Ponad 100 mln euro na transfery....Kosmos......

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 21:11

Supersonic pisze:Żartowałem. O ja głupi zapomniałem, że będziemy wygrywali Serie A ze średnią wiekową 23 lata. Przepraszam najmocniej.
Średnia wieku 23 byłaby niebezpieczna w tak trudnym dla naszego klubu momencie. Potrzebujemy piłkarzy doświadczonych, równych... no, ale bez przesady: Cocu? Mimo, iż naprawdę bardzo lubię tego zawodnika - to znakomity defensywny pomocnik - ale bez presady, on ma już 37 lat! Jasne, że drużyna nie może składać się z samych 18sto, 19sto latków, ale nie przeginajmy też w drugą stronę.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 21:29

Supersonic pisze:Po drugie Twoje porównania są beznadziejne, bo porównujesz piłkarzy z zupełnie różnych pozycji: Affelay vs. Sissoko :rotfl:
A ty wcale tego nie robisz:
Supersonic pisze:pomoc: Juan Roman Riquelme, Eugeny Aldonin, Ibrahim Afellay, Cocu, Renato, Marcos Senna, Lucho Gonzalez, Didier Zokora, Anatolij Tymoszczuk, Stewart Downing, Johan Micoud, Mathieu Bodmer
:roll:
___________

Supersonic pisze: Nie moja wina, że większość wymienia nazwiska jakich na oczy nie widziało, tylko takich, którzy "podobno" są dobrzy.
Na przykład "podobno dobry" Riquelme... albo Anatolij Tymoszczuk.. kiedy go ostanio widziałes... :lol: :lol:
Supersonic pisze:atak: Rolando Bianchi, Jo, Ryan Babel, Fred
+ ktokolwiek z Lyonu lub Valencii ale stamtąd nie przyjdą :smile:


A Fred to skad... :lol:

Supersonic pisze:I zapewniam, że nie jest to moja shortlista z FMa :twisted: .
Wiec z czego... z Championship Managera?
Supersonic pisze:A w większości są lepsi od tych, którymi interesuje się Juve.
Jasne... lepszy Babel niz Toni :lol: :lol: albo Micoud od Gerrarda... :lol:


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 21:59

Łukasz pisze:Cocu? Mimo, iż naprawdę bardzo lubię tego zawodnika - to znakomity defensywny pomocnik - ale bez presady, on ma już 37 lat!
Dla mnie liczy się to, że tak kierował grą PSV, że Arsenal stał i patrzył. Może mieć i 47 lat ważne, że w tej chwili jest świetny
Cris pisze: A ty wcale tego nie robisz:
:think: Czy któryś zpodanych przeze mnie piłkarzy nie jest pomocnikiem? :angry:
Cris pisze: Na przykład "podobno dobry" Riquelme... albo Anatolij Tymoszczuk.. kiedy go ostanio widziałes... :lol: :lol:
Riquelme podobno jest dobry tak gdzieś słyszałem.. a już wiem w bravo sport. A Tymoszczuk jest tak kiepski, że Zenit dał za niego 20mln. Kiedy widziałem Tymoszczuka? Repreza Ukrainy, Szachtar - Dynamo + Legia - Szachtar osobiście na meczu.


Cris pisze: A Fred to skad... :lol:
Cris pisze: Wiec z czego... z Championship Managera?
Jak koniecznie szukasz zaczepki ( słabej zresztą) to źle trafiłeś.

Cris pisze: Jasne... lepszy Babel niz Toni :lol: :lol: albo Micoud od Gerrarda... :lol:
Co rozumiesz pod pojęciem w większości?

