Pary 1/8 Ligi Mistrzów

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 19:10

Chelsea Londyn (Anglia) - FC Barcelona (Hiszpania)
Real Madryt (Hiszpania) - Arsenal Londyn (Anglia)
Werder Brema (Niemcy) - JUVENTUS TURYN (Włochy)
Bayern Monachium (Niemcy) - AC Milan (Włochy)
PSV Eindhoven (Holandia) - Olympique Lyon (Francja)
Ajax Amsterdam (Holandia) - Inter Mediolan (Włochy)
Benfica Lizbona (Portugalia) - Liverpool (Anglia)
Villarreal (Hiszpania) - Glasgow Rangers (Szkocja)

Co mnie martwi? Zapewne mocni się "wytłuką" na samym początku, a gorsi, po cichu przemkną do kolejnej fazy.

Z losowania dla Juve jestem zadowolony. Nie będzie za łatwo, co mogłoby źle wpłynąć na dalsze mecze, nie będzie za trudno (przynajmniej nie powinno). Wszystko zależeć będzie od formy. Bo jeśli Juventus utrzyma dotychczasowe tempo, to spokojnie odprawimy niemców.

Ciesze się, że nie trafiliśmy na Rangersów czy Ajax, które moglibyśmy przejść bez problemów, a później z rozluźnieniem i spokojem trafilibysmy na mocniejszego rywala i poleglibyśmy.

Jedno jest narazie pewne. Nie zobaczymy Juve w TVP. Liczę na Polsat Sport, albo na jakieś niemieckie stacje tylu ARD, czy ZDF. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. :wink:


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 19:15

Diego pisze: z drugiej chciałbym przestrzec wszystkich tych, którzy zaczęli zastanawiać się już czy w ogóle jest sens wychodzić na boisku.
O lekceważeniu przeciwnika nie może być mowy, chyba, że chcemy powtórzyć zeszłoroczny dwumecz z Liverpoolem.
Diego pisze:Z innych par najciekawszy wydaje się być pojedynek Chelsea z Barceloną, w którym kibicować będę londyńczykom.
Uwielbienie mojego brata do Barcelony nie pozwala mi na nic innego jak kibicowanie Chelsea, możemy przybić "piątke" :wink:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 19:19

Moim zdaniem Werder Brema jest dla nas na chwilę obecną niemalże idealnym przeciwnikiem (pomimo tego, że gramy dopiero w lutym .)
Jest to przeciwnik zdecydowanie wyższej klasy niż ci z którymi graliśmy w grupie, ale też nie jest jakiś niewyobrażalnie trudny do pokonania, więc w sam raz na 1/8 Ligi Mistrzów :D Taki sparing partner :P , bo nie sądze, zeby Werder wierzył w to że może przejść wielki Juventus :-D 8)
Jednak w żadnym razie nie mówię oczywiśćie że można zlekceważyć Niemców :stop: ale problemów nie powinni nam sprawić, bo to że wygrali 5:1 z Panathinaikosem to nic wielkiego, bo obrona koniczynek jest w tej chwili słabiuteńka :) jak cała drużyna z resztą :smile:


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 19:22

Ja jakoś inaczej podchodze do tej sprawy, bo ja nie moge mówić o jakieś wielkiej przewadze Juventusu nad Werderem. To samo tyczy się innych par. Chłopaki musieli się nieźle napocić, aby wyjść z grupy. Należy pamiętać, że każda druzyna ma swoje lepsze i złe dni. Chelsea przegrała przecież z Betisem (choć 90 minut siedzieli na ich połowie). Potwierdzeniem tych słów jest ostatni dwumecz z Liverpoolem :roll: Dlatego uważam, że losowanie może nas cieszyć, ale nie powinno powodować nadmiernego optymizmu! Pamiętajmy, że mecze są w lutym i marcu przyszłego roku, a kryzys to rzecz normalna także na takim poziomie. Każdy może wygrać no i niestety każdy może przegrać :prochno:


El Nino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2005
Posty: 307
Rejestracja: 02 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 19:37

No no no... bedzie sie dzialo.. Dobrze ze Juve nie trafilo na Cheslea.. Myśle ze Werder to rywal do pokonania i to ze spokojem.. Gralismy z Bayernem i wiemy jaki był wynik. To drużyna z tej samej ligia, grająca tym samym stylem. NIe będzie źle.. Można powiedziec ze Juventus mial szczescie
Chciałbym żeby przeszły te drużyny: Barca, Arsenal, JUve, Bayern, obojetnie psv/olympique i inter/ajax, liverpool, villareal


Camillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 147
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 19:38

Barcelona i Juventus Turyn są zdaniem brytyjskich bukmacherów faworytami obecnej edycji piłkarskiej Ligi Mistrzów. W piątek odbyło się losowanie par 1/8 finału.


