Ponad 100 mln euro na transfery....Kosmos......

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
kratek_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2007
Posty: 21
Rejestracja: 17 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 marca 2007, 13:21

I Boumsong do reszty :D


..:: JUVE PER SEMPRE ::..
kratek_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2007
Posty: 21
Rejestracja: 17 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 marca 2007, 13:22

I moje marzenie.........DANIEL ALVES............Ale pisalem o tych bardziej realnych ale jego tez by pewnie kazdy widzial w Juve.... :lol:


..:: JUVE PER SEMPRE ::..
lukasz9013

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 162
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2007, 13:26

Za taką kasę będziemy mogli kipić tych zawodników tych których Juve chce kupić. I wtedy będzie skład marzenie


Obrazek

Spokój to kłamstwo. Jest tylko pasja.
Dzięki pasji osiągam siłę.
Dzięki sile osiągam potęgę.
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2007, 13:53

Supersonic pisze:Co ty mi próbujesz udowodnić? że Riquelme nie byłby wzmocnieniem?
Moze tak moze nie... :roll: Riquelme to narazie jak ty to nazywasz, "podobno dobry" piłkarz.. w sumie to zagrał w Europie tylko jeden dobry sezon...
Supersonic pisze:Ależ to był dla Tymoszczuka pracowity sierpień. Szachtar - Legia, mecze reprezentacji (conajmniej 3), ligowy mecz z Dynamem, superpuchar Ukrainy, puchar Uefa... Dobrze, że ten sierpień już się skończył, przynajmniej chłopak ma wolne od pół roku.
A co mnie obchodzi ze to był pracowity miesiac... od sierpnia kiedy to o nim było głosno i kiedy to go widziałes wiele sie zmieniło... domysl sie co :whistle: A co do scisłosci to jaki niby mecz pucharu Uefa rozegrał w sierpniu :lol:
Supersonic pisze:Zastanawiasz się czasem co piszesz, czy czepiasz się dla zasady?
Dla zasady.
Supersonic pisze:Cała moja wiedza dotycząca PSV opiera się na bravo sport - to nie wystarczy?
W zupełnosci wystaczy...

Supersonic pisze:Co prawda mama mi mówiła, że Eredivisie leci na polsacie sport a w poniedziałki są eurogoals ale myślę, że żeby mieć dobry ogląd piłkarza to jednak bravo będzie akurat.
A co ma wspolnego Eredivisie na polacie sport z meczami Arsenal - PSV ?
Supersonic pisze:Udowodnisz mi jeszcze kogo to z podanych przeze mnie piłkarzy nie widziałem w akcji??
Niewiem kogo widziałes a kogo nie... bawi mnie tylko to jak sie osmieszasz... najpierw piszesz ze ludzie wypisuja tu piłkarzy "podobno dobry" a potem sam wypisujesz Riquelme i Tymoszczuka... :lol:
Supersonic pisze:A może zamiast się czepiać nie mając wiedzy na ten temat ( chyba, że oglądasz Tymoszczuka) sam podasz jakieś nazwiska?
A mozesz mi powiedziec gdzie go miałem ogladac... liga rosyjska ruszyła chyba tydzien temu...


rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 17 marca 2007, 14:32

TAK ! Kupmy 'se' jeszcze ronaldinjo i robinjo... i tego tego - djego i powalczmy o kake i hóntelara. o_O
Nie szukajmy nic we Włoskiej lidze, bo po co jak nam są potrzebni piłkarze ze znanym nazwiskiem, a wiedza polowy z was (jezeli chodzi o Serie A) ogranicza się do Milanu, Interu i Romy...
Mam nadzieje że zarząd Juventusu nie jest na tyle ułomny aby rzucać się na nazwiska. Najpierw powinniśmy dokladnie przejrzeć lige włoską... nikt tak nie zaaklimatyzuje się w Juve jak gracz ogany już w Italii. W tej chwili jest wiele talentów grających w słabszych klubach, nad którch sprowadzeniem zarząd Juve powinien się w pierwszej kolejności skupić.
Po pierwsze, Alessandro Rosina, w tej chwili jeden z najlepszych piłkarzy występujących w Serie A, w grze przypomina Maradone... posiada świetną technikę, dobrze wykonuje rzuty wolne, świetne przyszpieszenie, jak się rozpędzi jest nie do zatrzymania... potrafi przebiec z piłką całe boisko, zaden obronca mu nie straszny... bardzo dobrze się kiwa. Taki gracz bardzo by się nam przydał. Tym bardziej że niedawno miał dopiero 23 urodziny. A kogo by mógł zastąpić w naszym zespole ? Praktycznie wszystkich z przedniej formacji. Może grać jako napastnik, jako ofensywny pomocnik lub skrajny, zastępując np. Nedveda na lewej stronie. Jest jeden problem... Alex gra w Torino, więc może być truno wyciągnąć go z tego zespołu.
Po 2, Riccardo Montolivo, napiszę tylko że Riccardo, łączy w sobie 2 style gry znane nam z Włoskich boisk, trochę przypomina Totti`ego, a trochę Pirlo... umie zagrać ładne, dokladne piłki, umie się dobrze kiwać, storzyć przewagę... oddaje rownież dobre strzaly z dystanu, o czym mogli sie przekonać rywale Italii w el. do ME2007 U-21... Również nie wiadomo czy Juve udaloby się wyrwać tego 22-letniego pomocnika z Violi, ale zawsze warto sprobować.
Po 3, Rolando Bianchi, gdybym mial do wyboru jego i hóntelara, nawet bym się nie zastanawiał... przede wszystkim ograny w Serie A
Po 4, Daniele Dessena, nie wiem po co bić sie o jakiś Mascherano, jak pod nosem mamy dobrego defensywnego pomocnika, Daniele Dessene, gracz który ma dopiero 19 lat, a już doświadczony, od 2 lat gra jako podstawowy zawodnik Parmy, strzelal juz gole w PU, oraz piekne bramki w Serie A, dobrze poukladany taktycznie... wiele pożytku by z niego było.
Po 5, Pasquale Foggia, 23-letni pomocnik Regginy, dobry drybling, przeglad pola... szybki... na prawde zachwyca swoja gra wielu fachowców.
Po 6, Fabio Quagliarella, napastnik/pomocnik Sampy... bardzo szybki, potrafi strzelić niekonwekcjonalne bramki.... dobry technicznie... ale mysle ze jego to już znacie, wyroznia sie w tym sezonie.

To tylko kilka nazwisk, takich pilkarzy jest wiecej. Nie pisałem o graczach ktorych na 99% nie udaloby się nam sciagnac jak np. Alberto Aquilani`m...
Bardzo chcialbym widzieć w Turynie, przynajmniej z 3 wymienionych wyzej zawodników. Mówi się że o Rosine i Dessene walczy Inter, o Bianchi`ego oraz Quagliarell`e Milan... Nie chodzi mi również że Juve musi kupować tylko młodych pilkarzy z Italii, ale dobrze by było gdybyście o nich pomyśleli a nie tylko podniecali się znanymi nazwiskami


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 17 marca 2007, 14:57

Cris pisze: Moze tak moze nie... :roll: Riquelme to narazie jak ty to nazywasz, "podobno dobry" piłkarz.. w sumie to zagrał w Europie tylko jeden dobry sezon...
Uważasz inaczej - ok. koniec :(
Cris pisze: A co mnie obchodzi ze to był pracowity miesiac... od sierpnia kiedy to o nim było głosno i kiedy to go widziałes wiele sie zmieniło... domysl sie co :whistle: A co do scisłosci to jaki niby mecz pucharu Uefa rozegrał w sierpniu :lol:
Dziwię się, że nie szkoda Ci czasu na wsadzanie komuś za wszelką cenę szpili, ale już na przeczytanie i zrozumienie to ci go brakuje. Naprawdę nie zrozumiałeś przesłania? Ok masz drukowanymi:

