Kto zastąpi Nedveda???

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
seba99

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 57
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 18:14

Mutu, Mutu i jeszcze raz Mutu!! Po co wydawać kase na kogoś niesprawdzonego (nie każdy gracz potrafi zaklimatyzować się w serie A) skoro mamy idealną alternatywe w składzie!! Lepiej kase zainwestować w obrone!!


Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce
krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 18:35

Moim zdaniem "gora" juz myslala o tym, i nie bez powodu interesuja sie nigelen de yongiem.


ALEXY

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 77
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 18:54

Mutujak narazie sie sprawdza zobaczymy co bedzie dalej jezeli dobrze bedzie sobie radzil to po co myslec nad kims innym
no chyba ze nad jakims dobrym zmiemnnikiem ale jak narazie
1 miejsce ma MUTU :} :ok:


GRANDE JUVE
Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 19:54

Napiszcie jeszcze z 20 dublujących postów o Mutu... Co za ludziee :angry:


Go hard, or go home.
Cyrklus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 września 2004
Posty: 255
Rejestracja: 26 września 2004

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 21:24

Jamal_TH pisze:Napiszcie jeszcze z 20 dublujących postów o Mutu... Co za ludziee :angry:
Dobra ...

Panowie do dzieła.

Mutu chyba pokazał, że w Juve czuje się dobrze, na dodatek gra "swoje". W Parmie w Serie A sprawdził się. W Juve robi postępy. Za rok powinien być gotów do gry przez cały sezon w podstawie.


Marcello Lippi ritornare!
kamyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2004
Posty: 80
Rejestracja: 06 października 2004

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2006, 14:44

mutu ,mutu ,mutu i zkazdym meczem jetem coraz pewniejszy ze mutu w tej chwili nie potrzeba rzadnego transferu bo jeszcze jest mlody oliviera

post specjalnie dla jamal_TH

pozdro


Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2006, 14:50

Myślę, że nie trzeba daleko szukać. Mamy kapitalnego rumuna :) Adrian ostatnio pokazuje, że jest graczem kompletnym !!! Napewno z powodzeniem może zastąpić Pavla. I kto wie ??? Może wkrótce będzie dużo lepszym graczem, niż Pavel był kiedykolwiek ???


Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2006, 20:05

Cyrklus pisze:
Jamal_TH pisze:Napiszcie jeszcze z 20 dublujących postów o Mutu... Co za ludziee :angry:
Dobra ...

Panowie do dzieła.

Mutu chyba pokazał, że w Juve czuje się dobrze, na dodatek gra "swoje". W Parmie w Serie A sprawdził się. W Juve robi postępy. Za rok powinien być gotów do gry przez cały sezon w podstawie.
Heheh, piszcie sobie jeszcze z 20 postów, konto się powiększa w sumie... No i zawsze jesteście oryginalni. Ambitne dziewczyny z was. Szkoda tylko, że sikacie na siedząco.

cyrklus - twój nick pasowałby do ciebie lepiej, bez literki "l". Bez obrazy, heh.

kamyk - popracuj chłopczyku nad ortografią, a dopiero odnoś się do moich postów. cya


Noo... Żeby nie było. Oczywiście Mutu jest najlepszy, pokazał to w ostatnich meczach i mam nadzieję, że będzie dalej spłacał dług wdzięczności za zaufanie, jakim obdarzył go Juventus. Kocham być oryginalny.


Go hard, or go home.
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2006, 21:17

kamyk pisze:post specjalnie dla jamal_TH
Niech więc i mój taki będzie.
kamyk pisze:mutu ,mutu ,mutu i zkazdym meczem jetem coraz pewniejszy ze mutu w tej chwili nie potrzeba rzadnego transferu bo jeszcze jest mlody oliviera
Jestem, żadnego i Olivera. [Jeśli oczywiście chodzi ci o zawodnika Juventusu, Rubena?]
Cyrklus pisze:Mutu chyba pokazał, że w Juve czuje się dobrze, na dodatek gra "swoje". W Parmie w Serie A sprawdził się. W Juve robi postępy. Za rok powinien być gotów do gry przez cały sezon w podstawie.
1.) Mutu, tak myśle, że tak. Odnalazł się u nas wspaniale. Będzie świetnym następcą Nedveda.
2.) Mutu będzie najodpowiedniejszym następcą Nedveda.
3.) Myśle, że on do tej pory najlepiej radził sobie na tej pozycji i bla bla bla.

