 2008

Nieprzeczytany post 04 września 2008, 18:12

Mysle ze wyjdziemy z grupy z pierwszego miejsca, przed Realem i Zenitem..

Chelsea - Bordeaux
Roma - CFR
Panathinaikos - Inter Mediolan
Werder Bremen - Anorthosis
Basel - Shakhtar
Barcelona - Sporting
PSV - Atlético
Marseille - Liverpool
Man. United - Villarreal
Celtic - AaB
Steaua - Bayern
Lyon - Fiorentina
Porto - Fenerbahçe
Dynamo K. - Arsenal
Juventus - Zenit
Real Madrid - BATE


Moim zdaniem najciekawsze potyczki w tej kolejce beda prowadzily zespoly : Juventusu i Zenitu, oraz ManU i Vilarreal... Chociaz znajac zycie to raczej ten drugi bedzie lecial na tvp...


ODPOWIEDZ