Na co liczycie w serie A za rok?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 lutego 2007, 18:05

Myslicie ze jakie juventus zajmie w serie A miejsce za rok? Ja mysle ze moze to byc miejsce 3-6.Chcialbym zeby zapewnili sobie gre w Champions League.Oczywiscie chcialbym nastepne Scudetto ale to chyba malo mozliwe. Chcialbym zeby Juventus dowalil interowi jak sie tylko da.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 24 lutego 2007, 18:18

nie dzielmy skóry na niedźwiedziu, bo jeszcze moze być róznie ...


Sosik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2007
Posty: 1
Rejestracja: 25 lutego 2007

Nieprzeczytany post 25 lutego 2007, 09:26

Myślę, że powinno być dobrze. Inter w zasadzie nie ma obecnie konkurencji i zasłużenie przoduje w Serie A. Mimo tego, nie jest według mnie najlepszym klubem i w następnym sezonie Juve może go spokojnie pokonać.
Podzielam zdanie darek13 - miejsce 3-6. Ważne , żeby zakwalifikować się do Ligi Mistrzów.


I only ask of God
He won’t let me be indifferent to the suffering
That the very dried up death doesn’t find me
Empty and without having given my everything.
blazejrondel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 października 2006
Posty: 66
Rejestracja: 24 października 2006

Nieprzeczytany post 25 lutego 2007, 10:30

4 miejsce i kwalifikacje do LM. To będzie priorytet. Myślę że jest to możliwe po paru wzmocnieniach. Na pierwszą trójkę nie ma szans Inter,Milan i Roma są poza zasięgiem.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2007, 10:42

Najpierw awansujmy, po awansie sie wzmocnimy i wtedy można oceniać szanse ;]


Buffon89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 stycznia 2007
Posty: 1
Rejestracja: 05 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 25 lutego 2007, 11:02

ja licze na awans do Pucharu Uefa


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2007, 11:04

Juve zawsze walczy o scudetto i tak będzie w następnym sezonie. Ciekawe czy z obecnym trenerem?


Obrazek
Obrazek
bianconeirro17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2007
Posty: 12
Rejestracja: 23 lutego 2007

Nieprzeczytany post 25 lutego 2007, 11:06

Juventus musi na nowo odnaleźć się w Serie A. Będzie to bardzo ciężkie, gdyż zespoły takie jak Fiorentina, Inter oraz Milan bardzo się wzmocniły. Po ostatnich aferach korupcyjnych, liga włoska chce ponownie pojawi się na piedestale najlepszych lig na świecie. Jeżeli nie wzmocnimy składu Juve to wątpie czy możemy zająć nawet miejsca 1-2. Mam nadzieję że niepowinniśmy narzekać jeżeli Juventus zakwalifikował się do eliminacji Ligi Mistrzów, a nawet do Pucharu UEFA. Puchar UEFA byłby dla Juve idealnym wprowadzeniem do imprez europejskich. Liczę na to, że Juventus wzmocni się kompetentnymi zawodnikami i bez problemów odnajdzie się w Serie A i Lidze Mistrzów. Pozdrawiam kibiców Juve!


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 25 lutego 2007, 11:18

Wszystko zależy od tego kim zasilona zostanie w przerwie letniej linia naszej pomocy.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
wojtek12323

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 5
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 lutego 2007, 11:21

Ja liczę na dokopanie Interowi, Milanowi i Romie

:ball: :ball:

Od urodzenia aż po grób tylko turyński klub


Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2007, 11:36

Oczywiście mistrzostwo. Trzeba sobie stawiać najwyższe cele. Jeśli w lecie klub dokona kilku dobrych wzmocnień to nie widzę w tym żadnego problemu. Nieraz się zdarza, że beniaminek dobrze startuje i zajmuje miejsce w pierwszej szóstce. Juventus ma trochę więcej pieniędzy w kasie niż zwykły beniaminek i kilku bardzo dobrych zawodników, więc dlaczego nie walczyć o scudetto?


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
Montero 4-stiv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 listopada 2006
Posty: 20
Rejestracja: 09 listopada 2006

Nieprzeczytany post 25 lutego 2007, 11:47

Moim zdaniem miejsca 2-4 jestesmy wstanie to zrobic :D :D :D


Serce białe krew w czerni na zawsze Juventusowi wierni:D
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 25 lutego 2007, 11:48

Juve zawsze mierzy w najwyzsze cele, wiec czemu teraz mialoby byc inaczej ? Kluczowa sprawa jest zatrzymanie naszych najlepszych zawodnikow, oraz wzmocnienie skladu 3-4 gracami najwyzszej klasy.
Walczmy o Scudetto, ale jesli sie nie uda to trudno. Miejsce premiowane udzialem w LM badz w eliminacjach do LM bedzie rowniez sporym sukcesem. Planem minimum wedlug mnie jest zakwalifikowanie sie do Pucharu Uefa. Ale nie badzmy minimalistami :prochno:


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 lutego 2007, 11:57

Wszytko zależeć będzie od tego jak juz all up napisali "ktto przyjdzie w lecie" ale też od tego jaka bedzie ławka rezerwowych (bo obecnie jest nienajlepsza) i ile punktów stracimy ze słabymi druzynami takimi jak Livorno, Reggina, Empoli.. itp. Oczywiście mecze z Roma, Palermo, Fiorentina trzeba sie starac wygrać tak smo jak z milanem i interem... Ważna rzecza bedzie tez zgranie sie nowych zawodników i atmosfera w klubie. Ja typuje miejsce 3 - 7. Jeżeli all pujdzie gładko to bedzie może nawet drugie miejsce, za Interem. Jezeli nie bedzie wzmocnień konkretnych to możemy nie wejść do Champions League, a nawet z UEFA może byc problem...

No rozpisałem sie troche xD


Wesoł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2006
Posty: 211
Rejestracja: 10 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 25 lutego 2007, 12:35

Może to dziwne, ale bardziej od mistrzostwa Włoch w przyszłym sezonie marzy mi się zwycięstwo w bgezpośrednim starciu z Interem.

Gdybyśmy zajeli miejsce w pierwszej 4 i pokonali Inter, to był bym bardzo zadowolony.


"Życie to jedna wielka impreza, rób wszystko żeby nie być na niej kelnerem"
ODPOWIEDZ