[To tak, żeby nie było, że nabijam :rotfl: ] lalalalalala

Po co ta napinka panowie? Dobrze wiemy, że każdy kolejny post jest taki sam, posiada jedynie odmienne epitety, inne wiadomości dotyczące piłkarza, bo może mój poprzednik nie powiedział, że Mutu grał w Parmie? A może ja napisze, że grał też w Chelsea? Hmm... napisze... przynajmniej nie powiedzą, że nabiłem, bo dodałem coś nowego. :doh:

kamyk, budujesz piękne i poprawne zdania, a za taki post dałbym ci kartke, gdybym miał taką moc.

Forza Jamal !


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2006, 21:24

Może moderator sie bliżej przyjrzy dyskusji? Mi sie wydaję, że forum jest do dyskusji i każdy możę wyrazić swoje zdanie /nie obrażajac uczuć innych desydentów/. Ale niektóre osoby powtarzają, powielają, kopiują, xerują raz juz wyrażone zdanie. Nie wiem czemu to ma służyc, napewno nie rozwojowi forum a to ma chyba byc "suprema lex" :| Nie mówiąc juz o pełnokrwistym nabijaniu /vide cyrklus/.

A wracając do tematu- uważam ze Mutu nie ma wyboru, nie ma szans własciwie na gre na jego nominalnej pozycji jąką jest atak [jakby ktos nie wiedział :P] Następca Nedveda? 26 lat, 2 najmocniejsze ligi świata juz zwiedzone, w zasadzie czemu nie. Dobrze ze trafił do nas w czasie kiedy nie gra w 1szym, może dużo sie nauczyc od Czecha i lepiej przygotowac do gry na pomocy.


Obrazek
jacolinho

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 16
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2006, 18:21

Kto zastapi nedveda moim zdaniem jest duzo takich zawodnikow ktorzy by mogli zzastappic nedveda jest on swietnym pilkarzem ale na jego pozycje wlasnie tzrena jakiegos rasowego pomocnika mam nadzieje ze tym zawodnikiem bedzei vicente z valencij


Obrazek
sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2006, 18:40

Lampard bylby najlepszy i o podobnym stylu gry umiejetnosciach .ciezko teraz wskazac ale moim zdaniem powinien miec nie wiecej niz 25 lat


farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2006, 18:48

sebastian10 pisze:Lampard bylby najlepszy i o podobnym stylu gry umiejetnosciach .ciezko teraz wskazac ale moim zdaniem powinien miec nie wiecej niz 25 lat
OOO takie marzenie to prawdopodobnie każdy by chciał mieć. Takie marzenie wątpie, żeby się spełniło ten zawodnik moim zdaniem jest przeznaczony na gre na wyspach , oczywiście każdy może sobie pomarzyć :) . Narazie w dobrym kierunku na zastąpienie Nedveda idzie Adrian Mutu który ostatnio bardzo zaskakuje. Jest dobrym zaowdnikiem i ostatnio coraz częściej pojawia się na placu gry. Narazie Nedved jeszcze gra w Juve i o jego następcy będziemy rozmawiać jak Pavel odejdzie.


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2006, 19:09

Owszem,Mutu to wyróżniający się ostatnio zawodnik ,ale to NIE JEST NOMINALNY LEWY POMOCNIK.Może ewentualnie występować na lewej flance w sytuacji absencji Pavla,ale nie na dłuższą metę.Zawodnikiem,który jest godnym kandydatem do miana naszego nowego lewoskrzydłowego jest Wesley Sneijder z Ajaxu.Moggi mógłby wysupłać kilka milionów zarobionych na umowie z transmisji meczy i zainwestować w tego niezwykle utalentowanego piłkarza.W niektórych aspektach Holender jest nawet podobny do naszego "niedźwiedzia"-Jest szybki,waleczny,skuteczny i co najważniejsze często otwiera napastnikom drogę do bramki seoimi precyzyjnymi podaniami. :ok:
F o r z a B i a n c o n e r i - M a g i c a S q u a d r a :!:


Gigi1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 34
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 marca 2006, 15:03

Z obecnie grających graczy na lewej flance w europie nie przypadł mi do gustu żaden. Może by tak jakiegoś młodzika z Primavery odkopać i dać mu pograć troszkę pod koniec sezonu na miejscu Pavla??


Buffon - jest najlepszym bramkarzem!!! Tak jak ja...urodził się 28 stycznia!!!super mieć coś wspólnego ze swoim idolem.
ODPOWIEDZ