Juventus Stadium

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
sspp

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 listopada 2012
Posty: 3
Rejestracja: 26 listopada 2012

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2015, 09:50

Chciałbym polecieć na mecz Juventus - Atalanta, który odbędzie się 20 lutego. Czy ktoś z Was wybiera się na mecz? myślałem żeby lecieć z Krakowa do Mediolanu (koszt ok. 700 zł), i kupić bilet ticketbis.com. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą stronką? w dwa tygodnie wystarczy im żeby mi wysłali bilet? może do kogoś mógłbym dołączyć? :)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2015, 13:23

700 za same bilety lotnicze? panie szukaj tańszych połączeń, ludzie za 100 latają... a bilety na mecz też na innej stronie się kupuje (listicket.com), ludzie czytajcie temat odnośnie wyjazdów a jeśli jesteście zbyt leniwi to odzywajcie się do mnie, będę wam organizował wypady jak macie za dużo kasy 8)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
sspp

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 listopada 2012
Posty: 3
Rejestracja: 26 listopada 2012

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2015, 21:52

To jak możesz to podaj adres stronki na której kupujesz bilety lotnicze? Jesli mam okreslone dni wolne to ciezko cos znaleźć. W dwa tygodnie przyjdzie mi pocztą bilet na mecz? ☺


zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2015, 21:59



Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
clif

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 22
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2015, 18:41

Witam,
czy ktoś posiada może gdzieś link do statystyk Juventusu na Juventus Stadium, od momentu jego wybudowania? Chodzi o mecze we wszystkich rozgrywkach. Mogę się mylić, ale z tego co pamiętam, to Juventus jest jedną z najlepszych drużyn na swoim boisku. Chciałbym dokładnie poznać te statystyki, ale nie mogę tego nigdzie znaleźć. Według mojej pamięci, to od momentu wybudowania Juventus Stadium przegraliśmy tam może z 5 razy, kilkanaście razy remisując, a reszta to zwycięstwa. I to przez 4 sezony aż.

Pozdrawiam.


JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2015, 23:51

Kolejny raz się wziąłem za znalezienie całego nagrania otwarcia Juventus Stadium i znowu nic xd Wszystkie linki jakie znajduję są już dawno nie aktualne.
Czy ma ktoś może jakiś plik i chce sie podzielić? Albo link do nagrania całości?


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2015, 23:58

JuveGrzesiu pisze:Kolejny raz się wziąłem za znalezienie całego nagrania otwarcia Juventus Stadium i znowu nic xd Wszystkie linki jakie znajduję są już dawno nie aktualne.
Czy ma ktoś może jakiś plik i chce sie podzielić? Albo link do nagrania całości?
Rzeczywiście tak trudno??

https://www.youtube.com/watch?v=V1g3YCA_Uio


JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 00:08

Paweljuve2006 pisze:
JuveGrzesiu pisze:Kolejny raz się wziąłem za znalezienie całego nagrania otwarcia Juventus Stadium i znowu nic xd Wszystkie linki jakie znajduję są już dawno nie aktualne.
Czy ma ktoś może jakiś plik i chce sie podzielić? Albo link do nagrania całości?
Rzeczywiście tak trudno??

https://www.youtube.com/watch?v=V1g3YCA_Uio
1. Nie znam włoskiego, żeby szukać po takim tagowaniu.
2. Zapomniałem dodać, że szukam wersji niekibicowskiej, tylko czegoś oficjalnego. Z drobym dźwiękiem, bez machania kamerą i innych niespodzianek jak trzęsienia ziemi czy dziwne przybliżenia niedokońcawiadomoczego :)


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 10:17

JuveGrzesiu pisze:2. Zapomniałem dodać, że szukam wersji niekibicowskiej, tylko czegoś oficjalnego. Z drobym dźwiękiem, bez machania kamerą i innych niespodzianek jak trzęsienia ziemi czy dziwne przybliżenia niedokońcawiadomoczego :)
Szczerze mówiąc trochę trudno mi uwierzyć, że podjąłeś prawdziwą próbę znalezienia tego czego szukasz, ponieważ jest to banalnie proste, nawet bez znajomości j. włoskiego

Łap --> :)


Obrazek
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 12:03

pumex pisze:Łap --> :)
Kiepski film, już po 15 minutach (przemówienie Agnellego) da się zauważyć, że dźwięk z obrazem się rozjechały i każde żyje swoim życiem. W ogóle YT ma jakiś taki problem z tymi sprawami :think:

EDIT: Czemu kibice gwizdali na prezydenta Turynu?