Się temat rozruszał :twisted:


edit: Łukasz - mało perspektywiczne? Być może. Tylko ja wychodzę z załoźenia, że my do tej Serie A nie wchodzimy się uczyć tylko grać o mistrza. Więc mnie osobiście budowa zespołu, który będzie osiągał sukcesy za 5 lat nie interesuje.
Ostatnio zmieniony 16 marca 2007, 22:22 przez Supersonic, łącznie zmieniany 1 raz.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 22:09

Supersonic pisze:Dla mnie liczy się to, że tak kierował grą PSV, że Arsenal stał i patrzył. Może mieć i 47 lat ważne, że w tej chwili jest świetny.
To bardzo mało perspektywiczne myślenie.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 22:11

Supersonic pisze: obrona: Kew Jaliens, Alexis, Micah Richards
Przyjacielu, skąd ty ich wytrzasnąłęś , naprawdę myślisz że ci piłkarze nas zbawią w przyszłym sezonie , że z takimi grajkami powalczymy o czołówkę Serie A ?!?
Supersonic pisze:A ja będe sobie żył w moim świecie piłkarzy słabych...
Jak chcesz , bo my tu rozmawiamy o WZMOCNIENIACH JUVENTUSU !!!! który ma iść na mistrza włoch w przyszłym sezonie i mając podobno 100 mln euro można raczej śmiało wypowiadać nazwiska :Barzagli , Ribery , Saviola ... Ja nic nie mam do tych piłkarzy których ty proponujesz , takie jest twoje zdanie ,(o trzech pierwszych obrońcach to pierwszy raz słysze:/), ale jak dla mnie są oni po prostu za słabi na WIELKIE JUVE <PZDR>


KINIEK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2004
Posty: 224
Rejestracja: 30 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 22:12

Supersonic pisze: Nie to co Quaresma no nie :smile:
No tak, racja, jednak kontaktujesz.
Supersonic pisze: Tylko nie zejdź bo się niebezpiecznie zmniejszy liczba Juventinich w przyrodzie.
Jeśli dobrze liczę to ewentualnie tylko o jednego :>
A odnośnie transferów, to przypomnijmy sobie jacy zawodnicy wzmacniali nasz skład w ostatnich 2 latach? Ibra, Mutu, Canna, Emerson. Zawodnicy z górnej półki i nad takimi też trzeba się zastanawiać, bo jak na razie to przy ewentualnych transferach piłkarzy opinie są zazwyczaj typu [dobry zmiennik], tylko że na razie nie mamy tych podstawowych dobrych piłkarzy. No ale nazbierajmy tych mało znanych talentów skoro mówisz, że tacy dobrzy i poszukajmy jeszcze po dżungli w afryce, bo na pewno też tam się znajdzie talenty o których nikt jeszcze nie słyszał.


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 22:29

Łukasz - mało perspektywiczne? Być może. Tylko ja wychodzę z załoźenia, że my do tej Serie A nie wchodzimy się uczyć tylko grać o mistrza. Więc mnie osobiście budowa zespołu, który będzie osiągał sukcesy za 5 lat nie interesuje. Może inaczej potrzebni są grajkowie i tacy i tacy.

KINIEK Nie trzeba do buszu łazić można fajnego grajka znaleźć np. w Bari i co zły był? Albo taki Eboue w sumie niby wzięty z buszu, ale bo ja wiem czy ktoś w Londynie ma mu to za złe. I takich przykładów można tysiące podać. BTW. Czy ja gdzieś napisałem, że koniecznie muszą być sami nikomu nie znani?

gabry$1987 II A bo wy o wzmocnieniach... to chyba rzeczywiście pomyliłem pokój. Chyba, że Tobie się coś pomyliło skoro nie wiesz kim jest Micah Richards.


Czwartek

Evertonista
Evertonista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 73
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 22:39

Nie wiem do końca czy mogę się tu wypowiadać, bo Juve nie jest moim ukochanym klubem, ale chciałem zwrócić uwagę na jedną rzecz.

