Co wy na to aby następncą Buffona był polak?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Który z bramkarzy spisał by się najlepiej w Juve...??

Czas głosowania minął 13 grudnia 2006, 20:01

Boruc
57
50%
Kowalewski
7
6%
Dudek
3
3%
Fabiański
16
14%
Kuszczak
24
21%
Inny
8
7%
 
Liczba głosów: 115
Balak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2006
Posty: 9
Rejestracja: 07 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2006, 20:01

Mamy wielu dobraych bramkarzy... którzy mogliby sprawdzić się w lidze Włoskiej... np. taki Boruc... nawet doświadczony... myśle że chętnie zmienił by klub na Juve jezeli miał by taką mozliwoś... oczywiście dopiero po odejściu Gigi ( a mam nadzieje ze nie odejdzie szybko)... Alboo taki Kowalewski... Jak myślicie??


"GRAJMY NA 1000% NAWET JEŚLI BYŚMY MIELI ODDAĆ ŻYCIE"

...:::FORZA JUVE:::...
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2006, 20:09

Heh, ja mysle, ze taka dyskusja jest raczej bezsensowna, dlaczego? Bo Juve nie potrzebuje polskiego bramkarza, ale NAJLEPSZEGO lub jednego z najlepszych w tym fachu na swiecie, prawde powiedziawszy patrzac na ta ankiete...no coz, fajnie byloby, ale czy podola ktos z naszych?


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2006, 20:38

Jakoś nie mam wielkich patriotycznych ciągatek w kierunku Juve.
Dla mnie najważniejsze jest dobro Juve. Jeśli bramkarz brany pod uwagę jest choć odrobinę lepszy od polskiego bramkarza, choćby miał obronić tylko jeden strzał więcej w sezonie - to nie chciałbym Polaka, bo ta bramka mogłaby o czymś decydować.
Mamy bardzo dobrych bramkarzy, ale świat jest pełen bardzo dobrych bramkarzy.
Trzymam kciuki za naszych, ale wolę dobro Juve.

PS: Dudek jest za stary :)


Dirty mind
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2006, 20:44

Hmm. Polska powoli wyrasta na bramkarską potęgę. Wystarczy spojrzeć sobie na nazwiska zawarte w ankiecie i przypomnieć sobie w jakich klubach grają, lub jakie mają osiągnięcia. Na pewno - Buffon jest niezastąpiony, ale za pare lat gdyby np. (odpukać!) odszedł? Może Kuszczak? Jest dopiero u progu swojej kariery i ma szansę wyrosnąć na wielką gwiazdę.


Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2006, 20:46

Szczerze mówiąc żaden z tych panów nie zasługuje na to, żeby grać w takim zespoloe jak Juve. Boruc? Świetny ale to jeszcze nie to. Dudek? JUŻ nie to. Kowalewski? Nie jestem przekonany. Kuszczak? Chybas najprędzej ze wszystkich wymienionych. Fabiański? Dajcie spokój... Wyjechałby za granice i prawdziwi snajperzy by go zniszczyli. Ostatnio bramkarzem, który imponuje mi najbadziej jest Dolha. Nie dla tego, że gra w mojej Wisełce, ale dla tego, że dzięki niemu ta Wisełka nie jest jeszcze na pozycji spadkowej,


adamu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 października 2006
Posty: 12
Rejestracja: 01 października 2006

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2006, 21:39

Moim zdaniem w gronie ścisłej światowej czołówki bramkarzy miejsce mają: Buffon, Casillas, Cech. No, i Boruc. Uważam, że pozostali z najbardziej znanych i cenionych (Coupet, van der Sar itd.) nie są tak kompletni jak wyżej wymienieni. Boruc wyróżnia się ogromną odwagą i siłą przy atakowaniu napastników, dobrze gra na linii, ale i na przedpolu. Jego największą bodaj zaletą jest pewność siebie, którą okazał choćby broniąc w ostatnich minutach meczu LM karnego wykonywanego przez Sahę z ManU, czy bardzo odważne wyjście w sytuacji sam na sam z końcówki meczu z Belgią. Gdyby Buffon odszedł (oby nie!) to odrzucając opcje nierealne(Cech), kupno Boruca byłoby bardzo rozsądnym ruchem.


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2006, 23:28

Ja osobiscie w gronie tych bramkarzy nie widze nastepcy Gigiego , choc z podanych tu propozycji w ostatecznosci przystal bym na Kuszczaka . Jest to bardzo mlody i znakomicie radzacy sobie z presja bramkarz , oczywiscie zdarzja mu sie bledy ( mam na mysli puszczona bramke w reprezentacji ) ale to jest normalne w tym fachu . Osobiscie nie kupowal bym nowego bramkarza gdyby Gigi odszedl . W takiej sytuacji postawil bym na Mirante ktory posiada i talent i potecial .


