Zapata za drogi dla Juventusu?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 lipca 2007, 17:25

Juventus Turyn jest zainteresowany pozyskaniem Cristiana Zapata, środkowego obrońcy Udinese.

Jak na razie 20-letni Kolumbijczyk jest jednak za drogi dla "Starej Damy". Otóż Udinese żąda za swojego piłkarza, aż 12 milionów euro.

Wychowanek Deportivo Cali rozegrał w ostatnim sezonie 36 spotkań w Serie A.

http://www.pilka.pl/?mid=1&show=74592

Było by świetnie gdyby do nas przyszedł.


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 22 lipca 2007, 17:58

O tym chyba już się kiedyś mówiło, myślałem, że pomysł padł... Byłby to świetny zakup, chłopak ma 20 lat, a już wymiata. Jestem za.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2007, 18:25

Hmmm widziałem pare razy tego zawodnika w TV i moge powiedzieć że jak na tak młodego gracza jest on bardzo dobry. No i w managerze go kupiłem w pierwszym sezonie jak Juve szedłem :smile: :prochno: :smile: Wydaje mi sie jednak że w obecnej sytuacji lepiej by było kupić kogoś barddziej doświadczonego za te pieniadze. Mimi wszystko lepszy Zapata niz nic :naughty: :wink:


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 22 lipca 2007, 18:33

@stahoo
Widzę, że Zapatę traktujesz jako ewentualność :) Dlaczego? Przecież jest naprawdę dobry, może nie jest jeszcze takim królem jak Cannavaro w formie, ale prezentuje naprawdę wysoki poziom i myślę, że może spokojnie stanowić filar środka obrony Juve :wink:


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2007, 19:46

Hmm, no nie do końca jak ewentualność. Mówie tylko że wolałbym kogos bardziej doświadczonego, ale jak napisałem wcześniej Zapata jest zawodnikiem z górnej półki. Moim marzeniem byłby wariant taki jak ja miałem w FMie że przychodzi do nas Barzagli (wiem że to juz nie realne, ale nie koniecznie on, moze byc inny klasowy obrońca) a Zapata idzie jako zmiennik, ewentualnie wypozysczamy go, albo zaklepujemy sobie prawo pierwokupu za 1-2 lata.


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2007, 20:20

Jest dobry i młody, ale taką kasą to Udine się ośmiesza... 5-9mln to maks za niego...


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 13:08

Dzis znalazlem taka informacje: http://pilka.pl/?mid=1&show=74629.

Nie jestem przekonany do tkiego rozwiazania, choc wiem ze w tym sezonie Nocerino raczej nie bedzie czesto wystepowal w spotkaniach ligowych. Obawiam sie tylko jednego: ze po pewnym czasie odkupienie karty Nocerino bedzie opiewalo na duza sume pieniedzy ( podobnie bylo z Domenico Criscito)


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 13:18

Nigdy nie widziałem kolumbijczyka w akcji, ale skoro jest młody, zdolny i grał poprzedni sezon w Serie A to czemu nie (oczywiście za rozsądną sumę pieniędzy). Tylko póki nie mamy jakiegoś bardziej wiarygodnego newsa, to trudno cokolwiek powiedzieć. Najlepiej, żeby sam Ranieri wypowiedział się na jego temat i wiedzielibyśmy jak się naprawdę sprawy mają.


ODPOWIEDZ