Chcecie: Klose (liga niemiecka), Saviolę (liga hiszpańska), Gerrarda (liga angielska), Ribery'ego (liga francuska - a wogóle to i tak zapomnijcie o nim :prochno:) i Huntelaara (liga holenderska). I jeszcze kilku młodych Latynosów tam się przewinęło. Jak wy sobie wyobrażacie funkcjonowanie takiego zespołu? Nie piszę już nawet o języku, bo to w dzisiejszych czasach nie jest już taki problem, ale tylu nowych piłkarzy (a każdy wychowany w innej kulturze piłkarskiej) nie jest w stanie stworzyć zespołu "od zaraz" - a takiego zespołu jak Juventus to chyba nie stać na jeden sezon straty, żeby zawodnicy się "dotarli". Dla mnie 3-4 transfery MAKSYMALNIE.


Obrazek

26 MAJA 1993 - COUPE D'EUROPE
NOUS SOMMES LES MARSEILLAIS!!!
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 23:08

[quote="Supersonic] Tylko ja wychodzę z załoźenia, że my do tej Serie A nie wchodzimy się uczyć tylko grać o mistrza. Więc mnie osobiście budowa zespołu, który będzie osiągał sukcesy za 5 lat nie interesuje. Może inaczej potrzebni są grajkowie i tacy i tacy.[/quote]
Ale z zawodnikami pokroju Cocu, Campbella, Senny, Tymoszczuka, Downinga, Micoud to będzie o mistrzostwo ciężko... Czy wyobrażasz sobie, żeby taki Micoud albo Downing (z całym szacunkiem dla nich) mogli pociągnąć grę naszego zespołu? Ja w to wątpię.
Ostatnio zmieniony 16 marca 2007, 23:09 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 23:08

@Supersonic
Jeśli dla Ciebie ten zawodnik 17 w tabeli Manchesteru City byłby wzmocnieniem dla JUVE to wyrazy współczucia . My musimy Wzmocnić 11stke , a on nie byłby nawet uzupełnieniem składu. Jak dla mnie jest zwykłym średniakiem .Oglądałem dwa mecze City w tym sezonie i nawet nie zauważyłem ,żę on tam gra , bo niczym sie nie wyróżnia. JuVe potrzebuje klasowych zawodników ,takich którzy np. ograją Inter czy Milan na San Siro w przyszłym sezonie (taką mam wizje przyszłości :smile: ). Wg mnie będzie to bardziej realne gdy sprowadzimy np. Barzagliego a nie Richardsa ale.... co inny kibic to inny trener i menager <Forza JUVE>


pavel88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 marca 2007
Posty: 118
Rejestracja: 16 marca 2007

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 23:37

jako że to mój pierwszy post to najpierw chciałbym wszystkich powitać :wink:
Przechodząc do tematu to na pewno mozna czuć się mile zaskoczonym i jak pisze wiele osób - najważniejsze by te pieniądze zostały mądrze wykorzystane. Jeśli chodzi o sprzedaż to zdecydowanie Camoranesi (nie chodzi mi o ostatnie mecze, ten zawodnik nigdy mnie nie zachwycał), Zalayeta i chyba Trezeguet, niestety lat mu przybywa, a forma i przede wszystkim chęci coraz mniejsze. A transfery do klubu? Moje propozycje są takie:

obrona: Luisao, Metzelder, Barzagli
pomoc: Ribery, Quaresma, Mascherano
napad: Pizarro, Saviola, Huntelaar, ew. Cassano (wiem że drogi i ma trudny charakter, ale nie można mu odmówić umiejętności).