Oprócz meczu Szachtar - Legia w sierpniu widziałem go także w miesiącach następujących po owym miesiącu- sierpniu. Jak zapewne wiesz sierpień nie jest jedynym miesiącem w roku, w którym gra się w piłkę. Dlatego też mój osąd o piłkarzu Anatoliju Tymoszczuku nie jest jedynie wynikiem obserwacji kopania przez tego pana gały w sierpniu. Z-r-o-z-u-m-i-a-ł-e-ś? proszę :pray:
Cris pisze:
Supersonic pisze:Cała moja wiedza dotycząca PSV opiera się na bravo sport - to nie wystarczy?
W zupełnosci wystaczy...
No myślę.
Cris pisze: A co ma wspolnego Eredivisie na polacie sport z meczami Arsenal - PSV ?

A co ma wspólnego oglądanie Cocu w Eredivisie z wyrabianiem sobie opinii o nim?
A co ma wspólnego Juventus z Turynem?
A Kaczyński z mamą Kaczyńską?
A co ma wspólnego pisanie na klawiaturze z procesami myślowymi zachodzącymi w mózgu?
Cris pisze:
Supersonic pisze:Udowodnisz mi jeszcze kogo to z podanych przeze mnie piłkarzy nie widziałem w akcji??
Niewiem kogo widziałes a kogo nie...
Zapomniałeś dopisać - ... co zupełnie nie przeszkadza mi w wydawaniu obiektywnych sądów o piłkarzach przez Ciebie wymienionych. Co tam, że nic o nich nie wiem, ważne, że gadam :smile:
Cris pisze:bawi mnie tylko to jak sie osmieszasz...
Cieszę się - śmiech to zdrowie. Ja też nie narzekam bo przyznam polewam z tego jak wrzucasz "ośmieszasz się" w co drugiej wypowiedzi. 8)
Cris pisze: najpierw piszesz ze ludzie wypisuja tu piłkarzy "podobno dobry" a potem sam wypisujesz Riquelme i Tymoszczuka... :lol:
Powiedział Cris bóg ligi ukraińskiej i rosyjskiej.

Jeszcze tylko znajdź mi ten fragment gdzie pisałem, że ludzie dają "podobno dobrych"
Supersonic pisze:A może zamiast się czepiać nie mając wiedzy na ten temat ( chyba, że oglądasz Tymoszczuka) sam podasz jakieś nazwiska?
Tak myślałem. :/

Radeek popieram w 100%. Zwłaszcza Quagliarellę.


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2007, 15:58

Supersonic pisze:Ok masz drukowanymi:
Oprócz meczu Szachtar - Legia w sierpniu widziałem go także w miesiącach następujących po owym miesiącu- sierpniu. Jak zapewne wiesz sierpień nie jest jedynym miesiącem w roku, w którym gra się w piłkę. Dlatego też mój osąd o piłkarzu Anatoliju Tymoszczuku nie jest jedynie wynikiem obserwacji kopania przez tego pana gały w sierpniu

