Ostatnia deska ratunku - odwołanie sie od wyroku

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 lipca 2006, 22:29

Na apelacji zapowiada sie nieciekawie. Pomimo tego , że w wielu kwestiach racja jest po naszej stronie to chyba nam nie zmniejszą kary.
Prezydent Komisji sądzącej Piero Sandulli , który poprowadzi proces drugiego stopnia w udzielonym wywiadzie zaczął prawić morały, że kary muszą być przykładne, że calcio musi zacząć od początku żeby zwyciężył sport, i co najgorsze , że proces pierwszego stopnia był regularny i że dano adwokatom możliwość do obrony.
Jeśli tak wszyscy myślą to leżymy, pozostanie nam tylko TAR, o ile w ogóle klub będzie chciał się odwoływać.


danioo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 stycznia 2006
Posty: 4
Rejestracja: 15 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 lipca 2006, 22:35

a kiedy bedzie ostatczny wyrok ?


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lipca 2006, 12:49

danioo pisze:a kiedy bedzie ostatczny wyrok ?
Wyrok ma być ogłoszony do 25 lipca, żeby wiadomo było które kluby zagrają w pucharach. Może jednak dojść do tego, że kluby będą się jeszcze odwoływać do TAR.


Italia6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 176
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2006, 13:30

Medi pisze:Na apelacji zapowiada sie nieciekawie. Pomimo tego , że w wielu kwestiach racja jest po naszej stronie to chyba nam nie zmniejszą kary.
Prezydent Komisji sądzącej Piero Sandulli , który poprowadzi proces drugiego stopnia w udzielonym wywiadzie zaczął prawić morały, że kary muszą być przykładne, że calcio musi zacząć od początku żeby zwyciężył sport, i co najgorsze , że proces pierwszego stopnia był regularny i że dano adwokatom możliwość do obrony.
Jeśli tak wszyscy myślą to leżymy, pozostanie nam tylko TAR, o ile w ogóle klub będzie chciał się odwoływać.
:płaczę: O tej wiadomości to trudno powiedzieć , aby była pocieszająca.
Mimo wszystko mam nadzieję,ze apelacja przyniesie dla Juve pozytywny skutek.Musimy w to wierzyć


FORZA JUVE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
FORZA ITALIA !!!!!!!!!!!!!
Waldini

Interista
Interista
Rejestracja: 17 lutego 2006
Posty: 126
Rejestracja: 17 lutego 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2006, 13:21

Kazdy kij ma dwa konce, nie zapominajcie ze Palazzi tez sie odwoluje od wyroku i zapewne zrobi wszystko zeby Juventus mial -30 pkt ale w Serie C.


Moje serce jest czarno-niebieskie. Forza Inter!

Serie B?? We have never been there... :D
29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 22 lipca 2006, 14:32

Waldini pisze:Kazdy kij ma dwa konce, nie zapominajcie ze Palazzi tez sie odwoluje od wyroku i zapewne zrobi wszystko zeby Juventus mial -30 pkt ale w Serie C.
Nie świętujesz już przypadkiem Scudetta za poprzedni sezon ?? :rotfl: szampan się pewnie mrozi i czeka na decyzje podjętą przy zielonym stoliku... ciesz się chłopie bo w przyszłym sezonie pewnie scudetto przypadnie Palermo (przerżniecie je w ostatnim meczu :rotfl:) a w następnym sezonie to już Juve będzie miało Scudetto dla siebie :twisted:

Tak przy okazji.... Odejdź (zastąpiłem tutaj słowo zaczynające się na W i kończące się na -aj) z tej strony !!


Waldini

Interista
Interista
Rejestracja: 17 lutego 2006
Posty: 126
Rejestracja: 17 lutego 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2006, 14:44

el_pajaco pisze:
Nie świętujesz już przypadkiem Scudetta za poprzedni sezon ?? :rotfl: szampan się pewnie mrozi i czeka na decyzje podjętą przy zielonym stoliku... ciesz się chłopie bo w przyszłym sezonie pewnie scudetto przypadnie Palermo (przerżniecie je w ostatnim meczu :rotfl:) a w następnym sezonie to już Juve będzie miało Scudetto dla siebie :twisted:

