Thuram: Juventus zasłużył na karę

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2006, 22:11

DamKam pisze:Mnie chodzilo o sam fakt, ze byly jakies przekrety i o ogolny odbior slow Thurama :!:
Właśnie, co to były za przekręty? O ile dobrze pamiętam Juventus został ukarany za "zapewnienie sobie korzystnego miejsca w tabeli", ale już w jaki sposób to zrobił to chyba nie napisali?
Chyba, że za przekręty uznajesz rozmowy telefoniczne Moggiego, chociaż moim zdaniem słowo "przekręt" nie za bardzo tu pasuje :think:
Ja bym chciał się kiedyś dowiedzieć, za co konkretnie Juventus został skazany, co zostało udowodnione i spowodowało relegację z ujemnymi punktami? Dla jasności, nie adresuje tego pytania bezpośrednio do Ciebie, ale jeżeli masz na ten temat jakieś informacje to chętnie je poznam.

DamKam pisze:Nie zwrocilem wiekszej uwagi na zdanie "ponieważ wyniki niektórych spotkań były z góry ustalone".
Powiem szczerze, że to mnie zdziwiło :shock: Ja od razu zauważyłem ten fragment wypowiedzi i bardzo mnie zabolało, że tak mówi były piłkarz Juve.
DamKam pisze:A czy uwazam, ze wyniki niektorych meczy byly ustawione :?: Oczywiscie ze nie...
I tu wynikło nieporozumienie, wcześniej napisałeś, że "...naprawde ciezko jest sie niezgodzic z tym co powiedzial Thuram..." i jakby tego nie czytać, to odnosi się to do całej wypowiedzi Thurama.


Obrazek
The_Sickness

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 311
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2006, 22:18

mr.krzysiek pisze:
The_Sickness pisze:Nie wiem po co się wogóle wypowiada na ten temat. Jak juz siedzi w barcelonie to niech gada jakie to miasto jest piękne itp. Odciął się od Juve więc po co do niego wraca? Jaki ma cel ta jego wypowiedz? Z szacunku do dawnego pracodawcy mógłby zamknąć jape.
wypowiada się na temat Juve bo go wyraźnie dziennikarz o to poprosił, to on jak przystało na kulturalnego piłkarza odpowiedział na pytanie 8)
spójrz na wypowiedz cannavaro:

"Bardzo mnie to rozgniewało. Wygraliśmy ten tytuł na boisku i na zawsze będzie to mistrzostwo Juve. Jeżeli inni chcą sobie przypinać je na koszulki, to ich sprawa. Nie zaakceptowałem tej decyzji, zwłaszcza że wygraliśmy to Scudetto w cuglach. Prezydent Cobolli Gigli powiedział, że nie odda trofeum i ma rację. Jeżeli chce, przyślę kogoś aby je pilnował."

Jezeli thuram myśli, ze ta kara jest słuszna ... Obaj piłkarze uciekli z Juve po tym jak zostało zdegradowane, ale przynajmniej Canna zachował twarz wypowiadając się na ten temat. Thuram zachował się jak ktoś obcy ..


cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2006, 22:38

Widać, że Thuram jest już pełnoprawnym zawodnikiem Barcelony, gdyby zostałw Juve nie powiedział by ani podobnego słowa, nawet by nie zasygerował czegoś takiego, a jak mają czuć się kibice Ci sami, którzy byli z nim tyle lat???? kiedy mówi, że to klub powinien być ukarany, a nie działacze...ale na marginesie i tak wszyscy wiemy jakie są dowody winy Moggiego (Moggiego nadal będe bronił i za nim tęskinł mimo iż zawsze jestem niesamowicie za ta krtykowany tylko czemu :?:)odp: nic tak naprawdę nie zostało udowodnione a cała sprawa miała na celu zniszczenie Juve przez, które kluby z Mediolanu miały zamkniętą drogę do Scudetto, jak się nie umie wygrywac na boisku to można w sądach i trybunałach. Thuram gada głupoty i dobrze o tym wie, ale wie także że tą wypowiedzią zyska wiele sympati u swoich nowych kibiców :/ :/


lukas1985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 26
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2006, 22:51

przykre słowa z ust byłego piłkarza Juve... na dodatek grał 5 sezonów i praktycznie ciagle w podstawie... nikt nie powie że klub i kibice z Turynu zasłużyli na relegacje do Serie B :angry: bo to nie my ani nie piłkarze są winni :naughty: za to że działacze tak pastępują... a teraz co?? :think: działaczy nie ma a my płacimy za ich przekrety :naughty:
__________________________________________________________

