Kto był najlepszym obrońcą ostatnich lat w Juve?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Robocop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 marca 2004
Posty: 38
Rejestracja: 08 marca 2004

Nieprzeczytany post 27 listopada 2006, 20:04

Moja najlepsza czwóra:
Thuram
Cannavaro
Zambrotta
Montero
Choć był u nas krótko, zajefajnie gral, odszedl z juve ale zacytuje pewnego milaniste(albo kogoś od interu;-):
"gdyby cannavaro nie przeszedl do juve to mielibysmy mistrzostwo"
Moze i tak by nie mieli, ale brawa dla FABIO najlepszego pilkarza na swiecie sezonu 05/06 i najlepszego obroncy ostatnich 2 lat!!!

http://sport.onet.pl/0,1248713,1440810,wiadomosc.html

Dziekujemy!!!
Ostatnio zmieniony 27 listopada 2006, 20:09 przez Robocop, łącznie zmieniany 1 raz.


chyba jestem oficjalny juventino ale pewnosci brak
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2006, 20:08

Oczywiscie gratuluje Cannie ale takze jego uwazam najlepszym obrońcą ostatnich 2 lat !! :prochno: Szkoda ze odszedl ale przyjda inni


Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2006, 20:14

Każdy z tych obronców grał wspaniale. Montero może troszkę za dużo czerwonych dostawał :P Ja osobiscie zawsze marzyłem o tym by CAnnavaro i Nesta grali w Juve. Ten pierwszy grał w Juve, i znakomicie sobie radził. Uwazam że to on jest najlepszym obroncą..ostanich... lat. To co zrobił po degradacji Juve to dla mnie zdrada i tego mu nie wybacze. Pogon za hajsem i do tak marnego klubu(jak dla mnie). Złotą Piłkę zdobył za występy w Juventusie i w Reprezentacji na MŚ. Grał wspaniale i jest dla mnie najelpszym obrnocą na świecie.


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
Robocop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 marca 2004
Posty: 38
Rejestracja: 08 marca 2004

Nieprzeczytany post 27 listopada 2006, 20:34

ja cannavaro wybaczam, nienajmlodszy jest a przez te 2 sezony zasluzyl sie chlopak.
Komu dziekowal za zlota pilke napisalem na poczatku link.
Fabio RLZ, dla mnie zawsze juventinho


chyba jestem oficjalny juventino ale pewnosci brak
Chlodzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2004
Posty: 233
Rejestracja: 12 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 27 listopada 2006, 20:36

zdecydowanie cannavaro,a pozniej zambrotta.Szkoda że obaj odeszli,ale chwała im za to co zrobili


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2006, 20:52

Dla mnie najlepszym obrońcą Juve był Cannavaro :smile: zdecydowanie on :) jaka szkoda, że nie ma już go w Turynie :/


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2006, 20:59

Faktycznie-patrzac trzeźwo na te sprawe najlepszy był Cannavaro i Zambrotta. Jednak mimo iż od ich odejscia mineło kilka miesiecy w dalszym ciagu nie potrafie wybaczyć im zdrady Juventusu, tego poniżenia i przejscia Cannavaro do ...Realu. Zapewne nigdy tego nie zapomne poniewaz jestem wyjatkowo pamietliwy. Mam za to nadzieje że Cannavaro nigdy nie zapomni o tym dzieki komu zdobyl te prestizowa nagrode :płaczę:


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 listopada 2006, 21:30

Kto był najlepszym obrońcą ostatnich lat w Juve? Zdecydowanie Ciro Ferrara. Thuram, Cannavaro i Zambrotta odeszli, gdy ich najbardziej potrzebowaliśmy. Nie mam do nich o to żalu, ich wybór, ale przynajmniej według mniem oni nigdy nie będą uznawani za gwiazdy Juventusu, ot, zwykli zawodnicy. A Ferrara stoi na dużo wyższym poziomie w tej hierarchii. I to nie tylko według mnie, w końcu nie każdy zawodnik dostaje owacje na stojąco w rocznicę powstania swojego klubu, jak Ciro 1 listopada na Stadio Olimpico.


