Najbardziej nielubiana druzyna przez Tifosich Juventusu

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 17:49

klsmkr pisze:
juventina92 pisze:Kradnijcie dalej nasze tytuły, to będzie więcej...
A który ukradliśmy?
Buahaha!! Jeszcze sie pytasz ?? Zal mi Ciebie chłopcze... :angry:


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
klsmkr

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 387
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 17:52

juventina92 pisze:Mistrzostwo Włoch 2005-2006
Nie. Mistrzostwo Włoch 2005-2006 dostaliśmy, bo nie było innej możliwości, żeby Inter mógł grać w Lidze Mistrzów, w której eliminacjach grałby nawet i bez wybuchu afery.


Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 17:54

mistrza włoch 2005/06 i dwoch drewniakow
Zima idzie a przez inter nie mamy czym do kominka podłożyć :wink:

Błagam Was wszystkich, zaskoczcie mnie i niech nie będzie w tym topicu znowu kłótni z Bogu ducha winnymi Interistami... nie oni sobie wzięli to trofeum i z tego co wiem to mało który Interista je "świętował". A tak przy okazji, może to nie będzie potraktowane jako offtopic: Czy sądzicie, że nienawiść do jakiegoś konkretnego klubu wiąże się automatycznie z nienawiścią do kibiców tego klubu?? Ja sądzę, że często tak, ale nie koniecznie. O ile z kibicami Torino jest oczywista kosa, o tyle jeśli chodzi o inter to nie bardzo można mieć pretensji do ich kibiców o niesprawiedliwość na świecie. Ale to tylko moje zdanie 8)

PS
Wonki pisze:Bo i po co to wszystko? Żeby znowu wracać do niewyczerpanego tematu Calciopoli?
ja wiedziałem, że tak będzie... :wink:


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 18:05

Nie dziwie się, że Inter. Ja także nie trawie w ogóle tego klubu, tych pieniędzy wyrzucanych w błoto przez ślepego na dobro klubu prezesa i całej reszty w błoto oraz siedliska sprzedawczyków :prochno: Poza tym od kiedy pamiętam nigdy ich nie lubiłem, ale ostatnio to "uczucie" się w nienawiść przerodziło.


alex1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2006
Posty: 110
Rejestracja: 24 października 2006

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 18:06

klsmkr pisze:
juventina92 pisze:Mistrzostwo Włoch 2005-2006
Nie. Mistrzostwo Włoch 2005-2006 dostaliśmy, bo nie było innej możliwości, żeby Inter mógł grać w Lidze Mistrzów, w której eliminacjach grałby nawet i bez wybuchu afery.
jak slusznie klsmkr zauważyłes mistrzostwo włoch "dostaliscie"!!!! a nie wywalczyliscie


Obrazek
TdF

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2005
Posty: 118
Rejestracja: 14 lipca 2005

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 18:23

By dostaliśmy a wy kupiliście. Po co te licytacje ? A za dwóch drewniaków to wam sporo zapłaciliśmy i nikt ich nie kazał władzom Juventusu sprzedawać akurat do Interu.


Inter per SempreObrazek
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 18:32

Ja rozumię że inter jest na pierwszym miejscu i dyskusja na ten temat jest zupełnie niepotrzebna :wink: rozumię też że dla włoskich fanów Juve (a uściślając to tych z Turynu) na 2 miejscu jest torino bo to chyba normalne tylko nie rozumię dlaczego dla niektórych z Was na tym 2 miejscu też jest torino (śmiem wątpić że tak jednak nie jest tylko sugerujecie się wynikami z włoch) przecież co Wam zrobiło takie torino :?: przecież jak My byli w serie A to jeśli torino tam wogóle było to zawsze nisko w tabeli i zawsze z Juve przegrywało conajwyżej był remis dlatego właśnie niektórych z Was nie rozumię. ja np dużo bardziej nie lubię milanu romy lazio czy fiorentiny (no bo inter jest oczywiście na 1 miejscu :prochno: ) a torino jest zdecydowanie za nimi. ot takie moje przemyślenia :wink:
TdF pisze: By dostaliśmy a wy kupiliście. Po co te licytacje ?
Brak mi już słów poprostu dla takich ludzi...


