Juventus w LM

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
KimiIceman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2008
Posty: 290
Rejestracja: 10 października 2008

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2008, 20:32

Ja bym chciał trafić na jeden z tych klubów: Sporting, Atletico, Villarreal badz Roma i byle zebysmy nie wylosowali zadnej angielskiej druzyny bo z nimi Juve nie poczyna zbyt rewelacyjnie a szczegolna uraze mam do L'poolu za sezon 2004/05 bo wyeliminowali nas z LM a przeciez uchodzilismy wtedy za jednego z faworytow a moje oczekiwanie bylo wtedy conajmniej polfinal i sie rozczarowalem bo ten sezon byl naprawde dobry. Teraz to ćwiercfinal to dla mnie minimum, i to ze jesli Juve spelni to minimum nie oznacza ze bede do konca zadowolony bo lubie byc przez moj ulubiony klub mile zaskoczony choc jesli dotrzemy do finalu to zaskoczony nie bede bo intuicja mi podpowiada ze wlasnie Juve zagra w finale LM i nie potrafie powiedziec dlaczego, bo przed sezonem ktos kto by powiedzial ze Juve zagra w finale LM to by go uznali za malo realistycznie myslacego szalenca ale skoro wygralismy z Realem ktory ma sklad niemal idealny, obsypany gwiazdami by osiagnac wszystko a nawet w lidze zajmuja dopiero 5 miejsce i skoro wygralismy z Realem to uwazam ze jestesmy w stanie wygrac z kazdym, nawet z anglikami bo kazdy kiedys musi przegrac. Nawet Napoleon przegral wiec Man Utd tez w koncu przegra.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2008, 20:34

Na Rome nie da sie trafić. W 1/8 gdybyśmy wylosowali Romę, jest ona z powrotem odkładana do "koszyka" i jest następne losowanie. Po prostu w tej fazie rozgrywek nie mogą grać z soba zespoły z tego samego kraju.
KimiFerrari pisze:wygralismy z Realem ktoryma sklad niemal idealny,
Nom, zwłaszcza odpowiednie proporcje skrzydłowych do ofensywnych środkowych pomocników.
w lidze zajmuja dopiero 5 miejsce
Czyli maja spadek formy? Nie graja tak rewelacyjnie? Juve trafiło na ich słabszy okres?
Nawet Napoleon przegral wiec Man Utd tez w koncu przegra.
Zapisze to chyba i powiesze nad łóżkiem ;) Piękne porównanie :bravo: :prochno:


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2008, 22:38

Kod: Zaznacz cały

Juventus Turyn zakończył fazę grupową Ligi Mistrzów na pierwszym miejscu, a to oznacza, że w 1/8 może spotkać się z Chelsea Londyn. Nie do końca zadowolony z takiego rozwiązania byłby trener Włochów, Claudio Ranieri który został w 2004 roku zwolniony z "The Blues".

- Chelsea to bardzo silny zespół, wydaję mi się, że personalnie mają lepszy skład od Juventusu - powiedział Włoch. - Dlatego wolałbym spotkać się z nimi w dalszym etapie rozgrywek.

Ranieri jest jednak zdania, że jeżeli przyjdzie "Starej Damie" zmierzyć się z Anglikami, to jego klub wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji: - Na takim poziomie bardzo duże znaczenie ma dyspozycja dnia, jeżeli jesteś w świetnej formie to twój przeciwnik nie jest ci wstanie zagrozić. A o tym, że moi piłkarze będą w świetnej formie jestem przekonany. Jeżeli przyjdzie nam zagrać z Chelsea to po prostu ich wyeliminujemy, same nazwiska nie grają - zakończył.
źródło: AS Info

Nie wiem czy to prawda, ale zaskoczył mnie ta wypowiedzią :shock:
Ale z jednym co tu napisane trzeba się zgodzić "Same nazwiska nie grają :)
Ciekawe jakby wyglądał taki pojedynek. Na pewno byłoby na co popatrzeć.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2008, 06:53

Ciekawe ;) Nie spodziewałbym się po nim takiej wypowiedzi.
Co do gry z angolami- wcześniej za Lippiego (baty od Man UTD) czy Capello (baty od Liverpoolu czy Arsenalu) mieliśmy typowo Włoskich trenerów. Teraz mamy Ranieriego- może nie najlepszego, nie idealnego, ale pracującego w 3 głównych ligach europejskich trenera. Zna styl gry Hiszpanów, zna i Anglików. Może to dobry znak? :P


