Nieprzyjemna ankieta!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Czy zdegradują nasz ukochany Juventus?

Nie
31
16%
Raczej nie
76
40%
Nie jestem wstanie nic powiedzieć na ten temat
34
18%
Raczej tak
31
16%
Tak
18
9%
 
Liczba głosów: 190
ZIBI BONIEK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 kwietnia 2006
Posty: 8
Rejestracja: 23 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 26 maja 2006, 09:07

O aferze sędziowskiej, transferowej itd... która wybuchła we włoszech wiemy już wszyscy :evil: . Niedługo zapewne zostaną podjęte decyzje o karaniu tych którzy byli w nią zamieszani. :x Niestety dotyczy to też naszego ukochanego Juventusu. :( Ja sądze, że nie ma szans na to aby nas zdegradowali :-D , ale bardzo interesuje mnie wasze zdanie, dlatego zakładam taką malutką ankiete i serdecznie was prosze abyscie łaskawie oddali swój głosik (taki szczery głosik-prosto z waszego serducha) :-D


BIANCO-NERO PER SEMPRE! FORZA JUVE!
herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 26 maja 2006, 10:14

Oczywiście nie jestem w stanie nic w tej kwestii powiedzieć, podobnie jak chyba każdy użytkownik JP. Kolejny temat do czczych spekulacji :?: Po co :/


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 26 maja 2006, 10:34

głosuje na "raczej nie" bo nie jestem pewien ze nie ale mam nadzieje ze zostawia nas w spokoju. nic nam nie udowodnia a nawet jesli to nie tylko my w tym siedzimy bo chyba z 3/4 serie a jest umoczone.

miejmy nadzieje ze nas nie zdegradują


Obrazek
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 maja 2006, 10:38

Nie jestem znawcą włoskiego prawa szczególnie sportowego, nie wiem jakie tak naprawde dowody mają co mówia przesłuchiwani tak naparwde to my nic nie wiemy. Tylko wierzymy prasie :!: Ja w tej kwesti nie moge nic powiedzieć :?

FORZA JUVE

PS Jak napisał poprzednik chyba troche za dużo już tych topiców na ten temat.


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 maja 2006, 10:54

Oczywiście cały czas żyję w niepewności, ale podejrzewam, że do degradacji nie dojdzie. Jeden prosty powód - musieliby zdegradować połowę Serie A. Najsilniejsze kluby włoskie znalazłyby się poza Europejskimi pucharami i co dalej? Kto by grał w LM? Livorno? Dajcie spokój... Nie dojdzie do tego... MAM NADZIEJE :/


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 26 maja 2006, 10:59

NIE NIE NIE
Ja nie dopuszczam do siebie myśli że Juve miałoby grać w SerieB.
Nawet nie chcę myśleć co by wtedy było, taka potęga, taki Wielki Klub i moja ukochana drużyna w SerieB. Staram się o tym nie myśleć. Zastanawiam się jaki będzie następny sezon i czy wygramy 30 Scudetto.

Proszę nie odebrać mojej odpowiedzi, że gdy Juve spada niżej :angry: to ja im wtedy Im nie kibicuje :naughty:
Ja Wam coś powiem.Ciekawe czy będziemy mieli za rok 3 gwiazdki na koszulkach, hmmmmm raczej tak.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 26 maja 2006, 11:08

Raczej tak.
Należy być w tej sprawie realistą. To , ze nie jesteśmy Genoą a Juventusem o niczym nie świadczy , gdyż sprawa jest zbyt poważna przez co oczy całego świata zwrócone są na Italie i decyzje włoskiej federacji.
Jedyną deską ratunku są kary indywidualne ( ,,odpowiedzialnośc przedmiotowa " ), czyli przede wszystkim dla Moggi'ego. A jest to mozliwe , gdyż teraźniejsza afera różni się od tottonero czy choćby niedawnej afery z udziałem Genoi.
Obawiam się , że decyzje federacji będa pokazowe , aby dać przykład dla świata iż we włoskim futboilu nie ma świętych krów , problem w tym aby przez te ,,pokazówke" nie pominieto pewnych aspektów łagodzących.


hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 26 maja 2006, 11:21

Gregor del Ptasior pisze:Oczywiście cały czas żyję w niepewności, ale podejrzewam, że do degradacji nie dojdzie. Jeden prosty powód - musieliby zdegradować połowę Serie A. Najsilniejsze kluby włoskie znalazłyby się poza Europejskimi pucharami i co dalej? Kto by grał w LM? Livorno? Dajcie spokój... Nie dojdzie do tego... MAM NADZIEJE :/
Lepiej żeby grało Livorno niż miałby być taki syf w Calcio...


