Ranieri nie będzie zatrzymywał Chielliniego

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
juvepavel11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 22 lipca 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2007, 16:36

Trener Juventusu - Claudio Ranieri powiedział, że nie będzie stał Giorgio Chielliniemu na drodze, jeśli reprezentant Włoch do lat 21 będzie chciał odejść do Manchesteru City.

City łączone było z transferem silnego obrońcy za 7 mln funtów, po tym jak "The Citizens" kupili Martina Petrova z Atletico Madryt.

"To ważny zawodnik, ale jeśli będzie chciał odejść, to na pewno nie będziemy trzymać go wbrew jego woli." powiedział trener Juve - Claudio Ranieri.

"Wszystko będzie zależeć od niego, Manchesteru City i Juventusu." dodał Ranieri w sprawie wysoko ocenianego we Włoszech 22-latka.

Źródło : Futbolnet.pl
Dokładny link : http://www.futbolnet.pl/news/ranieri_ni ... 33039.html

Smutno będzie jeśli Chiellini odejdzie :/


FORZA GRANDE JUVE
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 29 lipca 2007, 17:13

Nie wierzę że Ranieri chciałby się pozbyć Chielliniego - bez niego nie wyobrażam sobie naszej obrony, chyba że kogoś byśmy kupili. Nie powinniśmy sprzedawać już żadnych obrońców bo nawet Boumsong jest nam potrzebny na ławkę, powinniśmy postarać sie raczej kogoś kupić za czym jest zdecydowana większość tego forum się opowiada :D

Inna sprawa jeśli Giorgio naprawdę chce odejść (w co też nie wierzę) - bo z niewolnika nie ma pracownika i jeśli już ma odejść bo chce to za dużą cenę i natychmiast musielibyśmy kupić godnego następce dla takiego talentu o co będzie raczej trudno, więc moim zdaniem zarząd nie będzie ryzykował sprzedając go :D


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 29 lipca 2007, 17:51

Ja powiem krótko - jeśli ma zamiast niego grać na lewej Molinaro, to krzyż na drogę :pray:


Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2007, 18:07

Nasza obrona w tym momencie już jest po prostu SŁABA. Jeśli miałby odejść jeszcze Chiellini i zamiast niego grać np. Molinaro to znaczy, że celujemy w środek tabeli. Obecni obrońcy muszą zostać, a dodatkowo powinien przyjść nowy obrońca. Ale nie "super młodzik" w stylu Molinaro tylko ktoś taki jak Grygera, Andrade itp.


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 lipca 2007, 18:07

mateelv pisze:Ja powiem krótko - jeśli ma zamiast niego grać na lewej Molinaro, to krzyż na drogę :pray:
Dokładnie to samo chciałem napisać. To co dziś pokazał to...ahh szkoda mówić. Ale miejmy nadzieje że wszystko skończy się dobrze i Giorgio zostanie z nami na długo...


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 lipca 2007, 18:25

No sorry. Albo to jakas kpina, albo Ranieri ma w zanadzu jakies 2 (podkreślam: dwa) duże transfery. Sprzedawac obrońce z podstawowego składu, kiedy potrzeba kupować bo obrona jets i tak SŁABA to jakis absurd. Mam nadzieje że to tylko jakas plotka i ktos niedługo jej zaprzeczy oficjalnie.


_JuVeNtUsEk_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 23
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2007, 18:29

Ranieri źle postępuję pozwalając ot tak Chielliniemu na transfer do innego klubu.Uważam że jest to wartościowy obrońca i pokazuje to na boisku.
Nie ważne są bardzo utarczki słowne Ale gra w Zespole wkońcu po to Każdy piłkarz jest w Klubie.

Podsumowując :

Chiellini musi zostać!!!! :prochno:


Forza Juve !! Grande Juve!!! Juventus 4ever!!!!
Obrazek
Obrazek
< >>>>Jobek<<<< >
fataem

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2007
Posty: 34
Rejestracja: 30 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2007, 19:06

darek13 pisze:
mateelv pisze:Ja powiem krótko - jeśli ma zamiast niego grać na lewej Molinaro, to krzyż na drogę :pray:
Dokładnie to samo chciałem napisać. To co dziś pokazał to...ahh szkoda mówić. Ale miejmy nadzieje że wszystko skończy się dobrze i Giorgio zostanie z nami na długo...
Według mnie powinien zostać, a ty nie powinieneś go przekreślać na początku sezonu, bo dał ciała w sparingu. Widzew wygrał sparing z Wisłą i powinien mierzyć w mistrzostwo? Sory, ale myślenie, że piłakrz jest słaby po jednym gorszym meczu to bdzura, zwłaszcza w naszej sytuacji gdzie blok defensywny wygląda jak wygląda.