Wątpie żeby L'pool sprzedał nam Gerrarda, a z tego co pamiętam - ta propozycja 15 mln euro + Camor miała mieć miejsce pod warunkiem sprzedaży Buffona. Nie wiem czy przy pozostaniu Gigiego, anglicy będą chciali zaakceptować taką ofertę. Ale jeśli tak, to jestem za 8)

aha i zdecydowany zakaz powrotu dla tych, którzy odeszli przed rokiem. Jedynym wyjątkiem jest Mutu, ale odszedł jeszcze zanim na dobre rozpętała się cała afera, dlatego Adriana chętnie bym widział z powrotem :P


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 23:50

pavel88 pisze:jako że to mój pierwszy post to najpierw chciałbym wszystkich powitać :wink:

aha i zdecydowany zakaz powrotu dla tych, którzy odeszli przed rokiem. Jedynym wyjątkiem jest Mutu, ale odszedł jeszcze zanim na dobre rozpętała się cała afera, dlatego Adriana chętnie bym widział z powrotem :P
Siemanko :wink:
Odnośnie Adriana Mutu mam podobne zdanie do Ciebie, powinien do nas wrócić.
Hmm nie zamierzam się zbytnio rozpisywać jednak myślę że powinien do nas dołączyć Barzagli, Rosicky i Hunteelar myślę że są to zawodnicy godni Juve i byśmy mieli z nich duży pożytek.

Przytaknę też Czwartkowi który ma rację że jeżeli będziemy mieli zbyt dużo zagranicznych graczy to może okazać się że nasza drużyna pokaże nam brak zgrania, niezrozumienie itp (liczę że się mylę :pray: )

Oraz zgodzę się z SuperSonickiem odnośnie wieku naszej ukochanej drużyny. Nie możemy budować teamu który ma walczyć o Mistrzostwo Włoch i awans do LM z samych graczy do 27 lat. Trzeba odpowienio kupować graczy powyżej 30 którzy dadzą doświadcznie oraz młodych piłkaży którzy wprowadzą odpowiednią dynamikę i styl gry.

Amen.


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2007, 07:10

Supersonic pisze:Jak koniecznie szukasz zaczepki ( słabej zresztą) to źle trafiłeś.:
Nie szukam... poprosty smieszne i załosne jest to ze piszesz " Nie moja wina, że większość wymienia nazwiska jakich na oczy nie widziało, tylko takich, którzy "podobno" są dobrzy" A sam wymieniasz Riquelme, Tymoszczuka... :roll:
Supersonic pisze:Riquelme podobno jest dobry tak gdzieś słyszałem.. a już wiem w bravo sport.
Tak myslałem... jest taki dobry ze gra na wypozyczeniu w Boca.. :roll:
Supersonic pisze:A Tymoszczuk jest tak kiepski, że Zenit dał za niego 20mln. Kiedy widziałem Tymoszczuka? Repreza Ukrainy, Szachtar - Dynamo + Legia - Szachtar osobiście na meczu.
Fajnie... tylko te mecze były w sierpniu :roll:
Supersonic pisze:Dla mnie liczy się to, że tak kierował grą PSV, że Arsenal stał i patrzył. Może mieć i 47 lat ważne, że w tej chwili jest świetny
A widziałes chociaz jeden mecz tych druzyn... :roll:
Supersonic pisze:Czy któryś zpodanych przeze mnie piłkarzy nie jest pomocnikiem? :angry:
No sa ale jezeli wymieniasz Tymoszczyka Downinga i Riquelme razem to co masz do tego porownania...
Supersonic pisze:porównujesz piłkarzy z zupełnie różnych pozycji: Affelay vs. Sissoko
:lol: :lol:


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 17 marca 2007, 12:15

Cris pisze: Tak myslałem... jest taki dobry ze gra na wypozyczeniu w Boca.. :roll:
Gra na wypożyczeniu w Boca nie dlatego, że się nie nadaje do Villarreal tylko dlatego, że jest mocno skonfliktowany z Pellegrinim. Co ty mi próbujesz udowodnić? że Riquelme nie byłby wzmocnieniem?
Cris pisze: Fajnie... tylko te mecze były w sierpniu :roll:
Ależ to był dla Tymoszczuka pracowity sierpień. Szachtar - Legia, mecze reprezentacji (conajmniej 3), ligowy mecz z Dynamem, superpuchar Ukrainy, puchar Uefa... Dobrze, że ten sierpień już się skończył, przynajmniej chłopak ma wolne od pół roku. Zastanawiasz się czasem co piszesz, czy czepiasz się dla zasady?
Cris pisze:
Supersonic pisze: Dla mnie liczy się to, że tak kierował grą PSV, że Arsenal stał i patrzył. Może mieć i 47 lat ważne, że w tej chwili jest świetny
A widziałes chociaz jeden mecz tych druzyn... :roll:
Cała moja wiedza dotycząca PSV opiera się na bravo sport - to nie wystarczy? Co prawda mama mi mówiła, że Eredivisie leci na polsacie sport a w poniedziałki są eurogoals ale myślę, że żeby mieć dobry ogląd piłkarza to jednak bravo będzie akurat.
Cris pisze:
Supersonic pisze:Czy któryś zpodanych przeze mnie piłkarzy nie jest pomocnikiem? :angry:
No sa ale jezeli wymieniasz Tymoszczyka Downinga i Riquelme razem to co masz do tego porownania...
Supersonic pisze:porównujesz piłkarzy z zupełnie różnych pozycji: Affelay vs. Sissoko
:lol: :lol:
:?: Napisałem: DO WYBORU, po czym wypisałem wszystkich pomocników jak leci w kolejności, w jakiej sobie o nich przypomniałem, nie szeregując i nie porównując ich. Po czym ktoś mi pisze, że Sissoko jest lepszy od Afellaya. Nie widzisz różnicy?

Udowodnisz mi jeszcze kogo to z podanych przeze mnie piłkarzy nie widziałem w akcji? A może zamiast się czepiać nie mając wiedzy na ten temat ( chyba, że oglądasz Tymoszczuka) sam podasz jakieś nazwiska?


kratek_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2007
Posty: 21
Rejestracja: 17 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 marca 2007, 13:17

kurde ale po co tyle kasy wydawac... :angry: Wg mnie nalezy wykupic Bojinova i Belardiego za okolo 5 mln euro lacznie, za darmo pozyskamy Salihamidzicia i Grygere, ja za darmo chcialbym jeszcze Metzeldera. PRIORYTET....Barzagli 10 mln, plus Naldo 10 mln, na srodek pomocy Diego 20 mln i Gilberto Silva 3 mln (jako defensywny {doswiadczony} pomocnik) na prawa flanke Quaresme za 15 mln a na szpice Toni'ego za 20 mln!!! I GRA MUZYKA! :whistle: Sprzedac natomiast wypalonego Trezeguet'a i Cmora lacznie za 35-45 mln euro, Zalayete za 3-5 mln, Miccoli'ego za 7-13 mln i Legro za 2! Po tym mozna obliczyc ze stracimy okolo 95 mln euro a ze sprzedazy uzyskamy okolo 40-55 mnl! A reszta na przyszly rok ( marzy mi sie jesli Pavlik odejdzie na emeryture na jego miejsce C.Ronaldo!) i pamietejmy ze wraca Olivera i Kapo ktorzy umieja grac w pile!!!

A moja jedenastka :

----------------------------Buffon------------------------------------------------
------------------------(Mirante)-------------------------------------------------
Grygera--------Barzagli----------Naldo-----------------------Chiellini--------
(Salihamidzic)----(Criscito)-----(Metzelder)---------------(Balzaretti)------

-------------------------G.Silva-------------------------------------------------
-------------------------(GG)---------------------------------------------------
Quaresma----------------Diego--------------------------------Nedved------
(marchionni)-------------(Kapo)------------------------------(Olivera)------

---------------------Toni---------------Del Piero--------------------------------
---------------(Bojinov)------------(Palladino)-------------------------------


Poza tym : Belardi, Kovac, Birindelli, Paro, Zanetti, Marchisio + mlode zebry


..:: JUVE PER SEMPRE ::..
ODPOWIEDZ