"Wszyscy przeciwko nam!"

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 24 lutego 2007, 14:12

"Która drużyna polskim Juventusem?"
Gdy zobaczyłem ten tytuł newsa na portalu wp.pl wybuchłem złością bo już mnie to po prostu strasznie wkurza ze wszystko co złe w piłce to porównują do Włoch i przede wszystkim do Juve!
Pewnie dostane ostrzeżenie za zły pokój czy coś ale nie interesuje mnie to ja chce po prostu wydać moją opinię na temat tego jak traktuje się Juventus po degradacji.
Większość "kibiców" podchodzi do Juve jak do największego zła i mówią tylko "kupowali mecze i sędziów" a tak na prawdę nie mają ZIELONEGO pojęcia o tym co stało się w Calcio, ale nawet ci co wiedzą tak mówią ale nie powiem czyjej drużyny są to kibice bo chyba wszyscy dobrze wiemy! Juve zostało zdegradowane bez podstawnie, nie udowodniono nam żadnych kupowania meczy czy też ustawiania sędziów. Co to w ogóle jest "ustawianie sędziów", co Moggi wchodził na murawe podczas meczu brał sędziego i ustawiał go w wybranym miejscu na boisku i mówił mu czy ma gwizdać czy nie? To wszystko jest chore! Ostatnio rozmawiałem z moim przyjacielem (kibicem Milanu) który twierdzi tak jak ja, mało tego powiedział że albo wszyscy powinnni zostać zdegradowani za nic (tak jak Juve) albo wszyscy powinni grać w Serie A, i taka jest prawda! To co się stało ponad pół roku temu we włoszech jest największym skandalem piłkarskim na świecie! Niewiem czy UEFA i FIFA były ślepe co wyprawiają przekupieni albo poprostu głupi urzędnicy? Czy też chcieli zniszczyć Juve? Bo taka jest prawda chciano zniszczyć najwspanialszy włoski klub, który jest najlepszy w historii Włoszech! Nie udało im się w procesie o doping to teraz chccieli spróbować w "ustawianiu meczów"! Dlaczego? Może zazdrość? Może wielka chęć zdobycia nie swojego, ukradzionego Scudetto? a moze ktoś chciał doszczętnie zniszczyć Juventus? Ale to mu się nie udało i nigdy mu się nie uda! Bo my nigdy się nie poddamy! Bo my zawsze będziemy dożyć do sprawiedliwości! Bo my jesteśmy Juventini! Bo my zawsze będziemy kochać tylko jeden, najwspanialszy i największy klub na świecie JUVENTUS!!!
Czasami myśle że degradacja jest dla nas próbą, czasami ze jest poprostu darem dzięki któremu w kilka lat zrobimy nową, wspaniałą drużynę która bedzie walczyć o najwyzsze trofea, ale niestety to jest chyba tylko i wyłącznie wielki syf, i wielka chańba, nie dla Juve a dla tych którzy nas zdegradowali!!!
Wiem jedno, ja nigdy nie przestane kochać Juventusu, i nigdy nie przestane wierzyć w ten klub i nigdy, przenigdy nie powiem że ta cała afera była dziełem Juve i wyroki są sprawiedliwe!!!!!!!
Mógłbym pisać o tym całym syfie całe godziny ale żygać mi się juz chce od tego.
Pozdrawiam wszystkich!

PS: Mam nadzieje że admini nie usuną ani nie zamkną tego tematu, bo to chyba jest forum i kazdy moze wyrazić swoją opinię w jakiejś sprawie.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
prawdziwy_stachu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2006
Posty: 39
Rejestracja: 28 listopada 2006

Nieprzeczytany post 24 lutego 2007, 14:23

Mi tez chce sie rzygać jak słysze o "nastepnym polskim Juventusie"... Tfu!!!


<<...A real gentlemen never leaves his Old Lady...>>
bianconeirro17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2007
Posty: 12
Rejestracja: 23 lutego 2007

Nieprzeczytany post 24 lutego 2007, 14:25

Uważam, że powinno się walczyć z korupcą w piłce noznej, a przede wszystkim w tak elitarnych ligach jak włoska, hiszpańska, czy angielska. Z ustawianiem sędziów chodziło o to, że Moggi ma syna który pracuje w zarządzie do wyboru sędziów na poszczególne mecze Juventusu. Według mnie komisja dyscyplinarna wybrała sobie Juventus jako kozła ofiarnego i wszystko zwaliła na Juve. A przecież inne zespoły były zamieszane w równym stopniu co Juve, i też powinni spaść do Serie B. I to mi się nie podoba...


Cyba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 55
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 lutego 2007, 14:26

zgadzam się w 100 %, z drugiej strony gdybyś miał się denerwować wszystkim co piszą na Onecie i WP to byś oszalał.

Pozdrawiam


Obrazek
alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 lutego 2007, 14:29

Zgadzam się, bo to jest niejako dziwne- zdegradowano TYLKO Juventus. Dlaczego nie Fiorentine czy Milan, które też w tym maczały palce? Ale najgorsze, w tym to, że odebrali nam tytuły mistrzowskie.
Dobrze to podsumowałeś pisząc, że zawsze będziesz z JUVE, bo o to chodzi w miłości, nie tylko do klubu, ale w każdej miłości, żeby trwać przy tym co się kocha na zawsze!


