Dlaczego TVP milczy na temat Juve???

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Sztuko

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2005
Posty: 232
Rejestracja: 07 lutego 2005

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2005, 23:12

No niestety TVP jest zakochane w lidzr hiszpańskiej i troche w innych oprócz włoskiej.Słyszałem też od pewnej osoby że bramki z ligi włoskiej są poprostu drogie.Ale ludzie,naprawdę niemożna pokazć bramek z dwóch meczów w sezonie?Milan - Juve i Juve-Milan


Obrazek
kapec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 stycznia 2005
Posty: 29
Rejestracja: 15 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2005, 23:31

to juz przekracza wszelkie granice...znowu na TVP bedzie kolejny nudny mecz z udizałem ManU...juz nawet nie mam sily kląc na nich, ale to jest swiadectwo stronniczosci...jestem przekonany ze w zarządzi siediz tam jakis kibic ligi angielskiej....skandal..proponuje napisac do TVP i moga sie wszyscy podpisac...albo ogolnie w imieniu JuvePoland, jako oficjalnego stowarzyszenia...co wy na to?


Juventus - today, tommorow, always
merfi99

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2003
Posty: 31
Rejestracja: 30 września 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2005, 23:48

Ej to jesli ktos moze niech napisze do TVP ze puszczaja caly czas takie denne mecze i powtarzaja je caly czas ;/ np ostatnio wybrali cienki mamchester i liverpool mecze zakonczyly sie po 0-0 i nie bylo zadnego widowiska ;/. Mogli by chociaz kazdej druzyny raz mecz puscic. A tak wogole to tak cal Polska TV to powinna puszczac mecze ligowe wlasnego kraju prznajmniej. Kurcze taki program jak Puls puszcza meczee pucharu Polski czy Polonia 1 puszcza od czasu do czasu jaki mecz z okregowki a TVP nic ani program 1 ani 2 to jest zalosne co WY o tym sadzicie ?? Moze by napisal jakis list do nich czy meila? Pzdrawiam





FORZA JUVE !!!


Capitan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2004
Posty: 181
Rejestracja: 26 lutego 2004

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 00:39

Wedlug mnie TVp powinna prowadzic glosowanie jaki mecz puszczac. Bo oni raczej nie maja do tego talentu a tak przynajmniej sie na ludzi zwali. A poza tym ludzie beda chcieli obejrzec to co sami wybrali.


blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 09:41

Jakby jakis Polak grał w Serie A to by trąbili o nim jak o rasiaku


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 10:26

Capitan pisze:Wedlug mnie TVp powinna prowadzic glosowanie jaki mecz puszczac. Bo oni raczej nie maja do tego talentu a tak przynajmniej sie na ludzi zwali. A poza tym ludzie beda chcieli obejrzec to co sami wybrali.
Tylko ciekawe, jakim popytem cieszyloby sie takie postanowienie.. Fakt, zrobili cos takiego podczas ostatnich ME [czy MŚ? nie pamietam..], ale takie imprezy oglada chyba znacznie wiecej ludzi niz np. grupowe rozgrywki Ligi Mistrzow... :roll:
W sumie mogloby byc duzo szumu wokol faktu, ze mialoby byc glosowanie, a ciekawe, ile w rzeczywistosci ludzi by zaglosowalo...

TVP po prostu decyduje o tym, ktory w ich mniemaniu mecz wydaje sie najatrakcyjniejszy.. Pewnie biora w tej ocenie udzial oceny jakichs ich ludzi od sportu, moze jakies inne uklady, trudno przewidziec.. :roll: To, ze np. dzisiaj puszczaja mecz Milanu, spowodowane jest zapewne tym, ze w grupie w ktorej sa Wlosi wszystko sie jeszcze moze zdarzyc, wiec Milan musi walczyc o zwyciestwo. A to oznacza, ze mecz powinien byc ciekawy... i takim schematem pewnie ida przy kazdych rozgrywkach..

..mimo wszystko rzeczywiscie, niektore ich decyzje trudno zrozumiec i racjonalnie lub kulturalnie skomentowac.


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 10:46

O Ile sie nie myle taki pomysl juz chyba byl jakies dwa lata temu kiedy lecialy cwiercfinaly Bodajze Juventus - Real vs cos tam i wygralo oczywiscie Juve ale lapy nie dam sobie obciac bo to tylko taka mgielka w mozgu!


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
El Nino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2005
Posty: 307
Rejestracja: 02 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 11:11

kapec pisze:to juz przekracza wszelkie granice...znowu na TVP bedzie kolejny nudny mecz z udizałem ManU...juz nawet nie mam sily kląc na nich, ale to jest swiadectwo stronniczosci...jestem przekonany ze w zarządzi siediz tam jakis kibic ligi angielskiej....skandal..proponuje napisac do TVP i moga sie wszyscy podpisac...albo ogolnie w imieniu JuvePoland, jako oficjalnego stowarzyszenia...co wy na to?
Zgadzam sie w zupelnosci !!! Znów puszcają - trzeci raz po rzad mecz ManU. Zespołu który gra bardzo nudny futbol, jest bardzo słaby w ostatnim czasie. NIe wiem na czym to polega ?? Już lepiej jakby zrobili głosowanie smsami tak jak w zeszłym sezonie.. To jest skandal !! Chyba jakiś prezes TVP kibicuje MAnchesterowi.. :D

DObry pomysł z tym listem.. Jestem również za.. Tylko może wyślij na priva to bo rzadko kto ogląda 14-strone tematu..


blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 11:33

Wiecie, Hirek Wrona ma wtyki :smile: :smile: Naprawde przesada.