VIT

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 26
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2006, 23:28

Z tego grona stawiam na Fabiańskiego, ale to nie ze wzgędu na jego umiętności, którymi nie przewyższa innych pretendentów, ale dlatego że jest najmłodszy i mógłbym przez jakiś czas być rezerwowym, bo nie chciałbym się za szybko pozbywać Buffona.


Chiellini3

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 200
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2006, 23:47

:rotfl: haha polacy nie no dajcie spokoj jest u nas wielki Gigi i to nam wystarczy a do polakow sie nie przekonam :snooty: nie maja nawet polowy umiejetnosci od przecietnego bramkarza włoskiego nie mowiac juz o legendzie jaka swoimi wystepami tworzy Gigi Buffon 8)


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2006, 23:49

Co jak co ale polskiego bramkarza w bialo czarnym trykocie nie potrafie sobie wyobrazic chyba ze w Udinese albo Sienie :D Jesli chodzi o Juve to zaden nie zasluguje na zaszczyt aby stanac w bramce naszej ukochanej druzyny i nie mowie tego tylko dlatego ze nie jestem jakims wyjatkowym patriota tylko dlatego ze nie prezentuja oni odpowiedniego poziomu. Prawda jest ze mamy kilku dobrych bramkarzy ale tylko tyle, tylko dobrych a to za mało jak na Juventus.


P.S. Z posrod wszytskich wymienionych pilkarzy w chwili obecnej najlepszy chyba jest Kowaleski, Boruc rowniez dobrze sie prezentuje ale mam wrazenie ze ten facet czasami gra dla jaj... :D te jego wybicia na 30 metry miodziooooo :lol:


Obrazek
TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2006, 01:28

Ostatnio bramkarzem, który imponuje mi najbadziej jest Dolha. Nie dla tego, że gra w mojej Wisełce, ale dla tego, że dzięki niemu ta Wisełka nie jest jeszcze na pozycji spadkowej,
Heheh Gregor znowu powiesz,że się Ciebie "czepiam" :-D Wisełka jest również bliska mojemu sercu bowiem Śląsk (któremu kibicuje z całego serca :) ) i Wisłeka od zawsze trzymają wielką sztamę 8) Jednak Dolha....Rumun potrafi bronić-to fakt...Jednak o ile w linii jest znakomity to na przedpolu broni fatalnie :angry: i jako bramkarz owszem w jakimś stopniu mi imponuje (jak na polskie warunki jest czołowym bramkarzem ekstraklasy ) jednak rozpatrując jego osobę poprzez europejejskie standardy to już nie jest tak różowo..
do polakow sie nie przekonam Snooty nie maja nawet polowy umiejetnosci od przecietnego bramkarza włoskiego nie mowiac juz o legendzie jaka swoimi wystepami tworzy Gigi Buffon Cool
Oj chłopie...chyba zagalopowałeś się :smile: Wymień mi lepszego włoskiego od bramkarza od Boruca (poza Buffonem rzecz jasna) 8)


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
Tom A Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 160
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2006, 08:05

widzę że niektórych dotknęła obsesja na temat włoskich bramkarzy...owszem, są dobrzy, ale tekst ze nasi najlepsi są słabsi od włoskich przecietniakow to chyba żart :rotfl: Zarówno Boruc jak i Kowal poradziliby sobie w Juve bez wiekszych problemów bo prezentują bardzo wysoki europejski poziom...a Kuszczak może być w przyszłosci największą bramkarską gwiazdą Polski tak jak Dudek, więc warto byłoby w takiego zainwestować ! przecież MU nie jest głupi żeby kupować leszcza... :prochno:
...a Buffon niestety nie będzie u nas wiecznie grał... :płaczę:


jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, proszę nie ubieraj tego faktu w słowa...
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2006, 08:12

Tom A Juve pisze:...a Buffon niestety nie będzie u nas wiecznie grał... :płaczę:
Wiecznie może i nie, ale do piłkarskiej emerytury, to kto wie :whistle:


Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2006, 09:18

Na dzień dzisiejszy głównym kandydatem był by Boruc, ale za kilka lat to juz Kuszczak będzie rządził i gdyby istniała taka możliwość on by zajął te miejsce


Chiellini3

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 200
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2006, 11:53

Zagalopowalem sie mowicie?? hmm no nie powiedzialbym jednak bo jak widze co robia polacy to mnie skurcze biora :lol: nie dlatego ze polakow nie lubie ale albo graja na lawce rezerwowych(Dudek , Kuszczak) i nie maja zadnych szans na gre w pierwszym składzie albo ze graja w przecietnych klubach (Celtik i Spartak to dobre kluby ale w Europie jednak nic nie znacza) a jak Borucowi sie cos uda(obronic karnego Sahy to juz jest wielkie halo na cala polske) a co do pytania jakich mamy we wloszech bramkarzy?? to odpowiadam Peruzzi, Amelia, Cudicini, i Mirante chociazby :-D


ODPOWIEDZ