Christian Abbiati

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2005, 20:46

Bardzo dobre posunięcie! Władze Milanu postąpiły wzorowo Berlusconi ma u mnie mega + ! Hehe na pierwszy rzut oka wydaje się że Milan ruszyło sumienie ale widać że jest to rekompensta za Buffona no bo w końcu powinni nam w jakiś sposób pomóc. Co do Abbiatiego to ja byłbym nawet za jego wykupieniem! Chimenti za niedługo kończy Karierę a Bonnefoi nie jest jeszcze na tyle doświadczonym bramkarzem żeby pełnić funkcję drugiego golkipera. Dziękuję Milanowi i nie ukrywam że jestem im wdzięczny bo wreszcie mogę spać spokojnie zresztą podobnie jak i wy. Silvo ma Duuuuuuże Piwo u Lucka.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2005, 20:55

Kolej na mnie :]
Z ocenianiem Abbiatiego wstrzymam sie do momentu az pokaze na co go stac. Napewno nie jest to ten sam zawodnik ktory kilka lat temu byl pewnym punktem Milanu zdobywajacego scudetto, ale wierze ze nadal potrafi grac na wysokim poziomie. Wypozyczenie bedzie dobre zarowno dla nas jak i dla samego zawodnika.
Po kontuzji Buffona znalezlismy sie w nieciekawej sytuacji, jak dotad Chimenti sprawdzal sie w poszcegolnych spotkaniach ze slabszymi rywalami, nie majac mozliwosci gry przez dluzszy czas (trzy miesiace takim okresem sa). Abbiati powinien byc godnym zastepca Gigiego, ktory w spokoju bedzie mogl sie wykurowac.
Sam zawodnik powinien byc zadowolony z takiego rozwoju sytuacji. W Milanie bylby trzecim badz czwartym bramkarzem tymczasem w Turynie bedzie mogl pokazac ze nadal potrafi bronic na swiatowym poziomie.
Podziekowania niewatpliwie naleza sie Milanowi oraz prezydentowi tego klubu. Sytuacja ta pokazuje ze na boisko rywalizujemy ale poza nim potrafimy sobie pomagac.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2005, 20:55

Zawsze lepsze to niż Chmientii

A tak przy okazji AC Milan i ich prezydent - Silvio Berlusconi mile mnie zaskoczyli bo w końcu to oni zaproponowali to wypożyczenie


Pavon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 stycznia 2004
Posty: 190
Rejestracja: 10 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2005, 22:05

Abbiati byl moim drugim kandydatem, po Pagliuce a to z tego wzgledu, ze balem i nadale boje sie tego, ze naszemu nowemu bramkarzowi bedzie brakowalo rytmu meczowego, ktory zatracil w ostatnich latach w Milanie. Mam nadzieje, ze Abbiati szybko nadrobi stracony czas i juz w SPW pokaze na co go stac, to bedzie dla niego bardzo wazny sprawdzian, oby zaliczyl go wzorowo, choc nie mozna od niego oczekiwac Bog wie czego w pierwszym meczu. Na pewno trzeba dac mu troche czasu na zgranie sie z zespolem a w szczegolnosci z obroncami. Abbiati na pewno wie, ze to jest dla niego ogromna szansa, ktora pomoze mu powrocic do wielkich meczow a zarazem pozwoli mu na pokazanie swoich wielkich umiejetnosci co mam nadzieje zaawocuje transferem do duzego klubu gdzie bedzie numerem pierwszym, tego mu zycze.

I na koniec to co powinno pojawic sie na samym poczatku mojego posta czyli wielki uklon w strone Silvio Berlusconiego. Grazie!


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2005, 22:14

Napewno milo ze strony Berlusconiego, ze nam go oddal. Problem w tym, ze on tez na tym zyskuje, nie bedzie musial placic Christianowi pieniedzy z kontraktu. Poza tym i tak mial sie go pozbyc...