Za każdego funta postawionego na te zespoły można, w przypadku ich triumfu, otrzymać pięć.

Nieco niżej oceniane są szanse Chelsea Londyn, która o awans do ćwierćfinału rywalizować będzie z Barceloną i Interu Mediolan. W dalszej kolejności bukmacherzy upatrują triumfatora rozgrywek w Olympique Lyon, AC Milan, Liverpoolu i Arsenalu Londyn.

Dość nisko (14-1) stoją akcje dziewięciokrotnego zdobywcy Pucharu Europy Realu Madryt i Bayernu Monachium.

Najwięcej można zarobić stawiając na Glasgow Rangers. Za każdego funta postawionego na mistrzów Szkocji po ich zwycięstwie w LM bukmacherzy wypłacą sto.

Notowania bukmacherów:

5-1 Barcelona, Juventus Turyn

6-1 Chelsea Londyn, Inter Mediolan

8-1 Olympique Lyon

9-1 AC Milan

11-1 Liverpool FC

12-1 Arsenal Londyn

14-1 Real Madryt, Bayern Monachium

40-1 PSV Eindhoven, Villarreal

50-1 Benfica Lizbona

66-1 Ajax Amsterdam, Werder Brema

100-1 Glasgow Rangers

http://ligamistrzow.interia.pl/news?inf=696847

Jestem zdziwiony tym , że Juventus jest wyżej od Chelsea, ponieważ bukmacherzy nigdy specjalnie wysoko nie cenili Juve , więc tym bardziej mnie to cieszy . Pierwszy raz odkąd pamiętam Juve jest głównym faworytem . Zawsze był jednym z wielu , ale nigdy nie był pierwszy . Wreszcie przekonaliśmy do siebie znawców piłki .


To my chłopcy ze Śląska! Zna nas cała Polska, za Ruch, za HKS, pójdziemy aż po życia kres...
Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 19:54

Mi to obojetne na kogo bysmy nie trafili musimy wygrać :P
Zreszta pilka to pilka tu sie rózne rzeczy dzieją, nawet potencjalnie najsłabsi docieraja do Finałów...

Myśle, ze z tych par awansują;

FC Barcelona,
Arsenal Londyn,
JUVENTUS TURYN,
AC Milan,
Olympique Lyon,
Inter Mediolan,
Liverpool,
Villarreal.....

P.S az sie doczekac nie moge tych meczy... tyle trzeba czekać ehh....masakra


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 19:56

Według mnie pójdzie łatwo. Juventus jest jedną z najlepszsych drużyn w Europie i na świecie, jest zaliczany do gigantów europejskich, jest mistrzem swojego kraju ma wielkie gwiazdy, a Werder nie. Więc Juventus powinien wygrać. Ale ja nie lekcewarze przeciwnika. Mówie tylko to co myśle. Będą grać na luzie bez presji i będą chcieli sprawić niespodzianke, ale nie uda im się.


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 20:50

No nizłe losowanie dla Juve...jak wiadomo celujemy w tym sezonie w Lige Mistrzów i dwaj głowni rywale grają ze sobą :dance: ...ale niejestem w pełni zadowalony...ja chciałenm Chelsea :!: :!: :!: Od początku chciałem mocnych...ale trudno dobry i ten Werder :wink: .No cóz moze wylsoujemy lepiej w cwiercfinale :D .Werder powinnismy gładko pokonac bez wiekszego wysiłku wiec jestem dobrej mysli..a co do meczu Barca-Chelsea to moim faworytem jest oczywiscie Barca... chcociaz wolałbym Chelsea :wink:

Do del kasy: Niewiem czy ogladałes losowanie ale jednak miałem racje bo było rozstawienie...pozdro :wink:


Junakson

Madridista
Madridista
Rejestracja: 07 sierpnia 2004
Posty: 213
Rejestracja: 07 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 20:53

No ciekawe pary się wylosowały, szczególnie Chelsea - Barca i Real - Arsenal.


