Buffon na wakacjach - Obszerna galeria !

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 11:54

Zobaczyłem do tego tematu żeby poczytać wasze wypowiedzi i zobaczyć czy na prawdę kogoś obchodzi co Buffon robi na wakacjach. Nie podejrzewałem was o to, ale pomyliłem się :?
Stwórzcie stronę i forum pod adresem juvepudelek.com wtedy będziecie się mogli do woli napawać plotkami i zdjęciami paparazzich.
Nareszcie dowiecie się kto z zawodników Juve zdradza żonę, kto nosi niemodne ubrania, kto ostatnio za dużo wypił i kto w dzieciństwie śpiewał w chórze dziecięcym.
Ble. Aż się skrzywiłem


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
Judzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 745
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 17:39

nie rozumiem Ciebie, nie mów mi, że ani troche nie interesuje cię co robią Bianconeri poza treningami i jesteś nastawiony tylko na ich grę


Obrazek
Gildor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2006
Posty: 91
Rejestracja: 04 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 17:53

Raggie mam wrażenie że po prostu zazdrościsz sławnym ludziom że to ich wszyscy chcą fotografować, oglądać, wielbić. Wylecz sie z kompleksów dobrze Ci radze.

Piłkarz to też człowiek :), który potrafi także robić wiele innych rzeczy. Na przykład nasz Gigi - bramkarz - gwiazda, a jednak udziela się charytatywnie dla dobra innych.

Co do kobitki ciałkiem :prochno: ciałkiem. Widać że Gigi też tak sądzi (jak on na nią patrzy :smile: )


"W logice tkwi zawsze pierwiastek nudy." - Fiodor Dostojewski
blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 18:02

Reggie piąteczka, też czytam pudelka :twisted:


http://euroislam.pl
Europa dla Europejczyków.
Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 22:24

Gildor pisze:Raggie mam wrażenie że po prostu zazdrościsz sławnym ludziom że to ich wszyscy chcą fotografować, oglądać, wielbić. Wylecz sie z kompleksów dobrze Ci radze.
Teoria kompleksów? Freud się w Tobie odezwał? :lol:

Judzio: Nie interesuje mnie co robią zawodnicy, działacze, trenerzy, ani szatniarze Juve poza tym co jest związane z piłką nożną i Juventusem. Chyba, że np. łamią prawo, lub dzieje się coś naprawdę tragicznego w ich życiu, przykładów chyba nie muszę wymyślać.


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
dolores haze

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2006
Posty: 72
Rejestracja: 01 listopada 2006

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 23:06

RuTeK pisze:połowa sportowców pali papierosy a wy się temu dziwicie :| a galeria może byc


taaa, a jaki był skandal na stronie jak zamieszczono zdjęcie Nedveda z "fajką", a potem wyszło na to że to niby lizak :prochno: papierosy są niezdrowe, przyspieszają procesy starzenia, zęby psują no i cuuuchnie!!!!!


Samsung~~

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2007
Posty: 74
Rejestracja: 11 maja 2007

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2007, 12:16

dolores haze pisze:
RuTeK pisze:połowa sportowców pali papierosy a wy się temu dziwicie :| a galeria może byc


taaa, a jaki był skandal na stronie jak zamieszczono zdjęcie Nedveda z "fajką", a potem wyszło na to że to niby lizak :prochno: papierosy są niezdrowe, przyspieszają procesy starzenia, zęby psują no i cuuuchnie!!!!!
Wiesz papierosy nie zawsze osłabiają. Znam ludzi którzy muszą zapalić papierosa aby lepiej zagrać czy pobiegnąć. Jednym pomagają a jednym psują kondyche. Szczerze mnie to wali co robią nasi zawodnicy prywatnie, ważne by na boisku spisywali się tak jak trzeba.


-+|[}{]4nt3r|+-

Milanista
Milanista
Rejestracja: 12 lipca 2007
Posty: 26
Rejestracja: 12 lipca 2007

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2007, 12:30

Samsung~~: Fajna sygnaturka.

Wracając do tematu. Ciekawe gdzie takie Czeszki rozdają ;] Fajne zdjęcia, ale nie myślałem, że zobacze jej piersi ;P.
Buffon pali. A co komu do tego, że pali. Jest NA WAKACJACH. Może robić co chce. Może on tylko pali na wakacjach, a jak się sezon zaczyna to rzuca palić i no ;][/b]

Edit: Zmienione Czeszkę ;]
Ostatnio zmieniony 15 sierpnia 2007, 14:52 przez -+|[}{]4nt3r|+-, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Alexa Del Piero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 608
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2007, 12:44

-+|[}{]4nt3r|+- pisze: Ciekawe gdzie takie Rosjanki rozdają ;]
Ona jest Czeszką :P


Fieri dopo la vittoria, fedeli dopo la sconfitta

FORZA JUVE !
lukasz.wm

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 października 2004
Posty: 14
Rejestracja: 31 października 2004

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2007, 14:39

skoro zdjecia z przed paru lat(hehe pamietam z bravo sport) to znaczy ze po spaleniu tej fajki zostal mistrzem swiata , nie zaszkodzilo mu raczej


ODPOWIEDZ