Capo di tutti capi
The_Sickness

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 311
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 maja 2006, 11:47

Ja myśle, ze raczej tak. Szczerze mówiąc nie boje się tej degradacji. kazdy kij ma dwa końce, a plusem degradacji, jest przerzedzenie naszego składu. Myśle, ze degradacja dobrze by klubowi zrobiła. Tyle ...


tapsik123

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 marca 2006
Posty: 9
Rejestracja: 28 marca 2006

Nieprzeczytany post 26 maja 2006, 12:10

To niewyobrazalne zeby Juventus znalazł sie w Serie B. Czytałem chistorię naszego klubu, i z tego co wiem jeszcze nigdy nie spadli do B! Więc to nie moze się zdarzyc teraz. Zwłaszcza ze mamy 29 mistrzostw włoch i z niecierpliwoscią oczekuje an następne;D


BartekGajda9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 153
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 maja 2006, 12:33

Degradacja jest możliwa, lecz wierzę że obejdzie się bez niej. Miło będzie za rok ogolądać koszulki Juve z 3 gwiazkami :lol: 8) Ale faktycznie jest to temat kolejnych spekulacji i myśle, że trzeba poczekać na werdykt w tej sprawie...


"To trochę dziwne, ale uwierzcie mi, w życiu nie popełniłem większego błędu", "Obecnie pracuję nad tym, żeby móc wrócić do Juventusu" - tak Canna WRACAJ !!
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 maja 2006, 13:02

The_Sickness pisze:Myśle, ze degradacja dobrze by klubowi zrobiła. Tyle ...
Ja również...i nie tylko klubowi ale też całej włoskiej piłce...i nie tylko degradacja Juventusu ale tych, które były w to zamieszane...cóż..jak się popełniło grzech to trzeba ponieść za to karę...inaczej się nie da i uważam, że inaczej być nie powinno....

Ale co do samej ankiety to nie jestem pewien czy ma ona jakiś sens bo w sumie możemy tylko zgadywać jak to będzie...ale tak sobie powróżyć w sumie też można :wink:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 26 maja 2006, 13:37

Niektorzy z Was pisza, ze doegadacja by nam dobrze zrobiła... a zastanowiliscie sie jakie straty poniusł by klub, nie tylko chdozi o zawodników, ktorzy mogli by odejsc do innych zespołów ale i koszta finansowe, wescie pod uwage to ze wszystkie firmy ktore podpisaly z nami kontrakty mogly by je rozwiazac prawa do transmisji telewizyjnej tez bysmy mogli stracic. Sa to niewybrazalne koszta na ktore ie moze sobie pozwolic zaden klub na świecie. Pozatym gdyby odeszli nasi kluczowi zawodnicy to wiecie ile dzialacze klubu by musieli wydac pieniedzy ze gdyby przypusmy nas zdegradowano i za rok grali bysmy znowu w Serie A wszystkich zawodników (gdyby od nas odeszli) trzeba by zastapic innymi gwiazdami oczywiscie jezeli mamy zamiar walczyc o najwieksze cele Scudetto czy Liga Mistrzów, dlatego nie mowice ze degradacja by nam dobrze zrobiła bo to bzdura i cios dla klubu z ktorego dlugo moglibysmy sie nie podniesc...


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 26 maja 2006, 13:47

Ja uważam, że degradacja jest dobrym rozwiązaniem jeśli chcemy oczyścić Calcio. Jest to oczywiście bardzo ambitna propozycja, ale ewentualne straty spowodują, że włoska piłka poważnie ucierpi. Myślę, że lepszym rozwiązaniem jest większa kontrola w sprawach związanych z sędziowaniem czy transferami oraz ujemne punkty i kary finansowe. Jako kibic JUVE mam nadzieję, że nas nie zdegradują. Jeśli jednak tak się stanie, to oczywiście pozostaje wierne kibicowanie i wiara w to, że kiedyś uda się odbudować potęgę Juventusu. Czas pokaże. Narazie nie oddaje głosu w ankiecie


Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 maja 2006, 13:58

Powiem tak... nie chcę aby Juventus grał w Serie B bo jak już wcześniej inni napisali byłaby to wielka strata finansowa dla nas. :płaczę:
Jednak myślę iż kary nie unikniemy ( tfuu..) :doh:
Jeśli Juve zostałoby relegowane do niższej klasy rozgrywkowej to Lazio, Viola i może Milan rownież, a to byłaby katastrofa dla włoskiej piłki. :cry:


ODPOWIEDZ