Ponad 100 mln euro na transfery....Kosmos......

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 15:23

Co po niektórzy, szczególnie na początku tego tematu, wyraźnie popadli w stan ekstazy czy fantazji... myślę panowie, że jednak wypadałoby się trochę opanować i zejść na ziemię :wink: Ja osobiście wolałbym jak narazie się tak tym nie podniecać i spokojnie poczekać na ruchy transferowe naszego zarządu. Nie sądzę, że nawet jeżeli faktycznie nasz klub będzie dysponował tak dużą sumą gotówki na transfery, to uda nam się ściągnąć do Turynu nie wiadomo jakie wielkie nazwiska. Np. ten C. Ronaldo, no bez przesady :lol:
Natomiast co do Lamparda, to jest to bez wątpienia bardzo ciekawa informacja. Zobaczymy co z tego wyniknie. Chyba nikt z tutaj zgromadzonych nie miałby nic przeciwko jego przyjściu do Juventusu :P


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 16:01

nedved1111 pisze:
Sadze ze mozna by oprocz tego zainwestowac w kilku młodych piłkarzy i wyszkolic ich na prawdziwe gwiazdy
Żeby tych młodych... w te prawdziwe gwiazdy... no TO JEST TO :ok: Najprostsze wielkie odkrycia są najlepsze.

Ogólnie to mało odkrywcze te wasze jedenastki, ciągle te same nazwiska. Jak już Sissoko ze dwa dobre miesiące zagrał to już jest jedyna alternatywa? Rozumiem, że np. Criscito wszyscy w akcji widzieli, że taką ma mocną pozycję w tych all star. Podobnie jak inne modne FM-OWE gwiazdy w stylu Mavuby i Faty'ego, Luisao. Ewentualnie piłkarze tyleż modni co przereklamowani - Ribery, Mascherano


Arsen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 sierpnia 2006
Posty: 89
Rejestracja: 07 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 16:42

Ribery moze i przereklamowany, ale nie mozna mu odmowic tego, ze wklada w gre kawal serca. A tacy wlasnie idealnie pasuja do Juventusu.


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 17:30

Supersonic pisze: Ogólnie to mało odkrywcze te wasze jedenastki, ciągle te same nazwiska. Jak już Sissoko ze dwa dobre miesiące zagrał to już jest jedyna alternatywa? Rozumiem, że np. Criscito wszyscy w akcji widzieli, że taką ma mocną pozycję w tych all star. Podobnie jak inne modne FM-OWE gwiazdy w stylu Mavuby i Faty'ego, Luisao. Ewentualnie piłkarze tyleż modni co przereklamowani - Ribery, Mascherano
To moze oswiec wszystkich "ciemnych" ludzi i podziel sie z nami informacjami, ktorzy pilkarze sa godni gry w Juve, a nie tylko przereklamowanymi gwiazdeczkami. A jak nie widziales w akcji Luisao, to sa take programy jak Polsat Sport i Polsat Sport Extra, czesto sam tam mecze Benfici. Naprawde polecam.


Obrazek
Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 18:09

Już wszyscy wyskoczyli kogo by to nie chcieli w Juve... który to już temat o tym samym? przecież w topicu chodzi o skomentowanie tego zastrzyku finansowego, a nie o bawienie się w ... FMa :| (heh DD składał prośby do zarządu o dodatkowe finanse na transfery aż się zgodzili :prochno: )

No więc właściciele Juve zaskoczyli mnie. Nie spodziewałem się takiego "gestu" z Ich strony, w sumie to cieszyłem się z tych bodaj 50 mln o których była wcześniej mowa. A tu nagle 102 miliony żywej gotówki :shock: tak się zastanawiałem, gdzie tu haczyk?? i jakoś nie mogę go znaleść, no ale... a może nie ma żadnego??
Juventus ogłosił wysokość budżetu transferowego przeznaczonego na najbliższe mercato.
Czyli kasa jest wyłącznie na transfery, nie na pensje, nie na rozwój szkółki młodzieżowej itd. Ale trzeba te pieniądze dobrze wydać, nie szastać milionami, bo tak sobie zaśpiewa jakiś klub za jakiegoś grajka, trzeba się targować i kupować za jak najlepsze ceny (skojarzyło mi się z chandlem żywym towarem :prochno: ). Śmiech na sali z tym newsem, że to wszystko ma być wydane na paru angielskich piłkarzy :rotfl: a tak wogóle to:
ekhm :prochno:


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 18:24

Problem w tym, że na stronie Juve nie ma nc o tym, że to kasa tylko na transfery.
Tak zinterpretowało wiadomości na stronie Juve podane na JP źródło: 'www.tribalfootball.com' i tak (zgodnie ze źródłem) podało JP.
Nikt z nas wcale nie wie jaka część jest przeznaczana na transfery.

I zgodzę się z tym, że temat o zawodnikach jacy mają przyjść już jest, nie ma sensu robić drugiego - identycznego.
Z komentarzem odnośnie tego newsa wstrzymam się do pewności jaka część tej wielkiej kwoty idzie na transfery.


Dirty mind
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 18:25

No więc:
- Barzagli (jakieś 15)
- Alves (drugie 15)
- Tacchinardi (czy musimy za niego płacić :?: )
- Muntari (coś koło 7-miu)
- Robben (hmm.. Barca rzekomo oferowała za niego 20, ale cosik wątpię, że zawodnik tej klasy kosztuje tak mało; trochę może przesadzę, powiedzmy - 50)

SUMA: 87

Więc 17 mln mamy na lody :-D .


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 18:45

Venomik pisze:Problem w tym, że na stronie Juve nie ma nc o tym, że to kasa tylko na transfery.
Racja. Także dlatego ten temat jest w pokoju "newsy", więc komentujemy tylko newsa, a nie piszemy kogo to chcemy bo nic nie jest pewne :idea: a jeśliby się taki oficjalny news pojawił na juventus.it to chyba bym sobie printscreen zrobił na pamiątkę :wink:
Łukasz pisze:- Robben (hmm.. Barca rzekomo oferowała za niego 20, ale cosik wątpię, że zawodnik tej klasy kosztuje tak mało; trochę może przesadzę, powiedzmy - 50)
yyy... no wiesz... "trochę" :lol: ale tak na serio, to takiej właśnie sytuacji musimy uniknąć - gdzie by triada dawała 50 grubych milionów za piłkarza z pola :angry: nie możemy być dobrym wujkiem dla innych klubów, nie dawajmy im łatwo zarobić, nie kupujmy piłkarzy za więcej niż są warci bo inaczej te 100 czy 50 (czy jakakolwiek inna suma) baniek rozpłynie się jak rybki po akwarium.


krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 18:51

Wiele z was by chcialo gwiazdy gwiazdeczki ... to nie takie proste ... Ja to bym chciał zeby Lippi zaczoł trenować JUVE bo DD nie radzi sobie ... Choc można go zatrzymać i by sie uczył od Lippiego. Lippi napewno by wskazał na dobrych piłkarzy. Nie będe wymieniał nazwisk bo to nie ma sensu. Najważniejsze zeby wygrywali i bardzo ładnie i przyjemnie dla oka grali.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 18:55

Wonki pisze:takiej właśnie sytuacji musimy uniknąć - gdzie by triada dawała 50 grubych milionów za piłkarza z pola :angry: nie możemy być dobrym wujkiem dla innych klubów, nie dawajmy im łatwo zarobić, nie kupujmy piłkarzy za więcej niż są warci bo inaczej te 100 czy 50 (czy jakakolwiek inna suma) baniek rozpłynie się jak rybki po akwarium.
Na lidera z prawdziwego zdarzenia, gotowego zastąpić Nedveda i pociągnąć grę Juve, warto przeznaczyć nawet połowę budżetu. Takie moje zdanie.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 18:58