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2005, 22:27

swietny transfer, mysle ze godnie zastapi Gigiego i chcialbym aby po powrocie Buffona Abbiatti juz u nas zostal na stale. ciekawe czy jest tam opcja definitywnego transferu bo Chimenti to juz emeryt a potrzebny nam II bramkrz swiatowej klasy. co o tym sadzicie


Obrazek
dacar666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 października 2004
Posty: 139
Rejestracja: 29 października 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2005, 22:59

Pamietam jak jakis czas temu duzo osob pisalo o nim jako o najwiekszym talencie wloskich bramkarzy... potem byly problemy z Dida, a teraz ma praktycznie pelna okazje zeby sie wykazac. Gorzej, jezeli przytrafilby mu sie jeden blad... dalej go zostawiac? czy dac pana Antonio?


diego1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2005
Posty: 103
Rejestracja: 13 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2005, 23:33

chyba najlepsze rozwiązanie jakie mogło być...znakomity bramkarz niezadowolony z gry w obecnym klubie...nie będziemy musieli już patrzeć na ślamazarną grę Chimentiego..tylko mamy solidengo goalkeepera a tego nam teraz trzeba podczas absencji Gigiego


Nedved jest bogiem, zioło nałogiem, życie zabawą, JUVENTUS podstawą!!!

Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2005, 07:50

Jesli chodzi o mnie, nie chce sie powtarzac po poprzednikach i nie bede pisal o milych gestach Milanu i wszystkim, o czym bylo juz wspomniane.
DjJuve pisze:Z ocenianiem Abbiatiego wstrzymam sie do momentu az pokaze na co go stac.
Ja toże, zwlaszcza, ze tak naprawde praktycznie nie mialem okazji zobaczyc, jak broni. Szczerze mowiac nigdy nie interesowalem sie tym pilkarzem.
Na pewno madre posuniecie wladz Juventusu. Kupno nowego to chyba byloby jednak za duzo, wypozyczenie na rok- czemu nie.

Jednak mnie zastanawia w tym wszystkim jedna rzecz. To znaczy moze nie jest ona az tak istotna, ale mysle sobie, jak w tej calej sytuacji musi sie czuc Chimenti :roll: hieh hieh ale jajka- wyobrazcie sobie: gracie jako numer 2, praktycznie w Pucharze Wloch i mniej znaczacych meczach, nie gracie nawet calego meczu towarzyskiego, nagle przed rozpoczeciem sezonu numer 1 lapie kontuzje, jest wylaczony z gry na ok. 3 miesiace, jest szansa w koncu pokazac sie w zespole (w sensie: pograc wiecej).. a tu okazuje sie, ze klub w ciagu kilku dni wypozycza innego bramkarza, ktory nie gral wczesniej w Juve, okazuje sie tez, ze wladzom klubu bylo spieszno z ta transakcja i gdy tylko dostali taka propozycje, praktycznie od razu sie dogadali..
Zeby mnie zle nie zrozumiano: nie pisze bo mi zal Chimentiego, popieram wypozyczenie Abbiatiego, ale tak wlasnie sie zastanawiam, jak ten caly Chimenti musi sie teraz czuc.. :whistle:
O ile mial do tej pory zludzenie, ze w razie czego klub na niego postawi, o tyle chyba w tym momencie wszelkie watpliwosci zostaly rozwiane :roll:

Tyle chcialem rzec w tym temacie, mam nadzieje, ze Abbiati sie sprawdzi i ze przez te 3 miesiace bedzie jednym z pewnych punktow naszej druzyny. Powodzenia.


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2005, 08:53

Ja jestem bardzo bardzo zadowolony :!: . Świetne posunięcie, nie wiem czy mogliśmy znaleźć lepszego goalkeepera na takie wypożyczenie i granie około 3 miesięcy ze świadomością, że będzie musiał ustąpić miejsca Buffonowi. Ale myśle, że i tak Abbiati jest szczęśliwy :) . Będzie mógł się zaprezentować na boiskach Serie A i arenach Champions League, a dobrymi występami może się nieźle wypromować i znaleźć w końcu klub, w którym będzie pierwszym bramkarzem.

Bo to naprawdę świetny bramkarz. Pamiętam, że zawsze bardzo dobrze spisywał się w bramce Milanu, był stałym graczem reprezentacji Włoch, dopóki Dida się nie zjawił. Aż mi szkoda chłopaka było...że tak świetny bramkarz grzeje tylko ławe :!: .