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2008, 17:02

Witam! Jutro o 12.00 będę w szkole i nie będę mógł oglądać losowania LM :( Mógłby mi ktoś wysłać smsa z wszystkimi wylosowanymi parami? Numer telefonu dam na priva :)

Proszę! :) :pray:

:wink:

EDIT. Już nieaktualne, nie ma to jak szybka odpowiedź :)


Palladino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2007
Posty: 278
Rejestracja: 14 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2008, 17:14

Dołączam się do prośby Sapo. Napiszcie na gg, będę bardzo wdzięczny !

Już nie trzeba. Dzięki mrozzi !
Ostatnio zmieniony 18 grudnia 2008, 17:52 przez Palladino, łącznie zmieniany 1 raz.


Locke

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2008
Posty: 151
Rejestracja: 19 listopada 2008

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2008, 17:21

A gdzie można będzie obejrzeć losowanie?


Obrazek
slay_mac

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2008
Posty: 351
Rejestracja: 15 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2008, 17:32

Jutro o 12 na Eurosport Ligi mistrzów, a o 13 UEFA. Akurat mam nogę skręconą i siedzę w domu, więc obejrzę.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2008, 17:46

Na necie będzie z milion linków do losowania. Wyluzujcie. Losowanie zaczyna się o 12, co nie znaczy, że pary będą gotowe już 5 po 12.
Pokazy bramek, przemowy. O 13 może będzie już coś wiadomo. Ja raczej na styk się wyrobię.

edit;
slay_mac pisze:Jutro o 12 na Eurosport Ligi mistrzów, a o 13 UEFA. Akurat mam nogę skręconą i siedzę w domu, więc obejrzę.
A czyli do 13 będziemy wszystko wiedzieć. To się chyba nie wyrobię ;p

stawiam na CFC.


olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2008, 18:37

Na TVP Sport też jest, ale chyba tylko Uefa o 12.55


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2008, 18:58

Rozum mówi,że najlepszym rozwiązaniem byłby Sporting,serce zaś-Chelsea...Dlaczego serce?Otóż uważam,że silny przeciwnik we wczesnej fazie rozgrywek dodałby nam tylko animuszu-dostalibyśmy skrzydeł po wyeliminowaniu takiej ekipy...


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2008, 19:28

Ja zawsze będę liczył na jak najsłabszego rywala. Powtórzę się, ale chce trafić na Sporting. 50% sukcesu w lidze mistrzów to szczęście i dla mnie teksty, że nie ważne na kogo trafimy i tak należy wygrać z każdym, więc to nie robi różnicy, są śmieszne, bo to pic na wodę.


Obrazek
PabL0o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2008
Posty: 17
Rejestracja: 25 lipca 2008

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2008, 21:19

mateelv pisze:Na necie będzie z milion linków do losowania. Wyluzujcie. Losowanie zaczyna się o 12, co nie znaczy, że pary będą gotowe już 5 po 12.
Pokazy bramek, przemowy. O 13 może będzie już coś wiadomo. Ja raczej na styk się wyrobię.

edit;
slay_mac pisze:Jutro o 12 na Eurosport Ligi mistrzów, a o 13 UEFA. Akurat mam nogę skręconą i siedzę w domu, więc obejrzę.
A czyli do 13 będziemy wszystko wiedzieć. To się chyba nie wyrobię ;p

stawiam na CFC.
Tutaj są podane strony www :P


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2008, 21:44

to ja proponuje wszystkim, ktorzy beda ogladac losowanie powtarzac w myslach - Sporting! Sporting! - zobaczycie, ze sie uda ;p


calma calma
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2008, 22:18

Pluto pisze:to ja proponuje wszystkim, ktorzy beda ogladac losowanie powtarzac w myslach - Sporting! Sporting! - zobaczycie, ze sie uda ;p
A ja proponuje żeby powtarzać jeszcze do tego "Inter - Manu" lub "Inter - Barca" :D
Jeśli oba życzenia się sprawdzą, będzie to dla nas niezły prezent na święta.
Ostatnio zmieniony 18 grudnia 2008, 22:39 przez ewerthon, łącznie zmieniany 1 raz.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
ODPOWIEDZ