Michał`fcj pisze: To moze oswiec wszystkich "ciemnych" ludzi
Mało odkrywczy nie znaczy ciemny. Nie moja wina, że większość wymienia nazwiska jakich na oczy nie widziało, tylko takich, którzy "podobno" są dobrzy. Tu nie chodzi o to żeby się na pamięć nauczyć: Luisao - Barzagli, Mascherano, Saviola, chodzić i powtarzać bezmyślnie.
Michał`fcj pisze: i podziel sie z nami informacjami, ktorzy pilkarze sa godni gry w Juve,
do wyboru: :happy:
obrona: Kew Jaliens, Alexis, Micah Richards, Alexey Berezutskiy, Roberto Ayala, Sol Campbell
pomoc: Juan Roman Riquelme, Eugeny Aldonin, Ibrahim Afellay, Cocu, Renato, Marcos Senna, Lucho Gonzalez, Didier Zokora, Anatolij Tymoszczuk, Stewart Downing, Johan Micoud, Mathieu Bodmer
atak: Rolando Bianchi, Jo, Ryan Babel, Fred

+ ktokolwiek z Lyonu lub Valencii ale stamtąd nie przyjdą :smile:

I zapewniam, że nie jest to moja shortlista z FMa :twisted: A w większości są lepsi od tych, którymi interesuje się Juve.


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 19:16

Kew Jaliens, Micah Richards, Alexis
Lepsi niż dwójka Metzelder, Barzagli
Ibrahim Afellay, Eugeny Aldonin
Lepsi niż Muntari i Sissoko
Jo,Rolando Bianchi
Lepsi niż Klose i Toni

[']

Chyba sobie jaja robisz.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 19:20

Supersonic pisze:Ayala, Sol Campbell, Cocu, Johan Micoud.
Ty to na poważnie piszesz? Przecież oni nie dość, że są wiekowi, to jeszcze nie są dla nas jakimiś wielkimi wzmocnieniami, a raczej - obciążeniem budżetu (płace!).


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
KINIEK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2004
Posty: 224
Rejestracja: 30 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 20:38

Ta jasne super piłkarze to są :lol: na pewno odznaczają się znakomitą techniką, dobrym prowadzeniem piłki, świetnym uderzeniem, niebywałą szybkością i dobrym przeglądem pola. Berezutskiy, Aldonin, Afellay, Jo... zamieram jak słyszę o takich wzmocnieniach :prochno: .
Jeśli rzeczywiście mielibyśmy 100 baniek na transfery to możnaby odbudować skład który mieliśmy sezon temu i nikt nie widziałby różnicy pomiędzy nami a Interem czy Milanem (jeśli o poziom zawodników chodzi) ale to by było chyba za dobrze żeby było prawdziwe, myślę że wydadzą max 50 a i to będzie bardzo dużo.


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 16 marca 2007, 20:53

Damianinho pisze:
[']

Chyba sobie jaja robisz.
Po pierwsze to się trochę zapędziłęś bo to były moje pomysły " inne niż wszystkie" co nie oznacza, że bym np. Gerrardem pogardził.

Po drugie Twoje porównania są beznadziejne, bo porównujesz piłkarzy z zupełnie różnych pozycji: Affelay vs. Sissoko :rotfl:

Po trzecie żyj sobie w świecie: dobry piłkarz to taki, o którym cała Europa już słyszała i o którym musi być przynajmniej news na tydzień. Rób sobie drugi Inter ew. Real do wyboru. A ja będe sobie żył w moim świecie piłkarzy słabych bo mało kto o nich coś więcej wie.

A świeczkę to sobie na biurku zapal, będziesz lepiej widział.
Łukasz pisze:
Ty to na poważnie piszesz? Przecież oni nie dość, że są wiekowi, to jeszcze nie są dla nas jakimiś wielkimi wzmocnieniami, a raczej - obciążeniem budżetu (płace!).
Żartowałem. O ja głupi zapomniałem, że będziemy wygrywali Serie A ze średnią wiekową 23 lata. Przepraszam najmocniej.
KINIEK pisze: Ta jasne super piłkarze to są na pewno odznaczają się znakomitą techniką, dobrym prowadzeniem piłki, świetnym uderzeniem, niebywałą szybkością i dobrym przeglądem pola.
Nie to co Quaresma no nie :smile:
KINIEK pisze: zamieram jak słyszę o takich wzmocnieniach
Tylko nie zejdź bo się niebezpiecznie zmniejszy liczba Juventinich w przyrodzie.


ODPOWIEDZ