Swoją drogą naprawdę wspaniały gest Berlusconiego :) . Pokazał, że oprócz zażartej rywalizacji istnieje życzliwość i przyjaźń między oboma klubami :) . W tej chwili nikt nie powie, że jak Milan nam na początku roku ucieknie, że to będzie wina braku Buffona. Abbiati to napewno nie to co najlepszy bramkarz świata, ale to naprawdę solidna firma. Mam nadzieje, że będzie bronił równie dobrze jak za czasów gry w pierwszym składzie Milanu :!: . Naprawde nie mogliśmy lepiej trafić :bravo:

''Grazie'', Bravo (nie wiem jak sie to pisze:P) Berlusconi :bravo: :D


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2005, 09:11

Hehe mnowomiejsky, sam już o tym myślałem...
Biedny Chimenti. W końcu drugi bramkarz jest po to, aby zastąpić pierwszego w razie jego kontuzji :)
A tu się okazało, że Chimentki wcale po to nie jest. Jest tylko po to, żeby już ktoś stał na tej bramce kiedy Buffon odpoczywa... naprawdę mi przykro.
Też się cieszę z wypożyczenia Abbiatiego, może on znakomicie zastąpić Buffona - pokazać się w Europie i znów zainteresować innych swoją osobą :)
Oby ta transakcja wyszła jak najlepiej działaczom Juve oraz samemgo bramkarzowi :)


Dirty mind
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2005, 09:51

mnowomiejsky pisze: Jednak mnie zastanawia w tym wszystkim jedna rzecz. To znaczy moze nie jest ona az tak istotna, ale mysle sobie, jak w tej calej sytuacji musi sie czuc Chimenti :roll: hieh hieh ale jajka- wyobrazcie sobie: gracie jako numer 2, praktycznie w Pucharze Wloch i mniej znaczacych meczach, nie gracie nawet calego meczu towarzyskiego, nagle przed rozpoczeciem sezonu numer 1 lapie kontuzje, jest wylaczony z gry na ok. 3 miesiace, jest szansa w koncu pokazac sie w zespole (w sensie: pograc wiecej).. a tu okazuje sie, ze klub w ciagu kilku dni wypozycza innego bramkarza, ktory nie gral wczesniej w Juve, okazuje sie tez, ze wladzom klubu bylo spieszno z ta transakcja i gdy tylko dostali taka propozycje, praktycznie od razu sie dogadali..
Też sie nad tym długo zastanawiałem. Niby Antonio jest nr.2 w kadrze Mistrza Włoch, jednak kiedy z powodu kontuzji Buffona ma szansę dłużej pograć, Stara Dama wypożycza kolejnego bramkarza. :roll: Co teraz musi czuć, sam nie wiem. Złość, żal, smutek ? może. Szkoda że sam Chimenti nic nie mówi o zaistniałej sytuacji. Pragnę tylko, aby zmobilizowało go to do jeszcze cięższej pracy i pokazania, że nie bez przyczyny jest bramkarzem najlepszej drużyny Italii.

PS - Wiadomo, czy Christan będzie bronił w meczu z Milanem ? jeśli tak, to wyobraźcie sobie, jakie zamieszanie będzie kiedy (nie daj Boże) puści bramkę. :roll: Zaraz zaczną się dyskuje, że Abbiati zrobił to specjalnie.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2005, 10:01

Ja mysle ze Abiatti jest nawet dobrym bramkarzem i napeno bedzie spełniał swoje powinnosci w stopnu wyskoim i lepiej od chiemenntiego :!:
On jest z wyższej półki niz nasz były rezerwowy bramkarz :!:


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2005, 10:08

Tylko szkoda jeśli on jest dobry to pełen podziw dla działaczy Milanu, którzy nawet takich graczy mają na ławce rezerwowych, a nawet się nie mieszczą :shock: Także na jaką pozycje nie patrzać są zabezpieczeni bardzo. Szkoda, że nie ma tak w Juve :cry:


kk_1990_13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 19
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2005, 10:26

marcinb1989 pisze:. Szkoda, że nie ma tak w Juve :cry:

Juventus też jest zabezpieczony na każdą pozycje... mimo wszystko jestes kibicem juve i piszesz takie rzeczy... :stop: . Jest dobrze Abbiati sie przyda jakby nie patrz do rywalizacji wiekszej i do pierwszego składu napewno bedzie chciał pokazać Milanowi że jest lepszy niż Dida i ze on powinien być numerem jeden i akurat dostał taką szanse od Juventusu. Pozdro dla kibiców Juve :-D


FORZA JUVE
ODPOWIEDZ