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
bianconeirro17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2007
Posty: 12
Rejestracja: 23 lutego 2007

Nieprzeczytany post 24 lutego 2007, 14:34

Fiorentina idzie jak burza w Serie A! Z minusem 15 punktów jest w połowie tabeli i nawet dobrze sobie radzi. Fiorentina kilka lat temu też została zdegradowana ale do trzeciej ligi włoskiej i wygrzebała sie do Serie A. Grał tam wtedy Hernan Crespo i wiele innych gwiazd. Fiorentina wówczas była jednym z najbogatszych klubów włoskich. Trzymajmy kciuki za Juve przed każdym meczem a na pewno ujrzymy jeszcze nie raz w gazetach i portalach internetowych napis: SCUDETTO DLA JUVENTUSU TURYN. Forza Juve, Alex Del Piero & Nedved!


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 24 lutego 2007, 14:40

Doprawdy nie rozumiem o co Wam chodzi. Zostaliśmy zdegradowani (słusznie czy niesłusznie) i już! Mamy łatkę sprzedawczyków i nic już z tym nie zrobimy. Czytałem artykuł na wp i niczym szczególnym mnie nie zraził. Degradacja to dział zamknięty w naszej historii. Należy powrócić z uniesioną głową do SerieA i cieszyć się, że nikt nam już nie zarzuci przekrętów, że jako jedyni zmieniliśmy zarząd, itd.

Skupmy się na budowaniu silnej drużyny, a nie na tym co było. Prawda jest taka, że choć będziemy stawać na rzęsach, to nie zmienimy zdania ludzie, którzy dowiedzieli się, że "Juventus notorycznie kupował mecze".

Jeszcze trochę i (mam nadzieję) zobaczymy komentarze typu: "Mimo wielu problemów udało im się odbudować drużynę, która znowu walczy o najwyższe trofea". Wtedy znowu my będziemy na szczycie, czego sobie i Wam życzę :)

PS. W tym temacie brakuje mi tylko Interistów, ale to pewnie kwestia czasu. Skończy się jak zwykle :roll:


bianconeirro17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2007
Posty: 12
Rejestracja: 23 lutego 2007

Nieprzeczytany post 24 lutego 2007, 14:49

I tak Juventus jest klubem bardzo cenionym przez znawców futbolu. Ostatnio został przecież ogłoszony ranking klubów na świecie. Za Barceloną, która zajmuje pierwsze miejsce, znajduje się Juventus Turyn. Nasze Juve wyprzedza takie kluby jak Manchester, czy Real. To jest powód do dumy. Należy nie skodzić ponizej tego poziomu, tylko piąć się w góre i dojść w dwa lata do LM.


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 lutego 2007, 14:56

I właśnie przez takiego typu teksty jak na wp.pl czy onecie, sprawiają że większość "dzieci neostrady" czy innych fanów kolorowych czasopism, mają dziwne i chore uprzedzenia do Juventusu. To bardzo boli. Ile to już razy na forach piłkarskich wyjaśniałem tępym, trzynastoletnim "fanom" piłki kopanej, że to czy tamto, że Juve nie jest takie jak piszą w onecie czy fakcie...


PS Niech mówią co chcą, zobaczymy w następnym sezonie. Wtedy się im wszystkim odegramy :!:


Obrazek
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 24 lutego 2007, 15:05

Lukasz_JUVE pisze:I właśnie przez takiego typu teksty jak na wp.pl czy onecie, sprawiają że większość "dzieci neostrady" czy innych fanów kolorowych czasopism, mają dziwne i chore uprzedzenia do Juventusu. To bardzo boli. Ile to już razy na forach piłkarskich wyjaśniałem tępym, trzynastoletnim "fanom" piłki kopanej, że to czy tamto, że Juve nie jest takie jak piszą w onecie czy fakcie...


PS Niech mówią co chcą, zobaczymy w następnym sezonie. Wtedy się im wszystkim odegramy :!:
Chyba nie przeczytałes całego mojego posta! Nie chodzi mi o to co piszą na wp znaczy chodzi mi o to ale nie dokonca. Ja poprostu chciałem wreszcie wyrzucic z siebie to wszystko i mam do tego prawo i nie jestem "dzieckiem neostrady" ani trzynastolatkiem! :?


