Bramka Juve, którą najbardziej zapadła Ci w pamięci:

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
rado

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 maja 2006
Posty: 15
Rejestracja: 11 maja 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 21:39

Pewnie nie wszyscy z Was ją pamiętają - ale jakbym miał wymienić bramkę Juve, którą zapamiętałem najbardziej to był gol Viallego przeciwko Parmie (wtedy się biła z nami o scudetto i była strasznie mocna - Buffon, Thuram, Cannavaro, Veron, Crespo i inni) - nie pamiętam czy to był puchar UEFA czy Superpuchar Europy ale było dłuższe podanie, walnął z lewej, z powietrza, w lewe okno taką bombę z pierwszej - no cud brama.


Wesoł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2006
Posty: 211
Rejestracja: 10 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 21:45

Mi najbardziej zpadła w pamięć bardziej świerza bramka. Nie tyle z powodu urody co z okoliczności. Gol Del Piero z wolnego dający nam zwycięstwo nad Interem i zapewniał Scudetto w poprzednim sezonie. Mecz oglądałem z przyjacielem kibicem Interu. Moj wybuch radości był wtedy wręcz nieopisany :)


"Życie to jedna wielka impreza, rób wszystko żeby nie być na niej kelnerem"
McLaren

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2007
Posty: 16
Rejestracja: 12 marca 2007

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 22:39

Mi najbardziej z goli Juve zapadł w pamięci ten zdobyty przez Marcelo Zalayetę z Barceloną w ćwierćfinale Ligi Mistrzów w sezonie 2002/03. To było nieprzeciętne widowisko, bardzo dramatyczne. Myślałem już, że będą karne,a kolejny raz przekonałem się, że futbol jest nieobliczalny. Dla mnie samego było to coś wspaniałego.

Niekryty Birindelli przebiega ze 30 metrów i perfekcyjnie dośrodkowuje do Zalayety, który pogrąża Barcę. Ten gol to było coś naprawdę mocnego, coś co po prostu musiało mnie jakoś ocucić (jako, że robiłem się senny) i zapaść na długo w pamięci.

Bardzo dobrze pamiętam ten mecz, a także bramka Nedveda zrobiła na mnie ogromne wrażenie.

Samo spotkanie było jednym najlepszych/moich ulubionych meczów jaki kiedykolwiek widziałem.


"Ho giocato nel Nancy perché è la squadra della mia città, nel Saint-Etienne perché è la squadra più forte di Francia, e nella Juve perché è la squadra più forte del mondo" Michel Platini
mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 15 marca 2007, 22:44

Sezon 1996/1997 Finał ligi Mistrzów z Borussią. Gol Alexa Del Piero strzelony piętką. A drugi gol, którego niepotrafiłbym zapomnieć to Nedveda z Realem Madryt w sezonie 2002/2003.


Obrazek
Perla86

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 kwietnia 2005
Posty: 44
Rejestracja: 26 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 01:52

Dokładnie gol Nedveda z Realem :dance: :) :) no i ja nie zapomne gola Ravanelliego z Finału LM z Ajaxem 95/96 :) :) pozniejsze karne i szał radości 10 letniego chłopca czyli "mnie" :P własnie wtedy zaczeła sie ta przygoda z GRANDE JUVE:) :whistle: :whistle:


Obrazek
Skierosiek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 49
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 07:35

Mi trzy :)

Alex z Borussią -miodzio tylko szkoda że nic już nie dawał :(

Zalayeta z Barcą (??) - graliśmy w osłabieniu i wtedy chyba Zambro dośrodkował a Marcelo był gdzie być powinien :)

No i Nedved z Realem-ale ich upokorzyliśmy :)

Pamiętajmy jednak ile super goli w lidze , nawet w tym sezonie strzelili nasi zawodnicy :)


Życie jest jakie jest ...ale zazwyczaj jest do dupy..
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 10:25

W pamięci utkwiły mi dwie bramki strzelone przeciwko Deportivo La Coruna.
Obie przepięknej urody.
Fantastyczne uderzenie Birindellego.
i
Ostatnia z bramek w tym spotkaniu, gol Tudora w końcówce dający nam awans do następnej fazy rozgrywek.