FORZA JUVE!!! :!: :!: :!: :!:


jt10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 października 2003
Posty: 255
Rejestracja: 02 października 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2006, 23:23

The_Sickness pisze: Jezeli thuram myśli, ze ta kara jest słuszna ... Obaj piłkarze uciekli z Juve po tym jak zostało zdegradowane, ale przynajmniej Canna zachował twarz wypowiadając się na ten temat. Thuram zachował się jak ktoś obcy ..
Po prostu Lilian i Fabio myślą inaczej, Cannavaro widzi tylko mecze w których wszyscy dawali z siebie maksa, a Thuram widzi to samo plus jeszcze to, że wiele też dawały z siebie osoby, które nie koniecznie musiały to robić. Jest zniesmaczony, bo jego zdaniem powinno być tak, że jak już Ci nie idze i przegrywasz no to trudno. A nie, że jakiś działacz, sędzia czy ktokolwiek inny wpłynie na to, że w meczu w którym zasłużyłeś na porażkę remisujesz albo go wygrywasz. No i tu ma w sumie rację pod warunkiem, że jakiś mądry prokurator stanie przed mikrofonem i wyjaśni kibicom o co tak naprawdę w tej całej aferze chodzi, które mecze z udziałem Juve zostały przekręcone. Bo ja takiej deklaracji nigdzie nie czytałem, a nawet jak czytałem, to tylu ilu autorów wypowiedzi tyle wersji... I to najbardziej wkurza... Cierpisz, a tak naprawdę nie wiesz do końca za co...


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2006, 23:27

Przynajmniej jest teraz szczery. A takich trzeba szanować. Ciekawe tylko, czy odważyłby się na takie stwierdzenie, gdyby pozostał w Juventusie? :think:


Dain Żelazna Stopa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2006
Posty: 44
Rejestracja: 05 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2006, 10:02

lukas1985 pisze:przykre słowa z ust byłego piłkarza Juve... na dodatek grał 5 sezonów i praktycznie ciagle w podstawie... nikt nie powie że klub i kibice z Turynu zasłużyli na relegacje do Serie B :angry: bo to nie my ani nie piłkarze są winni :naughty: za to że działacze tak pastępują... a teraz co?? :think: działaczy nie ma a my płacimy za ich przekrety :naughty:
__________________________________________________________

FORZA JUVE!!! :!: :!: :!: :!:

Piłkarze niewinni? A co zrobił Rossi podczas Tottonero? Nie oskarżam tu większości piłkarzy ale skoro Thuram jest TAKI wredny, skoro tak stara sie odsunąć podejrzenia od siebie, skoro wbija nam nóż w plecy....to on na 99% wiedział o całym procederze.... :angry:


CELTA VIGO I JUVENTUS TURYN!! Campione Celtińas! Forza Juve!
Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2006, 12:22

Po tych pięciu latach spedzonych w Juve nie powinien sie tak wypowiadać, chyba ze kompletnie stracil do nich szacunek. Inni odeszli ale nikt nie mowi takich rzeczy bo reszta sie jeszcze z Juve liczy (takie jest moje zdanie) takze...Thuram...przegial i uwazam ze nie ma racji bo NIKT im nigdy w wygrywaniu meczy nie pomagał...NIKT


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2006, 12:59

Lord_ Juve pisze:Mowi teraz tak bo nie gra juz na Delle Alpi a na Camp Nou... :lol: Gdyby ciagle byl zawodnikiem Juve to na pewno takich slow z jego ust nigdy bysmy nie uslyszeli. Mysle, ze chce sie przypodobac nowemu pracodawcy, nowym kibicom i oczernia Juventus, tani chwyt Thuram, nie spodziewalem sie tego po tobie...
Dokładnie zauważyłem ze gdy zawodnik zmienia klub zawsze mówi ze od małego kibicuje temu klubowi albo jest to spełnienie jego marzeń! To sa celowe zagranie ku podlizaniu się władzom i kibicom teamu!