Oto moi faworyci do awansu:

Chelsea (Po stracie Xaviego, Barca gra nieco gorzej. Zresztą co tu dużo mówić to Chelsea awansuje, mam nadzieje, że taktyka Murinho weznie góre)
Real Madryt (Arsenal zawsze sobie słabo radzi w LM i tym razem też tak będzie. Od kiedy Luxemburgo został zwolniony Real gra lepiej)
Juventus Turyn (Hmm, Werder jest mocny, ale Juve ich ogra)
AC Milan
Olympique Lyon
Inter Mediolan
Liverpool
Villarreal

O innych nie chce mi się pisać :P


kapec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 stycznia 2005
Posty: 29
Rejestracja: 15 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 21:22

hmm lubie barce ale jakos bede za chelsea:/ a czemu to za bardzo niewiem, moze dla tego ze wszyscy uwazają ze barca moze wszystko, chelsea jest w stanie zatrzymac( ale wiem niestety ze wygra barca) ;p a poza tym to juve tym razem musi juz zajsc co najmniej do polfinału.
milan takze przegra z bayernem, tego jestem pewien( oczywiscie jezeli druzyny az tak bardzo sie nie zmienia po przerwie zimowej)
forza juve!


Juventus - today, tommorow, always
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 21:40

po losowaniu mam mieszane uczucia. niby Werder jest słabszą drużyną od Barcelony, Chelsea'y, czy też Olympique Lyonu, na których mogliśmy trafić, ale mecze z nimi nie będą łatwe. większość z was jest sądzi, że to będzie spacerek dla Juve, ale prawda może być zupełna inna. jeśli gracze Juve będą zbyt pewni siebie, to tegoroczna przygoda z LM może zakończyć się tak w poprzednim sezonie. Werder strzela dużo bramek, co może tylko urozmaicić mecze z nami. jestem jednak przekonany, że obrona z Cannavaro i Thuramem na czele, nie da się zrobić w konia i bremeńczycy nie rozwiną zbytnio skrzydeł w ataku. Juve juz nie raz radziło sobie z drużynami, które aplikowały przeciwnikom dużo goli. i wierzę, że porardzi sobie również tym razem.

co do pozostałych par, to nie ulega wątpliwości, że największym hitem tej rundy będzie mecz Chelsea - Barcelona. hiszpanie będą chciali wziąć rewanż za tamten sezon i mam nadzieję, że im się uda. pozostałe pary również ciekawe. ale faworytem do wygrania LM i tak pozostaje Juventus...


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 21:45

Link do reakcji Werderu na wynik losowania:
http://www.werderbrema.com/index.php?fu ... all&no=484

Przy okazji:
http://www.sat1.de/sport/champions_leag ... ent/03744/
Juz dzis wiadomo, iz na Sat1 bedzie pokazywany mecz Bayern - Milan... a wiec meczu Werder - Juve na niemieckiej TV nie zobaczymy na pewno, poniewaz pokazuja oni tylko jeden mecz, albo z wtorku albo z srody :!:
Zas na TVP w srode pokaza zapewne spotkanie Chelsea - Barcelona... a w ten sam dzien jest mecz Juve, wiec tez odpada :/
Pozostaje szansa na rewanz, ale wydaje mi sie iz jest ona bardzo ale to bardzo nikla :( No ale nie oszukujmy sie, sa lepsze mecze.

Zas co do typow bukmacherow, w ktorych to Juventus jest glownym faworytem:
Nie mam nic przeciwko, zeby sie to sprawdzilo 8)


Splimer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2004
Posty: 73
Rejestracja: 13 lutego 2004

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 22:12

Tą LM zagosciły naprawde wielke zespoły dobierając się w interesowane pary. Na tym etapie naprawde trundo by było mi wskazać kto może zostać zwycięzcą, chociaż ja stawiam na Juve.


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2005, 02:47

Priorytetem na ten sezon w dalszym ciągu pozostaje Liga Mistrzów, więc o jakim lekceważeniu przeciwnika wspominacie?! :roll: Zgadzam się z tymi, którzy twierdzą, że losowanie było dla nas udane. Jest to rywal absolutnie w naszym zasięgu. Możemy spać spokojnie.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
ODPOWIEDZ