Tak przy okazji.... Odejdź (zastąpiłem tutaj słowo zaczynające się na W i kończące się na -aj) z tej strony !!
Nie chce tego mistrzostwa, wg mnie nie powinno byc nikomu przyznawane, chociaz wg ogolnie przyjetych zasad tytul przyznaje sie w takiej sytacji druzynie, ktora po weryfikacji tabeli bylaby pierwsza.
Mocno musisz byc sfrustrowany co? My przynajmniej bedziemy mogli zagrac o to mistrzostwo w przeciwienstwie do was :rotfl:
W nastepnym sezonie Juve pewnie nadal bedzie w serie B jesli nie nizej...
Sam sobie "Odejdz" jezeli nie odpowiada ci to co pisze.
A na koniec jeszcze mala uszczypliwosc z mojej strony:
Serie B?? We have never been there... :rotfl:
Jak nie rozumiesz to moge ci to przetlumaczyc :twisted:


Moje serce jest czarno-niebieskie. Forza Inter!

Serie B?? We have never been there... :D
Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 22 lipca 2006, 14:49

Waldini pisze:Serie B?? We have never been there...
jak żeś taki mocny, to przetłumacz to na włoski ...


EDIT:

aha, no tak, zapomniałbym - przecież inter gra w Islandii :smile:
było coś ostatnio o przeniesieniu interu do innej ligi
może nawet i do islandzkiej ... ja tam nie wiem ...
wieksza pewność by była, żeby interowi przypadł tytuł mistrzowski :D :rotfl:
Ostatnio zmieniony 22 lipca 2006, 15:15 przez Tigmar, łącznie zmieniany 2 razy.


Waldini

Interista
Interista
Rejestracja: 17 lutego 2006
Posty: 126
Rejestracja: 17 lutego 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2006, 15:06

Tigmar pisze:
jak żeś taki mocny, to przetłumacz to na włoski ...
Zupelnie bezsensowny wpis, nie wnoszacy nic do dyskusji. Rozumiem, ze to frustracja, bo nic innego chyba nie wchodzi w gre.
No dobrze, ale skoro "żeś" taki mocny to napisz to po islandzku...


Moje serce jest czarno-niebieskie. Forza Inter!

Serie B?? We have never been there... :D
Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 22 lipca 2006, 18:14

Tigmar pisze: wieksza pewność by była, żeby interowi przypadł tytuł mistrzowski :D :rotfl:
Tigmar, nie zapominaj, że w lidze islandzkiej gra dobrze spisujący sie Hafnarfjordur, więc z tym mistrzostwie, to sie nie zapedzaj :P

Co do samego tematu, uważam, że apelacja powinna przynieść nam conajmniej złagodzenie wyroku do -20 pkt, i tak nie będzie to sprawiedliwe, ale szanse na awans do SerieA będą znacznie wyższe...


Waldini

Interista
Interista
Rejestracja: 17 lutego 2006
Posty: 126
Rejestracja: 17 lutego 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2006, 19:11

Tak sie napinacie w tych waszych wypowiedziach, a ponad 90% kibicow Juventusu na tym forum nie zna wloskiego... Bez komentarza. Nie zrozumieliscie ironii to juz wasz problem.


Moje serce jest czarno-niebieskie. Forza Inter!

Serie B?? We have never been there... :D
b0unc3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 108
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2006, 19:13

Waldini pisze:Tak sie napinacie w tych waszych wypowiedziach, a ponad 90% kibicow Juventusu na tym forum nie zna wloskiego... Bez komentarza. Nie zrozumieliscie ironii to juz wasz problem.
nie a za to wszyscy kibice interu w Polsce znaja wloski niezly z Ciebie koles


Waldini

Interista
Interista
Rejestracja: 17 lutego 2006
Posty: 126
Rejestracja: 17 lutego 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2006, 20:46

b0unc3 pisze: nie a za to wszyscy kibice interu w Polsce znaja wloski niezly z Ciebie koles
Czlowieku zanim cos napiszesz to wez moze przeczytaj o czym byla mowa wczesniej. Czy ja powiedzialem ze wszyscy kibice Interu w Polsce znaja wloski? Nic takiego nie mowilem! Zapewne wiekszosc nie zna. To mi zostalo wytkniete, ze nie znam wloskiego, wiec twoja wypowiedz tu pokazuje, ze albo nie czytasz co sie pisze wczesniej, tylko rzucasz okiem na jeden ostatni post w temacie, albo czytasz ale nie rozumiesz do konca tego co czytasz. Poza tym proponuje skonczyc ta bezowocna dyskusje, bo z tematem tego watku niewiele ma ona wspolnego.


Moje serce jest czarno-niebieskie. Forza Inter!

Serie B?? We have never been there... :D
ODPOWIEDZ