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 12:12

mnowomiejsky pisze:TVP po prostu decyduje o tym, ktory w ich mniemaniu mecz wydaje sie najatrakcyjniejszy.. Pewnie biora w tej ocenie udzial oceny jakichs ich ludzi od sportu, moze jakies inne uklady, trudno przewidziec
Albo mają wykupiony pakiet spotkań wcześniej ustalonych i muszą je puszczać. Nic nie wiadomo... :think: Prawda jest taka, że czasami mecze puszczają tylko ze względu na występ w nim jakiegoś polaka (patrz Leverkusen - Liverpool ) :roll:

Możliwe, że decydują o tym, który mecz będzie najciekawszy, tak jak napisał mnowomiejsky, a że nie zawsze im wychodzi to już szczegół :-D Na nie jednym meczu w TVP zasypiałem, przyznaje bez bicia... Co mnie budziło? Okrzyki raz na 25 minut Szpakowskiego, że prawie coś tam się stało :smile:


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 12:22

Wojtom pisze:Na nie jednym meczu w TVP zasypiałem, przyznaje bez bicia...
Nie Na jednym?? W Tym sezonie na 5 Kolejek Zasnelem chyba 6 Razy :whistle: I za kazdym razem Tata Mnie budził zebym sobie przelaczyl na skroty na Polsat Sport Bo zaczynaja leciec :smile:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 12:47

RuTeK pisze:
Wojtom pisze:Na nie jednym meczu w TVP zasypiałem, przyznaje bez bicia...
Nie Na jednym?? W Tym sezonie na 5 Kolejek Zasnelem chyba 6 Razy :whistle: I za kazdym razem Tata Mnie budził zebym sobie przelaczyl na skroty na Polsat Sport Bo zaczynaja leciec :smile:
Panowie, ale bez kitu taka jest prawda.. Na ostatnim meczu ManUtd- zasnalem. Potem dopiero obejrzalem skroty, zobaczylem, ze bylo 0:0.. na jakims poprzednim tez.. przeciez jeszcze rok temu to bylo dla mnie nie do pomyslenia... :roll:
Z jednej strony mozna miec pretensje do druzyn, ktorych poziom gry siada na tyle, ze juz sama nazwa klubu nie jest wyznacznikiem atrakcyjnosci meczu, bo nieraz mecz Petrzalka-Pasching [przykladowo] okazuje sie ciekawszy i atrakcyjniejszy niz ManUtd-Barca, a z drugiej strony TVP moze kieruje sie tez pewnymi stereotypami, ktore sa mocno mylace...
A nawiazujac do samego tematu, nieraz niestety i mecze Juve okazuja sie przecietnym widowiskiem. Mimo wszystko wydaje mi sie, ze jesli nawet puszczaja mecze typu Juventus-Bayern, to bardziej ze wzgledu na Bayern niz na Juve.. :roll:

Inna sprawa. Zobaczcie taki Przeglad Sportowy. Kupcie Przeglad sportowy w poniedzialek. Omowione sa liga niemiecka i angielska, poswiecone sa strony, opracowane statystyki, napisane artykuly. A wloska? Albo mala tabelka z biezaca klasyfikacja klubow i sytuacja w SerieA i wynikami, albo krotki artykulik rozmiaru 4x4 z informacja, ze Roma podejmuje Lazio.
Zawsze szlag mnie trafial przez cos takiego. W Polsce, nie wiedziec czemu, chyba kroluje kazda liga oprocz wloskiej. Jest to dla mnie co najmniej niezrozumiale. Tylko dlatego, ze w angielskiej i niemieckiej graja Polacy??


Chaberrr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2005
Posty: 1
Rejestracja: 27 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 12:51

A najgorsze jest to że mecze ManU najczęściej kończą się wynikiem 0:0 lub 0:1 a inne 3:0 4:3 3:1 a czasami jak w tamtym sezonie nawet 8:1 to jest paranoja co sie dzieje. A Szpaka to już słuchać niemoge on jest powalony według mnie


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 12:52

TVP Puszcza mecze takie które sie opłaca czyli taki mecz co jest najwieksza oglądalnośc np menchester-lille bo menchester ma wiecej polskich kibiców niż juve i wtenczas wiecej ludzi bedzie oglądać ten mecz i TVP coś zarobi


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 13:20

Mnie najbardziej wkurz to że TVP I Polsat Sport pokazują te szme mecze :angry: ,co prawda nie zawsze ale patrzę dziś w program i co widzę...?:Tvp1-Milan-Schalke :!: Polsat Sport-Milan-Schalke :angry:
Nie twierdzę że mecz będzie nudny czy coś,bo obie druzyny będą chciały wygrać,remis ich nie zadowala bo jak PSV wygra z Fenerbache(bardzo prawdopodobne) u siebi to Milan lub Schalke do UEFA :bravo: (mam nadzieję że Milan).Ale w XXI wieku kibice chyba powinni mieć do wyboru chociaż dwa meczyki...A jak już mam oglądać Milan-Schalke to włączm Polsat Sport bo i komentator lepszy(Borek) niż w Tvp(Szpaku :rotfl: ),i
goście w studiu(m.in.Kołtoń,Kowalczyk :wink: ) a w Tvp (Michał POL :doh: ,Jacek Gmoch :/ ) aha jeszcze jakieś żarcie jest wykwintne 8)


Obrazek
ODPOWIEDZ