Heh... no dobra widziałes pare meczow w LM i to wszysko. I na tej podstawie sadzisz ze nadaje sie do Juve... gdyby był naprawde wartosciowym piłkarzem nie siedziałby teraz w Rosji.. :roll:
Supersonic pisze:A co ma wspólnego oglądanie Cocu w Eredivisie z wyrabianiem sobie opinii o nim?
Chyba czytanie ze zrozumieniem sprawia ci problemy... napisałes ze Cocu sprawił ze Arsenal nie istaniał na co ja zapytałem czy widziałes chociaz jeden mecz tych druzyn... a ty mi na to ze ogladasz Eredivisie :roll: Proste pajacyku...
Supersonic pisze:Zapomniałeś dopisać - ... co zupełnie nie przeszkadza mi w wydawaniu obiektywnych sądów o piłkarzach przez Ciebie wymienionych. Co tam, że nic o nich nie wiem, ważne, że gadam :smile:
Korzystam z troche innych zródeł niz ty, wiec pewnie daltego moja wiedza na temat tych piłkarzy rozni sie od twojej... ty swoje juz chyba wymieniłes pare posto wyzej :roll:
Supersonic pisze:Cieszę się - śmiech to zdrowie. Ja też nie narzekam bo przyznam polewam z tego jak wrzucasz "ośmieszasz się" w co drugiej wypowiedzi.
Jesli ty sie w co drugiej osmieszasz to trudne zeby o tym nie napisac :lol:
Supersonic pisze:Powiedział Cris bóg ligi ukraińskiej i rosyjskiej.
:lol:
Supersonic pisze:Jeszcze tylko znajdź mi ten fragment gdzie pisałem, że ludzie dają "podobno dobrych"
Po raz kolejny sie osmieszyłes... " Nie moja wina, że większość wymienia nazwiska jakich na oczy nie widziało, tylko takich, którzy "podobno" są dobrzy. :lol:
Swoja droga ta wypowiedz idealnie podsumowuje twoje posty w tym temacie... :roll:
Supersonic pisze:Tak myślałem. :/
Zle myslałes... ja nie wymyslam piłkarzykow ktorych bym to chciał... komentuje tych ktorymi interesuje sie Juve. Po co wypisywac srednich piłkarzy z ligi rosyjskiej albo argentynskiej jesli nawet nie ma nawet plotek o zainteresowaniu... :roll:


Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2007, 16:13

Tak na marginesie tej żywej ekhm dyskusji pragnę polecićartykuł z SoloJuve. Czytamy w nim:
Kapitał klubu zostanie podniesiony o zawrotną kwotę 104,8 milionów euro. Suma odpowiednia by kupić Ronaldinho czy Kakę? Nie, ponieważ 75 milionów musi zostać przeznaczone na spłatę długów, a kolejne 20 milionów na odnowę Stadio Delle Alpi.
Co chyba czyni nasze dywagacje w tym temacie awykonalnymi... Choć mam jeszcze nadzieję, że okaże się, że nie umiem czytać i nie do końca rozumiem zacytowany fragment :think:


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 17 marca 2007, 16:20

Cris pisze: Heh... no dobra widziałes pare meczow w LM i to wszysko. I na tej podstawie sadzisz ze nadaje sie do Juve... gdyby był naprawde wartosciowym piłkarzem nie siedziałby teraz w Rosji.. :roll:
Zabawne. Mówią Ci coś podrzędne nazwiska Carvalho, Tiago, Vagner Love, Jo, Cavenaghi, Kerzhakov, Bystrov, Akinfeev, Maniche, Costinha? Mało widzę o piłce wiesz. Straaaasznie mało.
Cris pisze: Chyba czytanie ze zrozumieniem sprawia ci problemy... napisałes ze Cocu sprawił ze Arsenal nie istaniał na co ja zapytałem czy widziałes chociaz jeden mecz tych druzyn... a ty mi na to ze ogladasz Eredivisie :roll: Proste pajacyku...
Ja poszedłem krok dalej ale widzę, że z Tobą wszystko musi być najprościej jak się da. Wracam do wypróbowanego systemu z literami drukowanymi: W Eindhoven Arsenal nie istniał a Cocu nie dał pograć gwiazdorkom: Hlebowi, Van Persiemi, Fabregasowi i reszcie. A to co robi w Eredivisie to jest magia. Kapisz? To extra :happy: Dobry Supersonic ci zawsze wytłumaczy tak, żebyś zrozumiał.

I nie życzę sobie żebyś mnie obrażał.
Cris pisze: Korzystam z troche innych zródeł niz ty, wiec pewnie daltego moja wiedza na temat tych piłkarzy rozni sie od twojej... ty swoje juz chyba wymieniłes pare posto wyzej :roll:
To może uchylisz rąbka tajemnicy i wyjawisz swoje źródła dotyczące Tymoszczuka. Zresztą po co pytam dobrzy piłkarze w Rosji nie grają :angry:

A propos gdzie jest ta wiedza bo nie zauważyłem :rotfl:
Cris pisze: Jesli ty sie w co drugiej osmieszasz to trudne zeby o tym nie napisac
Zaiste brawurowo zapodajesz :bravo: Wjedź jeszcze na rodzinę i będziesz true master of disaster :smile:
Cris pisze: Po raz kolejny sie osmieszyłes... " Nie moja wina, że większość wymienia nazwiska jakich na oczy nie widziało, tylko takich, którzy "podobno" są dobrzy. :lol:
Swoja droga ta wypowiedz idealnie podsumowuje twoje posty w tym temacie... :roll:
Jupi Barzagli, jupi Quaresma jupi Sissoko. Zadowolony?
Cris pisze: Zle myslałes... ja nie wymyslam piłkarzykow ktorych bym to chciał...
Bo żadnych nie znasz :rotfl:
Cris pisze: jesli nawet nie ma nawet plotek o zainteresowaniu... :roll:
Wiesz że nawet według plotek nawet Britney się nawet na łyso ogołiła? Może o tym porozmawiamy?

ps. Uważaj bo jeszcze jedno żółtko i lecisz :ok:
Ostatnio zmieniony 17 marca 2007, 16:36 przez Supersonic, łącznie zmieniany 2 razy.


RavaneVialli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2007
Posty: 425
Rejestracja: 03 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 marca 2007, 16:25

Wonki - ale kapitał na transfery i tak zostanie zwiększony. Jak widać z przytoczonych przez Cieie danych, o 10 mln euro, a - czytając dalej artykuł z SoloJuve - dowiadujemy się, że jeżeli Włosi otrzymają prawo organizacji Euro 2012 (a na 90% dostaną), to na modernizację Delle Alpi pieniądzę przyjda od rządu. Czyli te 20 mln też powinno zostać przeznaczone na transfery. 70 mln euro to także kwota, która mądrze wydana, pozwoli na stworzenie wielkiej drużyny. Tylko nie możemy wywalić 35-40 milionów na Gerrarda albo Toniego...

Cris & Supersonic - skończcie już te dziecinnie żałosne pyskówki.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 17 marca 2007, 16:39

Supersonic pisze: Zabawne. Mówią Ci coś podrzędne nazwiska Carvalho, Tiago, Vagner Love, Jo, Cavenaghi, Kerzhakov, Bystrov, Akinfeev, Maniche, Costinha? Mało widzę o piłce wiesz. Straaaasznie mało.
Jeśli mogę się wtrącić - Cavenaghi już nie gra w Rosji - przeszedł do Bordeaux (nie zmienia to faktu, że liga rosyjska, przez ogromną ilośc wpompowanych w nią pieniędzy staje się jedną z lepszych lig w Europie). Maniche też nie jest juz - z tego co wiem - zawodnikiem ligi rosyjskiej. Costinha zaś to piłkarz bardzo przeciętny.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2007, 16:46

Pojawiają się głosy rozsądku :)
RavaneVialli: z tego artykułu bynajmniej nie wynika, że zostanie 10 mln euro do zagospodarowania. Jest kwota blisko 105 mln euro przy czym na dwa wydatki (stadion + spłata długów) zabiera ponad 90% z tej kwoty.
Nigdzie nie jest napisane, że są tylko te dwa wydatki i na tym się skończy.
Dla dobra Juve życzę Włochom z całego serca by zyskali prawa do organizacji ME, jednak nie jest to takie pewne, jak piszesz (90% dla Włochów - tak różowo na pewno nie jest).
Jeszcze nie tak dawno pojawiały się głosy, że Włosi w ogóle wycofają swoją kandydaturę, bo przy problemach ze swoją piłką ich szanse na wygraną były bliskie zeru (powtarzam tylko przeczytane informacje z netu, więc wszelka polemika nie w moim kierunku).
Tak więc sytuacja nie rysuje się tak pięknie i bogato. Bo nigdzie nie zostało napisane, że jakakolwiek część z tych 105 mln zostanie przeznaczona na powiększenie puli 45 mln transferowych euro.