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 18:51

Proponuje ogaranąć się tym, którzy po raz kolejny mają zamiar ośmieszyć się w dyskusji z interistami :>


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 18:59

TdF pisze:By dostaliśmy a wy kupiliście. Po co te licytacje ? A za dwóch drewniaków to wam sporo zapłaciliśmy i nikt ich nie kazał władzom Juventusu sprzedawać akurat do Interu.

Co do tego sie zgodze Ibra i Vieira chieli odjesc oczywiscie gdyby nie nasza degradacja zapewne by zostali no ale Inter zdegradował Juve dzieki czemu pozyskał 2 naszych zawodników.
Jeszcze tak niedawno nienawidzilem Milanu jak tylko mozna po naszej degradacji zmienilo sie to... zawsze Juve rywalizowało z Milanem o tytuł Inetr walczyl o miejsca 3-5 dlatego nie zwracalem wielkiej uwagi na ten klub poprostu nie zagrazał nam :smile: teraz gdy jestesmy w 2 lidze (dzieki Interowi) ktory rowniez ma nasze Scudetto, dzieki ktoremu pozbylismy sie polowe skladu, a drogie Scudetto musielismy oddac... nikomu... Inter stał sie klubem kory nienawidze z całego serca poprostu nie moge tego opisac, rozumie ze kluby rywalizuja ze soba kubice nie przepadaja (tak np. jest w stosunkach Juve-Milan) ale wlodarze naszgo i mediolańskiego (Milanu) klubu zyli w zgodzie a co wiecej wielu pilkarzy dzialaczy byli poprostu przyjaciólmi z Interem jest inaczej nasi przedstawiciele nie lubia ich i odwrotnie Inter stal sie klubem ktoremu zycze najgorszego :!: nabrałem sentymentu do Milanu maja kryzys, stracili Sheve i narczej nie maja wiekszych szans na mistrzostwo, ale to wlasnie z ust pilkarzy Milanu (chocby Maldiniego) usluszelismy slowa ze Serie A bez Juve to nie to samo ze bedzie im brakowac pojedynków z Juve i towarzyszacych temu emocji i to wlasnie zawodnicy Mediolanu zycza nam szybkiego powrotu do Serie A. Naprawde Milan urusł w moich oczach od teraz bede zyczyl im jak najlpeiej (oczywiscie bez przesady bo jak wrocimy do Serie A to nadal bedziemy z soba walczyc), a Inter niech sie cieszy poki moze ale juz niedlugo JUVE WROCI :!:


PS. do kibiców Interu radze wydrukowac sobie tabale Serie A dopóki jestescie na szczycie, bo juz w przyszym sezonie znowu pozostanie wam walczyc o 3 miejsce :!:

PS2. Romie zycze mistrzostwa :!: :!:


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 19:45

DjJuve pisze:Proponuje ogaranąć się tym, którzy po raz kolejny mają zamiar ośmieszyć się w dyskusji z interistami :>
:bravo:
Wonki pisze:Czy sądzicie, że nienawiść do jakiegoś konkretnego klubu wiąże się automatycznie z nienawiścią do kibiców tego klubu??
To stanowczo lepszy pomysł niż kłótnie z Interistami.
Według mnie większość kibiców, którzy wymieniają swoje listy najbardziej nielubianych druzyn tak naprawde nie wie dlaczego to robi. Znajdzie się pewnie duża część, która nienawidzi kibiców bo... np. tak powiedział admin albo mod i oni uważają to za słuszne :roll: Mi osobiście kibice innych drużyn nie przeszkadzają, choć zawsze gdy z nimi rozmawiam, staram się udowodnić, że JUVE jest najlepsze itd. I może jest coś w mojej psychice, że na jednych patrze bardziej przyjaźnie od innych, ale to wynik presji otoczenia (tak to nazwijmy). Dlatego z dumą nosze moją koszulkę czy chętnie użwam plecaczka z logo, które jest najcenniejsze na świecie :)

A inni niech sobie opowiadają co chcą. Czasami lubie się pokłócić z kumplem, który jako fan Barcelony uważa, że gdyby Barce zdegradowali, to skład by się nie zmienił :lol: Ale zaraz potem idziemy na piwko :ok:

Radzę robić tak samo. Kłotnie z fana(tyka)mi Interu nie mają sensu. Jeszcze się o tym nie przekonaliście? :think:


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 19:45

Niedawno była to tylko i wyłącznie Roma.Milan potrafiłem znieść.Przeważnie byli w porządku do Juve.Roma za to zawsze szukała zaczepki.To koszulki to znowu coś innego.
Ale za to co zrobił inter nie ma zlituj sie.Niech szykują sie lepiej na następny sezon bo na długo go zapamiętają.Milan i Juve z zerowym dorobkiem na starcie.Chyba czeka was kolejne 16 lat płaczu, a kto wie.. moze i dłużej.Wszystkiego najgorszego życze..już niedługo.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9906
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 19:50

Ja najbardziej nienawidzę interu.Dalej uplasowałbym milan oraz barcelonę

2 post
Jeszcze słówko do "kolegi" -fana interu.Nie tłumacz się,że klub sprzedał wam ibrahimovica i vieirę,a nie musiał.I tak twój klub i wy-jego kibice nigdy nie zyskacie szacunku nie tylko fanów Juve,ale i innych klubów....


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 20:20

Moje sympatie i antypatie do klubów z czegoś muszą wyniknąć , nie są nigdy podyktowane ogólnie przyjętymi stereotypami. Np dlaczego mam nienawidzić Milanu ? Bo kibice Juve mają z tifosi Milanu te tzw śmieszne ,,kosy"? Nie , to nie dla mnie . Szanuje bardzo Milan dlatego , że mają świetnych piłkarzy , wielu reprezentantów squadra azzura . Wypowiedzi piłkarzy jak i zarzadu Milanu zawsze były na poziomie i z dużą dawką kultury i ogólnie rzecz biorąc ... przyjaźni. Można np nie lubić Berlusconiego za jego machlojki , ale to tak naprawde bardzo zabawny człowiek :-D .

Mowa w temacie jednak o tych najbardziej ,,anty".
A więc jeszcze bardzo dawno temu zaczęło się od Interu , ale tylko dlatego , że ich kibicem był mój kuzyn :). Do dzisiejszego dnia z antypatii narodziła olbrzymia nienawiść. Pomijam aferę calciopoli , głównie chodzi mi o prostackie i chamskie wypowiedzi piłkarzy , trenera jak i zarządu Interu.
Dorzucę do tego Rome z ich kilkoma graczami szczególnie Cufre i Totti'm.


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 20:39

Wonki pisze: Błagam Was wszystkich, zaskoczcie mnie i niech nie będzie w tym topicu znowu kłótni z Bogu ducha winnymi Interistami... nie oni sobie wzięli to trofeum i z tego co wiem to mało który Interista je "świętował". A tak przy okazji, może to nie będzie potraktowane jako offtopic: Czy sądzicie, że nienawiść do jakiegoś konkretnego klubu wiąże się automatycznie z nienawiścią do kibiców tego klubu?? Ja sądzę, że często tak, ale nie koniecznie. O ile z kibicami Torino jest oczywista kosa, o tyle jeśli chodzi o inter to nie bardzo można mieć pretensji do ich kibiców o niesprawiedliwość na świecie. Ale to tylko moje zdanie 8)
Jest w tym wiele prawdy, ale tak jak już wspominałem - To nie kibice zagarneli sobie to Scudetto (za to winię tylko klub), ale po całej aferze calciopoli interiści zaczęli się wywyrzszać i patrzeć na nas z góry. A przecież wszyscy wiemy, kto jest najlepszym klubem we włoszech, nawet w Serie B!


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 21:10

Swider10 pisze: PS2. Romie zycze mistrzostwa :!: :!:
i tu się z Tobą zgodzę i nie daltego oczywiście żebym ich lubiał ale dlatego że chcę żeby pokazali interowi że mimo że nie ma Juve i milanu to i tak jest inna drużyna która potrafi wygrać z interem i zdobyć mistrzostwo. i jeśli tak się stanie (a głęboko w to wierzę) to na miejscu interistów spaliłbym się ze wsydu bo ni ztąd ni zowąt nadarzyła się niepowtarzalna okazja na zdobycie mistrzostwa a tu znowu nic i kolejne 20 lat trzeba czekać na jakiś "cud" :prochno:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
ODPOWIEDZ