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 12:48

Kimi pisze:
EDIT: Czemu kibice gwizdali na prezydenta Turynu?
On jest fanem Torino ;-).


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 22 lipca 2015, 17:00

Prześledziłem ok. 20 ostatnich stron tematu i co jakiś czas pojawia się temat nazwy stadionu. Dla tych co nie wiedzą lub zapomnieli prawo do nazwania stadionu ma SportFive od 2011 do 2023. Prawo to otrzymali oczywiście za dużą kwotę, z której Juve po części sfinansowało samą budowę.
Co jakiś czas pojawiały się tu komentarze ze zdziwieniem, że jeszcze zwlekają z tą nazwą. :-D Wiadomo, że z roku na rok się rozwijaliśmy a zwłaszcza, że w już pierwszym sezonie udało się nam na tym obiekcie wygrać ligę. SportFive jakieś oferty zapewne dostawało tylko albo za małe, albo czekali na jeszcze większy rozwój samego Juve i większą jego rozpoznawalność. W końcu mamy monopol na ligę, krajowy puchar, udało nam się dotrzeć do finału i przypuszczam, że do końca nowego sezonu już na jakiegoś lukratywnego sponsora się zdecydują. Czas leci, a SportFive jak widać czasu ma coraz mniej. Nie jest to 30-letnia umowa. Gorszy sezon, bo ciężko przypuszczać, że kolejny będzie równie dobry, może już nie przynieść takiego zainteresowania markami, więc myślę, że coś konkretnego w tym sezonie się pojawi.

Zastanawia mnie jednak dlaczego SportFive nie ochrzciło do tej pory stadionu po prostu swoją nazwą :think:


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 lipca 2015, 17:58

Mateuszello pisze: Zastanawia mnie jednak dlaczego SportFive nie ochrzciło do tej pory stadionu po prostu swoją nazwą :think:
Zgaduję że umowa jest skonstruowana w ten sposób, że SportFive nazwę stadionu może zmienić tylko raz. Gdyby było inaczej, zamiast czekać cztery lata podpisaliby najpierw z kimś umowę krótkoterminową, a potem po wzroście wartości marki kolejną. Ale też mnie również dziwi fakt, że 1/3 okresu już minęła, a Juventus Stadium to wciąż Juventus Stadium.


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 22 lipca 2015, 18:34

zahor pisze:
Mateuszello pisze: Zastanawia mnie jednak dlaczego SportFive nie ochrzciło do tej pory stadionu po prostu swoją nazwą :think:
Zgaduję że umowa jest skonstruowana w ten sposób, że SportFive nazwę stadionu może zmienić tylko raz. Gdyby było inaczej, zamiast czekać cztery lata podpisaliby najpierw z kimś umowę krótkoterminową, a potem po wzroście wartości marki kolejną. Ale też mnie również dziwi fakt, że 1/3 okresu już minęła, a Juventus Stadium to wciąż Juventus Stadium.
To by było logiczne i z racji, że SportFive ma dość krótką władzę nad tą nazwą widzę w tym momencie najlepszą szansę na jak najszybsze zakontraktowanie kogoś. Jeśli prawdą okazałoby się, że w okresie 2011-2023 stadion musiał mieć jedynego sponsora tytularnego to w 2011 wystarczyłoby by im 7,5 mln euro/sezon na wyjście na zero. Teraz musiałaby to być rocznie ponad 11 milionów. Oczywiście, żeby pokryć opłatę za to prawo, która wynosiła 90 mln. Z roku na rok kontrakt musiałby być jeszcze wyższy. Przykładowo w przyszłym roku zadowoliliby się kwotą co najmniej 13 milionów x 7 sezonów(do 2022/23 włącznie).

Znacie jakieś w miarę aktualne ceregiele z nazywaniem większego stadionu europejskiego? Np. 10 lat temu Arsenal dostał od Emirates 100 milonów/15 sezonów ~ 6,5 mln/sezon


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 lipca 2015, 20:32

ta umowa ze SportFive to jakaś kombinacja szyta grubymi nićmi jak z PZPNem swego czasu coś czuję... podejrzane to jakieś, że tyle nam dali nie mając odpowiedniego rozeznania, że mogą na tym zarobić chociaż jeśli na prawdę mieliby prawo do tylko jednej nazwy to rzeczywiście to może być problemem


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