:roll:
Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2006, 21:54

Myśle, ze warto oddzielić bocznych od środkowych obrońców bo to, moim zdaniem, nieco inna bajka.

Jeśli chodzi o środek to biorę pod uwage dwóch zawodników. Cannavaro i Montero. Ten drugi nie tak sławny (może dlatego, że nie reprezentował Włoch?), ale wydaje mi się, że w szczytowym momencie kariery zbliżony poziomem do Fabio.

Co do skrajnych defensorów zdecydowanie Zambro - idealny skrzydłowy pasujący do praktycznie każdego ustawienia. Wszechstronny, bardzo szybki, dobry technicznie.


Make friends for life or make hardcore enemies!
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2006, 21:59

Buri pisze:Każdy z tych obronców grał wspaniale. Montero może troszkę za dużo czerwonych dostawał :P
To nie tak. On po prostu nigdy nawet na centymetr nie odstawiał nogi. Twardziel i prawdziwy Juventino.


Robocop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 marca 2004
Posty: 38
Rejestracja: 08 marca 2004

Nieprzeczytany post 27 listopada 2006, 22:31

jak moglem zapomniec o ciro ferrarze, ale i tak cannavaro 1(dla mnie nawet Miccoli nie zdradzil juve, wyszlo jak wyszlo(oby Miccoli wrocil)) a Thuram 2.
PS Pamieta ktos gola birindellego w LM z deportivo, ale w jak Thuram wszedl korkiem w glowe ferrary a ciro dogral mecz.
Piekne czasy


chyba jestem oficjalny juventino ale pewnosci brak
ossy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 182
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2006, 22:32

Ciro Ferrara. Obrońca genialny, oddany-najlepszy w ostatnich latach. Jedna z legend klubu. Pozniej Paolo M., Zambro i Canna, Thuram


"Obecnie włoski futbol przeżywa kryzys bramkarzy. Gianluigi Buffon z wybitym barkiem jest lepszy niż jakikolwiek inny bramkarz w tym kraju."
Stefano Tacconi
Miolli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2004
Posty: 112
Rejestracja: 23 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 27 listopada 2006, 23:34

Wstyd!
Jeśli ktoś pisze Canne przed Ciro Ferrarą!!!
To był obrońca z krwi i kości , ale niestety większość (niestety) pamięta tylko
jego wystepy za czasów Capello.
Niedoceniany jest Gianluca Pessotto , który pomimo tego że ni był reprezentantem Włoch wcale nie był słabym zawodnikiem.
No a potem tradycyjnie:Thuram , Cannavaro , Zambrotta
No i oczywiście Montero ...
Ahh kiedyś to była obrona nie do przejścia Montero i Ferrara :cry:


Walo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 204
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2006, 23:47

Dla mnie najlepszym obronca ostatnich lat byl Profesor. Spedzil w Juve swoje lata , gral zawsze na swiatowym poziomie, nigdy sie nikt na niego nie skarzyl, dzieki niemu nigdy nie zapomne wspanialego rewanzu na Camp Nou , kiedy gralismy w dogryfce w 10 , a on rozbijal wszystkie akcje przeciwnika blokujac bramke . Thuram pozstanie nazwsze w moim sercu jako wspanialy obronca !


Apollo_83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2006, 23:52

Nie zapomnijmy jeszcze o Marku Iuliano, był bardzo dobrym zawodnikiem. Trudno ocenić, który z obrońców Juve był najlepszy na przełomie ostatnich lat. Jedno wiem, że Thuram nie zasługuje na tego typu wyróżnienie. Dla mnie osobiście był zawodnikiem średniej klasy,


ODPOWIEDZ