On chce przekazać ze odszedł od nas nie dlatego ze Juve gra w Serie B tylko dlatego ze on sie starał i na nic to nie wychodziło, był oszukwiany, dobra dobra i tak sie nie usprawiedliwi, mało mu kasy to dowidzenia!


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2006, 15:02

Prosimy o szczegoly panie Thuram. Bo skoro pada takie to z chęcia dowiemy sie kto i kiedy ustawial takie mecze. Mysle ze prokuratura powinna sie tym zainteresowac. I nie wazne czy chodzi o Juventus czy inne kluby. Nie mam zamiaru sluchac tego typu oskarzen bez konkretnych dowodow!


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2006, 15:14

Oj Martin, lepiej nie, bo wtey degradacja tylko do serie C będzie naszym marzeniem :wink:


Dirty mind
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2006, 15:30

Uciekl jak szczur obrazajac nas po drodze i smie jeszcze gadac takie glupoty. Moim zdaniem on nie tyle chial nam dogrysc co poprostu grzejac swoje sprochniale cialo na jednej z plaz Costa Brava ma tak naprawde nikle pojecie o calej aferze. Uslyszal jedynie gdzies wyrok nie wdawal sie w czytanie uzasadnienia i na tej podstawie wyglasza swoje durne zdanie. Nie jest wart wiecej niz to co psy robia na trawnik w parku ktory mam za oknem... Uciekl to mogl sobie juz oszczedzic komentarzy.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2006, 15:33

Mnie dziwi tylko fakt, że Thuram uważany za obrońce biednych, czarnych czy pokrzywdzonych wiedział o wszystkim i nie pisnął ani słowa. Teraz, gdy płacą mu sporo więcej, nagle przypomniało się o niektórych rzeczach? A jeśli nie wiedział o niczym, to dlaczego uważa, że Juventus zasłużył na karę? Naoglądał się telewizji?

"To wszystko jest jakieś chore".


kaktus23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 64
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2006, 16:08

Dla mnie Thuram zachował się tak bezczelnie jak Mutu. Dzieki Juve Thuram miał okazje grać na najwyższym światowym poziomie i zdobywać laury na włoskich i światowych boiskach. Mutu zawdzięcza jeszcze więcej bo Nasz klub uratował jego kariere. A teraz obaj panowie "wypinają się" na Juve i głoszą światu takie bzdury. "... Juventus zasłużył na kare..." - Thuram ile ci zapłacili żebyś tak powiedział? Mutu - "... W Juve czułem się dobrze ale popełnili błąd..." - człowieku ty wiesz co mówisz? Tymi wypowiedziami dajecie dowód na to że jesteście niczym nie wartymi piłkarzykami, dla których istnieje tylko kasa a nie przywiązanie do klubu. W przeciwieństwie do was Cannavaro zachował się wzorowo - On był wściekły z powodu wyroku i pozbawienia Juve mistrzowskiej korony. Nie bronie go, postąpił źle, ale zachował się jak mężczyzna. Wy tego nie potraficie. Marniejcie się w waszych nowiutkich klubach.


Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2006, 16:35

Co do tych wypowiedzi naszych ex...chciałbym nawiązać do wypowidzi Mutu. Chłopka przesadził bo kto jak kto ale on nie ma prawa mowic o bledach. Po jego bledzie (ćpaniu gdy byl jeszcze w Chelsea) wylecial z druzyny, dostal dyskfalifikacje, zaden klub nawet nie chcial na niego spojrzec...ale nagle pojawilo sie Juve...wyciagneli go z najwiekszego bagna w zyciu dali mu mozliwosci o jakich wielu moze tylko pomarzyc, dzieki Juventusowi Mutu nadal GRA W PILKE. A on smie mowic o bledach...


ODPOWIEDZ