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Discordia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2006
Posty: 277
Rejestracja: 12 maja 2006

Nieprzeczytany post 24 lutego 2007, 15:05

Wg mnie do newsów na onecie czy wp trzeba podchodzić z dużym dystansem... Kiedyś na onecie napisali, że przydomek Juve to "Biała dama" :rotfl: Od tego czasu nie traktuję ich newsów na poważnie :wink:


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 24 lutego 2007, 15:30

Lukasz_JUVE pisze:I właśnie przez takiego typu teksty jak na wp.pl czy onecie, sprawiają że większość "dzieci neostrady" czy innych fanów kolorowych czasopism, mają dziwne i chore uprzedzenia do Juventusu. To bardzo boli. Ile to już razy na forach piłkarskich wyjaśniałem tępym, trzynastoletnim "fanom" piłki kopanej, że to czy tamto, że Juve nie jest takie jak piszą w onecie czy fakcie...
Najwazniejsze, ze ci co się znają na futbolu mają pojęcie o tej całej sprawie i wiedzą jaka jest prawda. A "dzieci neostrady"? Ich zdanie i opinia liczy najmniej.
A takie jest już zycie, że opinię wyrabiają w nas media. Bo to one serwują nam to co dla nich jest najwygodniejsze, to co się bardziej sprzeda. To samo tyczy się innych dziedzin. My jestesmy w kwestii Juventusu najbardziej zorientowani. Ale skad mozecie wiedziec, czy w innych dziedzinach poznajemy prawde? Czytamy to co serwuje nam prasa, telewizja, radio i portale internetowe. I nikt niestety nie moze nam zagwarantować, że jest to ta właściwa strona medalu.

Bardzo ciekawie napisał mJaUcViEej. Przylgnęła do nas łatka, której nie zmieni już niestety nic. Ani odwołania, ani sprostowania, ani tłumaczenia. "Ludzie wiedzą swoje". Nam pozostaje iść do przodu, nie oglądając się za siebie.... To już przeszłość.
Moze pewnego pięknego dnia ktos wyciągnie na swiatło dzienne całą prawdę o Calciopoli?


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 lutego 2007, 15:33

mJaUcViEej pisze:Doprawdy nie rozumiem o co Wam chodzi. Zostaliśmy zdegradowani (słusznie czy niesłusznie) i już! Mamy łatkę sprzedawczyków i nic już z tym nie zrobimy. Czytałem artykuł na wp i niczym szczególnym mnie nie zraził. Degradacja to dział zamknięty w naszej historii. Należy powrócić z uniesioną głową do SerieA i cieszyć się, że nikt nam już nie zarzuci przekrętów, że jako jedyni zmieniliśmy zarząd, itd.

Skupmy się na budowaniu silnej drużyny, a nie na tym co było. Prawda jest taka, że choć będziemy stawać na rzęsach, to nie zmienimy zdania ludzie, którzy dowiedzieli się, że "Juventus notorycznie kupował mecze".

Jeszcze trochę i (mam nadzieję) zobaczymy komentarze typu: "Mimo wielu problemów udało im się odbudować drużynę, która znowu walczy o najwyższe trofea". Wtedy znowu my będziemy na szczycie, czego sobie i Wam życzę :)
Dokładnie :!: A tak w ogóle, to ten tytuł jest chyba bardziej odniesieniem do słów z końca tego newsa, mianowicie:

(...) Ma rację Tomczak mówiąc, iż &#8222;kto by rok temu pomyślał, że Juventus będzie grać w II lidze&#8221;. Przecież nie chodzi mu o Łęczną, albo Arkę.

źródło: Czytaj

Tak więc spokojnie panowie, szkoda nerwów. Damy rade :wink:


Montero 4-stiv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 listopada 2006
Posty: 20
Rejestracja: 09 listopada 2006

Nieprzeczytany post 24 lutego 2007, 15:45

Naprawde mozna oszalec od tych komentarzy ale nic nie zrobimy!!! :( wazne ze my wszyscy jestesmy z Juve na dobre i na zle i najlepiej wiemy co sie stalo w calciopoli :D nic nie zmienimy
FORZA JUVE


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 lutego 2007, 15:59

naros pisze:Chyba nie przeczytałes całego mojego posta! Nie chodzi mi o to co piszą na wp znaczy chodzi mi o to ale nie dokonca. Ja poprostu chciałem wreszcie wyrzucic z siebie to wszystko i mam do tego prawo i nie jestem "dzieckiem neostrady" ani trzynastolatkiem! :?
Dokładnie rozumiem co napisałeś :!: :D A te "dzieci neostrady" to nie do Ciebie :P Pozdro :D
Martin pisze:Najwazniejsze, ze ci co się znają na futbolu mają pojęcie o tej całej sprawie i wiedzą jaka jest prawda. A "dzieci neostrady"? Ich zdanie i opinia liczy najmniej.
Mam takie samo zdanie na ten temat ale chciałem im troszeczkę wytłumaczyć, wyjaśnić, by dowiedzieli się choć troszeczkę na temat choćby calciopolli. Ale zrozumiałem że to i tak sensu nie ma.
Martin pisze:Ani odwołania, ani sprostowania, ani tłumaczenia. "Ludzie wiedzą swoje".
"Ludzie wiedzą swoje... ale Juventini wiedzą lepiej" :P
Martin pisze:Moze pewnego pięknego dnia ktos wyciągnie na swiatło dzienne całą prawdę o Calciopoli?
Tylko kto :?: Wszyscy się cieszą z niepowodzenia Juve. Może Moggi kiedyś skontruje :?:


Obrazek
ODPOWIEDZ