Inno Juventus 2008 - nieoficjalny hymn Juve

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Podoba Ci się nowy hymn Juve ?

Tak
12
30%
Tak, ale wolałem wcześniejszy
10
25%
Nie
3
8%
Nie, bo wolałem wcześniejszy
15
38%
 
Liczba głosów: 40
Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2007, 13:57

Jeśli dobrze zauważyłem ost. w necie kraży nowy nieoficjalny hymn Juve.

Oto i on: http://www.j1897.com/forum/index.php?showtopic=75788

Do pobrania są dwie wersje.

To link do orgnalnej wersji teledysku zamieszczonego na youtube oraz kompilacji z tymże utworem.

ORGINALNA WERSJA
KOMPILACJA

Mi się osobiście bardzo podoba, typowo włoska wiocha ale wszystko zmienia fakt, iż jest napisana o naszym ukochanym klubie i jego historii.

PS. Dzięki uprzejmości Juvelucka wiemy, iż nie ma być to nowy hymn Juve :-D .
Ostatnio zmieniony 27 grudnia 2007, 16:31 przez Buczus_JuveFan, łącznie zmieniany 3 razy.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2007, 14:11

Tak szybko zmieniliby hymn :?: Mi się szczerze to nie podoba jeśli tak, hymn powinien być traktowany jak coś ponadczasowego, powinien być tak samo wspaniały i wielki teraz, za 10 czy 30 lat, a u nas zdecydowanie przyjmuje on formę zwykłych piosenek, takich chwilowych przebojów, to nie tak powinno być... :| Niech napiszą jeden, wspaniały, na długo, tak, żebyśmy mogli się nim szczycić, bo tego to nawet na meczu za bardzo nie da się zaspiewać.

Stary był lepszy.


JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2007, 14:11

Popieram wypowiedz Buczusia, ze jest to typowa wloska wiocha :D W ogole nie pojmuje idei zmiany naprawde fajnego hymnu jakim jest Storia di un grande amore. Skoro ma byc to oficjalny hymn musial zostac zlecony lub zaakceptowany przez zarzad, wiec jedynym wyjasnieniem KOLEJNEJ juz zmiany hymny klubowego jest oderwanie sie od mroku Serie B i afery Calciopoli. Niestety zarzad chyba nie zauwazyl ze to juz za nami i w celu wymazania z pamieci tych zdarzen nie jest konieczne ustanwianie kolejnej melodii jako jednego z symboli klubu :roll: Mimo wszystko zaakceptuje ewentualne "poprawki" i zaczne sie uczyc po raz KOLEJNY slow KOLEJNEGO hymnu :lol:


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2007, 14:12

jak pobrac plik z youtube'a?


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2007, 14:16

marcinek pisze:jak pobrac plik z youtube'a?
Jest taki specjalny program: save2pc.
prosze o to link: www.save2pc.com
Wpisujesz w odpowiednie okienko link z youtube i pobierasz (maks jeden plik).

Można też oczywiśćie pobierać z innych stron typu GoogleVideo, czy DailyMotion... Polecam naprawde miły program :)


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2007, 14:23

Wpisz to co napisałeś wyżej - ale w google ;)


Dirty mind
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2007, 14:29

To nie jest nowy hymn Juventusu... De Felice właściwie co roku (nie powstała piosenka na rok 2006) pisze nowe piosenki, które w zależności od roku powstania poza swoim tytułem noszą nazwę inno 2003, inno 2004 itp. Jednak wszystko to są hymny nie oficjalne !! Jedynym wyjątkiem była pierwsza piosenka z tej serii inno 2002 bardziej znana pod tytułem Tu sei la squadra del cuore, która rzeczywiście przez pewien czas uznawana była za oficjalny hymn. Obecnie jednak hymnem jest Juve storia di un grande amore i raczej nie zanosi się, żeby miało się to zmienić w najbliższym czasie. A rożnego rodzaju piosenki o Juve ukazywały się, ukazują i będą ukazywać.
Tak więc ta sonda do tematu nie ma żadnego sensu...


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2007, 14:32

Gdyby Juve zmieniało hymn co 2 lata to byłoby co najmniej dziwne :wink:


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2007, 14:32

juveluck pisze:To nie jest nowy hymn Juventusu... De Felice właściwie co roku (nie powstała piosenka na rok 2006) pisze nowe piosenki, które w zależności od roku powstania poza swoim tytułem noszą nazwę inno 2003, inno 2004 itp. Jednak wszystko to są hymny nie oficjalne !! Jedynym wyjątkiem była pierwsza piosenka z tej serii inno 2002 bardziej znana pod tytułem Tu sei la squadra del cuore, która rzeczywiście przez pewien czas uznawana była za oficjalny hymn. Obecnie jednak hymnem jest Juve storia di un grande amore i raczej nie zanosi się, żeby miało się to zmienić w najbliższym czasie. A rożnego rodzaju piosenki o Juve ukazywały się, ukazują i będą ukazywać.
Mam nadzieje, że tak już zostanie :)


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2007, 14:33

juveluck dobrze że nas oświeciłeś bo coś takiego za przeproszeniem nawet Interowi nie życzę jako hymn klubowy.


Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2007, 15:14

Gdyby to miałby być hymn to nie byłbym zbytnio szczęsliwy, jak dla mnie słabiutkie. Storia Di Un Grande Amore w porównaniu z tą piesnią :smile: to mistrzostwo świata :wink:


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
jarobtm

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 grudnia 2005
Posty: 26
Rejestracja: 20 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2007, 15:53

Ja mam takie pytanie. Czy da rade ten hymn ściągnąć jako mp3 z jakiejś stronki??


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2007, 16:10

W porównaniu do obecnego hymnu to katastrofa jest :D

Jak słysze ten refren, a konkretnie ta babe w tle to sie czuje jakbym w kosciele byl.

Słabiutki, nie dość że nowy mamy krotko, to jeszcze taki wiejski maja wprowadzic?? :? :? :? :? :?
jarobtm pisze:Ja mam takie pytanie. Czy da rade ten hymn ściągnąć jako mp3 z jakiejś stronki??
tu sa jakies linki
http://www.j1897.com/forum/index.php?showtopic=75788


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2007, 16:22

juventinek123 pisze:Gdyby Juve zmieniało hymn co 2 lata to byłoby co najmniej dziwne :wink:
Wg mnie już jest to trochę dziwne, zważywszy, że wielkie kluby mają jeden hymn od samego początku. W Juve obowiązuje już 3 (wg mnie najładniejszy), a omawiana piosenka była by już czwartym :doh:
marek_FCJ pisze:juveluck dobrze że nas oświeciłeś bo coś takiego za przeproszeniem nawet Interowi nie życzę jako hymn klubowy.
E no bez przesady, jak dla mnie kolejna ciekawa piosenka o naszym Juve :P
Ostatnio zmieniony 27 grudnia 2007, 16:27 przez Mr Cezary, łącznie zmieniany 1 raz.


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2007, 16:23

Bobek1991 pisze:Słabiutki, nie dość że nowy mamy krotko, to jeszcze taki wiejski maja wprowadzic?? :? :? :? :? :?:
Jak na razie hymnem jest Juve storia di un grande amore i niech tak zostanie na zawsze. Przeczytaj posta Juvelucka.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
ODPOWIEDZ