Poza tym na długo zapamiętam wspaniały wolny Del Piero w meczu przeciwko Interowi w ostatnim sezonie.
Oto on!


miro1910

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2004
Posty: 16
Rejestracja: 29 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 11:03

mi najbardziesz zapadła brameczka Fabrizio Ravanelliego w 1996 w meczu zAjaxem:)


miro1910
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 13:22

Jeśli chodzi o niezapomnianie gole...to zapewne do końca życia utkwi mi w głowie gol Trezegola w meczu z Milanem oraz bramka Del Piero z wolnego przeciwko Celticowi bodajże.
Fantastyczne uderzenie Birindellego.
Oto on!
Macie może jakiś link skąd można by pobrać owe bramki??


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 14:36

Tak się zastanowiłem (czasem mi się zdarza)... Chyba jednak bramka Alexa w pamiętnym meczu z Realem z sez. 02/03 wygranym przez nas 3-1. Zejście z lewej strony do środka pola karnego (Alexowa klasyka; "zona Del Piero" - jak mówił komentujący to spotkanie wraz z Borkiem naczelny PS - Roman Kołtoń), "zrobienie w konia" dwóch obrońców przeciwnika (Alexowa klasyka) i nie dający żadnych szans strzał przy słupku (Alexowa klasyka).
zoff pisze:Del Piero z wolnego przeciwko Celticowi bodajże.
Ten wolny był znakomity! To była naprawdę trudna pozycja dla prawonożnego zawodnika - strzał musiał być bardzo precyzyjny (...i był...).


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 15:03

Moje pierwsze skojarzenie po przeczytaniu nazwy tego tematu: gol Alexa w tym niesamowitym półfinale LM sezonu 02/03 z Realem na Delle Alpi :!: Tą cudowną bramkę będę pamiętał chyba do końca życia :P
Ostatnio zmieniony 16 marca 2007, 15:06 przez DamKam, łącznie zmieniany 1 raz.


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 15:06

Bramka Trzeguet po podaniu przewrotką od Alexa. Piękny gol który rozwalił Milan i dal nam mistrzostwo powiedzmy, które, jak zawsze podkreślam, JEST NASZE!!


Walo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 204
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 16:07

Skierosiek pisze:
Zalayeta z Barcą (??) - graliśmy w osłabieniu i wtedy chyba Zambro dośrodkował a Marcelo był gdzie być powinien :)
O ile pamietam to byla 113 minuta i podal do niego Birindelli . Ale to nie byla najpiekniejsza bramka, jaka pamietam.
Sadze ze na miano najpiekniejszej bramki zasluguje bramka Del Piero ta z Borusia, to bylo cos pieknego, dala nam chwilowa radosc i nadzieje, ktora niestety pozniej opdadla. Ale piekna bramka.


Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 17:56

zoff pisze: Macie może jakiś link skąd można by pobrać owe bramki??
Za pomocą programu VDownloader można pobierać wszystkie filmy z Youtube :)

Co do bramek to... ehh sporo ich było :D i wiele będziemy pamiętać do końca życia :twisted: wolny Del Piero vs Inter... Treze po przewrotce Del Piero vs Milan... akcja Camor-Ibra-Treze-przewrotka-gol vs Real :prochno: ale ja zapamiętam na pewno wszystkie trzy pamiętne bramki vs Real :dance: kiedyś te czasy powrócą :twisted:


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 18:38

Fabryś Ravanelli w '96 w finale LM z Ajaxem.

Del Piero w '03 w półfinale LM z Realem.

Trezeguet w '05 z Milanem w Serie A, po cudownej asyście DP.


ODPOWIEDZ