W górę serca, niech zwycięża Lech
Niech zwycięża Lech
Niech zwycięża Lech
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 29 lipca 2007, 19:56

fataem pisze:
darek13 pisze:
mateelv pisze:Ja powiem krótko - jeśli ma zamiast niego grać na lewej Molinaro, to krzyż na drogę :pray:
Dokładnie to samo chciałem napisać. To co dziś pokazał to...ahh szkoda mówić. Ale miejmy nadzieje że wszystko skończy się dobrze i Giorgio zostanie z nami na długo...
Według mnie powinien zostać, a ty nie powinieneś go przekreślać na początku sezonu, bo dał ciała w sparingu. Widzew wygrał sparing z Wisłą i powinien mierzyć w mistrzostwo? Sory, ale myślenie, że piłakrz jest słaby po jednym gorszym meczu to bdzura, zwłaszcza w naszej sytuacji gdzie blok defensywny wygląda jak wygląda.
Oglądałeś mecz? Widziałeś jak grał? Prawie każdy jego kontakt z piłką był równorzędny ze stratą. Psuł co popadnie. Wchodził w jakieś chore dryblingi...łee... szkoda gadać.
A co ma do tego Widzew? Rozumiem, że to takie porównanie. Chyba wiem o co Ci chodzi. Masz trochę racji, ale ewidentnie Molinaro zagrał tak słabo, że trudno mi jest o nim myślec pozytywnie.


Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 29 lipca 2007, 20:26

A widziałeś pierwszy oficjalny mecz Chielliniego w Juventusie :?: To było spotkanie z Bayernem - przegrane 2:1. Giorgio wszedł na boisko i był tak stremowany, że prawie zabił się o własne nogi i mało brakowało by strzelił samobója Abbiatiemu. Potem jak zaczął częściej grac to się wyrobił i niewykluczone, że z Molinaro będzie podobnie.

Co nie oznacza, że chcę by kapitan młodzieżówki odszedł z naszego zespołu.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 lipca 2007, 20:28

Zawidowianin pisze:A widziałeś pierwszy oficjalny mecz Chielliniego w Juventusie :?: To było spotkanie z Bayernem - przegrane 2:1. Giorgio wszedł na boisko i był tak stremowany, że prawie zabił się o własne nogi i mało brakowało by strzelił samobója Abbiatiemu. Potem jak zaczął częściej grac to się wyrobił i niewykluczone, że z Molinaro będzie podobnie.

Co nie oznacza, że chcę by kapitan młodzieżówki odszedł z naszego zespołu.
Chciałem o tym samym napisać. Chiellini był wtedy strasznie spiety, sztywny... Ni powinno się "sprzedawać" zawodnika po jednym słabym meczu.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 lipca 2007, 21:07

Ja nie optuje ani za opcją sprzedaży Chielliniego, ani Molinaro. Co prawda młodzian dzisiaj zawiódł na całej linii, ale to nie oznacza, że nie wie czym jest futbol. Jestem wpełni przekonany, że jeszcze nie raz będziemy się cieszyć, iz ten zawodnik gra w czarno-białych barwach.

Co do Chielliniego. Szkoda jest mi chłopaka. Uważam go za jednego z najlepszych obrońców młodego pokolenia. Sprzedaż tego gracza byłaby dla nas dużą stratą...


Obrazek
pałer_rendżer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 45
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 lipca 2007, 21:26

stahoo pisze:No sorry. Albo to jakas kpina, albo Ranieri ma w zanadzu jakies 2 (podkreślam: dwa) duże transfery. Sprzedawac obrońce z podstawowego składu, kiedy potrzeba kupować bo obrona jets i tak SŁABA to jakis absurd. Mam nadzieje że to tylko jakas plotka i ktos niedługo jej zaprzeczy oficjalnie.
Dokladnie, zgadzam sie w pelni. Ranieri pozwoli Chielliniemu odejsc chyba wtedy, gdy przyjdzie Heinze. Moim zdaniem jest to malo realne czyli odejscie Giorgio sila rzeczy rowniez. Poki co Molinaro jest slabszy od Chielliniego, wiec Jego odejscia sobie nie wyobrazam. W razie kontuzji kto mialby grac na lewej stronie? Criscito? Raczej nie. Zobaczymy czy Man. City zlozy oferte zadowalajaca wlodarzy Juve, bo watpie ze mialby isc do Liverpoolu.


Baala

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2003
Posty: 211
Rejestracja: 02 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2007, 21:35

Zawsze uważałem Ranierego za średniaka i nie byłem zadowolony gdy obejmował Juve, po tym jak powiedział że Barzagli nie jest mu potrzebny i nie pasuje mu do składu tylko się w tym utwierdziłem. Jeśli sprzeda Chelliniego i będzie go próbować zastąpić Heinze, a nie daj boże Molinaro to zwyczajnie uznam go za głupka.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2007, 22:48

Baala pisze:Zawsze uważałem Ranierego za średniaka i nie byłem zadowolony gdy obejmował Juve, po tym jak powiedział że Barzagli nie jest mu potrzebny i nie pasuje mu do składu tylko się w tym utwierdziłem. Jeśli sprzeda Chelliniego i będzie go próbować zastąpić Heinze, a nie daj boże Molinaro to zwyczajnie uznam go za głupka.
Nie oceniaj jego pracy po kilku tygodniach okresu przygotowawczego i mercato. To doświadczony trener, który wie czego chce (lub nie chce, jak w przypadku wspomnianego Barzagliego). Jeśli sprzeda Chelliniego to odczuje stratę, więc będzie chciał go godnie zastąpić (jestem przeciwny sprzedaży Giorgio).


ODPOWIEDZ