Dirty mind
Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 17 marca 2007, 17:01

to ci sie temat rozkręcił ...Cris & Supersonic -"Relax take it easy" :whistle:
Supersonic pisze: Mówią Ci coś podrzędne nazwiska Carvalho, Tiago, Vagner Love, Jo, Cavenaghi, Kerzhakov, Bystrov, Akinfeev, Maniche, Costinha? Mało widzę o piłce wiesz. Straaaasznie mało.
Kerzhakov - Sevilla !
Maniche - Atletico Madryt !
Costinha - Atletico Madryt !
Cavenaghi - Girondins Bordeaux !

taka mała aktualizacja :smile:


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2007, 17:05

Supersonic pisze:Zabawne. Mówią Ci coś podrzędne nazwiska Carvalho, Tiago, Vagner Love, Jo, Cavenaghi, Kerzhakov, Bystrov, Akinfeev, Maniche, Costinha? Mało widzę o piłce wiesz. Straaaasznie mało.
Vagner Love, Jo, Carvalho , Akinfeev przychodzili do CSKA jako ludzie bez nazwiska... i tam sie dopiero wykreowali choc to tylko narazie solidni piłkarze. Maniche, Costinha, Kerzhakov juz tam nie graja... wiec nie siedza w Rosji a Tymoszczuk siedzi :roll:
Supersonic pisze: Wracam do wypróbowanego systemu z literami drukowanymi:
Heh.. gdzie w twoim poscie jest cokolwiek drukowanymi?
Supersonic pisze:A to co robi w Eredivisie to jest magia. Kapisz?
No naprawde super mocna liga... :whistle:
Supersonic pisze: Dobry Supersonic ci zawsze wytłumaczy tak, żebyś zrozumiał.
Najpierw popros kogos zeby ci wytłumaczył co to sa literki drukowane.. :lol:
Supersonic pisze:Zresztą po co pytam dobrzy piłkarze w Rosji nie grają
Dobrzy graja... ale nie graja mistrzowie a takich trzeba w Juve.
Supersonic pisze: A propos gdzie jest ta wiedza bo nie zauważyłem
No nie dziwie ci sie... :lol:
Supersonic pisze:Bo żadnych nie znasz :rotfl:
Zgadłes :oops:
Supersonic pisze: Wiesz że według plotek Britney się na łyso ogołiła? Może o tym porozmawiamy?
Moze nie... :lol: A z reszta jaki to ma zwiazek z transferami Juventusu...
Supersonic pisze:ps. Uważaj bo jeszcze jedno żółtko i lecisz :ok:
A ty tylko na to czekasz... :whistle:

Widze ze jestes juz niezle zirytowany... ktos cie skrytykował i sie zdenerwowałes.. nagle zapominasz co pisałes 3 posty wczesniej... ile ty masz lat. Zaczyna sie robic offtop i ogolny syf wiec koncze. Pewnie i tak nie zrozumiałes o co chodzi..
Mozecie kontynuowac wypisywanie waszych jedenstek marzen... a Supersonic nie was naucza ze nie macie pojecia o piłce i wymieniace "podobno dobrych" :whistle: W sumie to chyba juz piaty taki temat..

Amen :roll:
Ostatnio zmieniony 17 marca 2007, 17:12 przez Pirlo, łącznie zmieniany 2 razy.


Mister_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2007
Posty: 24
Rejestracja: 24 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 17 marca 2007, 17:05

Jeżeli to pradwda z tym że mamy przeznaczyć na transfery ponad 100 melonów to jest po prostu git 8) . Za te kwote można kupić naprawde swietnych graczy. Ja bym widział w Juve: Sneijdera z Ajaxu, Mavube, Riberego za Camora, do obrony Barzagliego i Luisao i ewentualnie wymienić Trezegola za Adriano ( być może odbuduje u nas forme tak jak to było z Cannavaro). Do tego dodałbym ze dwóch wyróżniających sie w miare tanich włochów ze serie A z tych średnich włoskich drużyn. Sprzedać CAmora, Zalayete, GG i Kovaca i git. Szkoda tylko że nie ma szans na te wszystkie transfery. POzdr dla fanów JUVE.


ODPOWIEDZ