Mancini: "Juventus będzie walczył o Scudetto" !

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Bodmer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 czerwca 2007
Posty: 85
Rejestracja: 25 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 20:26

Mancini się pomylił Juventus zdobędzie Scudetto.


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 22:59

Jedynej szansy Juventusu na zdobycie Scudetto upatrywałbym w tym, że czołowe drużyny Serie A postawią na Ligę Mistrzów.
Inter w końcu musi coś poważnego w tych rozgrywkach ugrać, mają teraz naprawdę mocny skład, taka okazja na podbój Europy może się już nie powtórzyć. Starania Morattiego o Scudetto wreszcie się powiodły, teraz czas zaatakować LM.
Milan to oczywiście obrońca tytułu - moim zdaniem jest bardzo duża szansa na to, że daleko dojdą w tych rozgrywkach. Ale na obronę tytułu szans raczej nie mają. Z resztą - jak dobitnie pokazuje historia - tytuł ten jest nie do obrony. Myślę, że w tym roku nie ma szans, aby ten impas przełamać.
Roma w tym roku nieźle sobie poczynała w LM. Ograli zawsze groźny Lyon w 1/8, natomiast w meczu z ManU zagrali dobrze tylko u siebie. Te 7:1 na Old Trafford chyba każdy pamięta. Nie, żebym był z tego powodu jakiś nieszczęśliwy, ale była to kompromitacja Romy w Europie. W tym roku będą chcieli sobie to odbić.
Pytanie - czy te drużyny postawią na LM, czy na Scudetto? W tym właśnie możemy upatrywać swojej szansy. Choć ja i tak wierzę, że Juventus wywalczy te Scudetto. Cóż, taka rola kibica.


Juve_kubusthc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2007
Posty: 80
Rejestracja: 05 lipca 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 23:37

Nie jestes sam ja tez wierze w scudetto ;) bo wyraznie bylo widac na co Inter stawial w sezonie 06/07.


Obrazek
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 09:09

zoff pisze:No no kto wie, może Mancini po prostu się nas boi?? I słusznie, bo wie że w tym sezonie nie sposób mu będzie obronić scudetto tak pewnie jak to miało miejsce w poprzednim sezonie...

mati__________ pisze:Ja uważam , że nie ma sensu na razie niepokoić sie tym, że mamy gorszy skład od Interu i Romy.Juventus będzie zmotywowany, i wystarczy wygrać większość meczów ze słabszymi drużynami.To w tych meczacdh wygrywa sie mistrzostwo, meczów z najlepszymi jest tylko kilka w sezonie, i często można sobie nawet pozwolić na porażki.Najważniejsze to nie tracić punktów ze słabszymi przeciwnikami.
Nie wiem co oznacza dla Ciebie słowo ''wystarczy'' czy uważasz, że pokonanie zespołów ze środka tabeli lub nawet z jej końca będzie takie łatwe?? Serie A to liga w której nie ma typowych słabeuszy, tutaj walka o utrzymanie prawie zawsze toczy się do ostatniej kolejki.
Nie uważam że wygranie słabszych drużyn jest sprawą prostą, ale moje słowa były kontynuacją poprzedniej myśli.Napisałem przecież że nie ma sensu porównywać składów Juventusu i Romy,Interu czy Milanu, bo nawet przegrywając z nimi możemy wygrać scudetto.Jeśli natomiast porównamy skład Starej Damy z innymi drużynami, na papierze wyglądamy lepiej.Nie mówię że będzie łatwo, ale porównywanie drużyny z najlepszymi w lidze, też nie przyniesie realnej oceny wyniku na koniec sezonu.


JuveFan11111111111111111

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 lipca 2007
Posty: 11
Rejestracja: 23 lipca 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 10:32

Juve_kubusthc pisze:Przedewszystkim trzeba konczyc sreniakow i słabiaków na nich trzeba sie głownie skupic bo zawsze najlatwiej na takich sie gubi punkty :] mysle ze z Empoli Giovinko zalatwi nam 6 ptk (żart xD) ale co jak co to Inter trzeba rozpykac.
przede wszystkim nie możemy tracić głupich punktów...:)
Wieżę w to że Juve powalczy...:) :D


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 12:21

Dłuższego nicka nie można było już wpisać, czy ci się "1" na klawiaturze zablokowała?


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 12:22

Damianinho pisze:Jedynej szansy Juventusu na zdobycie Scudetto upatrywałbym w tym, że czołowe drużyny Serie A postawią na Ligę Mistrzów.
[...]
Pytanie - czy te drużyny postawią na LM, czy na Scudetto? W tym właśnie możemy upatrywać swojej szansy. Choć ja i tak wierzę, że Juventus wywalczy te Scudetto. Cóż, taka rola kibica.
No właśnie... Ciekawe jaki cel stawiają sobie te drużyny na obecny sezon. LM? Może jednak bardziej skupią się na walce o Scudetto, chcąc pokazać beniaminkowi z Turynu kto "rządzi" w Serie A? :think:
Wierzę, że Juventus wygra tegoroczne Scudetto.
juveluck pisze:Dłuższego nicka nie można było już wpisać, czy ci się "1" na klawiaturze zablokowała?
Też mnie zdziwiło. Jest 17 "1" :doh:


Bodmer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 czerwca 2007
Posty: 85
Rejestracja: 25 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 12:32

Damianinho pisze:Inter w końcu musi coś poważnego w tych rozgrywkach ugrać, mają teraz naprawdę mocny skład, taka okazja na podbój Europy może się już nie powtórzyć. Starania Morattiego o Scudetto wreszcie się powiodły, teraz czas zaatakować LM.
Mancini jest zbyt mało charyzmatycznym trenerem. A może po porstu jest za słaby aby poprowadzić drużynę do zwycięstwa w CL. Inter powinien w końcu postawić na kilku włochów bo z tej wieży Babel która tam panuje to nic nie wynika. A jak wiadomo do tego wygrania Serie A byli po prostu zmuszeni.
Damianinho pisze:Milan to oczywiście obrońca tytułu - moim zdaniem jest bardzo duża szansa na to, że daleko dojdą w tych rozgrywkach. Ale na obronę tytułu szans raczej nie mają. Z resztą - jak dobitnie pokazuje historia - tytuł ten jest nie do obrony. Myślę, że w tym roku nie ma szans, aby ten impas przełamać.
Milan oczywiście jak zawsze oleje Serie A. I będzie się dalej starał wyprzedzić Real w zwycięstwach w CL. Czyli jeden rywal odpada.
Roma w tym roku nieźle sobie poczynała w LM. Ograli zawsze groźny Lyon w 1/8, natomiast w meczu z ManU zagrali dobrze tylko u siebie. Te 7:1 na Old Trafford chyba każdy pamięta. Nie, żebym był z tego powodu jakiś nieszczęśliwy, ale była to kompromitacja Romy w Europie. W tym roku będą chcieli sobie to odbić.
Oni są najgroźniejsi jeśli chodzi o Scudetto. Nie zdziwię się jeżeli zajdą gdzieś do półfinału CL. Wiadomo wszystko zależy od formy Tottiego.


ODPOWIEDZ